Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
Puchar Miasta Gdyni
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ILCA7, ILCA4, 29ER, EUROPA
Lotos Nord Cup Gdańsk
Mistrzostwa Warszawy
Puchar PZŻ cz.2
Puchar PSKL
ILCA Europa Cup Poland
Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka
Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich
Finał Pucharu Polski Klasy Laser Energa
1
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
2003
406.84
-
6 (21.95)
-
17 (21.43)
-
10 (35)
4 (91.89)
-
-
-
12 (120)
3 (138)
2
Tymoteusz Walicki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
2003
302.86
-
-
-
-
-
23 (13.33)
27 (29.73)
-
3 (85.71)
8 (50)
37 (51.82)
9 (102)
3
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
2003
298.17
4 (17.5)
36 (3.66)
-
19 (17.86)
-
16 (25)
17 (56.76)
19 (25)
8 (50)
-
41 (40.91)
8 (108)
4
Igor Barcikowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
265.22
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (92.86)
-
39 (46.36)
5 (126)
5
Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2003
256.80
-
28 (8.54)
-
10 (33.93)
-
6 (41.67)
10 (75.68)
-
-
-
30 (70.91)
16 (60)
6
Jan Melzer
Giżycka Grupa Regatowa
2005
241.53
10 (2.5)
38 (2.44)
-
22 (12.5)
-
21 (16.67)
22 (43.24)
21 (16.67)
11 (28.57)
-
36 (54.55)
10 (96)
7
Michał Krasodomski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
2003
195.06
-
25 (10.37)
-
8 (37.5)
-
2 (48.33)
-
-
-
-
6 (136.36)
-
8
Maksymilian Burdziej
Centrum Żeglarskie
2003
166.14
-
-
-
-
-
-
-
10 (62.5)
-
-
18 (103.64)
-
9
David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
161.21
-
34 (4.88)
6 (29.17)
18 (19.64)
-
22 (15)
28 (27.03)
-
-
9 (42.86)
35 (57.27)
-
10
Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
148.97
-
37 (3.05)
-
-
-
25 (10)
25 (35.14)
-
-
7 (57.14)
40 (43.64)
-
11
Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
2006
147.58
-
-
-
-
2 (46.67)
-
-
-
-
-
19 (100.91)
-
12
Filip Rajchert
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
2003
133.78
-
14 (17.07)
-
-
-
8 (38.33)
9 (78.38)
-
-
-
-
-
13
Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
133.15
-
-
10 (12.5)
-
-
-
20 (48.65)
-
-
-
-
14 (72)
14
Szymon Oleksiuk
KS Spójnia-Warszawa
2004
124.91
-
-
-
-
16 (0)
-
16 (59.46)
-
-
-
32 (65.45)
26 (0)
15
Igor Kuczys
MKŻ Arka Gdynia
2003
123.11
-
17 (15.24)
-
14 (26.79)
-
-
8 (81.08)
-
-
-
-
-
16
Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
2005
120.76
-
-
3 (41.67)
-
-
-
-
-
-
-
27 (79.09)
-
17
Marcin Pietrzak
MKS „Dwójka” Warszawa
2004
113.33
-
-
-
-
9 (23.33)
-
-
-
-
-
-
11 (90)
18
Maxime Thommen
Yacht Klub Polski Gdynia
2004
111.82
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (111.82)
-
19
Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
109.74
-
32 (6.1)
5 (33.33)
21 (14.29)
-
19 (20)
14 (64.86)
-
-
-
54 (5.45)
-
20
Dominik Śliwiński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2003
101.82
3 (20)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (81.82)
-
21
Filip Miłoszewski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2003
100.83
-
-
-
-
-
-
-
8 (70.83)
-
-
45 (30)
-
22
Bartosz Andrzejak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
2004
98.18
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (98.18)
-
23
Stanisław Konarzewski
Giżycka Grupa Regatowa
2004
90.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (90)
-
24
Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
87.27
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (87.27)
-
25
Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2005
84.55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (84.55)
-
26
Przemysław Okoński
KS Spójnia Warszawa
2003
75.99
-
-
-
-
-
-
23 (40.54)
-
-
-
43 (35.45)
-
27
Miłosz Michalak
Yacht Klub Polski Gdynia
2005
73.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29 (73.64)
-
28
Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2005
68.18
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (68.18)
-
29
Michał Paciorek
KS Spójnia-Warszawa
2004
66.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (66)
30
Adam Sokołowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
2003
62.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
33 (62.73)
-
31
Jakub Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
2006
55.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
51 (13.64)
19 (42)
32
Mateusz Balicki
Chojnicki Klub Żeglarski
2004
38.49
8 (7.5)
-
-
-
-
27 (6.67)
29 (24.32)
-
-
-
-
-
33
Franek Kotlarek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2005
32.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
44 (32.73)
-
34
Dobromir Sokołowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
25.00
-
-
-
27 (3.57)
-
-
-
-
12 (21.43)
-
-
-
35
Igor Haufa
ŻLKS Poznań
2003
25.00
-
-
7 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
36
Adam Słodownik
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2004
24.55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
47 (24.55)
-
37
Dominik Konieczny
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2005
23.65
-
-
11 (8.33)
26 (5.36)
-
29 (3.33)
-
-
-
14 (7.14)
53 (8.18)
-
38
Bartłomiej Mierzwa
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
21.43
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (21.43)
-
-
39
Stefan Marciniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
20.83
-
-
8 (20.83)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
40
Wiktor Robaczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
2003
16.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
50 (16.36)
-
41
Gabriel Małecki
Centrum Żeglarskie
2004
13.51
-
-
-
-
-
-
33 (13.51)
-
-
-
-
-
42
Mikołaj Warot
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2005
11.61
-
39 (1.83)
-
-
-
30 (1.67)
35 (8.11)
-
-
-
-
-
43
Iwo Gogołkiewicz
Centrum Żeglarskie Szczecin
2006
10.81
-
-
-
-
-
-
34 (10.81)
-
-
-
-
-
44
Kajetan Linow
KŻ "Mewa" Poznań
2007
4.17
-
-
12 (4.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
45
Szymon Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
2006
2.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
55 (2.73)
-