Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
IX Regaty Kacper Sailor
Puchar Warszawy
Puchar Beskidów INTERPUCHAR
Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA
III Dzierżno Cup 2021
PUCHAR NYSY
Puchar Miasta Gdyni
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO LAR, SNIPE, FINN
Lotos Nord Cup Gdańsk
II Dzierżno Cup
Mistrzostwa Warszawy
Puchar PZŻ cz.2
Puchar PSKL
ILCA Europa Cup Poland
Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka
Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich
Finał Pucharu Polski Klasy Laser Energa
1
Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
2005
397.25
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (29.55)
15 (63.16)
-
-
9 (72.41)
16 (102.13)
5 (130)
2
Natalia Burczyńska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
2005
352.38
-
-
-
18 (13.51)
-
-
-
-
-
12 (21.05)
-
-
11 (27.27)
19 (52.63)
10 (55)
5 (75)
18 (41.38)
24 (76.6)
10 (105)
3
Zofia Wojcik
AZS UW Warszawa
2005
294.85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (34.21)
-
-
13 (22.73)
22 (44.74)
-
-
12 (62.07)
28 (63.83)
13 (90)
4
Hanna Słyk
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
211.99
-
8 (9.09)
-
-
-
-
-
-
-
15 (13.16)
-
16 (24.14)
-
31 (21.05)
16 (25)
8 (56.25)
14 (55.17)
41 (22.34)
22 (45)
5
Aleksandra Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2005
204.31
-
-
-
-
12 (3.85)
-
-
-
10 (20)
14 (15.79)
-
-
15 (18.18)
34 (13.16)
14 (35)
-
10 (68.97)
35 (41.49)
24 (35)
6
Adelina Wietki
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
187.54
-
4 (18.18)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (89.36)
15 (80)
7
Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2006
145.74
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (95.74)
-
8
Maria Suchocka
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2006
145.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29 (60.64)
14 (85)
9
Wiktoria Harnasz
Ts Kuźnia Rybnik
2005
145.37
12 (7.81)
-
-
-
-
10 (12.5)
6 (20.19)
14 (1.79)
-
-
13 (20)
-
-
30 (23.68)
-
13 (25)
21 (31.03)
42 (19.15)
25 (30)
10
Wanda Szylińska
Centrum Żeglarskie
2005
115.90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (18.42)
-
-
19 (9.09)
21 (47.37)
18 (15)
-
-
37 (35.11)
-
11
Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2006
92.55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (92.55)
-
12
Lena Cituk
Giżycka Grupa Regatowa
2007
86.17
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (86.17)
-
13
Maja Szwejk
Giżycka Grupa Regatowa
2007
73.12
-
-
-
-
-
-
-
13 (3.57)
-
-
-
-
-
-
-
12 (31.25)
-
36 (38.3)
-
14
Dominika Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
72.73
-
2 (22.73)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
-
-
-
-
-
-
15
Natalia Chojnowska
SSW MOS Iława
2007
67.08
-
7 (11.36)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
27 (31.58)
-
-
23 (24.14)
-
-
16
Róża Stolarska
MKS Dwójka Warszawa
2005
62.54
-
11 (2.27)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (17.24)
-
35 (10.53)
-
15 (12.5)
28 (6.9)
-
27 (20)
17
Julia Wróblewska
Yacht Klub Polski Gdynia
2006
54.26
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (54.26)
-
18
Natalia Malinowska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2006
51.35
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (6.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
34 (44.68)
-
19
Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2007
36.67
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (36.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20
Anna Gierasimiuk
UKŻ Michałowo
2005
34.84
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (5.26)
-
-
-
33 (15.79)
-
-
26 (13.79)
-
-
21
Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2007
33.33
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (33.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22
Sarah Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2005
25.26
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (10)
-
-
-
-
37 (5.26)
19 (10)
-
-
-
-
23
Alicja Akulicz
ZLKS Poznań
2006
23.33
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (23.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24
Amelia Kałużyńska
PKM LOK Poznań
2007
16.67
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (16.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25
Aleksandra Ciwoniuk
UKŻ Michałowo
2005
15.60
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (2.63)
-
-
-
38 (2.63)
-
-
27 (10.34)
-
-
26
Alicja ALKA Michalewska
SSW MOS Iława
2007
13.64
-
6 (13.64)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
27
Martyna Seroka
ZLKS Poznań
2008
13.33
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (13.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28
Weronika Maciejczuk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
2006
9.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
45 (9.57)
-
29
Martyna Twarogowska
KST "Elektryk" Grudziądz
2006
6.25
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (6.25)
-
-
-
30
MARTA CHOMIK
UKŻ Wiking Toruń
2005
5.41
-
-
-
30 (5.41)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31
Natalia Krysta
UKS WIKING Zarzecze
5.00
-
-
13 (5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
32
Amelia Szygenda
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2008
3.33
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (3.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-