Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
IX Regaty Kacper Sailor
Puchar Warszawy
Puchar Beskidów INTERPUCHAR
Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA
III Dzierżno Cup 2021
PUCHAR NYSY
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej
Puchar Miasta Gdyni
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO LAR, SNIPE, FINN
Mistrzostwa Pomorza
Lotos Nord Cup Gdańsk
II Dzierżno Cup
Mistrzostwa Warszawy
Puchar PZŻ cz.2
Puchar PSKL
ILCA Europa Cup Poland
Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka
Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich
Finał Pucharu Polski Klasy Laser Energa
1
Przemysław Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
574.25
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (49.25)
1 (100)
1 (100)
1 (100)
8 (89.23)
1 (150)
1 (150)
2
Dominik Śliwiński
MKŻ Arka Gdynia
2003
535.77
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (23.86)
-
7 (38.89)
1 (50)
-
-
3 (48.51)
9 (90.48)
3 (96.72)
-
5 (93.85)
8 (140.09)
8 (131.25)
3
Jan Krawczyk
CHKŻ Chojnice
2004
528.12
-
-
-
4 (22.97)
-
-
-
-
-
-
3 (46.3)
-
-
-
13 (41.04)
10 (89.29)
4 (95.08)
3 (95.56)
9 (87.69)
14 (131.6)
6 (136.61)
4
Tymoteusz Wysocki
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
522.21
-
-
-
11 (18.24)
-
-
-
-
-
-
6 (40.74)
-
-
-
6 (46.27)
-
17 (73.77)
7 (86.67)
10 (86.15)
6 (142.92)
4 (141.96)
5
Stanisław Konarzewski
Giżycka Grupa Regatowa
2004
516.34
-
-
-
7 (20.95)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (47.01)
17 (80.95)
2 (98.36)
6 (88.89)
3 (96.92)
19 (124.53)
9 (128.57)
6
Bartosz Andrzejak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
2004
510.73
-
-
-
16 (14.86)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (39.55)
8 (91.67)
7 (90.16)
8 (84.44)
2 (98.46)
23 (118.87)
2 (147.32)
7
Maciej Panaś
CHKŻ Chojnice
2004
509.75
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (48.15)
-
-
-
14 (40.3)
7 (92.86)
5 (93.44)
4 (93.33)
7 (90.77)
15 (130.19)
3 (144.64)
8
Filip Olszewski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
507.51
-
2 (24)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (47.76)
5 (95.24)
8 (88.52)
2 (97.78)
4 (95.38)
34 (103.3)
5 (139.29)
9
Leon Gniadek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2004
505.22
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (45.52)
2 (98.81)
12 (81.97)
5 (91.11)
30 (55.38)
11 (135.85)
7 (133.93)
10
Wiktor Robaczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
2003
474.95
-
7 (19)
-
15 (15.54)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (44.78)
38 (55.95)
13 (80.33)
-
18 (73.85)
3 (147.17)
16 (109.82)
11
Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
2004
460.89
-
-
-
13 (16.89)
-
-
-
-
-
-
10 (33.33)
-
-
-
18 (37.31)
33 (61.9)
16 (75.41)
-
12 (83.08)
13 (133.02)
14 (115.18)
12
Hubert Roszyk
ŻLKS Poznań
2005
445.94
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (47.73)
14 (25.93)
-
-
-
17 (38.06)
13 (85.71)
6 (91.8)
-
15 (78.46)
40 (94.81)
10 (125.89)
13
Szymon Maruszczak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
434.68
-
-
-
19 (12.84)
-
1 (25)
-
-
-
-
8 (37.04)
-
-
-
30 (28.36)
16 (82.14)
14 (78.69)
9 (82.22)
19 (72.31)
45 (87.74)
12 (120.54)
14
Antoni Nazimek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2005
433.81
-
-
-
-
3 (21.15)
-
-
-
5 (20.45)
5 (40.91)
-
6 (43.24)
-
-
37 (23.13)
19 (78.57)
27 (57.38)
13 (73.33)
26 (61.54)
29 (110.38)
17 (107.14)
15
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
2006
432.80
-
-
-
9 (19.59)
-
-
-
-
8 (17.05)
-
-
2 (48.65)
-
-
22 (34.33)
14 (84.52)
-
12 (75.56)
-
42 (91.98)
15 (112.5)
16
Miłosz MICHALAK
YKP Gdynia
2005
418.78
-
-
-
14 (16.22)
-
-
-
-
-
-
9 (35.19)
-
-
-
16 (38.81)
27 (69.05)
9 (86.89)
-
16 (76.92)
49 (82.08)
13 (117.86)
17
Filip Miłoszewski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2003
390.77
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
4 (96.43)
-
-
1 (100)
5 (144.34)
-
18
Maciej Iliński
YKP Gdynia
2004
385.35
-
-
-
10 (18.92)
-
-
-
-
6 (19.32)
-
11 (31.48)
-
-
-
24 (32.84)
15 (83.33)
-
10 (80)
21 (69.23)
57 (70.75)
20 (99.11)
19
Kacper Dybiec
K.S. Spojnia - Warszawa
2005
380.12
-
24 (2)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (0)
36 (23.88)
31 (64.29)
37 (40.98)
20 (57.78)
59 (10.77)
30 (108.96)
11 (123.21)
20
Michał Gonciarz
UKS Pogoria
2004
372.98
7 (15.63)
-
1 (25)
-
-
3 (22.22)
5 (21.15)
5 (18.75)
15 (9.09)
-
-
-
6 (37.5)
-
-
29 (66.67)
-
19 (60)
47 (29.23)
32 (106.13)
28 (77.68)
21
Andrzej Nowakowski
YKP Gdynia
2004
370.52
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (18.18)
-
24 (7.41)
-
-
7 (39.66)
33 (26.12)
26 (70.24)
-
17 (64.44)
45 (32.31)
38 (97.64)
27 (80.36)
22
Maksymilian Burdziej
Centrum Żeglarskie
2003
349.92
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (43.28)
6 (94.05)
-
-
6 (92.31)
22 (120.28)
-
23
Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
344.88
-
-
-
27 (7.43)
-
-
-
-
-
-
26 (3.7)
-
-
-
43 (18.66)
20 (77.38)
47 (24.59)
-
24 (64.62)
54 (75)
19 (101.79)
24
Oskar Ponto
YKP Gdynia
2004
341.58
-
-
-
8 (20.27)
-
-
-
-
4 (21.59)
-
20 (14.81)
3 (47.3)
-
-
29 (29.1)
11 (88.1)
45 (27.87)
-
38 (43.08)
7 (141.51)
-
25
Michał Grzesiek
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2005
334.79
-
-
-
-
10 (7.69)
-
-
-
-
-
-
10 (37.84)
-
-
51 (12.69)
32 (63.1)
-
-
48 (27.69)
33 (104.72)
22 (93.75)
26
Mateusz Balicki
CHKŻ Chojnice
2004
322.08
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (22.22)
-
-
-
-
-
21 (67.21)
21 (55.56)
39 (41.54)
50 (80.66)
21 (96.43)
27
Tymon Gajdziński
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
2005
318.39
-
-
-
25 (8.78)
-
-
-
-
10 (14.77)
-
21 (12.96)
12 (35.14)
-
-
34 (25.37)
53 (38.1)
33 (47.54)
-
28 (58.46)
66 (58.02)
18 (104.46)
28
Kacper Bąk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2005
316.70
-
-
-
-
-
-
-
2 (23.44)
-
-
-
-
-
-
59 (6.72)
23 (73.81)
58 (6.56)
16 (66.67)
63 (4.62)
53 (76.42)
31 (69.64)
29
Mateusz Narloch
MKŻ Arka Gdynia
2005
315.39
-
-
-
17 (14.19)
-
-
-
-
-
-
17 (20.37)
-
-
-
19 (36.57)
24 (72.62)
28 (55.74)
-
29 (56.92)
74 (46.7)
24 (88.39)
30
Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2005
312.68
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (32.43)
-
-
23 (33.58)
18 (79.76)
25 (60.66)
-
33 (50.77)
9 (138.68)
-
31
Stefan Marciniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
308.99
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (22.73)
3 (45.45)
-
4 (45.95)
-
-
28 (29.85)
40 (53.57)
34 (45.9)
-
32 (52.31)
12 (134.43)
-
32
Julian Podwalski
SSW MOS Iława
2005
305.18
-
17 (9)
-
21 (11.49)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
38 (22.39)
52 (39.29)
31 (50.82)
-
35 (47.69)
36 (100.47)
30 (72.32)
33
Karol Głąbik
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
298.21
2 (23.44)
-
4 (20)
-
-
5 (19.44)
-
-
-
-
-
-
5 (40)
-
-
36 (58.33)
-
-
-
41 (93.4)
26 (83.04)
34
Tomek Bendlewski
YKP Gdynia
2004
277.28
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (16.67)
-
-
-
20 (35.82)
41 (52.38)
29 (54.1)
-
27 (60)
17 (127.36)
-
35
Patryk Furmanek
SSW MOS Iława
2005
274.53
-
5 (21)
-
22 (10.81)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
47 (15.67)
22 (75)
-
-
42 (36.92)
71 (50.94)
29 (75)
36
Igor Haufa
ŻLKS Poznań
2003
273.28
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (34.09)
12 (29.63)
-
-
-
32 (26.87)
39 (54.76)
15 (77.05)
-
25 (63.08)
37 (99.06)
-
37
Adam Sokołowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
2003
269.87
-
-
-
2 (24.32)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (44.03)
12 (86.9)
-
-
-
26 (114.62)
-
38
Paweł Gerłachowski
YKP Gdynia
2004
261.06
-
-
-
20 (12.16)
-
-
-
-
-
-
23 (9.26)
-
-
-
41 (20.15)
-
19 (70.49)
-
40 (40)
84 (32.55)
25 (85.71)
39
Krzysztof Olejnik
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2005
251.69
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
23 (0)
-
8 (40.54)
-
-
45 (17.16)
25 (71.43)
30 (52.46)
-
44 (33.85)
63 (62.26)
-
40
Piotr Hofman
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
247.33
9 (12.5)
-
7 (15)
-
-
8 (15.28)
13 (13.46)
6 (17.19)
-
-
-
-
1 (50)
-
-
43 (50)
-
18 (62.22)
55 (16.92)
59 (67.92)
-
41
Szymon Gąsiorowski
YKP Gdynia
2005
245.13
-
-
-
28 (6.76)
-
-
-
-
-
-
25 (5.56)
-
-
-
-
76 (10.71)
24 (62.3)
-
41 (38.46)
61 (65.09)
32 (66.96)
42
Bartosz Dąbrowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
2004
241.10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (25.68)
-
-
56 (8.96)
42 (51.19)
-
29 (37.78)
58 (12.31)
82 (35.38)
23 (91.07)
43
Marcin Pietrzak
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
241.06
-
4 (22)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (18.92)
-
8 (37.93)
25 (32.09)
34 (60.71)
35 (44.26)
14 (71.11)
23 (66.15)
76 (43.87)
-
44
Igor Barcikowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
2004
233.96
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (41.79)
-
-
-
11 (84.62)
31 (107.55)
-
45
Szymon Oleksiuk
KS Spójnia Warszawa
2004
232.48
-
8 (18)
-
24 (9.46)
-
-
-
-
-
-
-
16 (29.73)
-
9 (36.21)
21 (35.07)
-
-
11 (77.78)
20 (70.77)
86 (29.72)
-
46
Franciszek Kotlarek
K.S Spójnia - Warszawa
2005
228.53
-
18 (8)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (41.89)
-
12 (31.03)
27 (30.6)
46 (46.43)
26 (59.02)
22 (53.33)
14 (80)
79 (39.62)
-
47
Kamil Stemplewski
Giżycka Grupa Regatowa
2005
221.80
-
-
-
26 (8.11)
-
-
-
-
14 (10.23)
-
-
25 (17.57)
-
-
58 (7.46)
47 (45.24)
55 (11.48)
-
49 (26.15)
62 (63.68)
35 (58.93)
48
Szymon Janiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
195.70
-
-
-
32 (4.05)
-
-
-
-
16 (7.95)
-
-
17 (28.38)
-
-
49 (14.18)
48 (44.05)
51 (18.03)
-
-
78 (41.04)
36 (56.25)
49
Maciej Cymerman
Centrum Żeglarskie
2006
188.88
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (31.34)
-
41 (34.43)
-
-
20 (123.11)
-
50
Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
188.45
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (15.91)
-
-
13 (33.78)
-
-
42 (19.4)
-
-
-
31 (53.85)
47 (84.91)
-
51
Aleksander Ponto
YKP Gdynia
2004
179.65
-
-
-
23 (10.14)
-
-
-
-
-
-
15 (24.07)
20 (24.32)
-
-
55 (9.7)
37 (57.14)
53 (14.75)
-
52 (21.54)
60 (66.51)
-
52
Oskar Sawicki
Centrum Żeglarskie
2006
178.37
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
35 (24.63)
-
39 (37.7)
-
-
25 (116.04)
-
53
Jakub Rzeszotek
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
176.42
-
20 (6)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (27.03)
-
14 (27.59)
46 (16.42)
56 (34.52)
44 (29.51)
26 (44.44)
37 (44.62)
69 (53.77)
-
54
Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
172.98
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (22.73)
-
-
-
-
-
-
23 (63.93)
-
-
46 (86.32)
-
55
Filip Rajchert
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
2003
168.75
-
3 (23)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (145.75)
-
56
Michał Paciorek
K.S. Spojnia - Warszawa
2004
165.44
-
12 (14)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
27 (14.86)
-
-
-
65 (23.81)
-
15 (68.89)
22 (67.69)
-
-
57
Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
2006
163.44
-
11 (15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (46.55)
-
-
-
-
-
35 (101.89)
-
58
Teodor Kasprzyk
ŻMKS-Poznań
2005
156.69
-
-
-
-
7 (13.46)
-
-
-
-
11 (27.27)
-
22 (21.62)
-
-
-
55 (35.71)
-
-
-
73 (48.11)
45 (32.14)
59
Igor Mirowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
2006
155.33
-
10 (16)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (43.1)
-
-
-
-
-
39 (96.23)
-
60
Maciej Gomulski
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
149.39
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (20.27)
-
19 (18.97)
-
57 (33.33)
60 (3.28)
24 (48.89)
51 (23.08)
89 (25.47)
49 (21.43)
61
Jacek Kalinowski
Chojnicki Klub Żeglarski
2006
148.58
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (148.58)
-
62
Mikołaj Kmin
KS Spójnia Warszawa
2005
138.34
-
21 (5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (29.31)
-
77 (9.52)
48 (22.95)
35 (24.44)
46 (30.77)
99 (11.32)
43 (37.5)
63
Wojciech Juszczak
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
136.24
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
67 (21.43)
-
30 (35.56)
-
51 (79.25)
-
64
Jakub Wiedeheft
MKŻ Arka Gdynia
2003
133.59
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (44.44)
-
-
-
-
-
-
-
-
44 (89.15)
-
65
Michał Tokarczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
2004
129.36
11 (9.38)
-
-
-
-
11 (11.11)
12 (14.42)
-
-
-
-
-
3 (45)
-
-
51 (40.48)
-
-
-
-
46 (29.46)
66
Dominik Masłoń
Stowarzyszenie Marina Poraj
2005
129.04
10 (10.94)
-
8 (13.33)
-
-
7 (16.67)
10 (16.35)
9 (12.5)
-
-
-
-
16 (12.5)
-
-
69 (19.05)
-
-
54 (18.46)
97 (14.15)
39 (48.21)
67
Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
125.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (68.85)
-
-
67 (56.6)
-
68
Dawid Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
120.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
36 (42.62)
-
-
52 (77.83)
-
69
Tymoteusz Mika
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2006
120.13
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
63 (3.73)
30 (65.48)
-
32 (31.11)
-
93 (19.81)
-
70
Jakub Trojnar
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2005
119.03
-
-
-
-
-
-
-
10 (10.94)
-
-
-
-
-
-
65 (2.24)
64 (25)
61 (1.64)
37 (20)
-
64 (60.85)
-
71
Marcel Skubański
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2005
118.67
5 (18.75)
-
5 (18.33)
-
-
13 (8.33)
23 (3.85)
7 (15.63)
-
-
-
-
-
-
-
44 (48.81)
-
23 (51.11)
61 (7.69)
-
-
72
Jan Pacheco-Śledź
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2006
117.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (117.45)
-
73
Paweł Sikora
PKM LOK Poznań
2004
115.40
-
-
-
-
8 (11.54)
-
-
-
-
9 (31.82)
-
30 (10.81)
-
-
-
63 (26.19)
-
-
50 (24.62)
92 (21.23)
-
74
BARTOSZ BILICKI
SSW MOS Iława
2007
111.47
-
22 (4)
-
31 (4.73)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
77 (42.45)
33 (64.29)
75
Przemysław Okoński
KS Spójnia Warszawa
2003
109.02
-
14 (12)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
39 (21.64)
-
-
-
17 (75.38)
-
-
76
Adam Słodownik
KS Spójnia Warszawa
2004
107.27
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (31.08)
-
-
-
21 (76.19)
-
-
-
-
-
77
Tomasz Procek
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
97.72
8 (14.06)
-
-
-
-
6 (18.06)
3 (23.08)
3 (21.88)
-
-
-
-
4 (42.5)
-
-
58 (32.14)
-
-
-
-
-
78
Michał Bortkiewicz
UKS Żeglarz Wrocław
2005
90.59
-
-
-
-
-
-
21 (5.77)
-
19 (4.55)
-
-
-
-
-
-
62 (27.38)
-
31 (33.33)
-
-
48 (24.11)
79
Rafał Balicki
Chojnicki Klub Żeglarski
2007
90.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
43 (90.57)
-
80
Szymon Małachowski
UKŻ 7 Białystok
2006
89.39
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (9.46)
-
-
-
66 (22.62)
-
38 (17.78)
64 (3.08)
98 (12.74)
47 (26.79)
81
Piotr Vogel
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2005
84.60
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (6.82)
-
-
28 (13.51)
-
-
52 (11.94)
70 (17.86)
57 (8.2)
33 (28.89)
43 (35.38)
-
-
82
Jan Michał Karnowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2006
83.49
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48 (83.49)
-
83
Franciszek Niesiobędzki
Giżycka Grupa Regatowa
2005
80.65
-
-
-
34 (2.7)
-
-
-
-
20 (3.41)
-
-
29 (12.16)
-
-
53 (11.19)
49 (42.86)
-
36 (22.22)
-
-
-
84
Igor Rudek
Yacht Klub Polski Gdynia
2006
72.17
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
56 (72.17)
-
85
Mikołaj Dąbrowski
UKS Żeglarz Wrocław
2005
70.96
-
-
-
-
-
-
14 (12.5)
-
21 (2.27)
-
-
-
14 (17.5)
-
-
73 (14.29)
-
34 (26.67)
-
-
-
86
Kacper Klucznik
KST "Elektryk" Grudziądz
2004
69.76
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
60 (29.76)
-
28 (40)
-
-
-
87
Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
2007
69.34
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
58 (69.34)
-
88
Bartłomiej Heksel
KN Lider Kraków
2004
63.19
-
-
-
-
-
-
17 (9.62)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
37 (53.57)
89
Filip Oleszczyk
Centrum Żeglarskie
2005
59.43
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
65 (59.43)
-
90
Tymoteusz Walicki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
2003
55.19
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
68 (55.19)
-
91
Jeremi Ślusarski
KŻ "Mewa" Poznań
2006
53.82
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (13.64)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
42 (40.18)
92
Damian Sobota
Stowarzyszenie Marina Poraj
2004
52.56
-
-
12 (6.67)
-
-
9 (13.89)
15 (11.54)
13 (6.25)
-
-
-
-
15 (15)
-
-
79 (7.14)
-
-
57 (13.85)
-
56 (2.68)
93
Iwo Reński
Yacht Klub Polski Gdynia
2005
52.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
70 (52.36)
-
94
Konstantyn Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
2005
51.36
-
-
11 (8.33)
-
-
17 (2.78)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
75 (11.9)
-
-
-
85 (31.13)
-
95
Jakub Pietrzak
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
2005
50.89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
38 (50.89)
96
Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2006
50.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
97
Kajetan Linow
KŻ "Mewa" Poznań
2007
49.48
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (11.36)
-
-
-
-
-
72 (15.48)
-
-
-
91 (22.64)
-
98
Wojciech Stefaniak
PKM LOK Poznań
2006
48.78
-
-
-
-
4 (19.23)
-
-
-
-
10 (29.55)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
99
Andrzej Pochopień
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
47.92
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
34 (5.41)
-
-
-
61 (28.57)
-
41 (11.11)
-
105 (2.83)
-
100
Antoni Pasich
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
2004
47.82
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
50 (41.67)
-
-
62 (6.15)
-
-
101
Jakub Piesiewicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
2005
47.58
-
-
-
37 (0.68)
-
-
-
-
-
-
-
32 (8.11)
-
-
62 (4.48)
84 (1.19)
-
-
-
88 (26.89)
53 (10.71)
102
Kacper Rodziewicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
38.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
80 (38.21)
-
103
Bogusz Tłok
MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAJNA W SĘ
2004
36.79
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
81 (36.79)
-
104
Cezary Popielski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2005
28.85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (0)
-
-
-
-
54 (10.45)
-
-
-
-
94 (18.4)
-
105
Jan Suchocki
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2007
28.30
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
87 (28.3)
-
106
Daniel Śmiałowski
PKM LOK Poznań
2007
27.74
-
-
-
-
13 (1.92)
-
-
-
-
16 (15.91)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
100 (9.91)
-
107
Krzysztof Szklarski
AZS Uniwersytet Warszawski
2008
25.41
-
23 (3)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (22.41)
-
-
-
-
-
-
-
108
Mikołaj Majchrzycki
ZLKS Poznań
2007
25.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
109
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
2007
20.69
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (20.69)
-
-
-
-
-
-
-
110
Piotr Jakubowski
PKM LOK Poznań
2006
20.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (20.45)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
111
Aleksander Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
19.15
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (13.79)
-
-
-
-
-
-
55 (5.36)
112
Iwo Gogołkiewicz
Centrum Żeglarskie
2006
18.90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
60 (5.97)
-
-
44 (4.44)
-
101 (8.49)
-
113
Antoni Kasprzyk
KN Lider Kraków
2003
18.75
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
50 (18.75)
114
Maria Majchrzycka
ŻLKS Poznań
2004
18.52
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (18.52)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
115
Kuba Matysik
YKP Kraków
2005
15.38
-
-
-
-
-
-
11 (15.38)
15 (3.13)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
116
Mateusz Śledzik
KW LOK "Garland" Gliwice
2005
13.10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
74 (13.1)
-
-
-
-
-
117
Antoni Michalik
UKS FIR Warszawa
2007
12.07
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (12.07)
-
-
-
-
-
-
-
118
Jan Lipowski
KN Lider Kraków
11.67
-
-
9 (11.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
119
Paweł Trella
MKŻ Arka Gdynia
2004
11.11
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (11.11)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
120
Adam Cwojdziński
ŻMKS-Poznań
2006
9.09
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (9.09)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
121
Dawid Werner
Centrum Żeglarskie
2004
8.84
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
67 (0.75)
-
-
43 (6.67)
-
106 (1.42)
-
122
Michał Klimko
UKS Żeglarz Wrocław
2006
8.52
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (1.14)
-
-
-
19 (5)
-
-
83 (2.38)
-
-
-
-
-
123
EMIL RUTKOWSKI
TKŻ Toruń
2006
8.04
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
54 (8.04)
124
Jan Melzer
Giżycka Grupa Regatowa
2005
7.08
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
102 (7.08)
-
125
Filip Brzostowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
2007
6.90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (6.9)
-
-
-
-
-
-
-
126
Jan Sawicki
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2008
6.82
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (6.82)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
127
Dominik Konieczny
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2005
5.66
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
103 (5.66)
-
128
Jerzy Gałęza
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2007
4.55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (4.55)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
129
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
2003
4.25
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
104 (4.25)
-
130
Nikodem Pytlik
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
2003
4.17
-
-
-
-
-
16 (4.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
131
Miłosz Dryja
UKS FIR Warszawa
2006
3.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (3.45)
-
-
-
-
-
-
-
132
Rafał Małota
2021
2.99
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
64 (2.99)
-
-
-
-
-
-
133
Bartosz Dworakowski
UKŻ Michałowo
2007
2.89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
37 (1.35)
-
-
-
-
-
-
65 (1.54)
-
-
134
Szymon Rossa
ŻMKS-Poznań
2006
2.27
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (2.27)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
135
Igor Tomczyk
Centrum Żeglarskie Szczecin
2005
2.22
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
45 (2.22)
-
-
-
136
Aleksander Kosowski
CHKŻ Chojnice
2006
1.85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
27 (1.85)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-