Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
IX Regaty Kacper Sailor
Puchar Warszawy
Puchar Beskidów INTERPUCHAR
Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA
III Dzierżno Cup 2021
PUCHAR NYSY
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej
Puchar Miasta Gdyni
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO LAR, SNIPE, FINN
Mistrzostwa Pomorza
Lotos Nord Cup Gdańsk
II Dzierżno Cup
Mistrzostwa Warszawy
Puchar PZŻ cz.2
Puchar PSKL
ILCA Europa Cup Poland
Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka
Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich
Finał Pucharu Polski Klasy Laser Energa
1
Tymoteusz Wysocki
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
522.21
-
-
-
11 (18.24)
-
-
-
-
-
-
6 (40.74)
-
-
-
6 (46.27)
-
17 (73.77)
7 (86.67)
10 (86.15)
6 (142.92)
4 (141.96)
2
Filip Olszewski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
507.51
-
2 (24)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (47.76)
5 (95.24)
8 (88.52)
2 (97.78)
4 (95.38)
34 (103.3)
5 (139.29)
3
Hubert Roszyk
ŻLKS Poznań
2005
445.94
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (47.73)
14 (25.93)
-
-
-
17 (38.06)
13 (85.71)
6 (91.8)
-
15 (78.46)
40 (94.81)
10 (125.89)
4
Szymon Maruszczak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
434.68
-
-
-
19 (12.84)
-
1 (25)
-
-
-
-
8 (37.04)
-
-
-
30 (28.36)
16 (82.14)
14 (78.69)
9 (82.22)
19 (72.31)
45 (87.74)
12 (120.54)
5
Antoni Nazimek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2005
433.81
-
-
-
-
3 (21.15)
-
-
-
5 (20.45)
5 (40.91)
-
6 (43.24)
-
-
37 (23.13)
19 (78.57)
27 (57.38)
13 (73.33)
26 (61.54)
29 (110.38)
17 (107.14)
6
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
2006
432.80
-
-
-
9 (19.59)
-
-
-
-
8 (17.05)
-
-
2 (48.65)
-
-
22 (34.33)
14 (84.52)
-
12 (75.56)
-
42 (91.98)
15 (112.5)
7
Miłosz MICHALAK
YKP Gdynia
2005
418.78
-
-
-
14 (16.22)
-
-
-
-
-
-
9 (35.19)
-
-
-
16 (38.81)
27 (69.05)
9 (86.89)
-
16 (76.92)
49 (82.08)
13 (117.86)
8
Kacper Dybiec
K.S. Spojnia - Warszawa
2005
380.12
-
24 (2)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (0)
36 (23.88)
31 (64.29)
37 (40.98)
20 (57.78)
59 (10.77)
30 (108.96)
11 (123.21)
9
Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
344.88
-
-
-
27 (7.43)
-
-
-
-
-
-
26 (3.7)
-
-
-
43 (18.66)
20 (77.38)
47 (24.59)
-
24 (64.62)
54 (75)
19 (101.79)
10
Michał Grzesiek
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2005
334.79
-
-
-
-
10 (7.69)
-
-
-
-
-
-
10 (37.84)
-
-
51 (12.69)
32 (63.1)
-
-
48 (27.69)
33 (104.72)
22 (93.75)
11
Tymon Gajdziński
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
2005
318.39
-
-
-
25 (8.78)
-
-
-
-
10 (14.77)
-
21 (12.96)
12 (35.14)
-
-
34 (25.37)
53 (38.1)
33 (47.54)
-
28 (58.46)
66 (58.02)
18 (104.46)
12
Kacper Bąk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2005
316.70
-
-
-
-
-
-
-
2 (23.44)
-
-
-
-
-
-
59 (6.72)
23 (73.81)
58 (6.56)
16 (66.67)
63 (4.62)
53 (76.42)
31 (69.64)
13
Mateusz Narloch
MKŻ Arka Gdynia
2005
315.39
-
-
-
17 (14.19)
-
-
-
-
-
-
17 (20.37)
-
-
-
19 (36.57)
24 (72.62)
28 (55.74)
-
29 (56.92)
74 (46.7)
24 (88.39)
14
Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2005
312.68
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (32.43)
-
-
23 (33.58)
18 (79.76)
25 (60.66)
-
33 (50.77)
9 (138.68)
-
15
Julian Podwalski
SSW MOS Iława
2005
305.18
-
17 (9)
-
21 (11.49)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
38 (22.39)
52 (39.29)
31 (50.82)
-
35 (47.69)
36 (100.47)
30 (72.32)
16
Patryk Furmanek
SSW MOS Iława
2005
274.53
-
5 (21)
-
22 (10.81)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
47 (15.67)
22 (75)
-
-
42 (36.92)
71 (50.94)
29 (75)
17
Krzysztof Olejnik
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2005
251.69
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
23 (0)
-
8 (40.54)
-
-
45 (17.16)
25 (71.43)
30 (52.46)
-
44 (33.85)
63 (62.26)
-
18
Szymon Gąsiorowski
YKP Gdynia
2005
245.13
-
-
-
28 (6.76)
-
-
-
-
-
-
25 (5.56)
-
-
-
-
76 (10.71)
24 (62.3)
-
41 (38.46)
61 (65.09)
32 (66.96)
19
Franciszek Kotlarek
K.S Spójnia - Warszawa
2005
228.53
-
18 (8)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (41.89)
-
12 (31.03)
27 (30.6)
46 (46.43)
26 (59.02)
22 (53.33)
14 (80)
79 (39.62)
-
20
Kamil Stemplewski
Giżycka Grupa Regatowa
2005
221.80
-
-
-
26 (8.11)
-
-
-
-
14 (10.23)
-
-
25 (17.57)
-
-
58 (7.46)
47 (45.24)
55 (11.48)
-
49 (26.15)
62 (63.68)
35 (58.93)
21
Szymon Janiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
195.70
-
-
-
32 (4.05)
-
-
-
-
16 (7.95)
-
-
17 (28.38)
-
-
49 (14.18)
48 (44.05)
51 (18.03)
-
-
78 (41.04)
36 (56.25)
22
Maciej Cymerman
Centrum Żeglarskie
2006
188.88
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (31.34)
-
41 (34.43)
-
-
20 (123.11)
-
23
Oskar Sawicki
Centrum Żeglarskie
2006
178.37
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
35 (24.63)
-
39 (37.7)
-
-
25 (116.04)
-
24
Jakub Rzeszotek
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
176.42
-
20 (6)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (27.03)
-
14 (27.59)
46 (16.42)
56 (34.52)
44 (29.51)
26 (44.44)
37 (44.62)
69 (53.77)
-
25
Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
2006
163.44
-
11 (15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (46.55)
-
-
-
-
-
35 (101.89)
-
26
Teodor Kasprzyk
ŻMKS-Poznań
2005
156.69
-
-
-
-
7 (13.46)
-
-
-
-
11 (27.27)
-
22 (21.62)
-
-
-
55 (35.71)
-
-
-
73 (48.11)
45 (32.14)
27
Igor Mirowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
2006
155.33
-
10 (16)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (43.1)
-
-
-
-
-
39 (96.23)
-
28
Jacek Kalinowski
Chojnicki Klub Żeglarski
2006
148.58
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (148.58)
-
29
Mikołaj Kmin
KS Spójnia Warszawa
2005
138.34
-
21 (5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (29.31)
-
77 (9.52)
48 (22.95)
35 (24.44)
46 (30.77)
99 (11.32)
43 (37.5)
30
Wojciech Juszczak
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
136.24
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
67 (21.43)
-
30 (35.56)
-
51 (79.25)
-
31
Dominik Masłoń
Stowarzyszenie Marina Poraj
2005
129.04
10 (10.94)
-
8 (13.33)
-
-
7 (16.67)
10 (16.35)
9 (12.5)
-
-
-
-
16 (12.5)
-
-
69 (19.05)
-
-
54 (18.46)
97 (14.15)
39 (48.21)
32
Tymoteusz Mika
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2006
120.13
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
63 (3.73)
30 (65.48)
-
32 (31.11)
-
93 (19.81)
-
33
Jakub Trojnar
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2005
119.03
-
-
-
-
-
-
-
10 (10.94)
-
-
-
-
-
-
65 (2.24)
64 (25)
61 (1.64)
37 (20)
-
64 (60.85)
-
34
Marcel Skubański
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2005
118.67
5 (18.75)
-
5 (18.33)
-
-
13 (8.33)
23 (3.85)
7 (15.63)
-
-
-
-
-
-
-
44 (48.81)
-
23 (51.11)
61 (7.69)
-
-
35
Jan Pacheco-Śledź
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2006
117.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (117.45)
-
36
BARTOSZ BILICKI
SSW MOS Iława
2007
111.47
-
22 (4)
-
31 (4.73)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
77 (42.45)
33 (64.29)
37
Michał Bortkiewicz
UKS Żeglarz Wrocław
2005
90.59
-
-
-
-
-
-
21 (5.77)
-
19 (4.55)
-
-
-
-
-
-
62 (27.38)
-
31 (33.33)
-
-
48 (24.11)
38
Rafał Balicki
Chojnicki Klub Żeglarski
2007
90.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
43 (90.57)
-
39
Szymon Małachowski
UKŻ 7 Białystok
2006
89.39
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (9.46)
-
-
-
66 (22.62)
-
38 (17.78)
64 (3.08)
98 (12.74)
47 (26.79)
40
Piotr Vogel
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2005
84.60
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (6.82)
-
-
28 (13.51)
-
-
52 (11.94)
70 (17.86)
57 (8.2)
33 (28.89)
43 (35.38)
-
-
41
Jan Michał Karnowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2006
83.49
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48 (83.49)
-
42
Franciszek Niesiobędzki
Giżycka Grupa Regatowa
2005
80.65
-
-
-
34 (2.7)
-
-
-
-
20 (3.41)
-
-
29 (12.16)
-
-
53 (11.19)
49 (42.86)
-
36 (22.22)
-
-
-
43
Igor Rudek
Yacht Klub Polski Gdynia
2006
72.17
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
56 (72.17)
-
44
Mikołaj Dąbrowski
UKS Żeglarz Wrocław
2005
70.96
-
-
-
-
-
-
14 (12.5)
-
21 (2.27)
-
-
-
14 (17.5)
-
-
73 (14.29)
-
34 (26.67)
-
-
-
45
Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
2007
69.34
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
58 (69.34)
-
46
Filip Oleszczyk
Centrum Żeglarskie
2005
59.43
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
65 (59.43)
-
47
Jeremi Ślusarski
KŻ "Mewa" Poznań
2006
53.82
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (13.64)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
42 (40.18)
48
Iwo Reński
Yacht Klub Polski Gdynia
2005
52.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
70 (52.36)
-
49
Konstantyn Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
2005
51.36
-
-
11 (8.33)
-
-
17 (2.78)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
75 (11.9)
-
-
-
85 (31.13)
-
50
Jakub Pietrzak
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
2005
50.89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
38 (50.89)
51
Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2006
50.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
52
Kajetan Linow
KŻ "Mewa" Poznań
2007
49.48
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (11.36)
-
-
-
-
-
72 (15.48)
-
-
-
91 (22.64)
-
53
Wojciech Stefaniak
PKM LOK Poznań
2006
48.78
-
-
-
-
4 (19.23)
-
-
-
-
10 (29.55)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
54
Andrzej Pochopień
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
47.92
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
34 (5.41)
-
-
-
61 (28.57)
-
41 (11.11)
-
105 (2.83)
-
55
Jakub Piesiewicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
2005
47.58
-
-
-
37 (0.68)
-
-
-
-
-
-
-
32 (8.11)
-
-
62 (4.48)
84 (1.19)
-
-
-
88 (26.89)
53 (10.71)
56
Kacper Rodziewicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
38.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
80 (38.21)
-
57
Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
36.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (36.21)
-
-
-
-
-
-
-
58
Cezary Popielski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2005
28.85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (0)
-
-
-
-
54 (10.45)
-
-
-
-
94 (18.4)
-
59
Jan Suchocki
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2007
28.30
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
87 (28.3)
-
60
Daniel Śmiałowski
PKM LOK Poznań
2007
27.74
-
-
-
-
13 (1.92)
-
-
-
-
16 (15.91)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
100 (9.91)
-
61
Krzysztof Szklarski
AZS Uniwersytet Warszawski
2008
25.41
-
23 (3)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (22.41)
-
-
-
-
-
-
-
62
Mikołaj Majchrzycki
ZLKS Poznań
2007
25.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
63
Filip Rajchert
23.00
-
3 (23)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
64
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
2007
20.69
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (20.69)
-
-
-
-
-
-
-
65
Piotr Jakubowski
PKM LOK Poznań
2006
20.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (20.45)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
66
Aleksander Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
19.15
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (13.79)
-
-
-
-
-
-
55 (5.36)
67
Iwo Gogołkiewicz
Centrum Żeglarskie
2006
18.90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
60 (5.97)
-
-
44 (4.44)
-
101 (8.49)
-
68
Kuba Matysik
YKP Kraków
2005
15.38
-
-
-
-
-
-
11 (15.38)
15 (3.13)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
69
Mateusz Śledzik
KW LOK "Garland" Gliwice
2005
13.10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
74 (13.1)
-
-
-
-
-
70
Antoni Michalik
UKS FIR Warszawa
2007
12.07
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (12.07)
-
-
-
-
-
-
-
71
Jan Lipowski
KN Lider Kraków
11.67
-
-
9 (11.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
72
Adam Cwojdziński
ŻMKS-Poznań
2006
9.09
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (9.09)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
73
Michał Klimko
UKS Żeglarz Wrocław
2006
8.52
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (1.14)
-
-
-
19 (5)
-
-
83 (2.38)
-
-
-
-
-
74
EMIL RUTKOWSKI
TKŻ Toruń
2006
8.04
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
54 (8.04)
75
Jan Melzer
Giżycka Grupa Regatowa
2005
7.08
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
102 (7.08)
-
76
Filip Brzostowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
2007
6.90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (6.9)
-
-
-
-
-
-
-
77
Jan Sawicki
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2008
6.82
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (6.82)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
78
Dominik Konieczny
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2005
5.66
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
103 (5.66)
-
79
Jerzy Gałęza
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2007
4.55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (4.55)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
80
Miłosz Dryja
UKS FIR Warszawa
2006
3.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (3.45)
-
-
-
-
-
-
-
81
Rafał Małota
2021
2.99
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
64 (2.99)
-
-
-
-
-
-
82
Bartosz Dworakowski
UKŻ Michałowo
2007
2.89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
37 (1.35)
-
-
-
-
-
-
65 (1.54)
-
-
83
Szymon Rossa
ŻMKS-Poznań
2006
2.27
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (2.27)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
84
Igor Tomczyk
Centrum Żeglarskie Szczecin
2005
2.22
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
45 (2.22)
-
-
-
85
Aleksander Kosowski
CHKŻ Chojnice
2006
1.85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
27 (1.85)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-