Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar KS Spójnia Warszawa
Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA
PUCHAR NYSY
IX Regaty Kacper Sailor
Puchar Lata 2021
Puchar Miasta Gdyni
Mistrzostwa Pomorza
Puchar PZŻ cz.2
Otwarte Mistrzostwa Małopolski
II Dzierżno Cup
Lotos Nord Cup Gdańsk
Puchar Pucka
Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra
Puchar PSKL
1
Jacek Kalinowski
CHKŻ Chojnice
2006
271.10
-
1 (25)
-
-
-
-
1 (25)
2 (47.83)
1 (50)
-
-
1 (50)
4 (96.1)
1 (100)
5 (95.18)
2
Filip Jarosiewicz
YKP Gdynia
2006
264.96
-
7 (21.05)
-
-
-
-
7 (20)
6 (39.13)
3 (48.21)
-
-
-
11 (87.01)
2 (98.11)
3 (97.59)
3
Igor Rudek
YKP Gdynia
2006
261.64
-
2 (24.34)
-
-
-
-
6 (20.83)
1 (50)
2 (49.11)
-
-
-
8 (90.91)
21 (62.26)
4 (96.39)
4
Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2006
252.43
-
-
3 (21.43)
-
-
-
3 (23.33)
-
5 (46.43)
-
-
8 (43.14)
6 (93.51)
-
10 (89.16)
5
IGOR MIROWSKI
AZS Uniwersytet Warszawski
2006
251.27
2 (23.75)
-
-
-
-
-
-
-
9 (42.86)
-
-
-
7 (92.21)
5 (92.45)
21 (75.9)
6
Konrad Wlazłowski
YKP Gdynia
2005
247.96
-
12 (17.76)
-
-
-
-
4 (22.5)
4 (43.48)
8 (43.75)
-
-
4 (47.06)
13 (84.42)
-
6 (93.98)
7
Rafał Balicki
CHKŻ Chojnice
2007
243.92
-
5 (22.37)
-
-
-
-
8 (19.17)
5 (41.3)
13 (39.29)
-
-
10 (41.18)
15 (81.82)
7 (88.68)
8 (91.57)
8
Iwo Barański
AZS Uniwersytet Warszawski
2006
242.29
9 (15)
-
-
-
-
-
-
-
12 (40.18)
-
-
15 (36.27)
18 (77.92)
4 (94.34)
7 (92.77)
9
Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
2007
237.66
-
6 (21.71)
-
-
-
3 (20.45)
-
-
16 (36.61)
-
-
5 (46.08)
14 (83.12)
18 (67.92)
12 (86.75)
10
Jan Pacheco-Śledź
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
234.40
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (47.32)
-
-
2 (49.02)
5 (94.81)
6 (90.57)
17 (80.72)
11
Piotr Grabski
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
2005
234.29
-
-
-
1 (25)
1 (25)
-
5 (21.67)
-
-
5 (40.91)
1 (50)
-
23 (71.43)
13 (77.36)
16 (81.93)
12
Maksymilian Kabat
CHKŻ Chojnice
2006
229.08
-
17 (14.47)
-
-
-
-
9 (18.33)
3 (45.65)
7 (44.64)
-
-
14 (37.25)
21 (74.03)
8 (86.79)
19 (78.31)
13
Maciej Dudek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
2008
225.03
-
4 (23.03)
-
-
-
2 (22.73)
-
-
18 (34.82)
-
-
11 (40.2)
10 (88.31)
23 (58.49)
23 (73.49)
14
Antoni Kiliszek
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
223.82
5 (20)
-
-
-
-
-
-
-
14 (38.39)
-
-
13 (38.24)
16 (80.52)
9 (84.91)
32 (62.65)
15
Jakub Aleksander Rusiniak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
2007
222.86
-
8 (20.39)
-
-
-
1 (25)
-
-
11 (41.07)
-
-
18 (33.33)
12 (85.71)
17 (69.81)
25 (71.08)
16
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
2007
210.14
8 (16.25)
-
-
-
-
-
-
-
20 (33.04)
-
-
16 (35.29)
24 (70.13)
14 (75.47)
15 (83.13)
17
Antoni Lipiński
CHKŻ Chojnice
2006
207.27
-
3 (23.68)
-
-
-
-
12 (15.83)
7 (36.96)
24 (29.46)
-
-
7 (44.12)
20 (75.32)
20 (64.15)
-
18
Maciej Maciejczyk
UKS Pogoria
2004
205.60
-
-
-
2 (23.53)
2 (22.73)
-
11 (16.67)
-
-
-
2 (46.43)
-
-
30 (45.28)
9 (90.36)
19
Stanisław Wojda
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2006
198.57
-
-
-
-
-
-
13 (15)
-
-
-
-
19 (32.35)
-
16 (71.7)
18 (79.52)
20
Maciej Cymerman
Centrum Żeglarskie Szczecin
2006
196.23
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (100)
3 (96.23)
11 (87.95)
21
Oskar Sawicki
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
2006
196.20
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (97.4)
38 (30.19)
2 (98.8)
22
Gustaw Zalewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2007
192.26
4 (21.25)
20 (12.5)
-
-
-
-
-
-
10 (41.96)
-
-
27 (24.51)
33 (58.44)
22 (60.38)
27 (68.67)
23
Krzysztof Szklarski
AZS Uniwersytet Warszawski
2008
186.25
10 (13.75)
-
-
-
-
-
-
-
31 (23.21)
-
-
-
39 (50.65)
10 (83.02)
29 (66.27)
24
Karol Rusin
KW LOK "Garland" Gliwice
2006
184.18
-
-
-
4 (20.59)
3 (20.45)
-
-
-
-
-
-
-
36 (54.55)
12 (79.25)
14 (84.34)
25
Szymon Rossa
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2006
183.86
-
-
5 (17.86)
-
-
-
-
-
25 (28.57)
-
-
22 (29.41)
22 (72.73)
-
31 (63.86)
26
Mikołaj Majchrzycki
ŻLKS Poznań
2007
180.68
-
-
-
-
-
-
21 (8.33)
11 (28.26)
26 (27.68)
-
-
31 (20.59)
19 (76.62)
29 (47.17)
28 (67.47)
27
Jan Karnowski
KS Spójnia Warszawa
2006
179.12
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (28.43)
-
15 (73.58)
20 (77.11)
28
Bartłomiej Wrzosek
Klub Żeglarski Horn Kraków
2007
178.53
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (37.5)
3 (45.45)
-
17 (34.31)
38 (51.95)
11 (81.13)
-
29
Andrzej Nycz
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2006
177.58
-
-
4 (19.64)
-
-
-
15 (13.33)
-
47 (8.93)
-
-
32 (19.61)
30 (62.34)
19 (66.04)
24 (72.29)
30
Jakub Gil
CHKŻ Chojnice
2006
171.98
-
24 (9.87)
-
-
-
-
14 (14.17)
10 (30.43)
19 (33.93)
-
-
21 (30.39)
29 (63.64)
24 (56.6)
34 (60.24)
31
Michał Kuczmarski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
169.51
11 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (31.37)
45 (42.86)
27 (50.94)
22 (74.7)
32
Adam Cwojdziński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2006
164.82
-
-
7 (14.29)
-
-
-
-
-
32 (22.32)
-
-
25 (26.47)
27 (66.23)
-
36 (57.83)
33
Wojciech Stefaniak
PKM LOK Poznań
2006
162.27
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (27.45)
28 (64.94)
-
26 (69.88)
34
Bartłomiej Heksel
KLUB NARCIARSKI LIDER
2004
161.06
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (32.14)
-
-
12 (39.22)
25 (68.83)
-
40 (53.01)
35
Iwo Reński
Yacht Klub Polski Gdynia
2005
153.46
-
13 (17.11)
-
-
-
-
-
-
6 (45.54)
-
-
6 (45.1)
9 (89.61)
-
83 (1.2)
36
Bartosz Bilicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
2007
144.43
-
-
-
-
-
-
17 (11.67)
-
34 (20.54)
-
-
28 (23.53)
31 (61.04)
-
44 (48.19)
37
Jan Suchocki
MKŻ Arka Gdynia
2007
141.52
-
26 (8.55)
-
-
-
-
25 (5)
13 (23.91)
22 (31.25)
-
-
34 (17.65)
34 (57.14)
-
47 (44.58)
38
Jakub Lipowski
KLUB NARCIARSKI LIDER
2007
141.29
-
-
-
-
-
-
-
-
38 (16.96)
2 (47.73)
5 (35.71)
33 (18.63)
44 (44.16)
-
43 (49.4)
39
Nikodem Górski
Giżycka Grupa Regatowa
2006
128.97
-
21 (11.84)
-
-
-
-
16 (12.5)
-
33 (21.43)
-
-
40 (11.76)
41 (48.05)
32 (41.51)
45 (46.99)
40
Mateusz Śledzik
KW LOK "Garland" Gliwice
2005
126.17
-
-
-
9 (13.24)
-
-
-
-
-
-
4 (39.29)
-
46 (41.56)
37 (32.08)
-
41
Jeremi Ślusarski
KŻ "Mewa" Poznań
2006
125.99
-
-
-
-
-
-
22 (7.5)
-
-
-
-
36 (15.69)
49 (37.66)
34 (37.74)
30 (65.06)
42
Piotr Kosowski
CHKŻ Chojnice
2008
111.05
-
-
-
-
-
-
-
12 (26.09)
23 (30.36)
-
-
-
58 (25.97)
25 (54.72)
-
43
Kacper Michalski
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2008
108.43
-
-
-
3 (22.06)
6 (13.64)
-
-
-
-
-
-
-
42 (46.75)
33 (39.62)
71 (15.66)
44
Maksymilian Luto
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
2008
106.66
-
29 (6.58)
-
-
-
6 (13.64)
-
-
28 (25.89)
-
-
30 (21.57)
66 (15.58)
28 (49.06)
69 (18.07)
45
Filip Oleszczyk
Centrum Żeglarskie Szczecin
2005
106.08
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
37 (53.25)
26 (52.83)
-
46
Teodor Kasprzyk
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2005
103.24
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (35.71)
-
-
-
26 (67.53)
-
-
47
Konstantyn Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
2005
102.24
-
-
-
5 (19.12)
5 (15.91)
-
-
-
-
-
3 (42.86)
-
47 (40.26)
-
-
48
Tymoteusz Wysocki
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
100.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (100)
49
Mateusz Kolba
KLUB NARCIARSKI LIDER
2006
94.99
-
-
-
-
-
-
-
-
54 (2.68)
4 (43.18)
-
-
-
-
41 (51.81)
50
Kajetan Poziemski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2007
94.12
-
-
-
-
-
-
-
-
48 (8.04)
11 (27.27)
-
43 (8.82)
72 (7.79)
39 (28.3)
52 (38.55)
51
Jerzy Gałęza
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2007
93.36
-
-
10 (8.93)
-
-
-
-
-
45 (10.71)
-
-
-
-
36 (33.96)
51 (39.76)
52
Jakub Krysiński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2007
93.02
-
-
-
-
-
-
-
-
39 (16.07)
-
-
-
54 (31.17)
50 (7.55)
46 (45.78)
53
Jakub Gąsienica-Wawrytko
Klub Sportowy Wiaterni
2007
92.20
-
-
-
14 (5.88)
-
-
-
-
-
17 (13.64)
-
50 (1.96)
61 (22.08)
-
42 (50.6)
54
Szymon Szymanowicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
91.69
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
51 (35.06)
-
37 (56.63)
55
Wiktor Łasak
YKP Gdynia
2006
91.55
-
23 (10.53)
-
-
-
-
-
15 (19.57)
37 (17.86)
-
-
42 (9.8)
-
-
33 (61.45)
56
Maciej Malitowski
KW LOK "Garland" Gliwice
2008
87.71
-
-
-
10 (11.76)
-
-
-
-
-
-
9 (21.43)
-
52 (33.77)
43 (20.75)
76 (9.64)
57
Krzysztof Dzilne
ŻLKS Poznań
2006
86.83
-
-
-
-
-
-
-
16 (17.39)
49 (7.14)
-
-
-
57 (27.27)
-
49 (42.17)
58
Kacper Wojtyna
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2006
84.45
-
32 (4.61)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48 (3.92)
65 (16.88)
-
35 (59.04)
59
Miłosz Królikowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2006
80.14
-
-
-
-
-
-
10 (17.5)
-
-
-
-
9 (42.16)
-
-
67 (20.48)
60
Kacper Rodziewicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
79.94
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
35 (55.84)
-
64 (24.1)
61
Szymon Janiak
MKŻ Arka Gdynia
2005
79.22
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (79.22)
-
-
62
Igor Fałowski
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2006
77.79
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (36.36)
-
-
73 (6.49)
-
55 (34.94)
63
Kajetan Linow
KŻ "Mewa" Poznań
2007
77.67
-
-
-
-
-
-
30 (0.83)
-
-
-
-
45 (6.86)
43 (45.45)
41 (24.53)
-
64
Marek Sokołowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW
2006
77.04
-
-
-
-
-
-
-
-
46 (9.82)
-
-
-
55 (29.87)
48 (11.32)
53 (37.35)
65
Szymon Pytlowany
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
2006
75.64
-
-
-
-
8 (9.09)
-
-
-
-
6 (38.64)
8 (25)
-
63 (19.48)
-
77 (8.43)
66
Mateusz Kundzier
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
2008
75.55
-
37 (1.32)
-
-
-
-
-
-
44 (11.61)
-
-
37 (14.71)
60 (23.38)
-
54 (36.14)
67
Jakub Marciniak
Klub Sportów Wodnych Baltic
2005
74.35
-
-
-
-
-
-
-
-
29 (25)
-
-
-
40 (49.35)
-
-
68
Emil Rutkowski
TKŻ Toruń
2006
65.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
59 (24.68)
-
50 (40.96)
69
Maciej Kowalski
KW LOK "Garland" Gliwice
2007
64.06
-
-
-
8 (14.71)
-
-
-
-
-
-
7 (28.57)
-
62 (20.78)
-
-
70
Kacper Stęplowski
KW LOK "Garland" Gliwice
2009
63.93
-
-
-
13 (7.35)
9 (6.82)
-
-
-
-
-
-
-
-
47 (13.21)
48 (43.37)
71
Filip Szczepankowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2007
62.15
-
-
-
-
-
-
-
-
36 (18.75)
-
-
-
-
31 (43.4)
-
72
Ernest Radziwon
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
60.65
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (9.09)
-
-
74 (5.19)
42 (22.64)
60 (28.92)
73
Hubert Kajmowicz
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2007
59.86
-
-
-
12 (8.82)
-
-
-
-
-
16 (15.91)
-
-
76 (2.6)
-
57 (32.53)
74
Wojtek Juszczak
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
59.74
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
32 (59.74)
-
-
75
Aleksander Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
56.96
16 (6.25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
45 (16.98)
56 (33.73)
76
Igor Wierzbowski
KN Lider Kraków
2007
55.42
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
38 (55.42)
77
Josh Kurzawa
PKM LOK Poznań
2006
54.22
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
39 (54.22)
78
Jan Sawicki
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2008
50.65
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (14.29)
-
-
-
50 (36.36)
-
-
79
Piotr Jakubowski
PKM LOK Poznań
2006
49.34
-
-
8 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
29 (22.55)
67 (14.29)
-
-
80
Maksymilian Wróbel
Centrum Żeglarskie Szczecin
2007
48.39
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48 (38.96)
49 (9.43)
81 (3.61)
81
Kacper Kadłubowski
KW LOK "Garland" Gliwice
2007
48.35
-
-
-
11 (10.29)
7 (11.36)
-
-
-
-
-
-
-
69 (11.69)
-
63 (25.3)
82
Jan Zaporowski
KS Energetyk
2006
44.94
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
71 (9.09)
35 (35.85)
-
83
Kamil Szlachetka
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
2006
42.97
-
-
-
-
10 (4.55)
-
-
-
-
-
12 (10.71)
-
-
-
61 (27.71)
84
Wojciech Sikorski
AZS UW Warszawa
2008
41.60
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
46 (15.09)
62 (26.51)
85
Kacper Niewiadomski
KW LOK "Garland" Gliwice
2007
41.40
-
-
-
15 (4.41)
11 (2.27)
-
-
-
-
-
-
-
-
51 (5.66)
58 (31.33)
86
Maciej Placzke
UKS FIR Warszawa
2006
41.22
14 (8.75)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
53 (32.47)
-
-
87
Kacper Wysocki
UKS FIR Warszawa
2009
40.90
19 (2.5)
-
-
-
-
-
26 (4.17)
-
52 (4.46)
-
-
-
68 (12.99)
-
68 (19.28)
88
Nikodem Machejko
Giżycka Grupa Regatowa
2008
40.06
-
35 (2.63)
-
-
-
-
27 (3.33)
-
51 (5.36)
-
-
38 (13.73)
64 (18.18)
-
80 (4.82)
89
Jakub Rozwadowski
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
2006
38.65
-
19 (13.16)
-
-
-
-
20 (9.17)
18 (13.04)
42 (13.39)
-
-
26 (25.49)
-
-
-
90
Jan Pawlak
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2006
38.25
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (25)
-
-
-
-
73 (13.25)
91
Daniel Śmiałowski
PKM LOK Poznań
2007
34.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
46 (5.88)
56 (28.57)
-
-
92
Ryszard Grochowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
2008
34.25
-
22 (11.18)
-
-
-
-
-
-
56 (0.89)
-
-
47 (4.9)
77 (1.3)
-
70 (16.87)
93
Maksym Kowalewski
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
2006
34.11
-
33 (3.95)
-
-
-
-
19 (10)
14 (21.74)
30 (24.11)
-
-
39 (12.75)
-
-
-
94
Marcel Skubański
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2005
32.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (32.14)
-
-
-
-
95
Ignacy Jabłkowski
MKS Dwójka Warszawa
2009
30.92
21 (0)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
44 (18.87)
74 (12.05)
96
Tomasz Wojtkowiak
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
2008
30.12
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
59 (30.12)
97
Mikołaj Madejak
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
2008
27.67
20 (1.25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
40 (26.42)
84 (0)
98
Antoni Michalik
UKS FIR Warszawa
2007
26.64
18 (3.75)
-
-
-
-
-
29 (1.67)
-
-
-
-
-
-
-
65 (22.89)
99
Patryk Staluszka
YKP Gdynia
2006
25.88
-
25 (9.21)
-
-
-
-
23 (6.67)
19 (10.87)
-
-
-
35 (16.67)
-
-
-
100
Filip Olszewski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
25.00
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
101
Szymon Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
2006
24.27
-
-
-
-
-
8 (9.09)
-
-
40 (15.18)
-
-
-
-
-
-
102
Szymon Grochowski
YKP Kraków
2006
22.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (22.73)
-
-
-
-
-
103
Marta Zwara
MKŻ Arka Gdynia
2007
21.69
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
66 (21.69)
104
Bartosz Dąbrowski
UKŻ 7 Białystok
2004
18.18
-
-
-
-
-
4 (18.18)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
105
Michał Kaczmarek
KŻ NYSA
2007
18.18
-
-
-
7 (16.18)
4 (18.18)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
106
Michał Bortkiewicz
UKS Żeglarz Wrocław
2005
17.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (17.86)
-
-
-
-
107
Maciej Gomulski
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
17.50
7 (17.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
108
Konstanty Skwarło
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
2006
16.04
-
31 (5.26)
-
-
-
-
-
-
55 (1.79)
-
-
41 (10.78)
-
-
-
109
Filip Brzostowski
KLUB UCZELNIANY AZS UW
2007
14.61
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
52 (3.77)
75 (10.84)
110
Wiktor Welenc
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
2006
14.47
-
36 (1.97)
-
-
-
-
-
22 (4.35)
43 (12.5)
-
-
49 (2.94)
-
-
-
111
Jakub Rajmer
Centrum Żeglarskie Szczecin
2007
14.46
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
72 (14.46)
112
Oliwier Rubinkowski
KW LOK "Garland" Gliwice
2004
14.29
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (14.29)
-
-
-
-
113
Miłosz Orszulak
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2008
12.84
-
-
-
18 (0)
-
-
-
-
-
20 (6.82)
-
-
-
-
79 (6.02)
114
Antoni Machaj
YKP Kraków
2006
11.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (11.36)
-
-
-
-
-
115
Wiktor Sebastiański
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
2007
11.13
-
34 (3.29)
-
-
-
-
28 (2.5)
-
50 (6.25)
-
-
44 (7.84)
-
-
-
116
Jan Tesarowicz
UKŻ Pirat Bolesławiec
2008
10.71
-
-
9 (10.71)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
117
Igor Tomczyk
Centrum Żeglarskie Szczecin
2005
10.39
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
70 (10.39)
-
-
118
Maciej Lubiński
KLUB NARCIARSKI LIDER
2004
9.92
-
-
-
17 (1.47)
-
-
-
-
53 (3.57)
21 (4.55)
-
51 (0.98)
75 (3.9)
-
-
119
Sebastian Rzepa
YCPTTK BESKID Nowy Sącz
2009
7.23
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
78 (7.23)
120
Jakub Oblonk
TS "Kuźnia" Rybnik
2006
7.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (7.14)
-
-
-
-
121
Igor Bogusz
KN Lider Kraków
2005
5.21
-
-
-
16 (2.94)
-
-
-
-
-
22 (2.27)
-
-
-
-
-
122
Maciej Chybiński
UKS Żeglarz Wrocław
2005
3.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (3.57)
-
-
-
-
123
Jakub Pasieka
UKŻ Pirat Bolesławiec
2006
3.57
-
-
13 (3.57)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
124
Igor Kinasz
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
2007
2.41
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
82 (2.41)
125
Aleksander Ossowski
Centrum Żeglarskie Szczecin
2008
1.89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
53 (1.89)
-
126
Adam Werner
Centrum Żeglarskie Szczecin
2008
1.20
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
83 (1.2)
127
Łukasz Zaleski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2008
0.00
-
-
-
-
-
12 (0)
-
-
-
-
-
-
-
-
-