Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:


LAS U19
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Prezydenta Miasta Gdyni Puchar Miasta Gdyni MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ILCA7, ILCA4, 29ER, EUROPA Lotos Nord Cup Gdańsk Mistrzostwa Warszawy Puchar PZŻ cz.2 Puchar PSKL ILCA Europa Cup Poland Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich Energa Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2003 406.84 - 6
(21.95)
- 17*
(21.43)
- 10
(35.00)
4
(91.89)
- - - 12
(120.00)
3
(138.00)
2 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 2003 302.86 - - - - - 23
(13.33)
27*
(29.73)
- 3
(85.71)
8
(50.00)
37
(51.82)
9
(102.00)
3 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 298.17 4
(17.50)
36*
(3.66)
- 19*
(17.86)
- 16
(25.00)
17
(56.76)
19*
(25.00)
8
(50.00)
- 41
(40.91)
8
(108.00)
4 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 2004 265.22 - - - - - - - - 2
(92.86)
- 39
(46.36)
5
(126.00)
5 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 2003 256.80 - 28
(8.54)
- 10*
(33.93)
- 6
(41.67)
10
(75.68)
- - - 30
(70.91)
16
(60.00)
6 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 241.53 10
(2.50)
38*
(2.44)
- 22*
(12.50)
- 21
(16.67)
22
(43.24)
21*
(16.67)
11
(28.57)
- 36
(54.55)
10
(96.00)
7 Michał Krasodomski KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 2003 195.06 - 25
(10.37)
- 8*
(37.50)
- 2
(48.33)
- - - - 6
(136.36)
-
8 Maksymilian Burdziej KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2003 166.14 - - - - - - - 10
(62.50)
- - 18
(103.64)
-
9 David Goetz OŚ AZS Poznań 2003 161.21 - 34
(4.88)
6
(29.17)
18*
(19.64)
- 22*
(15.00)
28
(27.03)
- - 9
(42.86)
35
(57.27)
-
10 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 148.97 - 37
(3.05)
- - - 25
(10.00)
25
(35.14)
- - 7
(57.14)
40
(43.64)
-
11 Filip Olszewski MKS Dwójka Warszawa 2006 147.58 - - - - 2
(46.67)
- - - - - 19
(100.91)
-
12 Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa 2003 133.78 - 14
(17.07)
- - - 8
(38.33)
9
(78.38)
- - - - -
13 Maciej Reck JKW Poznań 2004 133.15 - - 10
(12.50)
- - - 20
(48.65)
- - - - 14
(72.00)
14 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 124.91 - - - - 16 - 16
(59.46)
- - - 32
(65.45)
26
15 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2003 123.11 - 17
(15.24)
- 14
(26.79)
- - 8
(81.08)
- - - - -
16 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 120.76 - - 3
(41.67)
- - - - - - - 27
(79.09)
-
17 Marcin Pietrzak MKS Dwójka Warszawa 2004 113.33 - - - - 9
(23.33)
- - - - - - 11
(90.00)
18 Maxime Thommen YKP Gdynia 2004 111.82 - - - - - - - - - - 15
(111.82)
-
19 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 2003 109.74 - 32
(6.10)
5
(33.33)
21*
(14.29)
- 19*
(20.00)
14
(64.86)
- - - 54
(5.45)
-
20 Dominik Śliwiński MKŻ Arka Gdynia 2003 101.82 3
(20.00)
- - - - - - - - - 26
(81.82)
-
21 Filip Miłoszewski SEJK Pogoń Szczecin 2003 100.83 - - - - - - - 8
(70.83)
- - 45
(30.00)
-
22 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 2004 98.18 - - - - - - - - - - 20
(98.18)
-
23 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 90.00 - - - - - - - - - - 23
(90.00)
-
24 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 87.27 - - - - - - - - - - 24
(87.27)
-
25 Marek Szczepankowski SEJK Pogoń Szczecin 2005 84.55 - - - - - - - - - - 25
(84.55)
-
26 Przemysław Okoński KS Spójnia Warszawa 2003 75.99 - - - - - - 23
(40.54)
- - - 43
(35.45)
-
27 Miłosz Michalak YKP Gdynia 2005 73.64 - - - - - - - - - - 29
(73.64)
-
28 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 68.18 - - - - - - - - - - 31
(68.18)
-
29 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 2004 66.00 - - - - - - - - - - - 15
(66.00)
30 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 2003 62.73 - - - - - - - - - - 33
(62.73)
-
31 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 2006 55.64 - - - - - - - - - - 51
(13.64)
19
(42.00)
32 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 38.49 8
(7.50)
- - - - 27
(6.67)
29
(24.32)
- - - - -
33 Franek Kotlarek KS Spójnia Warszawa 2005 32.73 - - - - - - - - - - 44
(32.73)
-
34 Dobromir Sokołowski JKW Poznań 2004 25.00 - - - 27
(3.57)
- - - - 12
(21.43)
- - -
35 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 25.00 - - 7
(25.00)
- - - - - - - - -
36 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 24.55 - - - - - - - - - - 47
(24.55)
-
37 Dominik Konieczny ŻMKS Poznań 2005 23.65 - - 11
(8.33)
26*
(5.36)
- 29*
(3.33)
- - - 14
(7.14)
53
(8.18)
-
38 Bartłomiej Mierzwa TS Kuźnia Rybnik 2003 21.43 - - - - - - - - - 12
(21.43)
- -
39 Stefan Marciniak OŚ AZS Poznań 2003 20.83 - - 8
(20.83)
- - - - - - - - -
40 Wiktor Robaczewski SSW Iława 2003 16.36 - - - - - - - - - - 50
(16.36)
-
41 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 13.51 - - - - - - 33
(13.51)
- - - - -
42 Mikołaj Warot JKW Poznań 2005 11.61 - 39
(1.83)
- - - 30
(1.67)
35
(8.11)
- - - - -
43 Iwo Gogołkiewicz KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 10.81 - - - - - - 34
(10.81)
- - - - -
44 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 2007 4.17 - - 12
(4.17)
- - - - - - - - -
45 Szymon Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2006 2.73 - - - - - - - - - - 55
(2.73)
-
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.