Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:


LAS 4.7 K U16
M Załoga Klub Ur Punkty IX Regaty Kacper Sailor Puchar KS Spójnia Warszawa Puchar Beskidów INTERPUCHAR Puchar Prezydenta Miasta Gdyni OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA III Dzierżno Cup 2021 PUCHAR NYSY Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej Puchar Lata 2021 Puchar Miasta Gdyni MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ILCA7, ILCA4, 29ER, EUROPA Mistrzostwa Pomorza Lotos Nord Cup Gdańsk II Dzierżno Cup Mistrzostwa Warszawy Otwarte Mistrzostwa Małopolski Puchar PZŻ cz.2 Puchar PSKL ILCA Europa Cup Poland Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka Energa Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 2006 415.00 - - - - - 1*
(25.00)
1
(25.00)
2*
(23.33)
- - - - 3*
(46.55)
1
(50.00)
- - 9*
(37.10)
1
(100.00)
- 5*
(85.71)
5
(90.00)
1
(150.00)
2 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków 2007 406.96 - - - - - - - 1
(25.00)
- - - - 1*
(50.00)
- - 1
(50.00)
2*
(48.39)
2
(98.18)
12*
(45.00)
1
(100.00)
10*
(77.50)
5
(133.78)
3 Aleksandra Borucka OŚ AZS Poznań 2006 382.49 - - - - - - - - - 2
(23.53)
2
(45.45)
- 7*
(39.66)
- - - 7*
(40.32)
16*
(72.73)
1
(100.00)
3*
(92.86)
1
(100.00)
10
(113.51)
4 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 2006 379.91 - 15
(7.50)
- - - - - - - - - - - - 4
(43.18)
- - 6
(90.91)
- 2
(96.43)
13*
(70.00)
3
(141.89)
5 Julia Wróblewska YKP Gdynia 2006 370.58 - - - 10
(19.08)
- - - - - - - 8*
(34.78)
12*
(31.03)
- - - 3
(46.77)
54*
(3.64)
3
(90.00)
6*
(82.14)
7
(85.00)
6
(129.73)
6 Janka Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2006 363.22 - - - 11*
(18.42)
- - - - - 3
(22.06)
- - 2*
(48.28)
- - - 1
(50.00)
3
(96.36)
4*
(85.00)
- 2
(97.50)
14
(97.30)
7 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty 2006 362.84 1
(25.00)
- 1*
(25.00)
- - 2*
(22.92)
5*
(18.75)
3*
(21.67)
- 1*
(25.00)
- - 5
(43.10)
6*
(27.27)
- 8*
(34.09)
- 4
(94.55)
- 7
(78.57)
15*
(65.00)
8
(121.62)
8 Zofia Pospieszna OŚ AZS Poznań 2007 348.34 - - - - 6
(16.07)
- - - - 11*
(10.29)
1
(50.00)
- - - - - 11*
(33.87)
7
(89.09)
- - 14
(67.50)
7
(125.68)
9 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 2007 346.33 - - - - 1
(25.00)
- - - - - 3*
(40.91)
- 17*
(22.41)
- - - 6
(41.94)
11
(81.82)
6*
(75.00)
10*
(67.86)
9
(80.00)
9
(117.57)
10 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 2006 321.66 - - - 39* - - - - - 7
(16.18)
4*
(36.36)
9*
(32.61)
13*
(29.31)
- - - 5
(43.55)
12*
(80.00)
5*
(80.00)
4
(89.29)
6
(87.50)
17
(85.14)
11 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 2007 320.80 - - - 16
(15.13)
- - - - - 9*
(13.24)
- - 16*
(24.14)
- - - 8
(38.71)
15*
(74.55)
- 8
(75.00)
8
(82.50)
11
(109.46)
12 Blanka Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 2007 237.02 - - - - - - - - - - - - 11
(32.76)
- - - 24*
(12.90)
13
(78.18)
- - 23
(45.00)
18
(81.08)
13 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 2006 219.07 - - - 18*
(13.82)
- - - - - 4
(20.59)
- - 9
(36.21)
- - - 12*
(32.26)
8
(87.27)
15*
(30.00)
- 11
(75.00)
-
14 Matylda Ferenc TS Kuźnia Rybnik 2007 213.49 3*
(21.43)
- - - - - 3
(21.88)
7*
(15.00)
- - - - - 10*
(9.09)
- - 20
(19.35)
36*
(36.36)
- 18
(39.29)
17
(60.00)
20
(72.97)
15 Natalia Ziółkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2007 211.36 - - - - - - - - - - - - 19
(18.97)
- - - - 26
(54.55)
- - - 4
(137.84)
16 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2006 203.13 - - 7*
(13.46)
- - 4
(18.75)
9*
(12.50)
8*
(13.33)
- - - - - 5
(31.82)
- - - 32
(43.64)
- - 25
(40.00)
21
(68.92)
17 Adelina Wietki MKS Dwójka Warszawa 2006 196.38 - - - - - - - - - - - - 6
(41.38)
3*
(40.91)
- - 10*
(35.48)
23
(60.00)
- 14*
(53.57)
3
(95.00)
-
18 Julia Maziarz KS Energetyk Jaworzno 2006 196.19 4*
(19.64)
- 2
(23.08)
- - 5*
(16.67)
- 6*
(16.67)
- - - - - - - - - 22
(61.82)
- 16
(46.43)
30*
(27.50)
22
(64.86)
19 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 2008 190.92 - - - 9
(19.74)
- - - - - 8*
(14.71)
- - 22*
(13.79)
- - - 17
(24.19)
54*
(3.64)
- 11
(64.29)
29
(30.00)
25
(52.70)
20 Natalia MALINOWSKA JKW Poznań 2006 185.11 - - - - 2
(23.21)
- - - - - 5*
(31.82)
- 4
(44.83)
- - - - 25
(56.36)
11*
(50.00)
12
(60.71)
- -
21 Zofia Michałeczko JK Kotwica Tarnobrzeg 2007 180.62 - - - - - - - - - - - - 10
(34.48)
- - - 15*
(27.42)
10
(83.64)
- - 16
(62.50)
-
22 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 2006 179.72 - - - - - - - - 5
(15.91)
- - - 15
(25.86)
- - - 16*
(25.81)
9
(85.45)
- 15*
(50.00)
20
(52.50)
-
23 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 2007 169.62 - - - 27
(7.89)
- - - - - - - - 18*
(20.69)
- - - 13
(30.65)
55
(1.82)
- - 12
(72.50)
24
(56.76)
24 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 2008 140.97 - - - - - - - - - - - - - - 2
(47.73)
- - - - - - 15
(93.24)
25 Emilia Bałdych UKS Żeglarz Wrocław 2006 127.08 - - - - - - - - - 14
(5.88)
- - - 8
(18.18)
- - - 27
(52.73)
- 24
(17.86)
- 30
(32.43)
26 Ida Kozło UKS Żeglarz Wrocław 2006 111.01 - - - - - - 8
(14.06)
- - 15*
(4.41)
- - - - - - - 34
(40.00)
- 21
(28.57)
- 31
(28.38)
27 Kornelia Klimas UKS Silesia Opty 2007 107.81 13*
(3.57)
- - - - 8
(10.42)
12*
(7.81)
10*
(10.00)
- - - - - 11*
(4.55)
- 9
(31.82)
- 39
(30.91)
- - 32
(22.50)
35
(12.16)
28 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 2006 106.37 - - - 30
(5.92)
- - - - - 17*
(1.47)
- 17*
(15.22)
25*
(8.62)
- - - 22
(16.13)
33
(41.82)
- 22*
(25.00)
24
(42.50)
-
29 Emilia Maziarz KS Energetyk Jaworzno 2008 104.77 10*
(8.93)
- 4
(19.23)
- - 7*
(12.50)
11*
(9.38)
11*
(8.33)
- - - - - - - - - 45
(20.00)
- 26*
(10.71)
31
(25.00)
28
(40.54)
30 Hanna Rogowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 101.35 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 13
(101.35)
31 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 2009 85.26 - 17*
(5.00)
- - - - - - - 12
(8.82)
- - - - 18
(11.36)
- 28*
(6.45)
47
(16.36)
- - 28
(32.50)
34
(16.22)
32 Weronika Kocieniewska KST Elektryk Grudziądz 2006 79.41 - - - - - - - - - - - - - - - - - 30
(47.27)
- 20
(32.14)
- -
33 Martyna Seroka ŻLKS Poznań 2008 70.91 - - - - - - - - - - 7
(22.73)
20*
(8.70)
- - - - 26*
(9.68)
35
(38.18)
19
(10.00)
- - -
34 Zosia jachymska TS Kuźnia Rybnik 2006 61.38 - - - - - - 7
(15.63)
- - - - - - - - - - - - 23
(21.43)
- 32
(24.32)
35 Angelina Zubel MKŻ Żnin 2006 58.18 - - - - - - - - - - - - - - - - - 24
(58.18)
- - - -
36 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań 2007 56.92 - - - - 11
(7.14)
- - - - - 9
(13.64)
- 27*
(5.17)
- - - - 43
(23.64)
- - 36
(12.50)
-
37 Natalia Chojnowska 2007 55.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10
(55.00)
- - -
38 Lena Małecka KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 53.21 - - - - - - - - - - - - - - - - - 53*
(5.45)
- 19
(35.71)
34
(17.50)
-
39 Zuzanna Bukowska YKP Gdynia 2008 53.01 - - - 28*
(7.24)
- - - - - 10
(11.76)
- - 24
(10.34)
- - - 27*
(8.06)
50
(10.91)
- - 33
(20.00)
-
40 Alicja Maciąg KŻ Horn Kraków 2007 52.73 - - - - - - - 13
(5.00)
- - - - 26*
(6.90)
- - 10
(29.55)
23*
(14.52)
46
(18.18)
- - - -
41 Natasza Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 2008 48.65 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 26
(48.65)
42 Kornelia Soćko KS AZS AWFiS Gdańsk 2007 44.59 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 27
(44.59)
43 Martyna Twarogowska KST "Elektryk" Grudziądz 2006 42.73 - - - - - - - - - - - - - - - - - 38
(32.73)
- - 37
(10.00)
-
44 Wiktoria Urbańska UKS Wiking Zarzecze 2008 39.77 8
(12.50)
- 8*
(11.54)
- - - 14*
(4.69)
9*
(11.67)
- - - - - - - - - 41
(27.27)
- - - -
45 Anna Gronwald KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 39.34 - - - - - - - - - - - - - - - - 30
(3.23)
44
(21.82)
- 25
(14.29)
- -
46 Amelia Szygenda JKW Poznań 2008 37.39 - - - - 14
(1.79)
- - - - - 11
(4.55)
- - - - - 31*
(1.61)
54
(3.64)
- 27
(7.14)
- 33
(20.27)
47 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 2007 32.09 - - - - - - - - 10
(4.55)
- - - 28
(3.45)
- - - - 51
(9.09)
- - 35
(15.00)
-
48 Maja Szotyńska AZS UW Warszawa 2008 25.00 - - - - - - - - - - - - - - 12
(25.00)
- - - - - - -
49 Milena Górna UKŻ Siódemka Białystok 2008 22.65 - - - - - - - - 11
(2.27)
- - - - - - - - 52
(7.27)
- 28*
(3.57)
39
(5.00)
36
(8.11)
50 Marta Zwara MKŻ Arka Gdynia 2007 20.51 - - - 38*
(0.66)
- - - - - 16
(2.94)
- 23*
(2.17)
29*
(1.72)
- - - 29
(4.84)
49
(12.73)
- - - -
51 Eliza Dudas KS Wiaterni Nowy Targ 2008 19.74 - - - - - - 16
(1.56)
- - - - - - - - 15
(18.18)
- - - - - -
52 Emilia Siekierczak OŚ AZS Poznań 2008 18.18 - - - - - - - - - - 8
(18.18)
- - - - - - - - - - -
53 Zofia Jachymska TS Kuźnia Rybnik 2006 13.64 - - - - - - - - - - - - - 9
(13.64)
- - - - - - - -
54 Alicja Michalewska SSW Iława 2007 11.29 - - - - - - - - - - - - - - - - 25
(11.29)
- - - - -
55 Zofia Prędki KŻ Nysa 2006 10.71 9
(10.71)
- 12*
(3.85)
- - 10*
(6.25)
- - - - - - - - - - - - - - - -
56 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 2008 9.09 - - - - - - - - - - 10
(9.09)
- - - - - - - - - - -
57 Agata Białk UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2007 7.69 11*
(7.14)
- 10
(7.69)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
58 Hanna Wróbel UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 5.36 - - - - 12
(5.36)
12*
(2.08)
- - - - - - - - - - - - - - - -
59 Julia Nosal KŻ Nysa 2006 5.36 12
(5.36)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
60 Alicja Dawidowska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 4.32 - - - - - - - - - - - - - - - - - 55
(1.82)
- - 40
(2.50)
-
61 Julita Jaworska UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 4.17 - - - - - 11
(4.17)
- - - - - - - - - - - - - - - -
62 Jagoda Baran YKP Kraków 2007 3.33 - - - - - - - 14
(3.33)
- - - - - - - - - - - - - -
63 Maria Kmin Sindbad Sailing 2008 0.00 - - - - - - - - - - - - - - 23 - - - - - - -
64 Natasza Idkowiak UKŻ Pirat Bolesławiec 2007 0.00 - - - - 15 - - - - - - - - - - - - - - - - -
65 Maja Kubaszewska YKP Warszawa 2009 0.00 - 21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.