Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:


LAS
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Prezydenta Miasta Gdyni Puchar Miasta Gdyni MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ILCA7, ILCA4, 29ER, EUROPA Lotos Nord Cup Gdańsk Mistrzostwa Warszawy Puchar PZŻ cz.2 Puchar PSKL ILCA Europa Cup Poland Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich Energa Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Stanisław Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 1992 504.72 1
(25.00)
11*
(18.90)
- 4
(44.64)
- 5*
(43.33)
- 12
(54.17)
- 1
(100.00)
8
(130.91)
1
(150.00)
2 Konstanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 2002 466.62 2
(22.50)
30*
(7.32)
- 13*
(28.57)
- 13
(30.00)
13
(67.57)
17*
(33.33)
1
(100.00)
- 14
(114.55)
4
(132.00)
3 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2003 406.84 - 6
(21.95)
- 17*
(21.43)
- 10
(35.00)
4
(91.89)
- - - 12
(120.00)
3
(138.00)
4 Tomasz Misiak JKW Poznań 2001 326.15 - 15
(16.46)
4
(37.50)
11*
(32.14)
- 12*
(31.67)
11
(72.97)
- - 2
(92.86)
17
(106.36)
-
5 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 2002 315.58 - - - - - - 6
(86.49)
- - - 16
(109.09)
6
(120.00)
6 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 2003 302.86 - - - - - 23
(13.33)
27*
(29.73)
- 3
(85.71)
8
(50.00)
37
(51.82)
9
(102.00)
7 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 298.17 4
(17.50)
36*
(3.66)
- 19*
(17.86)
- 16
(25.00)
17
(56.76)
19*
(25.00)
8
(50.00)
- 41
(40.91)
8
(108.00)
8 Jakub Rodziewicz SEJK Pogoń Szczecin 1998 297.27 - - - 2*
(48.21)
- 1
(50.00)
- 1
(100.00)
- - 2
(147.27)
-
9 Maciej Grabowski MKŻ Arka Gdynia 1978 281.45 6
(12.50)
- - - - - - 2
(95.83)
- 11
(28.57)
3
(144.55)
-
10 Hubert Polaczyk KŻ Mewa Poznań 2001 274.71 - 33
(5.49)
1
(50.00)
16*
(23.21)
- 15*
(26.67)
15*
(62.16)
- 5
(71.43)
5
(71.43)
28
(76.36)
-
11 Dawid Kania ŻLKS Poznań 1997 269.45 - - - - - - - - - - 10
(125.45)
2
(144.00)
12 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 2004 265.22 - - - - - - - - 2
(92.86)
- 39
(46.36)
5
(126.00)
13 Mikołaj Silny SEJK Pogoń Szczecin 2002 264.38 - 5
(22.56)
- 1
(50.00)
- 3*
(46.67)
- 13
(50.00)
- - 4
(141.82)
-
14 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 2003 256.80 - 28
(8.54)
- 10*
(33.93)
- 6
(41.67)
10
(75.68)
- - - 30
(70.91)
16
(60.00)
15 Maksymilian Cymerman SEJK Pogoń Szczecin 2002 246.34 - - - 12
(30.36)
- 14*
(28.33)
12
(70.27)
9*
(66.67)
- 3
(85.71)
34
(60.00)
-
16 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 241.53 10
(2.50)
38*
(2.44)
- 22*
(12.50)
- 21
(16.67)
22
(43.24)
21*
(16.67)
11
(28.57)
- 36
(54.55)
10
(96.00)
17 Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 2001 235.99 - 19
(14.02)
- 9
(35.71)
- 11*
(33.33)
3
(94.59)
3
(91.67)
- - - -
18 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 1977 229.24 - - - - 5
(36.67)
- - - 4
(78.57)
- - 7
(114.00)
19 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1970 226.13 - - - - 4
(40.00)
- 24
(37.84)
- 6
(64.29)
- - 12
(84.00)
20 Michał Krasodomski KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 2003 195.06 - 25
(10.37)
- 8*
(37.50)
- 2
(48.33)
- - - - 6
(136.36)
-
21 Piotr Malinowski SSW Iława 2001 191.22 - 12
(18.29)
- 7
(39.29)
- 9*
(36.67)
- - - - 7
(133.64)
-
22 Jędrzej Bering KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2001 181.28 - - - - - 18
(21.67)
21*
(45.95)
- 7
(57.14)
6
(64.29)
42
(38.18)
-
23 Maksymilian Burdziej KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2003 166.14 - - - - - - - 10
(62.50)
- - 18
(103.64)
-
24 David Goetz OŚ AZS Poznań 2003 161.21 - 34
(4.88)
6
(29.17)
18*
(19.64)
- 22*
(15.00)
28
(27.03)
- - 9
(42.86)
35
(57.27)
-
25 Wojciech Antoniak KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2002 155.95 - - - - - 17
(23.33)
18
(54.05)
20*
(20.83)
- 4
(78.57)
- -
26 Tadeusz Kubiak SEJK Pogoń Szczecin 1994 150.00 - - - - - - - - - - 1
(150.00)
-
27 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 148.97 - 37
(3.05)
- - - 25
(10.00)
25
(35.14)
- - 7
(57.14)
40
(43.64)
-
28 Filip Olszewski MKS Dwójka Warszawa 2006 147.58 - - - - 2
(46.67)
- - - - - 19
(100.91)
-
29 Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa 2003 133.78 - 14
(17.07)
- - - 8
(38.33)
9
(78.38)
- - - - -
30 Maciej Reck JKW Poznań 2004 133.15 - - 10
(12.50)
- - - 20
(48.65)
- - - - 14
(72.00)
31 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 124.91 - - - - 16 - 16
(59.46)
- - - 32
(65.45)
26
32 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2003 123.11 - 17
(15.24)
- 14
(26.79)
- - 8
(81.08)
- - - - -
33 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 2000 122.73 - - - - - - - - - - 11
(122.73)
-
34 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 120.76 - - 3
(41.67)
- - - - - - - 27
(79.09)
-
35 Marcin Pietrzak MKS Dwójka Warszawa 2004 113.33 - - - - 9
(23.33)
- - - - - - 11
(90.00)
36 Maciej Bardan UKS FIR Warszawa 1963 113.03 9
(5.00)
- - - - 28
(5.00)
31
(18.92)
- - 13
(14.29)
48
(21.82)
18
(48.00)
37 Maxime Thommen YKP Gdynia 2004 111.82 - - - - - - - - - - 15
(111.82)
-
38 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 2003 109.74 - 32
(6.10)
5
(33.33)
21*
(14.29)
- 19*
(20.00)
14
(64.86)
- - - 54
(5.45)
-
39 Dominik Śliwiński MKŻ Arka Gdynia 2003 101.82 3
(20.00)
- - - - - - - - - 26
(81.82)
-
40 Filip Miłoszewski SEJK Pogoń Szczecin 2003 100.83 - - - - - - - 8
(70.83)
- - 45
(30.00)
-
41 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 2004 98.18 - - - - - - - - - - 20
(98.18)
-
42 Piotr Jóźwiak ŻMKS Poznań 2001 94.92 - - 2
(45.83)
- - - - - - - 38
(49.09)
-
43 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 90.00 - - - - - - - - - - 23
(90.00)
-
44 Wojciech Wionczek KŻ FALA Brzeg 1973 87.33 - - - - 6
(33.33)
- - - - - - 17
(54.00)
45 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 87.27 - - - - - - - - - - 24
(87.27)
-
46 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 1969 85.09 - - - - - - - - - - 49
(19.09)
15
(66.00)
47 Marek Szczepankowski SEJK Pogoń Szczecin 2005 84.55 - - - - - - - - - - 25
(84.55)
-
48 Marek Stańczyk Giżycka Grupa Regatowa 1980 78.00 - - - - - - - - - - - 13
(78.00)
49 Przemysław Okoński KS Spójnia Warszawa 2003 75.99 - - - - - - 23
(40.54)
- - - 43
(35.45)
-
50 Miłosz Michalak YKP Gdynia 2005 73.64 - - - - - - - - - - 29
(73.64)
-
51 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 68.18 - - - - - - - - - - 31
(68.18)
-
52 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 2003 62.73 - - - - - - - - - - 33
(62.73)
-
53 Krzysztof Harnasz TS Kuźnia Rybnik 1979 56.41 - - - - - - 37
(2.70)
- 10
(35.71)
- - 23
(18.00)
54 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 2006 55.64 - - - - - - - - - - 51
(13.64)
19
(42.00)
55 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 2002 54.04 - - - - - 20
(18.33)
- - - 10
(35.71)
- -
56 Piotr Sakowski Jacht Klub Koszalin 1980 45.62 - - - - - - 30
(21.62)
- - - - 22
(24.00)
57 Mariusz Kowalewski KS Spójnia Warszawa 1967 43.33 - - - - 3
(43.33)
- - - - - - -
58 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 38.49 8
(7.50)
- - - - 27
(6.67)
29
(24.32)
- - - - -
59 Karol Ambrożewicz KS BAZA Mrągowo 1982 36.00 - - - - - - - - - - - 20
(36.00)
60 Paweł Brzozowski Sindbad Sailing 1979 34.29 - - - - 10
(20.00)
- - - 13
(14.29)
- - -
61 Michał Szymaszek UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 1995 33.04 - 41
(0.61)
- - - - 26
(32.43)
- - - - -
62 Franek Kotlarek KS Spójnia Warszawa 2005 32.73 - - - - - - - - - - 44
(32.73)
-
63 Andrzej Czokajło RKS Lasery Zegrze 1969 30.00 - - - - - - - - - - - 21
(30.00)
64 Hubert Wojcik AZS UW Warszawa 1978 27.27 - - - - - - - - - - 46
(27.27)
-
65 Dobromir Sokołowski JKW Poznań 2004 25.00 - - - 27
(3.57)
- - - - 12
(21.43)
- - -
66 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 25.00 - - 7
(25.00)
- - - - - - - - -
67 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 24.55 - - - - - - - - - - 47
(24.55)
-
68 Dominik Konieczny ŻMKS Poznań 2005 23.65 - - 11
(8.33)
26*
(5.36)
- 29*
(3.33)
- - - 14
(7.14)
53
(8.18)
-
69 Bartłomiej Mierzwa TS Kuźnia Rybnik 2003 21.43 - - - - - - - - - 12
(21.43)
- -
70 Stefan Marciniak OŚ AZS Poznań 2003 20.83 - - 8
(20.83)
- - - - - - - - -
71 Kacper Radzikowski MKS Dwójka Warszawa 2001 19.33 - - - - 12
(13.33)
- - - - - - 25
(6.00)
72 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa 2002 18.93 7
(10.00)
40*
(1.22)
- 24
(8.93)
- 26*
(8.33)
- - - - - -
73 Karol Majda RKS Lasery Zegrze 1981 16.67 - - - - 11
(16.67)
- - - - - - -
74 Aleksander Unruh OŚ AZS Poznań 2000 16.67 - - 9
(16.67)
- - - - - - - - -
75 Wiktor Robaczewski SSW Iława 2003 16.36 - - - - - - - - - - 50
(16.36)
-
76 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 13.51 - - - - - - 33
(13.51)
- - - - -
77 Grzegorz Wionczek KŻ FALA Brzeg 1971 12.00 - - - - - - - - - - - 24
(12.00)
78 Mikołaj Warot JKW Poznań 2005 11.61 - 39
(1.83)
- - - 30
(1.67)
35
(8.11)
- - - - -
79 Michał Maciaszczyk KS Centrum Żeglarskie Szczecin 1997 10.91 - - - - - - - - - - 52
(10.91)
-
80 Iwo Gogołkiewicz KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 10.81 - - - - - - 34
(10.81)
- - - - -
81 Michał Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 1978 7.14 - - - - - - - - 14
(7.14)
- - -
82 Oskar Kapala RKS Lasery Zegrze 1982 6.67 - - - - 14
(6.67)
- - - - - - -
83 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 2002 5.41 - - - - - - 36
(5.41)
- - - - -
84 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 2007 4.17 - - 12
(4.17)
- - - - - - - - -
85 Maciej Szczurek SBŻ Chełmża 1953 3.33 - - - - 15
(3.33)
- 38 - - - - -
86 Szymon Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2006 2.73 - - - - - - - - - - 55
(2.73)
-
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.