Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:


LAR M U19
M Załoga Klub Ur Punkty IX Regaty Kacper Sailor Puchar Warszawy Puchar Beskidów INTERPUCHAR Puchar Prezydenta Miasta Gdyni OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA III Dzierżno Cup 2021 PUCHAR NYSY Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej Puchar Miasta Gdyni MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO LAR, SNIPE, FINN Mistrzostwa Pomorza Lotos Nord Cup Gdańsk II Dzierżno Cup Mistrzostwa Warszawy Puchar PZŻ cz.2 Puchar PSKL ILCA Europa Cup Poland Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich Energa Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa 2003 574.25 - 1
(25.00)
- - - - - - - - - - - - 2
(49.25)
1
(100.00)
1*
(100.00)
1
(100.00)
8*
(89.23)
1
(150.00)
1
(150.00)
2 Dominik Śliwiński MKŻ Arka Gdynia 2003 535.77 - - - - - - - - 2
(23.86)
- 7*
(38.89)
1
(50.00)
- - 3*
(48.51)
9*
(90.48)
3
(96.72)
- 5
(93.85)
8
(140.09)
8
(131.25)
3 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 528.12 - - - 4
(22.97)
- - - - - - 3
(46.30)
- - - 13*
(41.04)
10*
(89.29)
4
(95.08)
3
(95.56)
9*
(87.69)
14
(131.60)
6
(136.61)
4 Tymoteusz Wysocki Nauticus YC Olsztyn 2005 522.21 - - - 11
(18.24)
- - - - - - 6*
(40.74)
- - - 6
(46.27)
- 17*
(73.77)
7
(86.67)
10
(86.15)
6
(142.92)
4
(141.96)
5 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 516.34 - - - 7
(20.95)
- - - - - - - - - - 5
(47.01)
17*
(80.95)
2
(98.36)
6*
(88.89)
3
(96.92)
19
(124.53)
9
(128.57)
6 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 2004 510.73 - - - 16
(14.86)
- - - - - - - - - - 15
(39.55)
8
(91.67)
7*
(90.16)
8*
(84.44)
2
(98.46)
23
(118.87)
2
(147.32)
7 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 509.75 - - - - - - - - - - 2
(48.15)
- - - 14*
(40.30)
7*
(92.86)
5
(93.44)
4
(93.33)
7*
(90.77)
15
(130.19)
3
(144.64)
8 Filip Olszewski MKS Dwójka Warszawa 2006 507.51 - 2
(24.00)
- - - - - - - - - - - - 4
(47.76)
5*
(95.24)
8*
(88.52)
2
(97.78)
4
(95.38)
34
(103.30)
5
(139.29)
9 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 2004 505.22 - - - - - - - - - - - - - - 7
(45.52)
2
(98.81)
12*
(81.97)
5
(91.11)
30*
(55.38)
11
(135.85)
7
(133.93)
10 Wiktor Robaczewski SSW Iława 2003 474.95 - 7
(19.00)
- 15*
(15.54)
- - - - - - - - - - 8
(44.78)
38*
(55.95)
13
(80.33)
- 18
(73.85)
3
(147.17)
16
(109.82)
11 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 460.89 - - - 13
(16.89)
- - - - - - 10*
(33.33)
- - - 18
(37.31)
33*
(61.90)
16
(75.41)
- 12
(83.08)
13
(133.02)
14
(115.18)
12 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 445.94 - - - - - - - - - 2
(47.73)
14*
(25.93)
- - - 17*
(38.06)
13
(85.71)
6
(91.80)
- 15*
(78.46)
40
(94.81)
10
(125.89)
13 Szymon Maruszczak Nauticus YC Olsztyn 2005 434.68 - - - 19*
(12.84)
- 1
(25.00)
- - - - 8
(37.04)
- - - 30*
(28.36)
16
(82.14)
14*
(78.69)
9
(82.22)
19*
(72.31)
45
(87.74)
12
(120.54)
14 Antoni Nazimek JKW Poznań 2005 433.81 - - - - 3
(21.15)
- - - 5*
(20.45)
5*
(40.91)
- 6
(43.24)
- - 37*
(23.13)
19
(78.57)
27*
(57.38)
13
(73.33)
26*
(61.54)
29
(110.38)
17
(107.14)
15 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 432.80 - - - 9
(19.59)
- - - - 8*
(17.05)
- - 2
(48.65)
- - 22*
(34.33)
14
(84.52)
- 12
(75.56)
- 42
(91.98)
15
(112.50)
16 Miłosz MICHALAK YKP Gdynia 2005 418.78 - - - 14
(16.22)
- - - - - - 9*
(35.19)
- - - 16
(38.81)
27*
(69.05)
9
(86.89)
- 16
(76.92)
49
(82.08)
13
(117.86)
17 Filip Miłoszewski SEJK Pogoń Szczecin 2003 390.77 - - - - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
4
(96.43)
- - 1
(100.00)
5
(144.34)
-
18 Maciej Iliński YKP Gdynia 2004 385.35 - - - 10*
(18.92)
- - - - 6
(19.32)
- 11*
(31.48)
- - - 24
(32.84)
15
(83.33)
- 10
(80.00)
21*
(69.23)
57
(70.75)
20
(99.11)
19 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 380.12 - 24
(2.00)
- - - - - - - - - - - 30* 36
(23.88)
31
(64.29)
37*
(40.98)
20
(57.78)
59*
(10.77)
30
(108.96)
11
(123.21)
20 Michał Gonciarz UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2004 372.98 7*
(15.63)
- 1
(25.00)
- - 3*
(22.22)
5*
(21.15)
5*
(18.75)
15*
(9.09)
- - - 6
(37.50)
- - 29
(66.67)
- 19
(60.00)
47*
(29.23)
32
(106.13)
28
(77.68)
21 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia 2004 370.52 - - - - - - - - 7
(18.18)
- 24*
(7.41)
- - 7
(39.66)
33*
(26.12)
26
(70.24)
- 17
(64.44)
45*
(32.31)
38
(97.64)
27
(80.36)
22 Maksymilian Burdziej KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2003 349.92 - - - - - - - - - - - - - - 10
(43.28)
6
(94.05)
- - 6
(92.31)
22
(120.28)
-
23 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 2005 344.88 - - - 27
(7.43)
- - - - - - 26*
(3.70)
- - - 43
(18.66)
20
(77.38)
47*
(24.59)
- 24
(64.62)
54
(75.00)
19
(101.79)
24 Oskar Ponto YKP Gdynia 2004 341.58 - - - 8*
(20.27)
- - - - 4
(21.59)
- 20*
(14.81)
3
(47.30)
- - 29*
(29.10)
11
(88.10)
45*
(27.87)
- 38
(43.08)
7
(141.51)
-
25 Michał Grzesiek ŻMKS Poznań 2005 334.79 - - - - 10
(7.69)
- - - - - - 10
(37.84)
- - 51*
(12.69)
32
(63.10)
- - 48
(27.69)
33
(104.72)
22
(93.75)
26 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 322.08 - - - - - - - - - - 16
(22.22)
- - - - - 21
(67.21)
21
(55.56)
39*
(41.54)
50
(80.66)
21
(96.43)
27 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 318.39 - - - 25*
(8.78)
- - - - 10
(14.77)
- 21*
(12.96)
12
(35.14)
- - 34*
(25.37)
53*
(38.10)
33
(47.54)
- 28
(58.46)
66
(58.02)
18
(104.46)
28 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 2005 316.70 - - - - - - - 2
(23.44)
- - - - - - 59
(6.72)
23
(73.81)
58*
(6.56)
16
(66.67)
63*
(4.62)
53
(76.42)
31
(69.64)
29 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 2005 315.39 - - - 17
(14.19)
- - - - - - 17*
(20.37)
- - - 19
(36.57)
24
(72.62)
28*
(55.74)
- 29
(56.92)
74
(46.70)
24
(88.39)
30 Marek Szczepankowski SEJK Pogoń Szczecin 2005 312.68 - - - - - - - - - - - 14*
(32.43)
- - 23
(33.58)
18
(79.76)
25
(60.66)
- 33*
(50.77)
9
(138.68)
-
31 Stefan Marciniak OŚ AZS Poznań 2003 308.99 - - - - - - - - 3
(22.73)
3*
(45.45)
- 4
(45.95)
- - 28*
(29.85)
40
(53.57)
34*
(45.90)
- 32
(52.31)
12
(134.43)
-
32 Julian Podwalski SSW Iława 2005 305.18 - 17*
(9.00)
- 21
(11.49)
- - - - - - - - - - 38
(22.39)
52*
(39.29)
31
(50.82)
- 35
(47.69)
36
(100.47)
30
(72.32)
33 Karol Głąbik LOK Garland Gliwice 2003 298.21 2
(23.44)
- 4*
(20.00)
- - 5*
(19.44)
- - - - - - 5
(40.00)
- - 36
(58.33)
- - - 41
(93.40)
26
(83.04)
34 Tomek Bendlewski YKP Gdynia 2004 277.28 - - - - - - - - - - 19*
(16.67)
- - - 20
(35.82)
41*
(52.38)
29
(54.10)
- 27
(60.00)
17
(127.36)
-
35 Patryk Furmanek SSW Iława 2005 274.53 - 5
(21.00)
- 22*
(10.81)
- - - - - - - - - - 47
(15.67)
22
(75.00)
- - 42
(36.92)
71
(50.94)
29
(75.00)
36 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 273.28 - - - - - - - - - 8
(34.09)
12*
(29.63)
- - - 32*
(26.87)
39*
(54.76)
15
(77.05)
- 25
(63.08)
37
(99.06)
-
37 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 2003 269.87 - - - 2
(24.32)
- - - - - - - - - - 9
(44.03)
12
(86.90)
- - - 26
(114.62)
-
38 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 261.06 - - - 20
(12.16)
- - - - - - 23*
(9.26)
- - - 41
(20.15)
- 19
(70.49)
- 40
(40.00)
84
(32.55)
25
(85.71)
39 Krzysztof Olejnik SEJK Pogoń Szczecin 2005 251.69 - - - - 1
(25.00)
- - - - 23* - 8
(40.54)
- - 45*
(17.16)
25
(71.43)
30
(52.46)
- 44*
(33.85)
63
(62.26)
-
40 Piotr Hofman LOK Garland Gliwice 2003 247.33 9*
(12.50)
- 7*
(15.00)
- - 8*
(15.28)
13*
(13.46)
6
(17.19)
- - - - 1
(50.00)
- - 43
(50.00)
- 18
(62.22)
55*
(16.92)
59
(67.92)
-
41 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 245.13 - - - 28
(6.76)
- - - - - - 25
(5.56)
- - - - 76*
(10.71)
24
(62.30)
- 41
(38.46)
61
(65.09)
32
(66.96)
42 Bartosz Dąbrowski UKŻ Siódemka Białystok 2004 241.10 - - - - - - - - - - - 19
(25.68)
- - 56*
(8.96)
42
(51.19)
- 29
(37.78)
58*
(12.31)
82
(35.38)
23
(91.07)
43 Marcin Pietrzak MKS Dwójka Warszawa 2004 241.06 - 4
(22.00)
- - - - - - - - - 24*
(18.92)
- 8
(37.93)
25*
(32.09)
34*
(60.71)
35*
(44.26)
14
(71.11)
23
(66.15)
76
(43.87)
-
44 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 2004 233.96 - - - - - - - - - - - - - - 12
(41.79)
- - - 11
(84.62)
31
(107.55)
-
45 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 232.48 - 8
(18.00)
- 24*
(9.46)
- - - - - - - 16*
(29.73)
- 9
(36.21)
21*
(35.07)
- - 11
(77.78)
20
(70.77)
86
(29.72)
-
46 Franciszek Kotlarek KS Spójnia Warszawa 2005 228.53 - 18
(8.00)
- - - - - - - - - 7
(41.89)
- 12*
(31.03)
27*
(30.60)
46*
(46.43)
26
(59.02)
22*
(53.33)
14
(80.00)
79
(39.62)
-
47 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 221.80 - - - 26*
(8.11)
- - - - 14
(10.23)
- - 25
(17.57)
- - 58*
(7.46)
47
(45.24)
55*
(11.48)
- 49
(26.15)
62
(63.68)
35
(58.93)
48 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 2005 195.70 - - - 32*
(4.05)
- - - - 16
(7.95)
- - 17
(28.38)
- - 49*
(14.18)
48
(44.05)
51
(18.03)
- - 78
(41.04)
36
(56.25)
49 Maciej Cymerman KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 188.88 - - - - - - - - - - - - - - 26
(31.34)
- 41
(34.43)
- - 20
(123.11)
-
50 Maciej Reck JKW Poznań 2004 188.45 - - - - - - - - 9
(15.91)
- - 13
(33.78)
- - 42*
(19.40)
- - - 31
(53.85)
47
(84.91)
-
51 Aleksander Ponto YKP Gdynia 2004 179.65 - - - 23
(10.14)
- - - - - - 15*
(24.07)
20
(24.32)
- - 55*
(9.70)
37
(57.14)
53*
(14.75)
- 52
(21.54)
60
(66.51)
-
52 Oskar Sawicki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 178.37 - - - - - - - - - - - - - - 35
(24.63)
- 39
(37.70)
- - 25
(116.04)
-
53 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 2006 176.42 - 20
(6.00)
- - - - - - - - - 18*
(27.03)
- 14
(27.59)
46*
(16.42)
56*
(34.52)
44*
(29.51)
26
(44.44)
37
(44.62)
69
(53.77)
-
54 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 2003 172.98 - - - - - - - - - 13
(22.73)
- - - - - - 23
(63.93)
- - 46
(86.32)
-
55 Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa 2003 168.75 - 3
(23.00)
- - - - - - - - - - - - - - - - - 4
(145.75)
-
56 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 2004 165.44 - 12
(14.00)
- - - - - - - - - 27
(14.86)
- - - 65*
(23.81)
- 15
(68.89)
22
(67.69)
- -
57 Iwo Barański AZS UW Warszawa 2006 163.44 - 11
(15.00)
- - - - - - - - - - - 3
(46.55)
- - - - - 35
(101.89)
-
58 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 2005 156.69 - - - - 7
(13.46)
- - - - 11
(27.27)
- 22*
(21.62)
- - - 55
(35.71)
- - - 73
(48.11)
45
(32.14)
59 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 2006 155.33 - 10
(16.00)
- - - - - - - - - - - 5
(43.10)
- - - - - 39
(96.23)
-
60 Maciej Gomulski MKS Dwójka Warszawa 2004 149.39 - - - - - - - - - - - 23
(20.27)
- 19*
(18.97)
- 57
(33.33)
60*
(3.28)
24
(48.89)
51*
(23.08)
89
(25.47)
49
(21.43)
61 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 2006 148.58 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
(148.58)
-
62 Mikołaj Kmin KS Spójnia Warszawa 2005 138.34 - 21
(5.00)
- - - - - - - - - - - 13
(29.31)
- 77*
(9.52)
48*
(22.95)
35
(24.44)
46
(30.77)
99
(11.32)
43
(37.50)
63 Wojciech Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 136.24 - - - - - - - - - - - - - - - 67
(21.43)
- 30
(35.56)
- 51
(79.25)
-
64 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 2003 133.59 - - - - - - - - - - 4
(44.44)
- - - - - - - - 44
(89.15)
-
65 Michał Tokarczyk LOK Garland Gliwice 2004 129.36 11*
(9.38)
- - - - 11*
(11.11)
12
(14.42)
- - - - - 3
(45.00)
- - 51
(40.48)
- - - - 46
(29.46)
66 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 129.04 10*
(10.94)
- 8*
(13.33)
- - 7
(16.67)
10*
(16.35)
9*
(12.50)
- - - - 16
(12.50)
- - 69
(19.05)
- - 54
(18.46)
97
(14.15)
39
(48.21)
67 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 125.45 - - - - - - - - - - - - - - - - 20
(68.85)
- - 67
(56.60)
-
68 Dawid Goetz OŚ AZS Poznań 2003 120.45 - - - - - - - - - - - - - - - - 36
(42.62)
- - 52
(77.83)
-
69 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 2006 120.13 - - - - - - - - - - - - - - 63
(3.73)
30
(65.48)
- 32
(31.11)
- 93
(19.81)
-
70 Jakub Trojnar KŻ Horn Kraków 2005 119.03 - - - - - - - 10
(10.94)
- - - - - - 65
(2.24)
64
(25.00)
61*
(1.64)
37
(20.00)
- 64
(60.85)
-
71 Marcel Skubański KŻ Nysa 2005 118.67 5
(18.75)
- 5*
(18.33)
- - 13*
(8.33)
23*
(3.85)
7*
(15.63)
- - - - - - - 44
(48.81)
- 23
(51.11)
61*
(7.69)
- -
72 Jan Pacheco-Śledź KŻ Horn Kraków 2006 117.45 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 24
(117.45)
-
73 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 115.40 - - - - 8
(11.54)
- - - - 9
(31.82)
- 30*
(10.81)
- - - 63
(26.19)
- - 50
(24.62)
92
(21.23)
-
74 BARTOSZ BILICKI SSW Iława 2007 111.47 - 22*
(4.00)
- 31
(4.73)
- - - - - - - - - - - - - - - 77
(42.45)
33
(64.29)
75 Przemysław Okoński KS Spójnia Warszawa 2003 109.02 - 14
(12.00)
- - - - - - - - - - - - 39
(21.64)
- - - 17
(75.38)
- -
76 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 107.27 - - - - - - - - - - - 15
(31.08)
- - - 21
(76.19)
- - - - -
77 Tomasz Procek LOK Garland Gliwice 2003 97.72 8*
(14.06)
- - - - 6*
(18.06)
3
(23.08)
3*
(21.88)
- - - - 4
(42.50)
- - 58
(32.14)
- - - - -
78 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 2005 90.59 - - - - - - 21
(5.77)
- 19*
(4.55)
- - - - - - 62
(27.38)
- 31
(33.33)
- - 48
(24.11)
79 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007 90.57 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 43
(90.57)
-
80 Szymon Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2006 89.39 - - - - - - - - - - - 31
(9.46)
- - - 66
(22.62)
- 38
(17.78)
64*
(3.08)
98
(12.74)
47
(26.79)
81 Piotr Vogel JKW Poznań 2005 84.60 - - - - - - - - 17
(6.82)
- - 28
(13.51)
- - 52*
(11.94)
70*
(17.86)
57*
(8.20)
33
(28.89)
43
(35.38)
- -
82 Jan Michał Karnowski KS Spójnia Warszawa 2006 83.49 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 48
(83.49)
-
83 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 2005 80.65 - - - 34*
(2.70)
- - - - 20
(3.41)
- - 29
(12.16)
- - 53*
(11.19)
49
(42.86)
- 36
(22.22)
- - -
84 Igor Rudek YKP Gdynia 2006 72.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 56
(72.17)
-
85 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 2005 70.96 - - - - - - 14
(12.50)
- 21*
(2.27)
- - - 14
(17.50)
- - 73
(14.29)
- 34
(26.67)
- - -
86 Kacper Klucznik KST Elektryk Grudziądz 2004 69.76 - - - - - - - - - - - - - - - 60
(29.76)
- 28
(40.00)
- - -
87 Michał "Kornik" Skawiński UKŻ Wiking Toruń 2007 69.34 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 58
(69.34)
-
88 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 2004 63.19 - - - - - - 17
(9.62)
- - - - - - - - - - - - - 37
(53.57)
89 Filip Oleszczyk KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2005 59.43 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 65
(59.43)
-
90 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 2003 55.19 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 68
(55.19)
-
91 Jeremi Ślusarski KŻ Mewa Poznań 2006 53.82 - - - - - - - - - 17
(13.64)
- - - - - - - - - - 42
(40.18)
92 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2004 52.56 - - 12*
(6.67)
- - 9
(13.89)
15*
(11.54)
13*
(6.25)
- - - - 15
(15.00)
- - 79
(7.14)
- - 57
(13.85)
- 56
(2.68)
93 Iwo Reński YKP Gdynia 2005 52.36 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 70
(52.36)
-
94 Konstantyn Podwojski LOK Garland Gliwice 2005 51.36 - - 11
(8.33)
- - 17*
(2.78)
- - - - - - - - - 75
(11.90)
- - - 85
(31.13)
-
95 Jakub Pietrzak MKŻ Arka Gdynia 2005 50.89 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 38
(50.89)
96 Maksymilian Kruczyński OŚ AZS Poznań 2006 50.00 - - - - - - - - - 1
(50.00)
- - - - - - - - - - -
97 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 2007 49.48 - - - - - - - - - 18
(11.36)
- - - - - 72
(15.48)
- - - 91
(22.64)
-
98 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 2006 48.78 - - - - 4
(19.23)
- - - - 10
(29.55)
- - - - - - - - - - -
99 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 2006 47.92 - - - - - - - - - - - 34
(5.41)
- - - 61
(28.57)
- 41
(11.11)
- 105
(2.83)
-
100 Antoni Pasich KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 47.82 - - - - - - - - - - - - - - - 50
(41.67)
- - 62
(6.15)
- -
101 Jakub Piesiewicz 2005 47.58 - - - 37
(0.68)
- - - - - - - 32
(8.11)
- - 62*
(4.48)
84
(1.19)
- - - 88
(26.89)
53
(10.71)
102 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 38.21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 80
(38.21)
-
103 Bogusz Tłok MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAJNA W SĘ 2004 36.79 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 81
(36.79)
-
104 Cezary Popielski OŚ AZS Poznań 2005 28.85 - - - - - - - - - 23* - - - - 54
(10.45)
- - - - 94
(18.40)
-
105 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 2007 28.30 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 87
(28.30)
-
106 Daniel Śmiałowski PKM LOK Poznań 2007 27.74 - - - - 13
(1.92)
- - - - 16
(15.91)
- - - - - - - - - 100
(9.91)
-
107 Krzysztof Szklarski AZS UW Warszawa 2008 25.41 - 23
(3.00)
- - - - - - - - - - - 17
(22.41)
- - - - - - -
108 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 25.00 - - - - - - - - - 12
(25.00)
- - - - - - - - - - -
109 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 2007 20.69 - - - - - - - - - - - - - 18
(20.69)
- - - - - - -
110 Piotr Jakubowski PKM LOK Poznań 2006 20.45 - - - - - - - - - 14
(20.45)
- - - - - - - - - - -
111 Aleksander Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 2005 19.15 - - - - - - - - - - - - - 22
(13.79)
- - - - - - 55
(5.36)
112 Iwo Gogołkiewicz KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 18.90 - - - - - - - - - - - - - - 60
(5.97)
- - 44
(4.44)
- 101
(8.49)
-
113 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 2003 18.75 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 50
(18.75)
114 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 18.52 - - - - - - - - - - 18
(18.52)
- - - - - - - - - -
115 Kuba Matysik YKP Kraków 2005 15.38 - - - - - - 11
(15.38)
15*
(3.13)
- - - - - - - - - - - - -
116 Mateusz Śledzik LOK Garland Gliwice 2005 13.10 - - - - - - - - - - - - - - - 74
(13.10)
- - - - -
117 Antoni Michalik UKS FIR Warszawa 2007 12.07 - - - - - - - - - - - - - 23
(12.07)
- - - - - - -
118 Jan Lipowski KN Lider Kraków 11.67 - - 9
(11.67)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
119 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 2004 11.11 - - - - - - - - - - 22
(11.11)
- - - - - - - - - -
120 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 2006 9.09 - - - - - - - - - 19
(9.09)
- - - - - - - - - - -
121 Dawid Werner KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 8.84 - - - - - - - - - - - - - - 67
(0.75)
- - 43
(6.67)
- 106
(1.42)
-
122 Michał Klimko UKS Żeglarz Wrocław 2006 8.52 - - - - - - - - 22
(1.14)
- - - 19
(5.00)
- - 83
(2.38)
- - - - -
123 EMIL RUTKOWSKI TKŻ Toruń 2006 8.04 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 54
(8.04)
124 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 7.08 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 102
(7.08)
-
125 Filip Brzostowski AZS UW Warszawa 2007 6.90 - - - - - - - - - - - - - 26
(6.90)
- - - - - - -
126 Jan Sawicki JKW Poznań 2008 6.82 - - - - - - - - - 20
(6.82)
- - - - - - - - - - -
127 Dominik Konieczny ŻMKS Poznań 2005 5.66 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 103
(5.66)
-
128 Jerzy Gałęza JKW Poznań 2007 4.55 - - - - - - - - - 21
(4.55)
- - - - - - - - - - -
129 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 4.25 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 104
(4.25)
-
130 Nikodem Pytlik JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 2003 4.17 - - - - - 16
(4.17)
- - - - - - - - - - - - - - -
131 Miłosz Dryja UKS FIR Warszawa 2006 3.45 - - - - - - - - - - - - - 28
(3.45)
- - - - - - -
132 Rafał Małota 2021 2.99 - - - - - - - - - - - - - - 64
(2.99)
- - - - - -
133 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 2007 2.89 - - - - - - - - - - - 37
(1.35)
- - - - - - 65
(1.54)
- -
134 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 2006 2.27 - - - - - - - - - 22
(2.27)
- - - - - - - - - - -
135 Igor Tomczyk KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2005 2.22 - - - - - - - - - - - - - - - - - 45
(2.22)
- - -
136 Aleksander Kosowski CHKŻ Chojnice 2006 1.85 - - - - - - - - - - 27
(1.85)
- - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.