Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:


LAR M U17
M Załoga Klub Ur Punkty IX Regaty Kacper Sailor Puchar Warszawy Puchar Beskidów INTERPUCHAR Puchar Prezydenta Miasta Gdyni OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA III Dzierżno Cup 2021 PUCHAR NYSY Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej Puchar Miasta Gdyni MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO LAR, SNIPE, FINN Mistrzostwa Pomorza Lotos Nord Cup Gdańsk II Dzierżno Cup Mistrzostwa Warszawy Puchar PZŻ cz.2 Puchar PSKL ILCA Europa Cup Poland Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich Energa Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Tymoteusz Wysocki Nauticus YC Olsztyn 2005 522.21 - - - 11
(18.24)
- - - - - - 6*
(40.74)
- - - 6
(46.27)
- 17*
(73.77)
7
(86.67)
10
(86.15)
6
(142.92)
4
(141.96)
2 Filip Olszewski MKS Dwójka Warszawa 2006 507.51 - 2
(24.00)
- - - - - - - - - - - - 4
(47.76)
5*
(95.24)
8*
(88.52)
2
(97.78)
4
(95.38)
34
(103.30)
5
(139.29)
3 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 445.94 - - - - - - - - - 2
(47.73)
14*
(25.93)
- - - 17*
(38.06)
13
(85.71)
6
(91.80)
- 15*
(78.46)
40
(94.81)
10
(125.89)
4 Szymon Maruszczak Nauticus YC Olsztyn 2005 434.68 - - - 19*
(12.84)
- 1
(25.00)
- - - - 8
(37.04)
- - - 30*
(28.36)
16
(82.14)
14*
(78.69)
9
(82.22)
19*
(72.31)
45
(87.74)
12
(120.54)
5 Antoni Nazimek JKW Poznań 2005 433.81 - - - - 3
(21.15)
- - - 5*
(20.45)
5*
(40.91)
- 6
(43.24)
- - 37*
(23.13)
19
(78.57)
27*
(57.38)
13
(73.33)
26*
(61.54)
29
(110.38)
17
(107.14)
6 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 432.80 - - - 9
(19.59)
- - - - 8*
(17.05)
- - 2
(48.65)
- - 22*
(34.33)
14
(84.52)
- 12
(75.56)
- 42
(91.98)
15
(112.50)
7 Miłosz MICHALAK YKP Gdynia 2005 418.78 - - - 14
(16.22)
- - - - - - 9*
(35.19)
- - - 16
(38.81)
27*
(69.05)
9
(86.89)
- 16
(76.92)
49
(82.08)
13
(117.86)
8 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 380.12 - 24
(2.00)
- - - - - - - - - - - 30* 36
(23.88)
31
(64.29)
37*
(40.98)
20
(57.78)
59*
(10.77)
30
(108.96)
11
(123.21)
9 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 2005 344.88 - - - 27
(7.43)
- - - - - - 26*
(3.70)
- - - 43
(18.66)
20
(77.38)
47*
(24.59)
- 24
(64.62)
54
(75.00)
19
(101.79)
10 Michał Grzesiek ŻMKS Poznań 2005 334.79 - - - - 10
(7.69)
- - - - - - 10
(37.84)
- - 51*
(12.69)
32
(63.10)
- - 48
(27.69)
33
(104.72)
22
(93.75)
11 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 318.39 - - - 25*
(8.78)
- - - - 10
(14.77)
- 21*
(12.96)
12
(35.14)
- - 34*
(25.37)
53*
(38.10)
33
(47.54)
- 28
(58.46)
66
(58.02)
18
(104.46)
12 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 2005 316.70 - - - - - - - 2
(23.44)
- - - - - - 59
(6.72)
23
(73.81)
58*
(6.56)
16
(66.67)
63*
(4.62)
53
(76.42)
31
(69.64)
13 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 2005 315.39 - - - 17
(14.19)
- - - - - - 17*
(20.37)
- - - 19
(36.57)
24
(72.62)
28*
(55.74)
- 29
(56.92)
74
(46.70)
24
(88.39)
14 Marek Szczepankowski SEJK Pogoń Szczecin 2005 312.68 - - - - - - - - - - - 14*
(32.43)
- - 23
(33.58)
18
(79.76)
25
(60.66)
- 33*
(50.77)
9
(138.68)
-
15 Julian Podwalski SSW Iława 2005 305.18 - 17*
(9.00)
- 21
(11.49)
- - - - - - - - - - 38
(22.39)
52*
(39.29)
31
(50.82)
- 35
(47.69)
36
(100.47)
30
(72.32)
16 Patryk Furmanek SSW Iława 2005 274.53 - 5
(21.00)
- 22*
(10.81)
- - - - - - - - - - 47
(15.67)
22
(75.00)
- - 42
(36.92)
71
(50.94)
29
(75.00)
17 Krzysztof Olejnik SEJK Pogoń Szczecin 2005 251.69 - - - - 1
(25.00)
- - - - 23* - 8
(40.54)
- - 45*
(17.16)
25
(71.43)
30
(52.46)
- 44*
(33.85)
63
(62.26)
-
18 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 245.13 - - - 28
(6.76)
- - - - - - 25
(5.56)
- - - - 76*
(10.71)
24
(62.30)
- 41
(38.46)
61
(65.09)
32
(66.96)
19 Franciszek Kotlarek KS Spójnia Warszawa 2005 228.53 - 18
(8.00)
- - - - - - - - - 7
(41.89)
- 12*
(31.03)
27*
(30.60)
46*
(46.43)
26
(59.02)
22*
(53.33)
14
(80.00)
79
(39.62)
-
20 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 221.80 - - - 26*
(8.11)
- - - - 14
(10.23)
- - 25
(17.57)
- - 58*
(7.46)
47
(45.24)
55*
(11.48)
- 49
(26.15)
62
(63.68)
35
(58.93)
21 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 2005 195.70 - - - 32*
(4.05)
- - - - 16
(7.95)
- - 17
(28.38)
- - 49*
(14.18)
48
(44.05)
51
(18.03)
- - 78
(41.04)
36
(56.25)
22 Maciej Cymerman KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 188.88 - - - - - - - - - - - - - - 26
(31.34)
- 41
(34.43)
- - 20
(123.11)
-
23 Oskar Sawicki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 178.37 - - - - - - - - - - - - - - 35
(24.63)
- 39
(37.70)
- - 25
(116.04)
-
24 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 2006 176.42 - 20
(6.00)
- - - - - - - - - 18*
(27.03)
- 14
(27.59)
46*
(16.42)
56*
(34.52)
44*
(29.51)
26
(44.44)
37
(44.62)
69
(53.77)
-
25 Iwo Barański AZS UW Warszawa 2006 163.44 - 11
(15.00)
- - - - - - - - - - - 3
(46.55)
- - - - - 35
(101.89)
-
26 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 2005 156.69 - - - - 7
(13.46)
- - - - 11
(27.27)
- 22*
(21.62)
- - - 55
(35.71)
- - - 73
(48.11)
45
(32.14)
27 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 2006 155.33 - 10
(16.00)
- - - - - - - - - - - 5
(43.10)
- - - - - 39
(96.23)
-
28 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 2006 148.58 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
(148.58)
-
29 Mikołaj Kmin KS Spójnia Warszawa 2005 138.34 - 21
(5.00)
- - - - - - - - - - - 13
(29.31)
- 77*
(9.52)
48*
(22.95)
35
(24.44)
46
(30.77)
99
(11.32)
43
(37.50)
30 Wojciech Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 136.24 - - - - - - - - - - - - - - - 67
(21.43)
- 30
(35.56)
- 51
(79.25)
-
31 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 129.04 10*
(10.94)
- 8*
(13.33)
- - 7
(16.67)
10*
(16.35)
9*
(12.50)
- - - - 16
(12.50)
- - 69
(19.05)
- - 54
(18.46)
97
(14.15)
39
(48.21)
32 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 2006 120.13 - - - - - - - - - - - - - - 63
(3.73)
30
(65.48)
- 32
(31.11)
- 93
(19.81)
-
33 Jakub Trojnar KŻ Horn Kraków 2005 119.03 - - - - - - - 10
(10.94)
- - - - - - 65
(2.24)
64
(25.00)
61*
(1.64)
37
(20.00)
- 64
(60.85)
-
34 Marcel Skubański KŻ Nysa 2005 118.67 5
(18.75)
- 5*
(18.33)
- - 13*
(8.33)
23*
(3.85)
7*
(15.63)
- - - - - - - 44
(48.81)
- 23
(51.11)
61*
(7.69)
- -
35 Jan Pacheco-Śledź KŻ Horn Kraków 2006 117.45 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 24
(117.45)
-
36 BARTOSZ BILICKI SSW Iława 2007 111.47 - 22*
(4.00)
- 31
(4.73)
- - - - - - - - - - - - - - - 77
(42.45)
33
(64.29)
37 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 2005 90.59 - - - - - - 21
(5.77)
- 19*
(4.55)
- - - - - - 62
(27.38)
- 31
(33.33)
- - 48
(24.11)
38 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007 90.57 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 43
(90.57)
-
39 Szymon Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2006 89.39 - - - - - - - - - - - 31
(9.46)
- - - 66
(22.62)
- 38
(17.78)
64*
(3.08)
98
(12.74)
47
(26.79)
40 Piotr Vogel JKW Poznań 2005 84.60 - - - - - - - - 17
(6.82)
- - 28
(13.51)
- - 52*
(11.94)
70*
(17.86)
57*
(8.20)
33
(28.89)
43
(35.38)
- -
41 Jan Michał Karnowski KS Spójnia Warszawa 2006 83.49 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 48
(83.49)
-
42 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 2005 80.65 - - - 34*
(2.70)
- - - - 20
(3.41)
- - 29
(12.16)
- - 53*
(11.19)
49
(42.86)
- 36
(22.22)
- - -
43 Igor Rudek YKP Gdynia 2006 72.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 56
(72.17)
-
44 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 2005 70.96 - - - - - - 14
(12.50)
- 21*
(2.27)
- - - 14
(17.50)
- - 73
(14.29)
- 34
(26.67)
- - -
45 Michał "Kornik" Skawiński UKŻ Wiking Toruń 2007 69.34 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 58
(69.34)
-
46 Filip Oleszczyk KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2005 59.43 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 65
(59.43)
-
47 Jeremi Ślusarski KŻ Mewa Poznań 2006 53.82 - - - - - - - - - 17
(13.64)
- - - - - - - - - - 42
(40.18)
48 Iwo Reński YKP Gdynia 2005 52.36 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 70
(52.36)
-
49 Konstantyn Podwojski LOK Garland Gliwice 2005 51.36 - - 11
(8.33)
- - 17*
(2.78)
- - - - - - - - - 75
(11.90)
- - - 85
(31.13)
-
50 Jakub Pietrzak MKŻ Arka Gdynia 2005 50.89 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 38
(50.89)
51 Maksymilian Kruczyński OŚ AZS Poznań 2006 50.00 - - - - - - - - - 1
(50.00)
- - - - - - - - - - -
52 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 2007 49.48 - - - - - - - - - 18
(11.36)
- - - - - 72
(15.48)
- - - 91
(22.64)
-
53 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 2006 48.78 - - - - 4
(19.23)
- - - - 10
(29.55)
- - - - - - - - - - -
54 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 2006 47.92 - - - - - - - - - - - 34
(5.41)
- - - 61
(28.57)
- 41
(11.11)
- 105
(2.83)
-
55 Jakub Piesiewicz 2005 47.58 - - - 37
(0.68)
- - - - - - - 32
(8.11)
- - 62*
(4.48)
84
(1.19)
- - - 88
(26.89)
53
(10.71)
56 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 38.21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 80
(38.21)
-
57 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 36.21 - - - - - - - - - - - - - 9
(36.21)
- - - - - - -
58 Cezary Popielski OŚ AZS Poznań 2005 28.85 - - - - - - - - - 23* - - - - 54
(10.45)
- - - - 94
(18.40)
-
59 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 2007 28.30 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 87
(28.30)
-
60 Daniel Śmiałowski PKM LOK Poznań 2007 27.74 - - - - 13
(1.92)
- - - - 16
(15.91)
- - - - - - - - - 100
(9.91)
-
61 Krzysztof Szklarski AZS UW Warszawa 2008 25.41 - 23
(3.00)
- - - - - - - - - - - 17
(22.41)
- - - - - - -
62 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 25.00 - - - - - - - - - 12
(25.00)
- - - - - - - - - - -
63 Filip Rajchert 23.00 - 3
(23.00)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
64 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 2007 20.69 - - - - - - - - - - - - - 18
(20.69)
- - - - - - -
65 Piotr Jakubowski PKM LOK Poznań 2006 20.45 - - - - - - - - - 14
(20.45)
- - - - - - - - - - -
66 Aleksander Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 2005 19.15 - - - - - - - - - - - - - 22
(13.79)
- - - - - - 55
(5.36)
67 Iwo Gogołkiewicz KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 18.90 - - - - - - - - - - - - - - 60
(5.97)
- - 44
(4.44)
- 101
(8.49)
-
68 Kuba Matysik YKP Kraków 2005 15.38 - - - - - - 11
(15.38)
15*
(3.13)
- - - - - - - - - - - - -
69 Mateusz Śledzik LOK Garland Gliwice 2005 13.10 - - - - - - - - - - - - - - - 74
(13.10)
- - - - -
70 Antoni Michalik UKS FIR Warszawa 2007 12.07 - - - - - - - - - - - - - 23
(12.07)
- - - - - - -
71 Jan Lipowski KN Lider Kraków 11.67 - - 9
(11.67)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
72 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 2006 9.09 - - - - - - - - - 19
(9.09)
- - - - - - - - - - -
73 Michał Klimko UKS Żeglarz Wrocław 2006 8.52 - - - - - - - - 22
(1.14)
- - - 19
(5.00)
- - 83
(2.38)
- - - - -
74 EMIL RUTKOWSKI TKŻ Toruń 2006 8.04 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 54
(8.04)
75 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 7.08 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 102
(7.08)
-
76 Filip Brzostowski AZS UW Warszawa 2007 6.90 - - - - - - - - - - - - - 26
(6.90)
- - - - - - -
77 Jan Sawicki JKW Poznań 2008 6.82 - - - - - - - - - 20
(6.82)
- - - - - - - - - - -
78 Dominik Konieczny ŻMKS Poznań 2005 5.66 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 103
(5.66)
-
79 Jerzy Gałęza JKW Poznań 2007 4.55 - - - - - - - - - 21
(4.55)
- - - - - - - - - - -
80 Miłosz Dryja UKS FIR Warszawa 2006 3.45 - - - - - - - - - - - - - 28
(3.45)
- - - - - - -
81 Rafał Małota 2021 2.99 - - - - - - - - - - - - - - 64
(2.99)
- - - - - -
82 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 2007 2.89 - - - - - - - - - - - 37
(1.35)
- - - - - - 65
(1.54)
- -
83 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 2006 2.27 - - - - - - - - - 22
(2.27)
- - - - - - - - - - -
84 Igor Tomczyk KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2005 2.22 - - - - - - - - - - - - - - - - - 45
(2.22)
- - -
85 Aleksander Kosowski CHKŻ Chojnice 2006 1.85 - - - - - - - - - - 27
(1.85)
- - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.