Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:


LAR M Masters
M Załoga Klub Ur Punkty IX Regaty Kacper Sailor Puchar Warszawy Puchar Beskidów INTERPUCHAR Puchar Prezydenta Miasta Gdyni III Dzierżno Cup 2021 PUCHAR NYSY Puchar Miasta Gdyni MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO LAR, SNIPE, FINN Lotos Nord Cup Gdańsk II Dzierżno Cup Mistrzostwa Warszawy Puchar PZŻ cz.2 Puchar PSKL Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka Mistrzostwa Polski Masters Energa Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Sławomir Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 1975 224.87 - - - - - 9
(17.31)
- - - 8
(32.50)
- - 68
(20.24)
- - 2
(120.00)
44
(34.82)
2 Karol Majda RKS Lasery Zegrze 1981 155.91 - 13
(13.00)
- - - - - - - - 29
(1.72)
- 78
(8.33)
- - 3
(90.00)
41
(42.86)
3 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 1986 150.00 - - - - - - - - - - - - - - - 1
(150.00)
-
4 Mariusz Kowalewski KS Spójnia Warszawa 1967 148.31 - 16
(10.00)
- - - - - - 21*
(22.97)
- 10
(34.48)
50*
(13.43)
59*
(30.95)
27
(42.22)
- - 34
(61.61)
5 krystian nawrat LOK Garland Gliwice 1961 86.67 - - 10
(10.00)
29*
(6.08)
- - 18*
(5.68)
- - 9
(30.00)
- - - 25
(46.67)
- - -
6 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 1967 85.92 - 15
(11.00)
- - - - - - - - 21
(15.52)
- 82*
(3.57)
40
(13.33)
- 5
(30.00)
51
(16.07)
7 Przemysław Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 1973 67.69 - - - - - 19
(7.69)
- - - - - - - - - 4
(60.00)
-
8 Wojciech Wionczek KŻ FALA Brzeg 1973 57.12 - - - - - 4
(22.12)
- - - 7
(35.00)
- - - - - - -
9 Vincent Peter UKS Żeglarz Wrocław 1981 52.27 - - - - - 20
(6.73)
- - - - - - - - - - 40
(45.54)
10 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1970 45.86 - 6
(20.00)
- - - - - - - - 15
(25.86)
- - - - - -
11 Hubert Wójcik AZS UW Warszawa 1978 26.76 - - - - - - - - 33
(6.76)
- - - 81*
(4.76)
- 53
(20.00)
- -
12 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 1969 20.90 - - - - - - - - - - - 40
(20.90)
- - - - -
13 Damian Sieczkowski ŻLKS Poznań 1970 18.18 - - - - - - - 15
(18.18)
- - - - - - - - -
14 Paweł Brzozowski Sindbad Sailing 1979 17.34 - 19
(7.00)
- - - - - - - - 24
(10.34)
- - - - - -
15 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 1977 17.00 - 9
(17.00)
- - - - - - - - - - - - - - -
16 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 1976 12.50 - - - - - - 12
(12.50)
- - - - - - - - - -
17 Grzegorz Malitowski LOK Garland Gliwice 1976 10.00 - - - - - - - - - 17
(10.00)
- - - - - - -
18 Paweł Kundzier 1981 8.21 - - - - - - - - - - - 57
(8.21)
- - - - -
19 Bernard Krajewski Arka Gdynia 1952 4.17 16*
(1.56)
- 15
(1.67)
- 18*
(1.39)
26*
(0.96)
- - - 20
(2.50)
- - - - - - -
20 Oskar Kapala RKS Lasery Zegrze 1982 1.00 - 25
(1.00)
- - - - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.