Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:


LAR M
M Załoga Klub Ur Punkty IX Regaty Kacper Sailor Puchar Warszawy Puchar Beskidów INTERPUCHAR Puchar Prezydenta Miasta Gdyni OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA III Dzierżno Cup 2021 PUCHAR NYSY Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej Puchar Miasta Gdyni MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO LAR, SNIPE, FINN Mistrzostwa Pomorza Lotos Nord Cup Gdańsk II Dzierżno Cup Mistrzostwa Warszawy Puchar PZŻ cz.2 Puchar PSKL ILCA Europa Cup Poland Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich Energa Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 2003 574.25 - 1
(25.00)
- - - - - - - - - - - - 2
(49.25)
1
(100.00)
1*
(100.00)
1
(100.00)
8*
(89.23)
1
(150.00)
1
(150.00)
2 Dominik Śliwiński MKŻ Arka Gdynia 2003 535.77 - - - - - - - - 2
(23.86)
- 7*
(38.89)
1
(50.00)
- - 3*
(48.51)
9*
(90.48)
3
(96.72)
- 5
(93.85)
8
(140.09)
8
(131.25)
3 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 528.12 - - - 4
(22.97)
- - - - - - 3
(46.30)
- - - 13*
(41.04)
10*
(89.29)
4
(95.08)
3
(95.56)
9*
(87.69)
14
(131.60)
6
(136.61)
4 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 522.21 - - - 11
(18.24)
- - - - - - 6*
(40.74)
- - - 6
(46.27)
- 17*
(73.77)
7
(86.67)
10
(86.15)
6
(142.92)
4
(141.96)
5 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 516.34 - - - 7
(20.95)
- - - - - - - - - - 5
(47.01)
17*
(80.95)
2
(98.36)
6*
(88.89)
3
(96.92)
19
(124.53)
9
(128.57)
6 Bartosz Andrzejak NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 2004 510.73 - - - 16
(14.86)
- - - - - - - - - - 15
(39.55)
8
(91.67)
7*
(90.16)
8*
(84.44)
2
(98.46)
23
(118.87)
2
(147.32)
7 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 509.75 - - - - - - - - - - 2
(48.15)
- - - 14*
(40.30)
7*
(92.86)
5
(93.44)
4
(93.33)
7*
(90.77)
15
(130.19)
3
(144.64)
8 Filip Olszewski MKS "Dwójka" Warszawa 2006 507.51 - 2
(24.00)
- - - - - - - - - - - - 4
(47.76)
5*
(95.24)
8*
(88.52)
2
(97.78)
4
(95.38)
34
(103.30)
5
(139.29)
9 Leon Gniadek KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2004 505.22 - - - - - - - - - - - - - - 7
(45.52)
2
(98.81)
12*
(81.97)
5
(91.11)
30*
(55.38)
11
(135.85)
7
(133.93)
10 Wiktor Robaczewski STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 2003 474.95 - 7
(19.00)
- 15*
(15.54)
- - - - - - - - - - 8
(44.78)
38*
(55.95)
13
(80.33)
- 18
(73.85)
3
(147.17)
16
(109.82)
11 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia/WCSS 2004 460.89 - - - 13
(16.89)
- - - - - - 10*
(33.33)
- - - 18
(37.31)
33*
(61.90)
16
(75.41)
- 12
(83.08)
13
(133.02)
14
(115.18)
12 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 445.94 - - - - - - - - - 2
(47.73)
14*
(25.93)
- - - 17*
(38.06)
13
(85.71)
6
(91.80)
- 15*
(78.46)
40
(94.81)
10
(125.89)
13 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 434.68 - - - 19*
(12.84)
- 1
(25.00)
- - - - 8
(37.04)
- - - 30*
(28.36)
16
(82.14)
14*
(78.69)
9
(82.22)
19*
(72.31)
45
(87.74)
12
(120.54)
14 Antoni Nazimek JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2005 433.81 - - - - 3
(21.15)
- - - 5*
(20.45)
5*
(40.91)
- 6
(43.24)
- - 37*
(23.13)
19
(78.57)
27*
(57.38)
13
(73.33)
26*
(61.54)
29
(110.38)
17
(107.14)
15 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 432.80 - - - 9
(19.59)
- - - - 8*
(17.05)
- - 2
(48.65)
- - 22*
(34.33)
14
(84.52)
- 12
(75.56)
- 42
(91.98)
15
(112.50)
16 Miłosz MICHALAK YKP Gdynia 2005 418.78 - - - 14
(16.22)
- - - - - - 9*
(35.19)
- - - 16
(38.81)
27*
(69.05)
9
(86.89)
- 16
(76.92)
49
(82.08)
13
(117.86)
17 Filip Miłoszewski STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 2003 390.77 - - - - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
4
(96.43)
- - 1
(100.00)
5
(144.34)
-
18 Maciej Iliński YKP Gdynia 2004 385.35 - - - 10*
(18.92)
- - - - 6
(19.32)
- 11*
(31.48)
- - - 24
(32.84)
15
(83.33)
- 10
(80.00)
21*
(69.23)
57
(70.75)
20
(99.11)
19 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 2005 380.12 - 24
(2.00)
- - - - - - - - - - - 30* 36
(23.88)
31
(64.29)
37*
(40.98)
20
(57.78)
59*
(10.77)
30
(108.96)
11
(123.21)
20 Michał Gonciarz UKS Pogoria 2004 372.98 7*
(15.63)
- 1
(25.00)
- - 3*
(22.22)
5*
(21.15)
5*
(18.75)
15*
(9.09)
- - - 6
(37.50)
- - 29
(66.67)
- 19
(60.00)
47*
(29.23)
32
(106.13)
28
(77.68)
21 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia 2004 370.52 - - - - - - - - 7
(18.18)
- 24*
(7.41)
- - 7
(39.66)
33*
(26.12)
26
(70.24)
- 17
(64.44)
45*
(32.31)
38
(97.64)
27
(80.36)
22 Jakub Ławicki MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2002 360.68 - - - 5*
(22.30)
- - - - 1
(25.00)
- - 5
(44.59)
- - 11*
(42.54)
- 11
(83.61)
- 13
(81.54)
18
(125.94)
-
23 Maksymilian Burdziej KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2003 349.92 - - - - - - - - - - - - - - 10
(43.28)
6
(94.05)
- - 6
(92.31)
22
(120.28)
-
24 Piotr Flieger MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 344.88 - - - 27
(7.43)
- - - - - - 26*
(3.70)
- - - 43
(18.66)
20
(77.38)
47*
(24.59)
- 24
(64.62)
54
(75.00)
19
(101.79)
25 Oskar Ponto YKP Gdynia 2004 341.58 - - - 8*
(20.27)
- - - - 4
(21.59)
- 20*
(14.81)
3
(47.30)
- - 29*
(29.10)
11
(88.10)
45*
(27.87)
- 38
(43.08)
7
(141.51)
-
26 Michał Grzesiek ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2005 334.79 - - - - 10
(7.69)
- - - - - - 10
(37.84)
- - 51*
(12.69)
32
(63.10)
- - 48
(27.69)
33
(104.72)
22
(93.75)
27 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 322.08 - - - - - - - - - - 16
(22.22)
- - - - - 21
(67.21)
21
(55.56)
39*
(41.54)
50
(80.66)
21
(96.43)
28 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia/WCSS 2005 318.39 - - - 25*
(8.78)
- - - - 10
(14.77)
- 21*
(12.96)
12
(35.14)
- - 34*
(25.37)
53*
(38.10)
33
(47.54)
- 28
(58.46)
66
(58.02)
18
(104.46)
29 Kacper Bąk KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2005 316.70 - - - - - - - 2
(23.44)
- - - - - - 59
(6.72)
23
(73.81)
58*
(6.56)
16
(66.67)
63*
(4.62)
53
(76.42)
31
(69.64)
30 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 2005 315.39 - - - 17
(14.19)
- - - - - - 17*
(20.37)
- - - 19
(36.57)
24
(72.62)
28*
(55.74)
- 29
(56.92)
74
(46.70)
24
(88.39)
31 Marek Szczepankowski STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 2005 312.68 - - - - - - - - - - - 14*
(32.43)
- - 23
(33.58)
18
(79.76)
25
(60.66)
- 33*
(50.77)
9
(138.68)
-
32 Stefan Marciniak ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2003 308.99 - - - - - - - - 3
(22.73)
3*
(45.45)
- 4
(45.95)
- - 28*
(29.85)
40
(53.57)
34*
(45.90)
- 32
(52.31)
12
(134.43)
-
33 Julian Podwalski SSW MOS Iława 2005 305.18 - 17*
(9.00)
- 21
(11.49)
- - - - - - - - - - 38
(22.39)
52*
(39.29)
31
(50.82)
- 35
(47.69)
36
(100.47)
30
(72.32)
34 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 2003 298.21 2
(23.44)
- 4*
(20.00)
- - 5*
(19.44)
- - - - - - 5
(40.00)
- - 36
(58.33)
- - - 41
(93.40)
26
(83.04)
35 Tomek Bendlewski YKP Gdynia 2004 277.28 - - - - - - - - - - 19*
(16.67)
- - - 20
(35.82)
41*
(52.38)
29
(54.10)
- 27
(60.00)
17
(127.36)
-
36 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 2005 274.53 - 5
(21.00)
- 22*
(10.81)
- - - - - - - - - - 47
(15.67)
22
(75.00)
- - 42
(36.92)
71
(50.94)
29
(75.00)
37 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 273.28 - - - - - - - - - 8
(34.09)
12*
(29.63)
- - - 32*
(26.87)
39*
(54.76)
15
(77.05)
- 25
(63.08)
37
(99.06)
-
38 Adam Sokołowski NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 2003 269.87 - - - 2
(24.32)
- - - - - - - - - - 9
(44.03)
12
(86.90)
- - - 26
(114.62)
-
39 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 261.40 - - - 20*
(12.16)
- - - - 12
(12.50)
- 23*
(9.26)
- - - 41
(20.15)
- 19
(70.49)
- 40
(40.00)
84
(32.55)
25
(85.71)
40 Krzysztof Olejnik STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 2005 251.69 - - - - 1
(25.00)
- - - - 23* - 8
(40.54)
- - 45*
(17.16)
25
(71.43)
30
(52.46)
- 44*
(33.85)
63
(62.26)
-
41 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 2003 247.33 9*
(12.50)
- 7*
(15.00)
- - 8*
(15.28)
13*
(13.46)
6
(17.19)
- - - - 1
(50.00)
- - 43
(50.00)
- 18
(62.22)
55*
(16.92)
59
(67.92)
-
42 Piotr Jóźwiak ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2001 245.19 - - - - 6
(15.38)
- - - - 7*
(36.36)
- 9
(39.19)
- - 44*
(17.91)
28
(67.86)
32
(49.18)
- 36*
(46.15)
55
(73.58)
-
43 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 245.13 - - - 28
(6.76)
- - - - - - 25
(5.56)
- - - - 76*
(10.71)
24
(62.30)
- 41
(38.46)
61
(65.09)
32
(66.96)
44 Bartosz Dąbrowski UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 2004 241.10 - - - - - - - - - - - 19
(25.68)
- - 56*
(8.96)
42
(51.19)
- 29
(37.78)
58*
(12.31)
82
(35.38)
23
(91.07)
45 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 2004 241.06 - 4
(22.00)
- - - - - - - - - 24*
(18.92)
- 8
(37.93)
25*
(32.09)
34*
(60.71)
35*
(44.26)
14
(71.11)
23
(66.15)
76
(43.87)
-
46 Igor Barcikowski NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 2004 233.96 - - - - - - - - - - - - - - 12
(41.79)
- - - 11
(84.62)
31
(107.55)
-
47 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 232.48 - 8
(18.00)
- 24*
(9.46)
- - - - - - - 16*
(29.73)
- 9
(36.21)
21*
(35.07)
- - 11
(77.78)
20
(70.77)
86
(29.72)
-
48 Mariusz Kowalewski KS Spójnia Warszawa 1967 228.79 - 16
(10.00)
- - - - - - - - - 21*
(22.97)
- 10
(34.48)
50*
(13.43)
59
(30.95)
- 27
(42.22)
- 72
(49.53)
34
(61.61)
49 Franciszek Kotlarek K.S Spójnia - Warszawa 2005 228.53 - 18
(8.00)
- - - - - - - - - 7
(41.89)
- 12*
(31.03)
27*
(30.60)
46*
(46.43)
26
(59.02)
22*
(53.33)
14
(80.00)
79
(39.62)
-
50 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 221.80 - - - 26*
(8.11)
- - - - 14
(10.23)
- - 25
(17.57)
- - 58*
(7.46)
47
(45.24)
55*
(11.48)
- 49
(26.15)
62
(63.68)
35
(58.93)
51 Szymon Janiak MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 195.70 - - - 32*
(4.05)
- - - - 16
(7.95)
- - 17
(28.38)
- - 49*
(14.18)
48
(44.05)
51
(18.03)
- - 78
(41.04)
36
(56.25)
52 Maciej Cymerman KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 188.88 - - - - - - - - - - - - - - 26
(31.34)
- 41
(34.43)
- - 20
(123.11)
-
53 Maciej Reck JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 188.45 - - - - - - - - 9
(15.91)
- - 13
(33.78)
- - 42*
(19.40)
- - - 31
(53.85)
47
(84.91)
-
54 Aleksander Ponto YKP Gdynia 2004 179.65 - - - 23
(10.14)
- - - - - - 15*
(24.07)
20
(24.32)
- - 55*
(9.70)
37
(57.14)
53*
(14.75)
- 52
(21.54)
60
(66.51)
-
55 Oskar Sawicki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 178.37 - - - - - - - - - - - - - - 35
(24.63)
- 39
(37.70)
- - 25
(116.04)
-
56 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 2006 176.42 - 20
(6.00)
- - - - - - - - - 18*
(27.03)
- 14
(27.59)
46*
(16.42)
56*
(34.52)
44*
(29.51)
26
(44.44)
37
(44.62)
69
(53.77)
-
57 Antoni Borkowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2003 172.98 - - - - - - - - - 13
(22.73)
- - - - - - 23
(63.93)
- - 46
(86.32)
-
58 Michał Paciorek KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2004 171.48 - 12
(14.00)
- - - - - - - - - 27*
(14.86)
- - 40
(20.90)
65*
(23.81)
- 15
(68.89)
22
(67.69)
- -
59 Filip Rajchert MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2003 168.75 - 3
(23.00)
- - - - - - - - - - - - - - - - - 4
(145.75)
-
60 Iwo Barański KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 2006 163.44 - 11
(15.00)
- - - - - - - - - - - 3
(46.55)
- - - - - 35
(101.89)
-
61 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 2005 156.69 - - - - 7
(13.46)
- - - - 11
(27.27)
- 22*
(21.62)
- - - 55
(35.71)
- - - 73
(48.11)
45
(32.14)
62 Rafał Szubert ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2002 156.42 - - - - 2
(23.08)
- - - - - - 11
(36.49)
- - 31*
(27.61)
45
(47.62)
40*
(36.07)
- 34
(49.23)
- -
63 Igor Mirowski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 2006 155.33 - 10
(16.00)
- - - - - - - - - - - 5
(43.10)
- - - - - 39
(96.23)
-
64 Maciej Gomulski MKS "Dwójka" Warszawa 2004 149.39 - - - - - - - - - - - 23
(20.27)
- 19*
(18.97)
- 57
(33.33)
60*
(3.28)
24
(48.89)
51*
(23.08)
89
(25.47)
49
(21.43)
65 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 2006 148.58 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
(148.58)
-
66 Mikołaj Kmin KS Spójnia Warszawa 2005 138.34 - 21
(5.00)
- - - - - - - - - - - 13
(29.31)
- 77*
(9.52)
48*
(22.95)
35
(24.44)
46
(30.77)
99
(11.32)
43
(37.50)
67 Mateusz Hanke 1993 137.26 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10
(137.26)
-
68 Wojciech Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 136.24 - - - - - - - - - - - - - - - 67
(21.43)
- 30
(35.56)
- 51
(79.25)
-
69 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 2003 133.59 - - - - - - - - - - 4
(44.44)
- - - - - - - - 44
(89.15)
-
70 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 2004 129.36 11*
(9.38)
- - - - 11*
(11.11)
12
(14.42)
- - - - - 3
(45.00)
- - 51
(40.48)
- - - - 46
(29.46)
71 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 129.04 10*
(10.94)
- 8*
(13.33)
- - 7
(16.67)
10*
(16.35)
9*
(12.50)
- - - - 16
(12.50)
- - 69
(19.05)
- - 54
(18.46)
97
(14.15)
39
(48.21)
72 Maksymilian Cymerman STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 2002 128.77 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 16
(128.77)
-
73 Karol Eriksson MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 125.45 - - - - - - - - - - - - - - - - 20
(68.85)
- - 67
(56.60)
-
74 Tadeusz Kubiak STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 1994 121.70 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 21
(121.70)
-
75 Dawid Goetz ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2003 120.45 - - - - - - - - - - - - - - - - 36
(42.62)
- - 52
(77.83)
-
76 Tymoteusz Mika KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2006 120.13 - - - - - - - - - - - - - - 63
(3.73)
30
(65.48)
- 32
(31.11)
- 93
(19.81)
-
77 Jakub Trojnar KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2005 119.03 - - - - - - - 10
(10.94)
- - - - - - 65
(2.24)
64
(25.00)
61*
(1.64)
37
(20.00)
- 64
(60.85)
-
78 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2005 118.67 5
(18.75)
- 5*
(18.33)
- - 13*
(8.33)
23*
(3.85)
7*
(15.63)
- - - - - - - 44
(48.81)
- 23
(51.11)
61*
(7.69)
- -
79 Jan Pacheco-Śledź KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2006 117.45 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 24
(117.45)
-
80 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 115.40 - - - - 8
(11.54)
- - - - 9
(31.82)
- 30*
(10.81)
- - - 63
(26.19)
- - 50
(24.62)
92
(21.23)
-
81 Konstanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 2002 113.21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 27
(113.21)
-
82 Kacper Stanisławski Yacht Klub Polski Gdynia 2000 111.79 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 28
(111.79)
-
83 BARTOSZ BILICKI SSW MOS Iława 2007 111.47 - 22*
(4.00)
- 31
(4.73)
- - - - - - - - - - - - - - - 77
(42.45)
33
(64.29)
84 krystian nawrat KW Garland LOK Gliwice 1961 110.73 - - 10
(10.00)
29*
(6.08)
- - - - 18*
(5.68)
- - - 9
(30.00)
- - - - 25
(46.67)
- 90
(24.06)
-
85 Przemysław Okoński KS Spójnia Warszawa 2003 109.02 - 14
(12.00)
- - - - - - - - - - - - 39
(21.64)
- - - 17
(75.38)
- -
86 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 107.27 - - - - - - - - - - - 15
(31.08)
- - - 21
(76.19)
- - - - -
87 Sławomir Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 1975 104.87 - - - - - - 9
(17.31)
- - - - - 8
(32.50)
- - 68
(20.24)
- - - - 44
(34.82)
88 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 2003 97.72 8*
(14.06)
- - - - 6*
(18.06)
3
(23.08)
3*
(21.88)
- - - - 4
(42.50)
- - 58
(32.14)
- - - - -
89 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 2005 90.59 - - - - - - 21
(5.77)
- 19*
(4.55)
- - - - - - 62
(27.38)
- 31
(33.33)
- - 48
(24.11)
90 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007 90.57 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 43
(90.57)
-
91 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 2006 89.39 - - - - - - - - - - - 31
(9.46)
- - - 66
(22.62)
- 38
(17.78)
64*
(3.08)
98
(12.74)
47
(26.79)
92 Piotr Vogel JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2005 84.60 - - - - - - - - 17
(6.82)
- - 28
(13.51)
- - 52*
(11.94)
70*
(17.86)
57*
(8.20)
33
(28.89)
43
(35.38)
- -
93 Jan Michał Karnowski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2006 83.49 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 48
(83.49)
-
94 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 2005 80.65 - - - 34*
(2.70)
- - - - 20
(3.41)
- - 29
(12.16)
- - 53*
(11.19)
49
(42.86)
- 36
(22.22)
- - -
95 Michał Szymaszek UKS Pogoria 1995 80.50 - - 2*
(23.33)
- - 4*
(20.83)
2
(24.04)
- - - - - 12
(22.50)
- - - - - - 83
(33.96)
-
96 Igor Rudek Yacht Klub Polski Gdynia 2006 72.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 56
(72.17)
-
97 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 2005 70.96 - - - - - - 14
(12.50)
- 21*
(2.27)
- - - 14
(17.50)
- - 73
(14.29)
- 34
(26.67)
- - -
98 Kacper Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz 2004 69.76 - - - - - - - - - - - - - - - 60
(29.76)
- 28
(40.00)
- - -
99 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 2002 69.40 6*
(17.19)
- - - - - 7*
(19.23)
1
(25.00)
- - - - 18
(7.50)
- - 54
(36.90)
- - - - -
100 Michał "Kornik" Skawiński UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 2007 69.34 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 58
(69.34)
-
101 Karol Majda RKS "Lasery" Zegrze 1981 65.91 - 13
(13.00)
- - - - - - - - - - - 29
(1.72)
- 78
(8.33)
- - - - 41
(42.86)
102 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 2004 63.19 - - - - - - 17
(9.62)
- - - - - - - - - - - - - 37
(53.57)
103 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 1967 59.49 - 15
(11.00)
- - - - - - - - - - - 21
(15.52)
- 82
(3.57)
- 40
(13.33)
- - 51
(16.07)
104 Filip Oleszczyk KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2005 59.43 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 65
(59.43)
-
105 Wojciech Wionczek KŻ FALA Brzeg 1973 57.12 - - - - - - 4
(22.12)
- - - - - 7
(35.00)
- - - - - - - -
106 Tymoteusz Walicki UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 2003 55.19 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 68
(55.19)
-
107 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 2001 54.38 - - - - - - - - - - - - - 27
(5.17)
- 71
(16.67)
59*
(4.92)
39
(15.56)
56*
(15.38)
95
(16.98)
-
108 Jeremi Ślusarski KŻ "Mewa" Poznań 2006 53.82 - - - - - - - - - 17
(13.64)
- - - - - - - - - - 42
(40.18)
109 Paweł Kundzier KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1981 53.49 - - - - - - - - - - - - - - 57
(8.21)
- - - - 75
(45.28)
-
110 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2004 52.56 - - 12*
(6.67)
- - 9
(13.89)
15*
(11.54)
13*
(6.25)
- - - - 15
(15.00)
- - 79
(7.14)
- - 57
(13.85)
- 56
(2.68)
111 Iwo Reński Yacht Klub Polski Gdynia 2005 52.36 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 70
(52.36)
-
112 Vincent Peter UKS Żeglarz Wrocław 1981 52.27 - - - - - - 20
(6.73)
- - - - - - - - - - - - - 40
(45.54)
113 Konstantyn Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 2005 51.36 - - 11
(8.33)
- - 17*
(2.78)
- - - - - - - - - 75
(11.90)
- - - 85
(31.13)
-
114 Jakub Pietrzak MKŻ Arka Gdynia/WCSS 2005 50.89 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 38
(50.89)
115 Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2006 50.00 - - - - - - - - - 1
(50.00)
- - - - - - - - - - -
116 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 2007 49.48 - - - - - - - - - 18
(11.36)
- - - - - 72
(15.48)
- - - 91
(22.64)
-
117 Tomasz Nitka KW LOK "Garland" Gliwice 1987 49.36 14*
(4.69)
- 14*
(3.33)
- - 15
(5.56)
24*
(2.88)
- - - - - - - - 80
(5.95)
- 42
(8.89)
- 96
(15.57)
52
(13.39)
118 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 2006 48.78 - - - - 4
(19.23)
- - - - 10
(29.55)
- - - - - - - - - - -
119 Jan Lipowski KLUB NARCIARSKI LIDER 2002 48.29 - - 9*
(11.67)
- - 12*
(9.72)
16*
(10.58)
8
(14.06)
- - - - 11
(25.00)
- 61*
(5.22)
- - - 60
(9.23)
- -
120 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 47.92 - - - - - - - - - - - 34
(5.41)
- - - 61
(28.57)
- 41
(11.11)
- 105
(2.83)
-
121 Antoni Pasich KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 2004 47.82 - - - - - - - - - - - - - - - 50
(41.67)
- - 62
(6.15)
- -
122 Jakub Piesiewicz KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 2005 47.58 - - - 37
(0.68)
- - - - - - - 32
(8.11)
- - 62*
(4.48)
84
(1.19)
- - - 88
(26.89)
53
(10.71)
123 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1970 45.86 - 6
(20.00)
- - - - - - - - - - - 15
(25.86)
- - - - - - -
124 Yaroslav Libenko AZS Poznań 2000 43.18 - - - - - - - - - 4
(43.18)
- - - - - - - - - - -
125 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2001 38.64 - - - - - - - - - 6
(38.64)
- - - - - - - - - - -
126 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 38.21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 80
(38.21)
-
127 Bogusz Tłok MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAJNA W SĘ 2004 36.79 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 81
(36.79)
-
128 Hubert Wójcik AZS UW Warszawa 1978 31.52 - - - - - - - - - - - 33
(6.76)
- - - 81
(4.76)
- - 53
(20.00)
- -
129 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2005 28.85 - - - - - - - - - 23* - - - - 54
(10.45)
- - - - 94
(18.40)
-
130 Jan Suchocki MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2007 28.30 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 87
(28.30)
-
131 Daniel Śmiałowski PKM LOK Poznań 2007 27.74 - - - - 13
(1.92)
- - - - 16
(15.91)
- - - - - - - - - 100
(9.91)
-
132 Krzysztof Szklarski AZS UW Warszawa 2008 25.41 - 23
(3.00)
- - - - - - - - - - - 17
(22.41)
- - - - - - -
133 Mikołaj Majchrzycki ZLKS Poznań 2007 25.00 - - - - - - - - - 12
(25.00)
- - - - - - - - - - -
134 Maciej Brymora SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 1997 25.00 1
(25.00)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
135 Jakub Bajor Garden Space Sailing Club 1990 21.67 - - 3
(21.67)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
136 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 2007 20.69 - - - - - - - - - - - - - 18
(20.69)
- - - - - - -
137 Piotr Jakubowski PKM LOK Poznań 2006 20.45 - - - - - - - - - 14
(20.45)
- - - - - - - - - - -
138 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 2005 19.15 - - - - - - - - - - - - - 22
(13.79)
- - - - - - 55
(5.36)
139 Iwo Gogołkiewicz KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 18.90 - - - - - - - - - - - - - - 60
(5.97)
- - 44
(4.44)
- 101
(8.49)
-
140 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 2003 18.75 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 50
(18.75)
141 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 18.52 - - - - - - - - - - 18
(18.52)
- - - - - - - - - -
142 Damian Sieczkowski ZLKS Poznań 1970 18.18 - - - - - - - - - 15
(18.18)
- - - - - - - - - - -
143 Paweł Brzozowski UKS Sindbad Legionowo 1979 17.34 - 19
(7.00)
- - - - - - - - - - - 24
(10.34)
- - - - - - -
144 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 1977 17.00 - 9
(17.00)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
145 Kuba Matysik YKP Kraków 2005 15.38 - - - - - - 11
(15.38)
15*
(3.13)
- - - - - - - - - - - - -
146 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 2005 13.10 - - - - - - - - - - - - - - - 74
(13.10)
- - - - -
147 Mikołaj Górecki KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2002 12.08 - - - - - - - 11
(9.38)
- - - 36
(2.70)
- - 66*
(1.49)
- - - - - -
148 Antoni Michalik UKS FIR Warszawa 2007 12.07 - - - - - - - - - - - - - 23
(12.07)
- - - - - - -
149 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 2004 11.11 - - - - - - - - - - 22
(11.11)
- - - - - - - - - -
150 Grzegorz Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 1976 10.00 - - - - - - - - - - - - 17
(10.00)
- - - - - - - -
151 Adam Cwojdziński ŻMKS-Poznań 2006 9.09 - - - - - - - - - 19
(9.09)
- - - - - - - - - - -
152 Rafał Małota KN Lider Kraków 2021 8.86 - - - - - - 22
(4.81)
- - - - 35
(4.05)
- - 64*
(2.99)
- - - - - -
153 Dawid Werner KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 8.84 - - - - - - - - - - - - - - 67
(0.75)
- - 43
(6.67)
- 106
(1.42)
-
154 Michał Klimko UKS Żeglarz Wrocław 2006 8.52 - - - - - - - - 22
(1.14)
- - - 19
(5.00)
- - 83
(2.38)
- - - - -
155 EMIL RUTKOWSKI TKŻ Toruń 2006 8.04 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 54
(8.04)
156 Przemysław Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 1973 7.69 - - - - - - 19
(7.69)
- - - - - - - - - - - - - -
157 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 7.08 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 102
(7.08)
-
158 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 1998 6.94 - - - - - 14
(6.94)
- - - - - - - - - - - - - - -
159 Filip Brzostowski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 2007 6.90 - - - - - - - - - - - - - 26
(6.90)
- - - - - - -
160 Jan Sawicki JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2008 6.82 - - - - - - - - - 20
(6.82)
- - - - - - - - - - -
161 Dominik Konieczny ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2005 5.66 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 103
(5.66)
-
162 Jerzy Gałęza JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2007 4.55 - - - - - - - - - 21
(4.55)
- - - - - - - - - - -
163 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 4.25 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 104
(4.25)
-
164 Bernard Krajewski Arka Gdynia 1952 4.17 16*
(1.56)
- 15
(1.67)
- - 18*
(1.39)
26*
(0.96)
- - - - - 20
(2.50)
- - - - - - - -
165 Nikodem Pytlik JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 2003 4.17 - - - - - 16
(4.17)
- - - - - - - - - - - - - - -
166 Miłosz Dryja UKS FIR Warszawa 2006 3.45 - - - - - - - - - - - - - 28
(3.45)
- - - - - - -
167 Jakub Karalus UKS Pogoria 2001 3.13 15
(3.13)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
168 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 2007 2.89 - - - - - - - - - - - 37
(1.35)
- - - - - - 65
(1.54)
- -
169 Szymon Rossa ŻMKS-Poznań 2006 2.27 - - - - - - - - - 22
(2.27)
- - - - - - - - - - -
170 Igor Tomczyk KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2005 2.22 - - - - - - - - - - - - - - - - - 45
(2.22)
- - -
171 Daniel Legutko Klub Sportowy Wiaterni 2000 1.92 - - - - - - 25
(1.92)
- - - - - - - - - - - - - -
172 Aleksander Kosowski CHKŻ Chojnice 2006 1.85 - - - - - - - - - - 27
(1.85)
- - - - - - - - - -
173 Piotr Bednar Klub Sportowy Wiaterni 2000 1.56 - - - - - - - 16
(1.56)
- - - - - - - - - - - - -
174 Oskar Kapala RKS "Lasery" Zegrze 1982 1.00 - 25
(1.00)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.