Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:


LAR K
M Załoga Klub Ur Punkty IX Regaty Kacper Sailor Puchar Warszawy Puchar Beskidów INTERPUCHAR Puchar Prezydenta Miasta Gdyni OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA III Dzierżno Cup 2021 PUCHAR NYSY Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej Puchar Miasta Gdyni MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO LAR, SNIPE, FINN Mistrzostwa Pomorza Lotos Nord Cup Gdańsk II Dzierżno Cup Mistrzostwa Warszawy Puchar PZŻ cz.2 Puchar PSKL ILCA Europa Cup Poland Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich Energa Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 2004 479.27 - - - 1
(25.00)
- - - - - - 1
(50.00)
- - - 6*
(38.64)
13
(68.42)
4
(85.00)
- - 7
(130.85)
7
(120.00)
2 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2004 476.51 - - - 6
(21.62)
- - - - - - 5
(42.59)
- - - 7*
(36.36)
7
(84.21)
7
(70.00)
- - 11
(118.09)
3
(140.00)
3 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 2002 474.32 - 3
(20.45)
- - - - - - 6*
(16.07)
- - - - 4
(44.83)
4*
(43.18)
14
(65.79)
- - 2
(96.55)
13
(111.70)
4
(135.00)
4 Julia Szymczak MKS Dwójka Warszawa 2003 457.87 - 5
(15.91)
- - - - - - - - - - - 6
(41.38)
8*
(34.09)
18*
(55.26)
12*
(45.00)
3
(87.50)
6
(82.76)
15
(105.32)
6
(125.00)
5 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 2002 434.77 - - - 12*
(17.57)
- - - - 3
(21.43)
- - 3
(44.74)
- - 9*
(31.82)
16*
(60.53)
8
(65.00)
- 4
(89.66)
17
(98.94)
8
(115.00)
6 Lilly May Niezabitowska JK Kotwica Tarnobrzeg 2004 429.34 - - - - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
4
(92.11)
- - - 5
(137.23)
1
(150.00)
7 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 2004 428.48 - 2
(22.73)
- - - - - - - - - - - 1
(50.00)
3*
(45.45)
5
(89.47)
- - - 10
(121.28)
2
(145.00)
8 Alicja Spruch MKS Dwójka Warszawa 2001 427.58 - 1
(25.00)
- - - - - - - - - 5*
(39.47)
- 2
(48.28)
- 10
(76.32)
- 1
(100.00)
16*
(48.28)
22
(82.98)
12
(95.00)
9 Hanna Koczar TS Kuźnia Rybnik 2003 403.17 3*
(21.88)
- - - - 2*
(23.61)
1
(25.00)
- 4*
(19.64)
- - - 2
(47.50)
- - 12*
(71.05)
- 2
(93.75)
8
(75.86)
32
(51.06)
9
(110.00)
10 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 2005 397.25 - - - - - - - - - - - - - - 10
(29.55)
15
(63.16)
- - 9
(72.41)
16
(102.13)
5
(130.00)
11 Nawojka Ślusarska KŻ Mewa Poznań 2003 393.61 - - - - 5*
(17.31)
- - - 2
(23.21)
2
(46.67)
- 4*
(42.11)
- - 12*
(25.00)
8
(81.58)
- 6
(68.75)
11*
(65.52)
25
(73.40)
11
(100.00)
12 Natalia Burczyńska UKŻ Wiking Toruń 2005 352.38 - - - 18
(13.51)
- - - - - - - 12*
(21.05)
- - 11
(27.27)
19*
(52.63)
10
(55.00)
5
(75.00)
18*
(41.38)
24
(76.60)
10
(105.00)
13 Wiktoria Gołębiowska SSW Iława 2000 343.62 - - - - - - - - - - - - - - - 1
(100.00)
- - 1
(100.00)
3
(143.62)
-
14 Anna Brzozowska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 1993 330.36 - - - - - - - - - - - 2
(47.37)
- - - - 6
(75.00)
- 3
(93.10)
12
(114.89)
-
15 Maria Prus-Głowacka OŚ AZS Poznań 2004 322.47 - - - - - - - - - - - - - - 5
(40.91)
6
(86.84)
- - 5
(86.21)
14
(108.51)
-
16 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2003 309.81 - - - 3
(23.65)
- - - - 5*
(17.86)
- - 6
(36.84)
- - 14*
(20.45)
9
(78.95)
- 7
(62.50)
- 33
(47.87)
19
(60.00)
17 Zofia Wojcik AZS UW Warszawa 2005 294.85 - - - - - - - - - - - 7
(34.21)
- - 13*
(22.73)
22
(44.74)
- - 12
(62.07)
28
(63.83)
13
(90.00)
18 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 2002 272.76 - - - - - - - - - - - - - - 2
(47.73)
2
(97.37)
- - - 8
(127.66)
-
19 Laura Banach Giżycka Grupa Regatowa 2004 249.78 - - - 33*
(3.38)
- - - - 10
(8.93)
- - 9
(28.95)
- - 17*
(13.64)
23
(42.11)
13
(40.00)
11*
(37.50)
- 23
(79.79)
21
(50.00)
20 Hanna Słyk MKS Dwójka Warszawa 2005 211.99 - 8
(9.09)
- - - - - - - - - 15*
(13.16)
- 16
(24.14)
- 31*
(21.05)
16*
(25.00)
8
(56.25)
14
(55.17)
41
(22.34)
22
(45.00)
21 Julia Tomaszewska OŚ AZS Poznań 2000 209.65 - - - - 11*
(5.77)
- - - 11
(7.14)
8
(26.67)
- 10*
(26.32)
- - - 29
(26.32)
- - 7
(79.31)
26
(70.21)
-
22 Aleksandra Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 2004 206.03 - - - - - - - - - - - - - - - 17
(57.89)
- - 24
(20.69)
30
(57.45)
17
(70.00)
23 Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań 2005 204.31 - - - - 12
(3.85)
- - - - 10
(20.00)
- 14*
(15.79)
- - 15*
(18.18)
34*
(13.16)
14
(35.00)
- 10
(68.97)
35
(41.49)
24
(35.00)
24 Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice 1998 196.81 - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
- - - - - - - 2
(146.81)
-
25 Iga Marcisz TS Kuźnia Rybnik 2004 196.70 4
(20.31)
- - - - - 8*
(18.27)
- 7*
(14.29)
- - - - - - 28*
(28.95)
- 9
(50.00)
13
(58.62)
44
(12.77)
20
(55.00)
26 Adelina Wietki MKS Dwójka Warszawa 2006 187.54 - 4
(18.18)
- - - - - - - - - - - - - - - - - 20
(89.36)
15
(80.00)
27 Agata Barwińska SSW Iława 1995 150.00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 1
(150.00)
-
28 Anna Trędowska KŻ Horn Kraków 2002 149.06 - - - - - - - 4
(20.31)
- - - - - - - - 17
(20.00)
10
(43.75)
- - 18
(65.00)
29 Aleksandra Borucka OŚ AZS Poznań 2006 145.74 - - - - - - - - - 1
(50.00)
- - - - - - - - - 18
(95.74)
-
30 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 2006 145.64 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 29
(60.64)
14
(85.00)
31 Wiktoria Harnasz TS Kuźnia Rybnik 2005 145.37 12*
(7.81)
- - - - 10*
(12.50)
6
(20.19)
- 14*
(1.79)
- - - 13
(20.00)
- - 30*
(23.68)
- 13
(25.00)
21
(31.03)
42
(19.15)
25
(30.00)
32 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 139.27 - - - - - - - - 9
(10.71)
4
(40.00)
- 11*
(23.68)
- - 16*
(15.91)
25
(36.84)
- - 15
(51.72)
- -
33 Aleksandra Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 2004 120.67 - - - - - - - - - - - - - - 18
(11.36)
24
(39.47)
- - 19
(37.93)
38
(31.91)
-
34 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 2002 118.67 - - - - - - - - - - - - - - 20
(6.82)
- - - 17
(44.83)
27
(67.02)
-
35 Wanda Szylińska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2005 115.90 - - - - - - - - - - - 13
(18.42)
- - 19*
(9.09)
21
(47.37)
18
(15.00)
- - 37
(35.11)
-
36 Zosia Derwich WKŻ Wolsztyn 2002 110.05 - - - - 9
(9.62)
- - - - 7
(30.00)
- 16*
(10.53)
- - - 20
(50.00)
- - 25
(17.24)
47
(3.19)
-
37 Weronika Folmer KST Elektryk Grudziądz 1999 109.03 - - - - - - - - - - 13
(27.78)
- - - - - - 4
(81.25)
- - -
38 Amelia Buska MKS Dwójka Warszawa 2003 100.53 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 40
(25.53)
16
(75.00)
39 Anna Weinzieher UKŻ Wiking Toruń 1990 94.74 - - - - - - - - - - - - - - - 3
(94.74)
- - - - -
40 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 2006 92.55 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 19
(92.55)
-
41 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 2007 86.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 21
(86.17)
-
42 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 2007 73.12 - - - - - - - - 13
(3.57)
- - - - - - - - 12
(31.25)
- 36
(38.30)
-
43 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2004 71.15 - - - - - - - - 12
(5.36)
- - 8
(31.58)
- - - 26
(34.21)
- - - - -
44 Natalia Chojnowska SSW Iława 2007 67.08 - 7
(11.36)
- - - - - - - - - - - - - 27
(31.58)
- - 23
(24.14)
- -
45 Julia Szotyńska AZS UW Warszawa 2004 66.03 - 10
(4.55)
- - - - - - - - - - - 11
(32.76)
- - - - - 39
(28.72)
-
46 Róża Stolarska MKS Dwójka Warszawa 2005 62.54 - 11
(2.27)
- - - - - - - - - - - 20
(17.24)
- 35
(10.53)
- 15
(12.50)
28*
(6.90)
- 27
(20.00)
47 Anna Gdaniec 2004 56.21 - - - 36
(1.35)
- - - - - - - - - - 22
(2.27)
- - - 22
(27.59)
- 26
(25.00)
48 Julia Wróblewska YKP Gdynia 2006 54.26 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 31
(54.26)
-
49 Natalia Krysta UKS Wiking Zarzecze 2004 52.20 13*
(6.25)
- 13*
(5.00)
- - - 18
(8.65)
12*
(7.81)
- - - - - - - 32
(18.42)
- 14
(18.75)
- 46
(6.38)
-
50 Natalia Malinowska JKW Poznań 2006 51.35 - - - - - - - - - 14
(6.67)
- - - - - - - - - 34
(44.68)
-
51 Agnieszka Grzesiak OŚ AZS Poznań 1996 43.33 - - - - - - - - - 3
(43.33)
- - - - - - - - - - -
52 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 2004 39.03 - - - - - - - - - - - - - - 21
(4.55)
- - - 20
(34.48)
- -
53 Zofia Pospieszna OŚ AZS Poznań 2007 36.67 - - - - - - - - - 5
(36.67)
- - - - - - - - - - -
54 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo 2005 34.84 - - - - - - - - - - - 18
(5.26)
- - - 33
(15.79)
- - 26
(13.79)
- -
55 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 2007 33.33 - - - - - - - - - 6
(33.33)
- - - - - - - - - - -
56 Oliwia Osadcow LOK Garland Gliwice 2004 32.19 - - - - - - - 14
(4.69)
- - - - 10
(27.50)
- - - - - - - -
57 Sarah Goetz OŚ AZS Poznań 2005 25.26 - - - - - - - - - 13
(10.00)
- - - - - 37
(5.26)
19
(10.00)
- - - -
58 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 2006 23.33 - - - - - - - - - 9
(23.33)
- - - - - - - - - - -
59 Kasia Derwich WKŻ Wolsztyn 2002 19.23 - - - - - - - - - - - 17
(7.89)
- - - 36
(7.89)
- - 29
(3.45)
- -
60 Zuzanna Rodzeń MKŻ Arka Gdynia 2004 17.03 - - - 35
(2.03)
- - - - - - - - - - - - - - - - 28
(15.00)
61 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań 2007 16.67 - - - - - - - - - 11
(16.67)
- - - - - - - - - - -
62 Gabriela Zawal ŻMKS Poznań 2002 15.96 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 43
(15.96)
-
63 Aleksandra Ciwoniuk UKŻ Michałowo 2005 15.60 - - - - - - - - - - - 19
(2.63)
- - - 38
(2.63)
- - 27
(10.34)
- -
64 MARTA CHOMIK UKŻ Wiking Toruń 2005 15.41 - - - 30
(5.41)
- - - - - - - - - - - - - - - - 29
(10.00)
65 Alicja ALKA Michalewska SSW Iława 2007 13.64 - 6
(13.64)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 Katarzyna Kula- Chacińska RKS Lasery Zegrze 1981 13.62 - - - - - - - - - - - - - 25
(8.62)
- - - - - - 30
(5.00)
67 Martyna Seroka ŻLKS Poznań 2008 13.33 - - - - - - - - - 12
(13.33)
- - - - - - - - - - -
68 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 2006 9.57 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 45
(9.57)
-
69 Marcelina Korszon MKS Dwójka Warszawa 2002 6.82 - 9
(6.82)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
70 Martyna Twarogowska KST Elektryk Grudziądz 2006 6.25 - - - - - - - - - - - - - - - - - 16
(6.25)
- - -
71 Amelia Szygenda JKW Poznań 2008 3.33 - - - - - - - - - 15
(3.33)
- - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.