Puchar Polski Cadet (2023)

Ostatnia aktualizacja:


Open
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar UKŻ Ostróda, Puchar Europy Centralnej PUCHAR PMOS PISZ „Puchar Prezydenta Miasta Suwałk” w klasie Cadet Puchar Jeziora Raduńskiego Górnego III PUCHAR GMINY KOŚCIERZYNA REGATY PUCHARU POLSKI W KLASIE CADET „PUCHAR JEZIORA ROŚ” W KLASIE CADET Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet
1 Franciszek Massalski
Wojciech Szaryński
MKS Dwójka Warszawa 2008
2011
222.75 1
(60.00)
2
(33.75)
1
(46.00)
- - - 1
(83.00)
2 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław 2007
2013
201.50 5
(47.00)
1
(37.50)
3
(39.00)
- - - 2
(78.00)
3 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
PMOS Pisz 2006
2008
192.25 3
(52.00)
4
(29.25)
4
(37.00)
- - 3*
(37.00)
3
(74.00)
4 Zdzisław Bulik
Tomasz Ruban
MKS Dwójka Warszawa 2006
2010
190.50 4
(49.50)
3
(31.00)
2
(42.00)
- - - 5
(68.00)
5 Natalia Pieńkowska
Jagoda Mikołajewska
MKŻ Mikołajki 2009
2014
166.50 9
(39.00)
5
(27.50)
9
(29.00)
3*
(13.75)
9*
(7.00)
12*
(19.50)
4
(71.00)
6 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
MKS Dwójka Warszawa 2008
2013
159.25 6
(44.50)
10
(21.75)
6
(33.00)
- - - 8
(60.00)
7 Marcel Kowalewski
Tomasz Kowalewski
UKŻ Grot Suwałki 2007
2013
152.50 - 17
(16.50)
5
(35.00)
- - 1
(45.00)
10
(56.00)
8 Filip Nowak
Wiktoria Krauza
ŻUKS Stężyca 2008
2011
146.50 - 7
(24.00)
8
(30.00)
1*
(20.25)
4*
(15.00)
4
(34.50)
9
(58.00)
9 Jakub Klasa
Gracjan Chabowski
ŻUKS Stężyca 2006
2011
144.00 17
(27.00)
11
(21.00)
7
(31.00)
5*
(10.25)
1*
(24.00)
8*
(25.50)
6
(65.00)
10 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
MKŻ Mikołajki 2006
2013
143.00 12
(34.50)
13
(19.50)
11
(27.00)
6*
(8.50)
2*
(20.00)
9*
(24.00)
7
(62.00)
11 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
UKŻ Ostróda 2008
2012
139.75 14*
(31.50)
8
(23.25)
12
(26.00)
- 3*
(17.00)
2
(40.50)
13
(50.00)
12 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
PMOS Pisz 2006
2007
131.75 8
(40.50)
12
(20.25)
19
(19.00)
- - 5*
(32.00)
12
(52.00)
13 Paweł Brezgieł
Szymon Jachimowicz
UKŻ Grot Suwałki 2006
2012
114.00 11
(36.00)
15
(18.00)
14
(24.00)
- - 10*
(22.50)
20
(36.00)
14 Piotr Buch
Kazimierz Bielak
MKS Dwójka Warszawa 2008
2015
110.25 18
(25.50)
22
(12.75)
20
(18.00)
- - - 11
(54.00)
15 Krzysztof Woźniak
Bastian Fernandez
UKS Żeglarz Wrocław 2007
2009
106.25 10
(37.50)
14
(18.75)
10
(28.00)
- - - 27
(22.00)
16 Lena Nesterowicz
Kalina Sienkiewicz
PMOS Pisz 2009
2012
104.00 16
(28.50)
21
(13.50)
18
(20.00)
- - 13*
(18.00)
17
(42.00)
17 Antoni Gabryszewski
Antoni Stawiski
UKS Żeglarz Wrocław 2009
2010
102.00 19
(24.00)
19
(15.00)
23
(15.00)
- - - 14
(48.00)
18 Szymon Gryczan
Franciszek Fiertek
PMOS Pisz 2009
2010
89.00 - 25
(10.50)
17
(21.00)
- - 16
(13.50)
16
(44.00)
19 Ireneusz Szumowski
Jakub Dabrowski
PMOS Pisz 2009
2010
86.25 15
(30.00)
28
(8.25)
24
(14.00)
- - - 21
(34.00)
20 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
MKŻ Mikołajki 2006
2013
85.00 25*
(15.00)
29
(7.50)
16
(22.00)
7*
(6.75)
7*
(9.00)
6
(29.50)
25
(26.00)
21 Łucja Falęcik
Kiara Keller
MKŻ Mikołajki 2009
2013
80.25 26*
(13.50)
16
(17.25)
22
(16.00)
- 6*
(11.00)
7
(27.00)
28
(20.00)
22 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
UKS Wodniacy Garczyn 2006
2010
78.50 13
(33.00)
9
(22.50)
15
(23.00)
2*
(16.50)
5*
(13.00)
- -
23 Paulina Schütz
Marta Piankowska
UKS Wodniacy Garczyn 2007
2010
71.50 22
(19.50)
26*
(9.75)
26
(12.00)
4
(12.00)
8*
(8.00)
- 24
(28.00)
24 Alicja Łabanowska
Katarzyna Matanowska
MKS Dwójka Warszawa 2010
2012
70.00 27
(12.00)
27
(9.00)
27
(11.00)
- - - 19
(38.00)
25 Marysia Sajewicz
Victoria Helle-Błocka
UKS Żeglarz Wrocław 2008
2012
67.25 - 20
(14.25)
25
(13.00)
- - - 18
(40.00)
26 Julia Czapiewska
Marta Stępień
ŻUKS Stężyca 2008
2012
67.25 21
(21.00)
24
(11.25)
- 10*
(4.50)
11
(5.00)
18*
(10.50)
23
(30.00)
27 Jowita Kuliś
Celina Karbowska
UKŻ Ostróda 2010
2012
66.25 28
(10.50)
30
(6.75)
- - 13
(3.00)
19*
(9.00)
15
(46.00)
28 Jan Cimiengo
Hubert Harmoza
ŻUKS Stężyca 2009
2012
64.25 29*
(9.00)
32
(5.25)
- 9*
(5.25)
10
(6.00)
11
(21.00)
22
(32.00)
29 Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
MKS Dwójka Warszawa 2008
2012
50.75 - 6
(25.75)
13
(25.00)
- - - -
30 Julia Gref
Hanna Sadowska
UKŻ Grot Suwałki 2008
2010
49.25 24
(16.50)
18
(15.75)
21
(17.00)
- - 14*
(16.50)
-
31 Zofia Szaryńska
Olga Lasota
MKS Dwójka Warszawa 2010
2010
36.25 30
(7.50)
34
(3.75)
29
(9.00)
- - - 30
(16.00)
32 Klara Tyczkowska
Alicja Rogojsz
UKŻ Grot Suwałki 2007
2014
32.00 - 23
(12.00)
33
(5.00)
- - 15
(15.00)
-
33 Jan Paczkowski
Hubert Firek
KST Włókniarz Chełmża 2010
2012
24.75 - - - 15
(0.75)
- - 26
(24.00)
34 Mikołaj Olejniczak
Patryk Frąszczak
KST Włókniarz Chełmża 2009
2013
24.00 - - - 8
(6.00)
- - 29
(18.00)
35 Hanna Wasilewska
Antonina Wasilewska
ŻUKS Stężyca 2008
2010
23.00 34*
(1.50)
37*
(1.50)
- 12
(3.00)
14
(2.00)
17
(12.00)
35
(6.00)
36 Izabela Ośkiewicz
Greta Cader
MKS Dwójka Warszawa 2010
2010
20.25 31
(6.00)
36
(2.25)
- - - - 32
(12.00)
37 Karola Markowska
Marta Piankowska
UKS Wodniacy Garczyn 2007
2010
18.50 - 33
(4.50)
- 11*
(3.75)
12
(4.00)
- 33
(10.00)
38 Antoni Kopytko
Piotr Marciniak
UKŻ Ostróda 2008
2009
18.00 23
(18.00)
- - - - - -
39 Filip Dudziński
Terenjusz Kosiński
UKS Żeglarz Wrocław 2010
2015
14.00 - - - - - - 31
(14.00)
40 Szymon Skura
Hubert Orłowski
Giżycka Grupa Regatowa 2010
2012
13.00 - 31
(6.00)
34
(4.00)
- - 23
(3.00)
-
41 Klara Skonieczna
Marcelina Klimczak
MKS Dwójka Warszawa 2006
2011
11.00 33
(3.00)
- 30
(8.00)
- - - -
42 Aleksander Zajączkowski
Filip Stawicki
Giżycka Grupa Regatowa 2009
2008
10.50 - 35
(3.00)
- - - 20
(7.50)
-
43 Daria Jabłońska
Rozalia Kowalewska
UKŻ Grot Suwałki 2007
2011
10.00 - - 28
(10.00)
- - - -
44 Tomasz Stoltmann
Maksymilian Meier
UKS Wodniacy Garczyn 2009
2009
9.50 - - - 14
(1.50)
- - 34
(8.00)
45 Jan Nowakowski
Filip Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław 2010
2010
9.25 32
(4.50)
38
(0.75)
- - - - 36
(4.00)
46 Zofia Przybyła
Tomasz Stoltmann
UKS Wodniacy Garczyn 2008
2009
8.25 - - 32
(6.00)
13
(2.25)
15*
(1.00)
- -
47 Stanisław Massalski
Malwina Klimczak
MKS Dwójka Warszawa 2011
2012
7.00 - - 31
(7.00)
- - - -
48 Jakub Dąbrowski
Alicja Stawryłło
PMOS Pisz 2010
2010
6.00 - - - - - 21
(6.00)
-
49 Filip Szyperek
Jan Wiśniewski
UKŻ Grot Suwałki 2008
2013
4.50 - - - - - 22
(4.50)
-
50 Antoni Kordaszewski
Hubert Jachimowicz
UKŻ Grot Suwałki 2010
2010
3.00 - - 35
(3.00)
- - - -
51 Marika Goliwąs
Oiiwia Martwicka
UKS Wodniacy Garczyn 2010
2009
2.00 - - - - - - 37
(2.00)
52 Miłosz Lachowski
Antoni Rogojsz
UKŻ Grot Suwałki 2009
2011
2.00 - - 36
(2.00)
- - - -
53 Hubert Orłowski
Krzysztof Wojciech Szkudlarek
Giżycka Grupa Regatowa 2012
2010
1.50 - - - - - 24
(1.50)
-
54 Franciszek Kowal
Nazar Kolesnyk
Giżycka Grupa Regatowa 2009
2010
1.00 - - 37
(1.00)
- - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2024 Upwind24. All rights reserved.