Puchar Polski Cadet (2022)

Ostatnia aktualizacja:


U14
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar UKŻ Ostróda, Puchar Europy Centralnej Puchar PMOS Pisz Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w klasie Cadet Puchar jeziora Raduńskiego Górnego III Puchar Gminy Kościerzyna Puchar jeziora Roś w klasie Cadet Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet
1 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
MKS Dwójka Warszawa 2008
2011
198.25 5
(54.50)
3
(34.75)
1
(43.00)
- - 9*
(40.50)
5
(66.00)
2 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
UKŻ Ostróda 2008
2012
126.75 16
(36.00)
15
(21.75)
22*
(13.00)
11*
(12.00)
5
(17.00)
14*
(33.00)
11
(52.00)
3 Filip Nowak
Olaf Plichta
UKŻ Lamelka Kartuzy 2008
2009
105.25 17
(34.50)
19
(18.75)
- 7*
(15.00)
8
(12.00)
- 17
(40.00)
4 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław 2008
2010
97.00 19
(31.50)
18
(19.50)
15
(20.00)
- - 31*
(7.50)
24
(26.00)
5 Natalia Pieńkowska
Jagoda Mikołajewska
MKŻ Mikołajki 2009
2014
80.25 23
(25.50)
23
(15.75)
31*
(4.00)
12*
(11.25)
13
(7.00)
24*
(18.00)
21
(32.00)
6 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
MKS Dwójka Warszawa 2008
2008
69.75 21
(28.50)
41
(2.25)
24
(11.00)
- - 18*
(27.00)
23
(28.00)
7 Julia Gref
Hanna Sadowska
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2008
2010
69.25 30*
(15.00)
29
(11.25)
16
(19.00)
- - 10
(39.00)
-
8 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
MKS Dwójka Warszawa 2008
2013
65.50 - - 14
(21.00)
- - 21
(22.50)
26
(22.00)
9 Antoni Kopytko
Michalina Kopytko
UKŻ Ostróda 2008
2011
59.75 33
(10.50)
- - 20
(5.25)
10
(10.00)
- 20
(34.00)
10 Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
MKS Dwójka Warszawa 2008
2012
56.00 28
(18.00)
16
(21.00)
18
(17.00)
- - - -
11 Łucja Falęcik
Kiara Keller
MKŻ Mikołajki 2009
2013
45.00 37
(4.50)
22
(16.50)
25
(10.00)
15*
(9.00)
12*
(8.00)
- 30
(14.00)
12 Marysia Sajewicz
Pola Czerwińska
UKS Żeglarz Wrocław 2008
2008
27.00 - 24
(15.00)
23
(12.00)
- - - -
13 Igor Foltyn
Aleksander Konkel
UKŻ Lamelka Kartuzy 2008
2009
26.25 32
(12.00)
25
(14.25)
- - - - -
14 Julia Czapiewska
Hanna Wasilewska
ŻUKS Stężyca 2008
2008
25.50 - 38
(4.50)
- 22*
(3.75)
- 30
(9.00)
31
(12.00)
15 Lena Nesterowicz
Lena Lisowska
PMOS Pisz 2009
2008
24.00 - 37*
(5.25)
- 17
(7.50)
- 25
(16.50)
-
16 Pola Czerwińska
Marysia Sajewicz
UKS Żeglarz Wrocław 2008
2008
16.00 - - - - - - 29
(16.00)
17 Tomasz Stoltmann
Aleksander Hinc
UKS Wodniacy Graczyn 2009
2009
14.25 - - - 24
(2.25)
16
(4.00)
- 33
(8.00)
18 Jakub Dąbrowski
Szymon Gryczan
PMOS Pisz 2010
2009
13.50 - - - - - 27
(13.50)
-
19 Mikołaj Olejniczak
Adam Wasilewski
KST Włókniarz Chełmża 2009
2011
10.00 - - - - - - 32
(10.00)
20 Jan Cimiengo
Franciszek Makurat
ŻUKS Stężyca 2009
2010
9.50 - 34
(7.50)
- - 18
(2.00)
- -
21 Jekaterina Bianki
Gabryiela Bednarska
PMOS Pisz 2009
2009
7.50 35
(7.50)
- - - - 34*
(3.00)
-
22 Zofia Przybyła
Blanka Barełkowska
UKS Wodniacy Graczyn 2008
2009
6.50 - - - 25
(1.50)
15
(5.00)
- -
23 Ireneusz Szumowski
Szymon Gryczan
PMOS Pisz 2009
2009
6.00 - 40*
(3.00)
- 19
(6.00)
- - -
24 Antoni Gabryszewski
Antoni Stawiski
UKS Żeglarz Wrocław 2009
2010
5.00 - 42
(1.50)
33
(2.00)
- - 35
(1.50)
-
25 Miłosz Lachowski
Grzegorz Sawicki
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2009
2010
5.00 - - 30
(5.00)
- - - -
26 Krzysztof Kowalewski
Antoni Kordaszewski
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2008
2010
1.00 - - 34
(1.00)
- - - -
27 Leon Wróblewski
Ignacy Rambowski
ŻUKS Stężyca 2008
2011
0.75 - - - 26
(0.75)
- - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.