Puchar Polski Cadet (2022)

Ostatnia aktualizacja:


Dziewcząt
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar UKŻ Ostróda, Puchar Europy Centralnej Puchar PMOS Pisz Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w klasie Cadet Puchar jeziora Raduńskiego Górnego III Puchar Gminy Kościerzyna Puchar jeziora Roś w klasie Cadet Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet
1 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
MKS Dwójka Warszawa 2005
2010
198.50 3
(59.50)
4
(33.00)
6
(30.00)
- - 5*
(48.50)
2
(76.00)
2 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda 2005
2010
174.25 12*
(42.00)
5
(31.25)
5
(32.00)
4*
(20.25)
2*
(24.00)
2
(57.00)
10
(54.00)
3 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
PMOS Pisz 2005
2008
162.25 6*
(52.00)
21*
(17.25)
9
(26.00)
2
(24.75)
- 3
(53.50)
8
(58.00)
4 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
PMOS Pisz 2006
2008
158.00 9
(46.50)
7*
(27.75)
8
(27.00)
1
(28.50)
- 13*
(34.50)
9
(56.00)
5 Anna Łyczko
Wiktoria Krauza
ŻUKS Stężyca 2005
2011
133.25 22*
(27.00)
17
(20.25)
- 13*
(10.50)
3
(21.00)
8
(42.00)
12
(50.00)
6 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
MKŻ Mikołajki 2006
2013
113.00 15*
(37.50)
20
(18.00)
17*
(18.00)
- 4
(19.00)
6
(46.00)
22
(30.00)
7 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
MKS Dwójka Warszawa 2006
2010
90.00 29
(16.50)
14
(22.50)
20
(15.00)
- - 32*
(6.00)
19
(36.00)
8 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
MKS Dwójka Warszawa 2005
2013
76.00 - 30
(10.50)
14
(21.00)
- - 21
(22.50)
26
(22.00)
9 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
PMOS Pisz 2006
2007
74.00 - 10
(25.50)
12
(23.00)
6*
(16.75)
- 19
(25.50)
-
10 Natalia Pieńkowska
Jagoda Mikołajewska
MKŻ Mikołajki 2009
2014
68.25 - - - 12
(11.25)
13
(7.00)
24
(18.00)
21
(32.00)
11 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
UKS Wodniacy Graczyn 2006
2010
57.25 25*
(22.50)
- - 8
(14.25)
7
(13.00)
16
(30.00)
-
12 Julia Gref
Hanna Sadowska
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2008
2010
50.25 30*
(15.00)
29
(11.25)
- - - 10
(39.00)
-
13 Lena Nesterowicz
Lena Lisowska
PMOS Pisz 2009
2008
48.00 - 37*
(5.25)
- 17
(7.50)
- 25
(16.50)
25
(24.00)
14 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2007
2011
47.75 31*
(13.50)
27
(12.75)
21
(14.00)
- - 22
(21.00)
-
15 Łucja Falęcik
Kiara Keller
MKŻ Mikołajki 2009
2013
45.00 37
(4.50)
22
(16.50)
25
(10.00)
15*
(9.00)
12*
(8.00)
- 30
(14.00)
16 Paulina Schütz
Zofia Przybyła
UKS Wodniacy Graczyn 2007
2008
44.75 34
(9.00)
- - 18
(6.75)
11
(9.00)
- 27
(20.00)
17 Marysia Sajewicz
Pola Czerwińska
UKS Żeglarz Wrocław 2008
2008
27.00 - 24
(15.00)
23
(12.00)
- - - -
18 Julia Czapiewska
Hanna Wasilewska
ŻUKS Stężyca 2008
2008
25.50 - 38
(4.50)
- 22*
(3.75)
- 30
(9.00)
31
(12.00)
19 Pola Czerwińska
Marysia Sajewicz
UKS Żeglarz Wrocław 2008
2008
16.00 - - - - - - 29
(16.00)
20 Alicja Filipowicz
Kalina Stępień
PMOS Pisz 2006
2010
10.50 - 36
(6.00)
- - - 33
(4.50)
-
21 Weronika Wiadro
Abigail Weatherill
UKŻ Ostróda 2006
2011
9.00 38
(3.00)
- - - - - 34
(6.00)
22 Laura Szymborska
Kalina Sienkiewicz
PMOS Pisz 2006
2012
9.00 - 32
(9.00)
- - - - -
23 Jekaterina Bianki
Gabryiela Bednarska
PMOS Pisz 2009
2009
7.50 35
(7.50)
- - - - 34*
(3.00)
-
24 Zofia Przybyła
Blanka Barełkowska
UKS Wodniacy Graczyn 2008
2009
6.50 - - - 25
(1.50)
15
(5.00)
- -
25 Karola Markowska
Oliwia Martwicka
UKS Wodniacy Graczyn 2007
2009
3.00 - - - - 17
(3.00)
- -
26 Zuzanna Kamińska
Olga Lasota
MKS Dwójka Warszawa 2006
2010
3.00 - - 32
(3.00)
- - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.