Puchar Polski Cadet (2022)

Ostatnia aktualizacja:


Open
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar UKŻ Ostróda, Puchar Europy Centralnej Puchar PMOS Pisz Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w klasie Cadet Puchar jeziora Raduńskiego Górnego
1 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
MKS "Dwójka" Warszawa 2005
2012
143.25 2
(63.00)
1
(41.25)
2
(39.00)
-
2 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
MKS "Dwójka" Warszawa 2008
2011
132.25 5
(54.50)
3
(34.75)
1
(43.00)
-
3 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
MKS "Dwójka" Warszawa 2005
2010
122.50 3
(59.50)
4
(33.00)
6
(30.00)
-
4 Maciej Cesarz
Antoni Jasiukiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa 2007
2009
120.00 4
(57.00)
8
(27.00)
3
(36.00)
-
5 Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
MKS "Dwójka" Warszawa 2006
2011
115.00 7
(49.50)
2
(37.50)
7
(28.00)
-
6 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda 2005
2010
105.25 12
(42.00)
5
(31.25)
5
(32.00)
4*
(20.25)
7 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2005
2008
102.75 6
(52.00)
21*
(17.25)
9
(26.00)
2
(24.75)
8 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2006
2008
102.00 9
(46.50)
7*
(27.75)
8
(27.00)
1
(28.50)
9 Franciszek Rutkowski
Katarzyna Matanowska
MKS "Dwójka" Warszawa 2005
2012
101.50 1
(67.50)
- 4
(34.00)
-
10 Jan Kopyra
Tomasz Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa 2006
2010
93.25 10
(45.00)
9
(26.25)
13
(22.00)
-
11 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 2006
2009
77.50 8
(48.00)
6
(29.50)
- 3*
(22.00)
12 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 2006
2013
73.50 15
(37.50)
20
(18.00)
17
(18.00)
-
13 Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
UKŻ Ostróda 2006
2013
73.25 13
(40.50)
11
(24.75)
27
(8.00)
5*
(18.50)
14 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław 2008
2010
71.00 19
(31.50)
18
(19.50)
15
(20.00)
-
15 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
UKŻ Ostróda 2008
2012
70.75 16
(36.00)
15
(21.75)
22
(13.00)
11*
(12.00)
16 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
MKS "Dwójka" Warszawa 2006
2008
68.50 11
(43.50)
- 10
(25.00)
-
17 Jakub Klasa
Igor Chabowski
ŻUKS Stężyca 2006
2008
57.00 18
(33.00)
12
(24.00)
- 9*
(13.50)
18 Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa 2008
2012
56.00 28
(18.00)
16
(21.00)
18
(17.00)
-
19 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa 2006
2010
54.00 29
(16.50)
14
(22.50)
20
(15.00)
-
20 Filip Nowak
Olaf Plichta
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 2008
2009
53.25 17
(34.50)
19
(18.75)
- 7*
(15.00)
21 Maksymilian Konkel
Michał Pawela
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 2007
2009
48.75 14
(39.00)
31
(9.75)
- -
22 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2006
2007
48.50 - 10
(25.50)
12
(23.00)
6*
(16.75)
23 Anna Łyczko
Wiktoria Krauza
ŻUKS Stężyca 2005
2011
47.25 22
(27.00)
17
(20.25)
- 13*
(10.50)
24 Natalia Pieńkowska
Mateusz Pieńkowski
Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 2009
2013
45.25 23
(25.50)
23
(15.75)
31
(4.00)
12*
(11.25)
25 Julia Gref
Hanna Sadowska
UKŻ GROT Suwałki 2008
2010
45.25 30
(15.00)
29
(11.25)
16
(19.00)
-
26 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
MKS "Dwójka" Warszawa 2008
2008
41.75 21
(28.50)
41
(2.25)
24
(11.00)
-
27 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
UKŻ GROT Suwałki 2007
2011
40.25 31
(13.50)
27
(12.75)
21
(14.00)
-
28 Kacper Gajkowski
Jagoda Mikołajewska
Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki
Maz
2006
2014
39.25 24
(24.00)
- 28
(7.00)
16
(8.25)
29 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
UKS Żeglarz Wrocław 2007
2010
39.25 - 13
(23.25)
19
(16.00)
-
30 Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
kst Włókniarz Chełmża 2005
2010
38.25 20
(30.00)
33
(8.25)
- 21*
(4.50)
31 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław 2007
2013
37.50 - 26
(13.50)
11
(24.00)
-
32 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
UKS WODNIACY GARCZYN 2006
2010
36.75 25
(22.50)
- - 8
(14.25)
33 Stanisław Paczkowski
Patryk Frąszczak
kst Włókniarz Chełmża 2006
2013
33.00 26
(21.00)
28
(12.00)
- 14*
(9.75)
34 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
ŻUKS Stężyca 2005
2009
32.25 27
(19.50)
- - 10
(12.75)
35 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
MKS "Dwójka" Warszawa 2005
2013
31.50 - 30
(10.50)
14
(21.00)
-
36 Łucja Falęcik
Kiara Keller
Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki 2009
2013
31.00 37
(4.50)
22
(16.50)
25
(10.00)
15*
(9.00)
37 Marysia Sajewicz
Pola Czerwińska
UKS Żeglarz Wrocław 2008
2008
27.00 - 24
(15.00)
23
(12.00)
-
38 Igor Foltyn
Aleksander Konkel
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 2008
2009
26.25 32
(12.00)
25
(14.25)
- -
39 Paulina Schütz
Blanka Barełkowska
UKS WODNIACY GARCZYN 2007
2009
15.75 34
(9.00)
- - 18
(6.75)
40 Antoni Kopytko
Michalina Kopytko
UKŻ Ostróda 2008
2011
15.75 33
(10.50)
- - 20
(5.25)
41 Paweł Brezgieł
Miłosz Lachowski
UKŻ GROT Suwałki 2006
2009
12.75 - 35
(6.75)
29
(6.00)
-
42 Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
UKŻ GROT Suwałki 2007
2008
10.50 - 42
(1.50)
26
(9.00)
-
43 Laura Szymborska
Kalina Sienkiewicz
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2006
2012
9.00 - 32
(9.00)
- -
44 Lena Nesterowicz
Lena Lisowska
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2009
2008
7.50 - 37*
(5.25)
- 17
(7.50)
45 Jan Cimiengo
Franciszek Makurat
ŻUKS Stężyca 2009
2010
7.50 - 34
(7.50)
- -
46 Jekaterina Bianki
Gabryiela Bednarska
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2009
2009
7.50 35
(7.50)
- - -
47 Ireneusz Szumowski
Szymon Gryczan
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2009
2009
6.00 - 40*
(3.00)
- 19
(6.00)
48 Weronika Wiadro
Anna Wiadro
UKŻ Ostróda 2006
2012
6.00 38
(3.00)
- - 23
(3.00)
49 Alicja Filipowicz
Kalina Stępień
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2006
2010
6.00 - 36
(6.00)
- -
50 Mikołaj Smoleński
Bartosz Smoleński
UKŻ Ostróda 2007
2010
6.00 36
(6.00)
- - -
51 Miłosz Lachowski
Grzegorz Sawicki
UKŻ GROT Suwałki 2009
2010
5.00 - - 30
(5.00)
-
52 Julia Czapiewska
Zofia Makurat
ŻUKS Stężyca 2008
2013
4.50 - 38
(4.50)
- 22*
(3.75)
53 Daria Jabłońska
Wiktor Nowak
UKŻ GROT Suwałki 2007
2008
3.75 - 39
(3.75)
- -
54 Antoni Gabryszewski
Franciszek Bednarski
UKS Żeglarz Wrocław 2009
2009
3.50 - 42
(1.50)
33
(2.00)
-
55 Zuzanna Kamińska
Olga Lasota
MKS "Dwójka" Warszawa 2006
2010
3.00 - - 32
(3.00)
-
56 Tomasz Stoltmann
Aleksander Hinc
UKS WODNIACY GARCZYN 2009
2009
2.25 - - - 24
(2.25)
57 Zofia Przybyła
Blanka Barełkowska
UKS WODNIACY GARCZYN 2008
2009
1.50 - - - 25
(1.50)
58 Karola Markowska
Aleksander Hinc
UKS WODNIACY GARCZYN 2007
2009
1.50 39
(1.50)
- - -
59 Krzysztof Kowalewski
Antoni Kordaszewski
UKŻ GROT Suwałki 2008
2010
1.00 - - 34
(1.00)
-
60 Leon Wróblewski
Ignacy Rambowski
ŻUKS Stężyca 2008
2011
0.75 - - - 26
(0.75)
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.