Puchar Polski Cadet (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar PMOS Pisz
Puchar Prezydenta Miasta Suwałk
Puchar UKŻ Ostróda
50 Międzynarodowe Regaty im. Leonida Teligi, Puchar Cadeta Europy Centralnej (CECC)
Puchar Jeziora Raduńskiego Górnego
Puchar Gminy Kościerzyna
Puchar Jeziora Roś w klasie Cadet
1
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
MKS "Dwójka" Warszawa
2008
2011
88.00
14 (19.5)
14 (22)
-
-
-
-
8 (46.5)
2
Maciej Cesarz
Piotr Buch
MKS "Dwójka" Warszawa
2007
2008
85.50
10 (22.5)
9 (27)
13 (36)
-
-
-
15 (36)
3
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław
2007
2013
84.50
12 (21)
16 (20)
-
-
-
3 (29)
16 (34.5)
4
Filip Nowak
Olaf Plichta
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2008
2009
70.25
19 (15.75)
-
22 (22.5)
-
-
2 (32)
-
5
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław
2008
2010
66.75
25 (11.25)
18 (18)
-
-
-
14 (14)
14 (37.5)
6
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
UKŻ Ostróda
2008
2008
59.50
-
28 (8)
30 (10.5)
-
7 (10.5)
9 (19)
19 (30)
7
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
UKŻ Ostróda
2008
2012
31.25
34 (4.5)
27 (9)
28 (13.5)
-
12 (6.75)
17 (11)
31 (12)
8
Natalia Pieńkowska
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki
2009
2010
25.75
37 (2.25)
26 (10)
-
-
-
19 (9)
30 (13.5)
9
Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2007
2011
23.00
28 (9)
31 (5)
-
-
-
-
33 (9)
10
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
UKS Żeglarz Wrocław
2007
2010
22.75
31 (6.75)
20 (16)
-
-
-
20 (8)
-
11
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2007
2008
22.00
26 (10.5)
-
32 (7.5)
-
-
24 (4)
-
12
Julia Gref
Hania Sadowska
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2008
2010
19.50
-
33 (3)
-
-
-
-
28 (16.5)
13
Paulina Schütz
Zofia Przybyła
UKS WODNIACY GARCZYN
2007
2008
16.50
-
-
-
-
17 (3)
22 (6)
34 (7.5)
14
Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2014
2008
11.00
-
25 (11)
-
-
-
-
-
15
Łucja Falęcik
Bartosz Lorenc
MKŻ Mikołajki
2009
2011
9.25
39 (0.75)
29 (7)
36 (1.5)
-
-
23 (5)
-
16
Zofia Sienkiewicz
Gabriela Bednarska
PMOS PISZ
2007
2009
6.00
-
-
-
-
-
-
35 (6)
17
Kornel Gajkowski
Alex Sękiel
MKŻ Mikołajki
2010
2012
4.50
-
-
-
-
-
-
36 (4.5)
18
Wiktoria Sawicka
Karol Dzedzej
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2008
2009
3.75
-
-
-
11 (3.75)
-
-
-
19
Karola Markowska
Blanka Barełkowska
UKS WODNIACY GARCZYN
2007
2009
3.25
-
-
-
-
18 (2.25)
27 (1)
-
20
Daria Jabłońska
Adam Lis
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2007
2013
2.00
-
34 (2)
-
-
-
-
-
21
Mikołaj Smoleński
Piotr Marciniak
UKŻ Ostróda
2007
2009
1.50
-
-
-
-
19 (1.5)
-
-
22
Krzysztof Bartnicki
Stanisław Wala
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2009
2013
1.50
-
-
-
14 (1.5)
-
-
-