Puchar Polski Cadet (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar PMOS Pisz
Puchar Prezydenta Miasta Suwałk
Puchar UKŻ Ostróda
Puchar Jeziora Raduńskiego Górnego
Puchar Gminy Kościerzyna
Puchar Jeziora Roś w klasie Cadet
Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet
1
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2010
212.25
1 (38.25)
1 (44)
3 (55)
-
-
5 (53)
6 (75)
2
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2008
176.50
4 (30)
5 (33)
8 (43.5)
3 (17.5)
-
23 (24)
8 (70)
3
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
2010
165.25
13 (20.25)
7 (29)
5 (50)
-
-
9 (45)
10 (66)
4
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2005
2008
164.75
9 (23.25)
10 (26)
10 (40.5)
4 (15.75)
-
4 (55.5)
13 (60)
5
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda
2005
2010
148.50
38 (1.5)
35 (1)
12 (37.5)
20 (0.75)
5 (25)
3 (58)
11 (64)
6
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
2006
135.00
16 (18)
15 (21)
15 (33)
-
-
11 (42)
16 (54)
7
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2008
107.50
18 (16.5)
-
19 (27)
-
-
13 (39)
17 (52)
8
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
ŻUKS Stężyca
2005
2008
100.75
-
-
17 (30)
8 (9.75)
15 (13)
20 (28.5)
19 (48)
9
Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
ŻUKS Stężyca
2004
2011
81.50
-
-
14 (34.5)
5 (14)
4 (27)
12 (40.5)
-
10
Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
MKŻ Mikołajki
2006
2008
67.00
20 (15)
11 (25)
21 (24)
-
6 (23)
21 (27)
-
11
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
UKS WODNIACY GARCZYN
2006
2010
63.00
-
-
24 (19.5)
15 (4.5)
7 (21)
27 (18)
34 (18)
12
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
UKŻ Ostróda
2008
2012
57.25
34 (4.5)
27 (9)
28 (13.5)
12 (6.75)
17 (11)
-
30 (26)
13
Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2007
49.75
29 (8.25)
-
25 (18)
-
-
26 (19.5)
32 (22)
14
Julia Mielewczyk
Zofia Sieńkiewicz
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2007
38.75
27 (9.75)
22 (14)
-
-
-
29 (15)
-
15
Zofia Schutz
Oliwia Martwicka
UKS WODNIACY GARCZYN
2006
2009
24.50
-
-
34 (4.5)
-
16 (12)
-
39 (8)
16
Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2007
2011
23.00
28 (9)
31 (5)
-
-
-
33 (9)
-
17
Julia Gref
Hania Sadowska
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2008
2010
19.50
-
33 (3)
-
-
-
28 (16.5)
-
18
Paulina Schütz
Zofia Przybyła
UKS WODNIACY GARCZYN
2007
2008
19.00
-
-
-
17 (3)
22 (6)
-
38 (10)
19
Natalia Pieńkowska
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki
2009
2010
13.50
-
-
-
-
-
30 (13.5)
-
20
Katarzyna Tymińska
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki
2006
2010
12.00
-
-
29 (12)
-
-
-
-
21
Łucja Falęcik
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki
2009
2010
8.25
39 (0.75)
-
36 (1.5)
-
-
-
40 (6)
22
Zuzanna Kamińska
Zofia Wróbel
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2009
7.75
35 (3.75)
32 (4)
-
-
-
-
-
23
Weronika Wiadro
Dominika Ługiewicz
UKŻ Ostróda
2006
2009
6.75
-
-
35 (3)
16 (3.75)
-
-
-
24
Karola Markowska
Blanka Barełkowska
UKS WODNIACY GARCZYN
2007
2009
3.25
-
-
-
18 (2.25)
27 (1)
-
-