Puchar Polski Cadet (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar PMOS Pisz
Puchar Prezydenta Miasta Suwałk
Puchar UKŻ Ostróda
50 Międzynarodowe Regaty im. Leonida Teligi, Puchar Cadeta Europy Centralnej (CECC)
Puchar Jeziora Raduńskiego Górnego
Puchar Gminy Kościerzyna
Puchar Jeziora Roś w klasie Cadet
1
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2004
2008
137.50
2 (34.5)
3 (37)
4 (52.5)
-
1 (24)
-
1 (66)
2
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2010
137.25
1 (38.25)
1 (44)
3 (55)
-
-
-
5 (53)
3
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2008
134.75
3 (31.75)
2 (40)
1 (63)
-
-
-
2 (61.5)
4
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2008
120.00
6 (26.5)
4 (35)
2 (58.5)
-
-
-
-
5
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2006
2009
109.25
5 (28.25)
-
7 (45)
-
2 (20.25)
1 (36)
-
6
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2008
106.50
4 (30)
5 (33)
8 (43.5)
-
3 (17.5)
-
23 (24)
7
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2005
2008
104.75
9 (23.25)
10 (26)
10 (40.5)
-
4 (15.75)
-
4 (55.5)
8
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
2010
99.25
13 (20.25)
7 (29)
5 (50)
-
-
-
9 (45)
9
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2009
96.75
7 (24.75)
12 (24)
9 (42)
-
-
-
7 (48)
10
Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2009
95.75
17 (17.25)
6 (31)
6 (47.5)
-
-
-
10 (43.5)
11
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
MKS "Dwójka" Warszawa
2008
2011
88.00
14 (19.5)
14 (22)
-
-
-
-
8 (46.5)
12
Maciej Cesarz
Piotr Buch
MKS "Dwójka" Warszawa
2007
2008
85.50
10 (22.5)
9 (27)
13 (36)
-
-
-
15 (36)
13
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda
2005
2010
84.50
38 (1.5)
35 (1)
12 (37.5)
-
20 (0.75)
5 (25)
3 (58)
14
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław
2007
2013
84.50
12 (21)
16 (20)
-
-
-
3 (29)
16 (34.5)
15
Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2006
2009
83.75
21 (14.25)
17 (19)
-
-
-
-
6 (50.5)
16
Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
ŻUKS Stężyca
2004
2011
81.50
-
-
14 (34.5)
-
5 (14)
4 (27)
12 (40.5)
17
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
2006
81.00
16 (18)
15 (21)
15 (33)
-
-
-
11 (42)
18
Jakub Adamski
Nina Gulajew
MKŻ Mikołajki
2006
2013
74.75
15 (18.75)
-
11 (39)
-
-
11 (17)
-
19
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2007
73.25
11 (21.75)
13 (23)
18 (28.5)
-
-
-
-
20
Filip Nowak
Olaf Plichta
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2008
2009
70.25
19 (15.75)
-
22 (22.5)
-
-
2 (32)
-
21
Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
MKŻ Mikołajki
2006
2008
67.00
20 (15)
11 (25)
21 (24)
-
-
6 (23)
21 (27)
22
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław
2008
2010
66.75
25 (11.25)
18 (18)
-
-
-
14 (14)
14 (37.5)
23
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
UKŻ Ostróda
2008
2008
59.50
-
28 (8)
30 (10.5)
-
7 (10.5)
9 (19)
19 (30)
24
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
ŻUKS Stężyca
2006
2008
59.00
-
-
26 (16.5)
-
11 (7.5)
8 (20)
18 (31.5)
25
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2008
58.00
24 (12)
23 (13)
16 (31.5)
-
-
-
17 (33)
26
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2008
55.50
18 (16.5)
-
19 (27)
-
-
-
13 (39)
27
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
ŻUKS Stężyca
2005
2008
52.75
-
-
17 (30)
-
8 (9.75)
15 (13)
20 (28.5)
28
Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
UKŻ Ostróda
2006
2012
52.50
22 (13.5)
21 (15)
23 (21)
-
6 (12.25)
10 (18)
38 (1.5)
29
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2008
52.00
8 (24)
8 (28)
-
-
-
-
-
30
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
UKS Żeglarz Wrocław
2005
2013
48.75
23 (12.75)
24 (12)
-
-
-
13 (15)
25 (21)
31
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
UKS WODNIACY GARCZYN
2006
2010
45.00
-
-
24 (19.5)
-
15 (4.5)
7 (21)
27 (18)
32
Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
UKS WODNIACY GARCZYN
2004
2007
44.50
-
-
-
-
13 (6)
12 (16)
24 (22.5)
33
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
ŻUKS Stężyca
2005
2009
43.75
-
-
33 (6)
-
10 (8.25)
18 (10)
22 (25.5)
34
Julia Mielewczyk
Zofia Sieńkiewicz
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2007
38.75
27 (9.75)
22 (14)
-
-
-
-
29 (15)
35
Katarzyna Tymińska
Alex Sękiel
MKŻ Mikołajki
2006
2012
35.00
32 (6)
19 (17)
29 (12)
-
-
-
-
36
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
UKŻ Ostróda
2008
2012
31.25
34 (4.5)
27 (9)
28 (13.5)
-
12 (6.75)
17 (11)
31 (12)
37
Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2007
27.75
29 (8.25)
-
25 (18)
-
-
-
26 (19.5)
38
Natalia Pieńkowska
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki
2009
2010
25.75
37 (2.25)
26 (10)
-
-
-
19 (9)
30 (13.5)
39
Jakub Śliwiński
Konrad Kubicki
MKŻ Mikołajki
2006
2013
25.50
-
-
20 (25.5)
-
-
-
-
40
Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2007
2011
23.00
28 (9)
31 (5)
-
-
-
-
33 (9)
41
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
UKS Żeglarz Wrocław
2007
2010
22.75
31 (6.75)
20 (16)
-
-
-
20 (8)
-
42
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2007
2008
22.00
26 (10.5)
-
32 (7.5)
-
-
24 (4)
-
43
Wojciech Ptaszkiewicz
Piotr Marciniak
UKŻ Ostróda
2006
2009
21.25
-
-
31 (9)
-
14 (5.25)
21 (7)
-
44
Tymoteusz Roszkowski
Igor Chabowski
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2006
2008
20.25
33 (5.25)
-
27 (15)
-
-
-
-
45
Julia Gref
Hania Sadowska
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2008
2010
19.50
-
33 (3)
-
-
-
-
28 (16.5)
46
Paulina Schütz
Zofia Przybyła
UKS WODNIACY GARCZYN
2007
2008
16.50
-
-
-
-
17 (3)
22 (6)
34 (7.5)
47
Zofia Schutz
Oliwia Martwicka
UKS WODNIACY GARCZYN
2006
2009
16.50
-
-
34 (4.5)
-
-
16 (12)
-
48
Oliwia Michalewicz
Filip Sawicki
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2006
2013
16.50
-
-
-
2 (16.5)
-
-
-
49
Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2014
2008
11.00
-
25 (11)
-
-
-
-
-
50
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
MKŻ Mikołajki
2006
2013
10.50
-
-
-
-
-
-
32 (10.5)
51
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
MKŻ Mikołajki
2006
2013
10.50
-
30 (6)
-
-
-
25 (3)
36 (4.5)
52
Łucja Falęcik
Bartosz Lorenc
MKŻ Mikołajki
2009
2011
9.25
39 (0.75)
29 (7)
36 (1.5)
-
-
23 (5)
-
53
Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
kst Włókniarz Chełmża
2005
2010
9.00
36 (3)
-
-
-
9 (9)
-
-
54
Weronika Wiadro
Dominika Ługiewicz
UKŻ Ostróda
2006
2009
8.75
-
-
35 (3)
-
16 (3.75)
26 (2)
-
55
Stanisław Wołoszyn
Filip Buczkowski
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2006
2009
8.50
-
-
-
6 (8.5)
-
-
-
56
Zuzanna Kamińska
Zofia Wróbel
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2009
7.75
35 (3.75)
32 (4)
-
-
-
-
-
57
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
kst Włókniarz Chełmża
2006
2010
7.50
30 (7.5)
-
-
-
-
-
-
58
Natasza Dobroń
Olek Szpit
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2006
2012
6.75
-
-
-
7 (6.75)
-
-
-
59
Wiktoria Sawicka
Karol Dzedzej
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2008
2009
3.75
-
-
-
11 (3.75)
-
-
-
60
Karola Markowska
Blanka Barełkowska
UKS WODNIACY GARCZYN
2007
2009
3.25
-
-
-
-
18 (2.25)
27 (1)
-
61
Alicja Filipowicz
Jan Nowakowski
PMOS PISZ
UKŻ Żeglarz Wrocław
2006
2010
3.00
-
-
-
-
-
-
37 (3)
62
Daria Jabłońska
Adam Lis
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2007
2013
2.00
-
34 (2)
-
-
-
-
-
63
Mikołaj Smoleński
Piotr Marciniak
UKŻ Ostróda
2007
2009
1.50
-
-
-
-
19 (1.5)
-
-
64
Krzysztof Bartnicki
Stanisław Wala
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2009
2013
1.50
-
-
-
14 (1.5)
-
-
-
65
Michalina Krępeć
Patryk Fijałkowski
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2006
2013
0.75
-
-
-
15 (0.75)
-
-
-