Puchar Polski Cadet (2021)

Ostatnia aktualizacja:


U14
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar PMOS Pisz Puchar Prezydenta Miasta Suwałk Puchar UKŻ Ostróda Puchar Jeziora Raduńskiego Górnego Puchar Gminy Kościerzyna Puchar Jeziora Roś w klasie Cadet Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet
1 Maciej Cesarz
Piotr Buch
MKS Dwójka Warszawa 2007
2008
166.50 10
(22.50)
9
(27.00)
13
(36.00)
- - 15*
(36.00)
4
(81.00)
2 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
MKS Dwójka Warszawa 2008
2011
166.00 14
(19.50)
14
(22.00)
- - - 8
(46.50)
5
(78.00)
3 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław 2007
2013
140.50 12
(21.00)
16*
(20.00)
- - 3
(29.00)
16
(34.50)
15
(56.00)
4 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław 2008
2010
112.75 25
(11.25)
18
(18.00)
- - 14*
(14.00)
14
(37.50)
20
(46.00)
5 Filip Nowak
Olaf Plichta
UKŻ Lamelka Kartuzy 2008
2009
104.25 19
(15.75)
- 22
(22.50)
- 2
(32.00)
- 26
(34.00)
6 Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
UKŻ Ostróda 2008
2008
97.50 - 28*
(8.00)
30*
(10.50)
7
(10.50)
9
(19.00)
19
(30.00)
24
(38.00)
7 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
UKS Żeglarz Wrocław 2007
2010
66.75 31
(6.75)
20
(16.00)
- - 20*
(8.00)
- 21
(44.00)
8 Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
UKŻ Ostróda 2008
2012
57.25 34*
(4.50)
27*
(9.00)
28
(13.50)
12
(6.75)
17
(11.00)
31*
(12.00)
30
(26.00)
9 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
UKŻ Lamelka Kartuzy 2007
2008
52.00 26
(10.50)
- 32
(7.50)
- 24
(4.00)
- 28
(30.00)
10 Natalia Pieńkowska
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki 2009
2010
37.75 37
(2.25)
26
(10.00)
- - 19*
(9.00)
30
(13.50)
37
(12.00)
11 Paulina Schütz
Zofia Przybyła
UKS Wodniacy Graczyn 2007
2008
26.50 - - - 17
(3.00)
22
(6.00)
34
(7.50)
38
(10.00)
12 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2007
2011
23.00 28
(9.00)
31
(5.00)
- - - 33
(9.00)
-
13 Julia Gref
Hania Sadowska
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2008
2010
19.50 - 33
(3.00)
- - - 28
(16.50)
-
14 Łucja Falęcik
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki 2009
2010
15.25 39
(0.75)
29
(7.00)
36
(1.50)
- 23*
(5.00)
- 40
(6.00)
15 Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2014
2008
11.00 - 25
(11.00)
- - - - -
16 Zofia Sienkiewicz
Gabriela Bednarska
PMOS Pisz 2007
2009
6.00 - - - - - 35
(6.00)
-
17 Kornel Gajkowski
Alex Sękiel
MKŻ Mikołajki 2010
2012
4.50 - - - - - 36
(4.50)
-
18 Wiktoria Sawicka
Karol Dzedzej
MKS Szkuner Myślibórz 2008
2009
3.75 - - - - - - -
19 Karola Markowska
Blanka Barełkowska
UKS Wodniacy Graczyn 2007
2009
3.25 - - - 18
(2.25)
27
(1.00)
- -
20 Daria Jabłońska
Adam Lis
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2007
2013
2.00 - 34
(2.00)
- - - - -
21 Mikołaj Smoleński
Piotr Marciniak
UKŻ Ostróda 2007
2009
1.50 - - - 19
(1.50)
- - -
22 Krzysztof Bartnicki
Stanisław Wala
MKS Szkuner Myślibórz 2009
2013
1.50 - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.