Puchar Polski Cadet (2021)

Ostatnia aktualizacja:


Dziewcząt
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar PMOS Pisz Puchar Prezydenta Miasta Suwałk Puchar UKŻ Ostróda Puchar Jeziora Raduńskiego Górnego Puchar Gminy Kościerzyna Puchar Jeziora Roś w klasie Cadet Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet
1 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
MKS Dwójka Warszawa 2005
2010
212.25 1
(38.25)
1
(44.00)
3
(55.00)
- - 5*
(53.00)
6
(75.00)
2 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
PMOS Pisz 2006
2008
176.50 4
(30.00)
5
(33.00)
8
(43.50)
3*
(17.50)
- 23*
(24.00)
8
(70.00)
3 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
MKS Dwójka Warszawa 2004
2010
165.25 13
(20.25)
7
(29.00)
5
(50.00)
- - 9*
(45.00)
10
(66.00)
4 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
PMOS Pisz 2005
2008
164.75 9
(23.25)
10
(26.00)
10*
(40.50)
4*
(15.75)
- 4
(55.50)
13
(60.00)
5 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda 2005
2010
148.50 38
(1.50)
35*
(1.00)
12*
(37.50)
20*
(0.75)
5
(25.00)
3
(58.00)
11
(64.00)
6 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
MKS Dwójka Warszawa 2004
2006
135.00 16
(18.00)
15
(21.00)
15*
(33.00)
- - 11
(42.00)
16
(54.00)
7 Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
PMOS Pisz 2006
2008
107.50 18
(16.50)
- 19*
(27.00)
- - 13
(39.00)
17
(52.00)
8 Anna Łyczko
Julia Czapiewska
ŻUKS Stężyca 2005
2008
100.75 - - 17
(30.00)
8
(9.75)
15
(13.00)
20*
(28.50)
19
(48.00)
9 Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
ŻUKS Stężyca 2004
2011
81.50 - - 14*
(34.50)
5
(14.00)
4
(27.00)
12
(40.50)
-
10 Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
MKŻ Mikołajki 2006
2008
67.00 20
(15.00)
11
(25.00)
21*
(24.00)
- 6*
(23.00)
21
(27.00)
-
11 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
UKS Wodniacy Graczyn 2006
2010
63.00 - - 24
(19.50)
15
(4.50)
7
(21.00)
27*
(18.00)
34
(18.00)
12 Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
UKŻ Ostróda 2008
2012
57.25 34*
(4.50)
27*
(9.00)
28
(13.50)
12
(6.75)
17
(11.00)
- 30
(26.00)
13 Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
PMOS Pisz 2006
2007
49.75 29
(8.25)
- 25*
(18.00)
- - 26
(19.50)
32
(22.00)
14 Julia Mielewczyk
Zofia Sieńkiewicz
PMOS Pisz 2006
2007
38.75 27
(9.75)
22
(14.00)
- - - 29
(15.00)
-
15 Zofia Schutz
Oliwia Martwicka
UKS Wodniacy Graczyn 2006
2009
24.50 - - 34
(4.50)
- 16
(12.00)
- 39
(8.00)
16 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2007
2011
23.00 28
(9.00)
31
(5.00)
- - - 33
(9.00)
-
17 Julia Gref
Hania Sadowska
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2008
2010
19.50 - 33
(3.00)
- - - 28
(16.50)
-
18 Paulina Schütz
Zofia Przybyła
UKS Wodniacy Graczyn 2007
2008
19.00 - - - 17
(3.00)
22
(6.00)
- 38
(10.00)
19 Natalia Pieńkowska
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki 2009
2010
13.50 - - - - - 30
(13.50)
-
20 Katarzyna Tymińska
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki 2006
2010
12.00 - - 29
(12.00)
- - - -
21 Łucja Falęcik
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki 2009
2010
8.25 39
(0.75)
- 36
(1.50)
- - - 40
(6.00)
22 Zuzanna Kamińska
Zofia Wróbel
MKS Dwójka Warszawa 2005
2009
7.75 35
(3.75)
32
(4.00)
- - - - -
23 Weronika Wiadro
Dominika Ługiewicz
UKŻ Ostróda 2006
2009
6.75 - - 35
(3.00)
16
(3.75)
- - -
24 Karola Markowska
Blanka Barełkowska
UKS Wodniacy Graczyn 2007
2009
3.25 - - - 18
(2.25)
27
(1.00)
- -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.