Puchar Polski Cadet (2021)

Ostatnia aktualizacja:


Open
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar PMOS Pisz Puchar Prezydenta Miasta Suwałk Puchar UKŻ Ostróda Puchar Jeziora Raduńskiego Górnego Puchar Gminy Kościerzyna Puchar Jeziora Roś w klasie Cadet Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet
1 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
MKS Dwójka Warszawa 2005
2008
222.75 3
(31.75)
2
(40.00)
1
(63.00)
- - 2*
(61.50)
2
(88.00)
2 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
PMOS Pisz 2004
2008
221.50 2
(34.50)
3
(37.00)
4*
(52.50)
1*
(24.00)
- 1
(66.00)
3
(84.00)
3 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
MKS Dwójka Warszawa 2005
2010
212.25 1
(38.25)
1
(44.00)
3
(55.00)
- - 5*
(53.00)
6
(75.00)
4 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
UKŻ Lamelka Kartuzy 2006
2009
177.25 5
(28.25)
- 7
(45.00)
2*
(20.25)
1
(36.00)
- 9
(68.00)
5 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
PMOS Pisz 2006
2008
176.50 4
(30.00)
5
(33.00)
8
(43.50)
3*
(17.50)
- 23*
(24.00)
8
(70.00)
6 Maciej Cesarz
Piotr Buch
MKS Dwójka Warszawa 2007
2008
166.50 10
(22.50)
9
(27.00)
13
(36.00)
- - 15*
(36.00)
4
(81.00)
7 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
MKS Dwójka Warszawa 2008
2011
166.00 14
(19.50)
14
(22.00)
- - - 8
(46.50)
5
(78.00)
8 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
MKS Dwójka Warszawa 2004
2010
165.25 13
(20.25)
7
(29.00)
5
(50.00)
- - 9*
(45.00)
10
(66.00)
9 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
PMOS Pisz 2005
2008
164.75 9
(23.25)
10
(26.00)
10*
(40.50)
4*
(15.75)
- 4
(55.50)
13
(60.00)
10 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
MKS Dwójka Warszawa 2005
2009
158.75 7
(24.75)
12
(24.00)
9*
(42.00)
- - 7
(48.00)
12
(62.00)
11 Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
MKS Dwójka Warszawa 2005
2009
153.75 17
(17.25)
6
(31.00)
6
(47.50)
- - 10*
(43.50)
14
(58.00)
12 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda 2005
2010
148.50 38
(1.50)
35*
(1.00)
12*
(37.50)
20*
(0.75)
5
(25.00)
3
(58.00)
11
(64.00)
13 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
MKS Dwójka Warszawa 2006
2007
145.25 11
(21.75)
13
(23.00)
18
(28.50)
- - - 7
(72.00)
14 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
MKS Dwójka Warszawa 2006
2008
145.00 8
(24.00)
8
(28.00)
- - - - 1
(93.00)
15 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław 2007
2013
140.50 12
(21.00)
16*
(20.00)
- - 3
(29.00)
16
(34.50)
15
(56.00)
16 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
MKS Dwójka Warszawa 2004
2006
135.00 16
(18.00)
15
(21.00)
15*
(33.00)
- - 11
(42.00)
16
(54.00)
17 Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
MKS Dwójka Warszawa 2005
2008
120.00 6
(26.50)
4
(35.00)
2
(58.50)
- - - -
18 Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
MKŻ Mikołajki 2006
2008
117.00 20
(15.00)
11
(25.00)
21*
(24.00)
- 6*
(23.00)
21
(27.00)
18
(50.00)
19 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław 2008
2010
112.75 25
(11.25)
18
(18.00)
- - 14*
(14.00)
14
(37.50)
20
(46.00)
20 Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
PMOS Pisz 2006
2008
107.50 18
(16.50)
- 19*
(27.00)
- - 13
(39.00)
17
(52.00)
21 Filip Nowak
Olaf Plichta
UKŻ Lamelka Kartuzy 2008
2009
104.25 19
(15.75)
- 22
(22.50)
- 2
(32.00)
- 26
(34.00)
22 Anna Łyczko
Julia Czapiewska
ŻUKS Stężyca 2005
2008
100.75 - - 17
(30.00)
8
(9.75)
15
(13.00)
20*
(28.50)
19
(48.00)
23 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
MKS Dwójka Warszawa 2006
2008
100.00 24
(12.00)
23
(13.00)
16*
(31.50)
- - 17
(33.00)
22
(42.00)
24 Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
UKŻ Ostróda 2008
2008
97.50 - 28*
(8.00)
30*
(10.50)
7
(10.50)
9
(19.00)
19
(30.00)
24
(38.00)
25 Jakub Klasa
Leon Wróblewski
ŻUKS Stężyca 2006
2008
91.00 - - 26*
(16.50)
11
(7.50)
8
(20.00)
18
(31.50)
27
(32.00)
26 Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
UKS Żeglarz Wrocław 2005
2013
88.75 23
(12.75)
24*
(12.00)
- - 13
(15.00)
25
(21.00)
23
(40.00)
27 Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
UKŻ Ostróda 2006
2012
88.50 22
(13.50)
21*
(15.00)
23
(21.00)
6*
(12.25)
10
(18.00)
38*
(1.50)
25
(36.00)
28 Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2006
2009
83.75 21
(14.25)
17
(19.00)
- - - 6
(50.50)
-
29 Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
ŻUKS Stężyca 2004
2011
81.50 - - 14*
(34.50)
5
(14.00)
4
(27.00)
12
(40.50)
-
30 Jakub Adamski
Nina Gulajew
MKŻ Mikołajki 2006
2013
74.75 15
(18.75)
- 11
(39.00)
- 11
(17.00)
- -
31 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
ŻUKS Stężyca 2005
2009
67.75 - - 33*
(6.00)
10
(8.25)
18
(10.00)
22
(25.50)
31
(24.00)
32 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
UKS Żeglarz Wrocław 2007
2010
66.75 31
(6.75)
20
(16.00)
- - 20*
(8.00)
- 21
(44.00)
33 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
UKS Wodniacy Graczyn 2006
2010
63.00 - - 24
(19.50)
15
(4.50)
7
(21.00)
27*
(18.00)
34
(18.00)
34 Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
UKS Wodniacy Graczyn 2004
2007
60.50 - - - 13
(6.00)
12
(16.00)
24
(22.50)
35
(16.00)
35 Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
UKŻ Ostróda 2008
2012
57.25 34*
(4.50)
27*
(9.00)
28
(13.50)
12
(6.75)
17
(11.00)
31*
(12.00)
30
(26.00)
36 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
UKŻ Lamelka Kartuzy 2007
2008
52.00 26
(10.50)
- 32
(7.50)
- 24
(4.00)
- 28
(30.00)
37 Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
PMOS Pisz 2006
2007
49.75 29
(8.25)
- 25*
(18.00)
- - 26
(19.50)
32
(22.00)
38 Wojciech Ptaszkiewicz
Bartosz Smoleński
UKŻ Ostróda 2006
2010
41.25 - - 31
(9.00)
14
(5.25)
21
(7.00)
- 33
(20.00)
39 Julia Mielewczyk
Zofia Sieńkiewicz
PMOS Pisz 2006
2007
38.75 27
(9.75)
22
(14.00)
- - - 29
(15.00)
-
40 Natalia Pieńkowska
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki 2009
2010
37.75 37
(2.25)
26
(10.00)
- - 19*
(9.00)
30
(13.50)
37
(12.00)
41 Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
KST Włókniarz Chełmża 2006
2010
35.50 30
(7.50)
- - - - - 29
(28.00)
42 Katarzyna Tymińska
Alex Sękiel
MKŻ Mikołajki 2006
2012
35.00 32
(6.00)
19
(17.00)
29
(12.00)
- - - -
43 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
MKŻ Mikołajki 2006
2013
30.50 - 30
(6.00)
- - 25*
(3.00)
32
(10.50)
36
(14.00)
44 Paulina Schütz
Zofia Przybyła
UKS Wodniacy Graczyn 2007
2008
26.50 - - - 17
(3.00)
22
(6.00)
34
(7.50)
38
(10.00)
45 Jakub Śliwiński
Konrad Kubicki
MKŻ Mikołajki 2006
2013
25.50 - - 20
(25.50)
- - - -
46 Zofia Schutz
Oliwia Martwicka
UKS Wodniacy Graczyn 2006
2009
24.50 - - 34
(4.50)
- 16
(12.00)
- 39
(8.00)
47 Tymoteusz Roszkowski
Igor Chabowski
UKŻ Lamelka Kartuzy 2006
2008
24.25 33
(5.25)
- 27
(15.00)
- - - 41
(4.00)
48 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2007
2011
23.00 28
(9.00)
31
(5.00)
- - - 33
(9.00)
-
49 Julia Gref
Hania Sadowska
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2008
2010
19.50 - 33
(3.00)
- - - 28
(16.50)
-
50 Oliwia Michalewicz
Filip Sawicki
MKS Szkuner Myślibórz 2006
2013
16.50 - - - - - - -
51 Łucja Falęcik
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki 2009
2010
15.25 39
(0.75)
29
(7.00)
36
(1.50)
- 23*
(5.00)
- 40
(6.00)
52 Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2014
2008
11.00 - 25
(11.00)
- - - - -
53 Weronika Wiadro
Dominika Ługiewicz
UKŻ Ostróda 2006
2009
10.75 - - 35
(3.00)
16
(3.75)
26
(2.00)
- 42
(2.00)
54 Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
KST Włókniarz Chełmża 2005
2010
9.00 36*
(3.00)
- - 9
(9.00)
- - -
55 Stanisław Wołoszyn
Filip Buczkowski
MKS Szkuner Myślibórz 2006
2009
8.50 - - - - - - -
56 Zuzanna Kamińska
Zofia Wróbel
MKS Dwójka Warszawa 2005
2009
7.75 35
(3.75)
32
(4.00)
- - - - -
57 Natasza Dobroń
Olek Szpit
MKS Szkuner Myślibórz 2006
2012
6.75 - - - - - - -
58 Kornel Gajkowski
Alex Sękiel
MKŻ Mikołajki 2010
2012
4.50 - - - - - 36
(4.50)
-
59 Wiktoria Sawicka
Karol Dzedzej
MKS Szkuner Myślibórz 2008
2009
3.75 - - - - - - -
60 Karola Markowska
Blanka Barełkowska
UKS Wodniacy Graczyn 2007
2009
3.25 - - - 18
(2.25)
27
(1.00)
- -
61 Alicja Filipowicz
Jan Nowakowski
PMOS Pisz
UKS Żeglarz Wrocław
2006
2010
3.00 - - - - - 37
(3.00)
-
62 Daria Jabłońska
Adam Lis
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2007
2013
2.00 - 34
(2.00)
- - - - -
63 Mikołaj Smoleński
Piotr Marciniak
UKŻ Ostróda 2007
2009
1.50 - - - 19
(1.50)
- - -
64 Krzysztof Bartnicki
Stanisław Wala
MKS Szkuner Myślibórz 2009
2013
1.50 - - - - - - -
65 Michalina Krępeć
Patryk Fijałkowski
MKS Szkuner Myślibórz 2006
2013
0.75 - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.