Puchar Polski Cadet (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar PMOS Pisz
Puchar UKŻ Ostróda
1
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2008
96.25
3 (33.25)
1 (63)
2
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2010
96.25
1 (38.25)
3 (58)
3
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2004
2008
92.25
2 (35.25)
4 (57)
4
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2008
90.25
6 (30.25)
2 (60)
5
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
2010
76.25
13 (20.25)
5 (56)
6
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2006
2009
76.25
5 (31.25)
7 (45)
7
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2008
75.75
4 (32.25)
8 (43.5)
8
Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2009
72.25
17 (17.25)
6 (55)
9
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2009
66.75
7 (24.75)
9 (42)
10
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2005
2008
63.75
9 (23.25)
10 (40.5)
11
Maciej Cesarz
Piotr Buch
MKS "Dwójka" Warszawa
2007
2008
58.50
10 (22.5)
13 (36)
12
Jakub Adamski
Nina Gulajew
MKŻ Mikołajki
2006
2013
57.75
15 (18.75)
11 (39)
13
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
2006
51.00
16 (18)
15 (33)
14
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2007
50.25
11 (21.75)
18 (28.5)
15
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2008
43.50
24 (12)
16 (31.5)
16
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2008
43.50
18 (16.5)
19 (27)
17
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda
2005
2010
39.00
38 (1.5)
12 (37.5)
18
Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
MKŻ Mikołajki
2006
2008
39.00
20 (15)
21 (24)
19
Filip Nowak
Olaf Plichta
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2008
2009
38.25
19 (15.75)
22 (22.5)
20
Zofia Wolska
Karola Markowska
ŻUKS Stężyca
UKS WODNIACY GARCZYN
2004
2004
34.50
-
14 (34.5)
21
Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
UKŻ Ostróda
2006
2012
34.50
22 (13.5)
23 (21)
22
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
ŻUKS Stężyca
2005
2008
30.00
-
17 (30)
23
Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2007
26.25
29 (8.25)
25 (18)
24
Jakub Śliwiński
Konrad Kubicki
MKŻ Mikołajki
2006
2013
25.50
-
20 (25.5)
25
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2008
24.00
8 (24)
-
26
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław
2007
2013
21.00
12 (21)
-
27
Tymoteusz Roszkowski
Igor Chabowski
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2006
2008
20.25
33 (5.25)
27 (15)
28
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
UKS WODNIACY GARCZYN
2006
2010
19.50
-
24 (19.5)
29
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
MKS "Dwójka" Warszawa
2008
2011
19.50
14 (19.5)
-
30
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
UKŻ Ostróda
2008
2012
18.00
34 (4.5)
28 (13.5)
31
Katarzyna Tymińska
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki
2006
2010
18.00
32 (6)
29 (12)
32
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2007
2008
18.00
26 (10.5)
32 (7.5)
33
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
ŻUKS Stężyca
2006
2008
16.50
-
26 (16.5)
34
Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2006
2009
14.25
21 (14.25)
-
35
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
UKS Żeglarz Wrocław
2005
2013
12.75
23 (12.75)
-
36
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław
2008
2010
11.25
25 (11.25)
-
37
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
UKŻ Ostróda
2008
2008
10.50
-
30 (10.5)
38
Julia Mielewczyk
Zofia Sieńkiewicz
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2007
9.75
27 (9.75)
-
39
Wojciech Ptaszkiewicz
Piotr Marciniak
UKŻ Ostróda
2006
2009
9.00
-
31 (9)
40
Klara Tyczkowska
Julia Gref
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2007
2008
9.00
28 (9)
-
41
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
kst Włókniarz Chełmża
2006
2010
7.50
30 (7.5)
-
42
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
UKS Żeglarz Wrocław
2007
2010
6.75
31 (6.75)
-
43
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
ŻUKS Stężyca
2005
2009
6.00
-
33 (6)
44
Zofia Schutz
Paulina Schutz
UKS WODNIACY GARCZYN
2006
2007
4.50
-
34 (4.5)
45
Weronika Wiadro
Dominika Ługiewicz
UKŻ Ostróda
2006
2009
3.00
-
35 (3)
46
Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
kst Włókniarz Chełmża
2005
2011
3.00
36 (3)
-
47
Łucja Falęcik
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki
2009
2010
2.25
39 (0.75)
36 (1.5)
48
Natalia Pieńkowska
Antoni Szymeczko
MKŻ Mikołajki
2009
2012
2.25
37 (2.25)
-