Puchar Polski 420 (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar PZŻ cz.1
Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra
Lotos Nord Cup Gdańsk
Mistrzostwa Warszawy
VII Regaty o Złocistego Cebularza
Eco Regaty o Puchar Burmistrza Trzebiatowa
Mistrzostwa Bazy Mrągowo
Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich
1
Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
Chojnicki Klub Żeglarski
2003
2004
264.00
2 (43)
5 (42)
1 (35)
-
-
-
-
1 (34)
2 (110)
2
Ewa Lewandowska
Julia ŻMUDZIŃSKA
KS AZS AWFiS Gdańsk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI ŻNIN
2006
2005
249.00
6 (39)
1 (47)
7 (28)
-
-
-
-
5 (29)
4 (106)
3
Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
Yacht Klub Polski Gdynia
SSW MOS Iława
2005
2005
245.00
4 (41)
4 (43)
8 (27)
-
-
-
-
2 (32)
6 (102)
4
Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
Klub Sportów Wodnych Baltic
2004
2005
178.00
8 (37)
17 (30)
-
-
2 (15)
-
1 (8)
-
13 (88)
5
Patrycja Kurpiewska
Hanna Korsak
MKS Dwójka Warszawa
2005
2006
167.00
24 (21)
24 (23)
19 (16)
10 (20)
8 (9)
-
-
-
18 (78)
6
Emilia Roszkowska
Gabriela Fajdasz
KS Spójnia-Warszawa
K.S Spójnia - Warszawa
2004
2007
152.00
-
-
-
9 (21)
7 (10)
-
-
3 (31)
12 (90)
7
Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
Olsztyński Klub Żeglarski
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2007
2005
105.00
-
9 (38)
-
13 (17)
-
-
-
-
32 (50)
8
Dominika Fajdasz
Hanna Gloeh
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
2005
2005
96.00
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (96)
9
Weronika Marszalik
Amelia Kwiatkowska
NAUTICUS Fundacja Promocji Sportów Wodnych
2006
2005
90.00
25 (20)
25 (22)
25 (10)
-
-
-
-
-
38 (38)
10
Anna Chomont
Matylda Ferenc
KSW Baltic Dziwnów
TS Kuźnia Rybik
2005
2007
80.00
36 (9)
30 (17)
-
-
-
-
5 (3)
15 (19)
41 (32)
11
Lila Sochaj
Olga Wietek
KS AZS AWFiS Gdańsk
2007
2008
77.00
-
-
-
21 (9)
-
-
-
24 (10)
28 (58)
12
Karolina Gała
Hanna Gloeh
MKS Dwójka Warszawa
2005
2005
65.00
31 (14)
19 (28)
23 (12)
19 (11)
-
-
-
-
-
13
Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2007
2007
57.00
-
36 (11)
-
26 (4)
-
-
-
26 (8)
40 (34)
14
Pola Kostuch
Sara Browarczyk
NAUTICUS Fundacja Promocji Sportów Wodnych
2006
2007
45.00
41 (4)
35 (12)
29 (6)
-
-
-
-
27 (7)
49 (16)
15
Lena Sobiech
Gabriela Szczepanik
UKS Żegluj Lublin
2003
2003
43.00
32 (13)
33 (14)
-
-
-
1 (12)
-
30 (4)
-
16
Weronika Przeździecka
Gabriela Fajdasz
KS Spójnia Warszawa
2008
2007
31.00
38 (7)
38 (9)
20 (15)
-
-
-
-
-
-
17
Ewa Czapla
Agnieszka Zadora
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
2005
2004
22.00
-
45 (2)
-
-
-
2 (10)
-
-
52 (10)
18
Milena Siczek
Lidia Łukasik
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
2005
2007
18.00
-
-
28 (7)
-
-
3 (9)
-
32 (2)
-
19
Dominika Grala
Ewa Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa
2006
2007
18.00
27 (18)
-
-
-
-
-
-
-
-
20
Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
2005
2005
15.00
-
-
-
-
-
-
-
19 (15)
-
21
Anna Żynda
Martyna Grycuk
KS AZS AWFiS Gdańsk
2005
2003
8.00
-
39 (8)
-
-
-
-
-
-
-
22
Ewa Mazurek
Iga Sobieszuk
2005
2007
7.00
-
-
-
-
-
5 (7)
-
-
-
23
Patrycja Chiniewicz
Hanna Kozłowska
KSW Baltic Dziwnów
2007
2007
3.00
-
-
-
-
-
-
6 (2)
33 (1)
-
24
Apolonia Malańska
Danuta Wilska
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
2004
2.00
-
-
-
28 (2)
-
-
-
-
-
25
Ola Czajkowska
Maja Małaj
UKS Żegluj Lublin
2006
2005
1.00
-
-
-
-
-
11 (1)
-
-
-