Puchar Polski 420 (2021)

Ostatnia aktualizacja:


U19 M
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar PZŻ cz.1 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra Lotos Nord Cup Gdańsk Mistrzostwa Warszawy VII Regaty o Złocistego Cebularza Eco Regaty o Puchar Burmistrza Trzebiatowa Mistrzostwa Bazy Mrągowo Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich
1 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
2003
2003
256.00 3
(42.00)
3
(44.00)
16
(19.00)
1
(30.00)
1
(17.00)
- - - 5
(104.00)
2 Ludwik Grzelak
Tomasz Lewandowski
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 2003
2003
249.00 1
(45.00)
2
(45.00)
2
(33.00)
- - - - 6
(28.00)
8
(98.00)
3 Mateusz Gigielewicz
Mikołaj Merkler
Giżycka Grupa Regatowa 2006
2004
219.00 7
(38.00)
11
(36.00)
11
(24.00)
- 5
(12.00)
- - 17
(17.00)
11
(92.00)
4 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
YKP Gdynia 2005
2007
207.00 23
(22.00)
13
(34.00)
3
(32.00)
5
(25.00)
- - - - 10
(94.00)
5 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
Giżycka Grupa Regatowa 2005
2004
205.00 13
(32.00)
20
(27.00)
6
(29.00)
7
(23.00)
4*
(13.00)
- - 8
(26.00)
23
(68.00)
6 Jan Fuk
Paweł Kuszewski
Giżycka Grupa Regatowa 2006
2004
188.00 12
(33.00)
14
(33.00)
21
(14.00)
6
(24.00)
- - - - 15
(84.00)
7 Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
YKP Gdynia 2005
2007
188.00 10
(35.00)
21
(26.00)
10
(25.00)
8
(22.00)
- - - - 17
(80.00)
8 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 2003
2003
184.00 9
(36.00)
12
(35.00)
9
(26.00)
- - - - 9
(25.00)
26
(62.00)
9 Mateusz Buło
Aleksander Warno
KS BAZA Mrągowo 2004
2006
176.00 15
(30.00)
15
(32.00)
12
(23.00)
- - - - 7
(27.00)
25
(64.00)
10 Dominika Grala
Mikołaj Merkler
Giżycka Grupa Regatowa 2006
2004
172.00 - 6
(41.00)
14
(21.00)
4
(26.00)
- - - 16
(18.00)
24
(66.00)
11 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
KSW Baltic Dziwnów 2005
2005
170.00 5
(40.00)
16
(31.00)
- - 6
(11.00)
- 2
(6.00)
- 16
(82.00)
12 Jan Zamojski
Michał Trafalski
YKP Gdynia 2006
2007
167.00 21
(24.00)
7
(40.00)
5
(30.00)
3
(27.00)
- - - - 34
(46.00)
13 Nina Janowicz
Michał Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk 2006
2005
160.00 18
(27.00)
28
(19.00)
- 11
(19.00)
- - 3
(5.00)
18
(16.00)
20
(74.00)
14 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
KS BAZA Mrągowo 2006
2007
158.00 16
(29.00)
23
(24.00)
22
(13.00)
- - - - 14
(20.00)
21
(72.00)
15 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
Nauticus YC Olsztyn 2004
2004
138.00 19
(26.00)
27
(20.00)
24
(11.00)
- - - - 13
(21.00)
27
(60.00)
16 Radosław Parzych
Kamil Jankowski
KS BAZA Mrągowo 2005
2005
131.00 22
(23.00)
34
(13.00)
18
(17.00)
- - - - 12
(22.00)
29
(56.00)
17 Jeremi Szczukowski
Jakub Pietrzak
CHKŻ Chojnice
MKŻ Arka Gdynia
2006
2005
121.00 17
(28.00)
18
(29.00)
13
(22.00)
- - - - - 36
(42.00)
18 Michał Jaroszek
Filip Lenart
KSW Baltic Dziwnów 2006
2005
119.00 - - - - 9
(8.00)
- 7
(1.00)
10
(24.00)
14
(86.00)
19 Dominika Fajdasz
Szymon Rozum
MKS Dwójka Warszawa 2005
2005
119.00 11
(34.00)
8
(39.00)
17
(18.00)
2
(28.00)
- - - - -
20 Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 2006
2006
98.00 - 26
(21.00)
- 14
(16.00)
- - - 21
(13.00)
33
(48.00)
21 Klara Piotrowska
Adam Strelau
MKS Dwójka Warszawa 2007
2005
94.00 30
(15.00)
29
(18.00)
31
(4.00)
17
(13.00)
13
(4.00)
- - - 37
(40.00)
22 Emilia Roszkowska
Leon Przybyszewski
KS Spójnia Warszawa 2004
2005
93.00 20
(25.00)
10
(37.00)
4
(31.00)
- - - - - -
23 Marta Piotrowska
Maciej Schiele
MKS Dwójka Warszawa 2007
2004
86.00 26
(19.00)
31
(16.00)
26
(9.00)
15
(15.00)
10
(7.00)
- - - 47
(20.00)
24 Karolina Gała
Szymon Rozum
MKS Dwójka Warszawa 2005
2005
82.00 - - - - 11
(6.00)
- - - 19
(76.00)
25 Michał Szklarz
Jan Borowiak
KSW Baltic Dziwnów 2005
2005
76.00 28
(17.00)
37
(10.00)
- - 12
(5.00)
- - - 35
(44.00)
26 Julia Schmidt
Jakub Tomczynski
YKP Gdynia
KS Spójnia Warszawa
2003
2004
69.00 29
(16.00)
22
(25.00)
15
(20.00)
22
(8.00)
- - - - -
27 Filip Sikorski
Alicja Piątak
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
CENTRUM S
2006
2006
66.00 - - - - - - - 22
(12.00)
30
(54.00)
28 Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
AZS UW Warszawa 2005
2005
55.00 33
(12.00)
42
(5.00)
33
(2.00)
24
(6.00)
15
(2.00)
- - - 43
(28.00)
29 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
YKP Gdynia 2007
2006
55.00 - 32
(15.00)
27
(8.00)
16
(14.00)
- - - - 48
(18.00)
30 Kacper Janowicz
Szymon Stencel
2006
2005
52.00 - - - - - - - - 31
(52.00)
31 Miłosz Wyszyński
Ewa Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa 2006
2007
49.00 - - 34
(1.00)
25
(5.00)
14
(3.00)
- - 20
(14.00)
44
(26.00)
32 Jan Macugowski
Jakub Kreft
KŻ VI-KING Człuchów 2005
2007
47.00 34
(11.00)
- - - - - - - 39
(36.00)
33 Wiktor Przeździecki
Jakub Roszkowski
KS Spójnia Warszawa 2008
2007
40.00 42
(3.00)
40
(7.00)
32
(3.00)
18
(12.00)
16
(1.00)
- - - 50
(14.00)
34 Mikołaj Merkler
Miłosz Wyszyński
Giżycka Grupa Regatowa 2004
2006
31.00 14
(31.00)
- - - - - - - -
35 Adam Chamier Cieminski
Wiktor Pawłowski
CHKŻ Chojnice 2004
2007
29.00 43
(2.00)
- - - - - - 31
(3.00)
45
(24.00)
36 Weronika Marszalik
Adrian Manista
2004
2004
23.00 - - - - - - - 11
(23.00)
-
37 Jakub Tomczynski
Leon Przybyszewski
KS Spójnia Warszawa 2004
2005
22.00 - - - - - - - - 46
(22.00)
38 Szymon Stencel
Kacper Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk 2005
2006
22.00 - - - 23
(7.00)
- - 4
(4.00)
23
(11.00)
-
39 Malwina Podsiad
Michał Karnacewicz
KS BAZA Mrągowo
Nauticus YC Olsztyn
2006
2007
21.00 35
(10.00)
41
(6.00)
30
(5.00)
- - - - - -
40 Weronika Przeździecka
Leon Przybyszewski
Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2008
2005
18.00 - - - 12
(18.00)
- - - - -
41 Tymon Wiatrowski
Paweł Werochowski
CHKŻ Chojnice 2006
2006
13.00 40
(5.00)
- - - - - - - 53
(8.00)
42 Martyna Grzegorczyk
Wiktor Radziej
2008
2008
12.00 - - - - - - - - 51
(12.00)
43 Krzysztof Szczodrowski
Antoni Szyca
CHKŻ Chojnice
LKS Charzykowy
2005
2005
10.00 39
(6.00)
- - - - - - - 55
(4.00)
44 Wiktor Radziej
Michał Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk 2008
2005
10.00 37
(8.00)
46
(1.00)
- 29
(1.00)
- - - - -
45 Antoni Kumiński
Antoni Muszyński
2006
2006
9.00 - - - - - - - 25
(9.00)
-
46 Jakub Szczepanik
Kamil Kopczyński
UKS Żegluj Lublin 2005
2004
9.00 44
(1.00)
- - - - 4
(8.00)
- - -
47 Antoni Smagoń
Wojciech Słomka
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY 2007
2006
6.00 - - - - - - - - 54
(6.00)
48 Wojciech Jankowski
Wiktor Radziej
2006
2006
6.00 - - - - - - - 28
(6.00)
-
49 Marcel Cichosz
Bartek Nogalski
2007
2007
6.00 - - - - - 6
(6.00)
- - -
50 Andrzej Grochal
Jakub Marciniak
2005
2005
5.00 - - - - - - - 29
(5.00)
-
51 Maciej Lewiński
Maciej Szewczuk
UKS Żegluj Lublin 2006
2006
5.00 - - - - - 7
(5.00)
- - -
52 Artur Radomski
Michał Malinowski
2006
2006
4.00 - - - - - - - - 55
(4.00)
53 Adam Krawczyk
Bartek Łabędzki
UKS Żegluj Lublin 2005
2008
4.00 - - - - - 8
(4.00)
- - -
54 Jan Fronczek
Maria Pęcak
2006
2005
3.00 - - - - - 9
(3.00)
- - -
55 Tymon Sochaj
Krzysztof Ołowiak
KS AZS AWFiS Gdańsk
YKP Gdynia
2007
2008
3.00 - - - 27
(3.00)
- - - - -
56 Mikołaj Jaroszuk
Brunon Kożuchowski
UKS Żegluj Lublin 2005
2009
2.00 - - - - - 10
(2.00)
- - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.