Puchar Polski 420 (2021)

Ostatnia aktualizacja:


U17 K
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar PZŻ cz.1 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra Lotos Nord Cup Gdańsk Mistrzostwa Warszawy VII Regaty o Złocistego Cebularza Eco Regaty o Puchar Burmistrza Trzebiatowa Mistrzostwa Bazy Mrągowo Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich
1 Ewa Lewandowska
Julia ŻMUDZIŃSKA
KS AZS AWFiS Gdańsk
MKŻ Żnin
2006
2005
249.00 6
(39.00)
1
(47.00)
7
(28.00)
- - - - 5
(29.00)
4
(106.00)
2 Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
YKP Gdynia
SSW Iława
2005
2005
245.00 4
(41.00)
4
(43.00)
8
(27.00)
- - - - 2
(32.00)
6
(102.00)
3 Patrycja Kurpiewska
Hanna Korsak
MKS Dwójka Warszawa 2005
2006
167.00 24
(21.00)
24
(23.00)
19
(16.00)
10
(20.00)
8
(9.00)
- - - 18
(78.00)
4 Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
OKŻ Olsztyn 2007
2005
105.00 - 9
(38.00)
- 13
(17.00)
- - - - 32
(50.00)
5 Dominika Fajdasz
Hanna Gloeh
MKS Dwójka Warszawa 2005
2005
96.00 - - - - - - - - 9
(96.00)
6 Weronika Marszalik
Amelia Kwiatkowska
Nauticus YC Olsztyn 2006
2005
90.00 25
(20.00)
25
(22.00)
25
(10.00)
- - - - - 38
(38.00)
7 Lila Sochaj
Olga Wietek
KS AZS AWFiS Gdańsk 2007
2008
77.00 - - - 21
(9.00)
- - - 24
(10.00)
28
(58.00)
8 Anna Chomont
Matylda Ferenc
KSW Baltic Dziwnów
TS Kuźnia Rybnik
2005
2007
71.00 - 30
(17.00)
- - - - 5
(3.00)
15
(19.00)
41
(32.00)
9 Karolina Gała
Hanna Gloeh
MKS Dwójka Warszawa 2005
2005
65.00 31
(14.00)
19
(28.00)
23
(12.00)
19
(11.00)
- - - - -
10 Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
OKŻ Olsztyn 2007
2007
57.00 - 36
(11.00)
- 26
(4.00)
- - - 26
(8.00)
40
(34.00)
11 Pola Kostuch
Sara Browarczyk
Nauticus YC Olsztyn 2006
2007
45.00 41
(4.00)
35
(12.00)
29
(6.00)
- - - - 27
(7.00)
49
(16.00)
12 Weronika Przeździecka
Gabriela Fajdasz
KS Spójnia Warszawa 2008
2007
31.00 38
(7.00)
38
(9.00)
20
(15.00)
- - - - - -
13 Milena Siczek
Lidia Łukasik
UKS Żegluj Lublin 2005
2007
18.00 - - 28
(7.00)
- - 3
(9.00)
- 32
(2.00)
-
14 Dominika Grala
Ewa Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa 2006
2007
18.00 27
(18.00)
- - - - - - - -
15 Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
2005
2005
15.00 - - - - - - - 19
(15.00)
-
16 Ewa Mazurek
Iga Sobieszuk
2005
2007
7.00 - - - - - 5
(7.00)
- - -
17 Patrycja Chiniewicz
Hanna Kozłowska
KSW Baltic Dziwnów 2007
2007
3.00 - - - - - - 6
(2.00)
33
(1.00)
-
18 Ewa Czapla
Lidia Łukasik
UKS Żegluj Lublin 2005
2007
2.00 - 45
(2.00)
- - - - - - -
19 Ola Czajkowska
Maja Małaj
UKS Żegluj Lublin 2006
2005
1.00 - - - - - 11
(1.00)
- - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.