PORTA Puchar Polski - Omega (2022)

Ostatnia aktualizacja:


Omega Standard
M Załoga Klub Punkty Omega Jeziorak Cup 2022 Arche Cukrownia Cup Uzdrowisko Dąbki CUP 2022 Regaty Jurajskie Memoriał Juliusza Sieradzkiego Mistrzostwa Polski w klasie Omega 2022 Puchar Burmistrza Świebodzina
1 Radosław Stachurski
Mateusz Kaczmarowski
Joanna Pestyk
KSW Fregata Pogoria 1 519.50 1
(100.00)
- 7*
(84.00)
2
(95.00)
3
(91.00)
2
(123.50)
1
(110.00)
2 Michał Gajda
Bartosz Mach
Maciej Skiba
Yacht Club Rewa 509.50 2
(95.00)
- 6*
(85.00)
3
(91.00)
1
(100.00)
1
(130.00)
6
(93.50)
3 Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
497.20 4*
(88.00)
4*
(88.00)
3
(91.00)
1
(100.00)
2
(95.00)
4
(114.40)
4
(96.80)
4 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
GETSIX Sailing Team 489.40 3
(91.00)
3
(91.00)
2
(95.00)
14*
(77.00)
7*
(84.00)
8
(107.90)
2
(104.50)
5 Krzysztof Łazarski
Lidia Kowal
Błażej Bednarczyk
Robert's Port Hotel Mikołajki 481.50 5*
(86.00)
2
(95.00)
1
(100.00)
10*
(81.00)
4
(88.00)
6
(110.50)
11
(88.00)
6 Przemysław Witkowski
Łukasz Talikadze
Szymon Ciszyk
Kościański Klub Żeglarski 449.90 6
(85.00)
7
(84.00)
9*
(82.00)
9*
(82.00)
8
(83.00)
9
(106.60)
8
(91.30)
7 Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Szymon Danielczyk
449.40 8*
(83.00)
8
(83.00)
4
(88.00)
7
(84.00)
12*
(79.00)
10
(105.30)
10
(89.10)
8 Krzysztof Ruliński
Bartosz Skrzypczak
Daniel Motłoch
LKŻ Sława 433.80 - - 13
(78.00)
8
(83.00)
9
(82.00)
17
(96.20)
5
(94.60)
9 Krzysztof Grajewski
Ksawery Wierzbicki
Aleksander Pikuła
Dach System Sailing Team 432.00 7
(84.00)
5
(86.00)
5
(86.00)
15*
(76.00)
6
(85.00)
21
(91.00)
17*
(81.40)
10 Tomasz Staśkiewicz
Arkadiusz Kozimiński
Maciej Ganc
KŻ Petrochemia 421.60 12
(79.00)
- 14
(77.00)
17*
(74.00)
10
(81.00)
15
(98.80)
13
(85.80)
11 Piotr Bachman
Adrian Lewandowski
Monika Dębowska
KŻ Petrochemia 416.20 14
(77.00)
9
(82.00)
16
(75.00)
19*
(72.00)
- 16
(97.50)
14
(84.70)
12 Kuba Jurczak
Karol Podolski
Jakub Dolecki
Iława Sailing
SSW MOS Iława
413.90 10
(81.00)
11
(80.00)
- 6
(85.00)
18
(73.00)
18
(94.90)
-
13 Zbigniew Zarzeczny
Anna Gawlak-Skomra
Łukasz Skomra
Jachtkolwiek Project 413.30 15*
(76.00)
15*
(76.00)
10
(81.00)
12
(79.00)
13
(78.00)
23
(88.40)
12
(86.90)
14 Emil Bałdyga
Robert Śliwiński
Bartosz Hajdukiewicz
286.90 16
(75.00)
- - - - 5
(111.80)
3
(100.10)
15 Mirosław Misiaszek
BARTEK NOWAK
Adam Pachowicz
MKS Szkuner Myślibórz 283.80 - - 8
(83.00)
- - 3
(118.30)
16
(82.50)
16 Krzysztof Orwaldi
Mateusz Patrzałek
Kacper Orłowski
KS Spójnia Warszawa 271.10 - - - - 15
(76.00)
12
(102.70)
7
(92.40)
17 Aneta Gajewska
Łukasz Kominiak
Konrad Kowalczyk
250.30 - - - - 14
(77.00)
22
(89.70)
15
(83.60)
18 Michał Oberski
Magdalena Tomalik
Urszula Grabowska
Fundacja Żeglarska DAR ŚLĄSKA 247.80 - 16
(75.00)
- - - 19
(93.60)
19
(79.20)
19 Marcin Markiewicz
Agata Tołłoczko
Michał Salamon
244.00 - 6
(85.00)
12
(79.00)
11
(80.00)
- - -
20 Piotr Hupa
Mateusz Wolski
Piotr Koziorowski
UKS Morka Częstochowa 226.10 - - 17
(74.00)
- 17
(74.00)
- 20
(78.10)
21 Nikodem Gołębiowski
Marek Turniak
Paweł Chalupa
KS Turów Zgorzelec 224.80 - - - 24
(67.00)
19
(72.00)
25
(85.80)
-
22 Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
Jacht Klub Portowiec 189.20 - - 11
(80.00)
- - 7
(109.20)
-
23 Michał Markiewicz
Michał Zydek
Bartosz Nakwasiński
AZS Politechnika Rzeszowska 186.10 - - - - 5
(86.00)
14
(100.10)
-
24 Szymon Winiarski
Dominika Karkus
Krzysztof Czopek
YKP Kraków 177.00 - - - 18
(73.00)
- 11
(104.00)
-
25 Michal Smuszkiewicz
Kamil Majda
Oskar Maguda
Z wiatrem i pod wiatr 162.00 - - 15
(76.00)
5
(86.00)
- - -
26 Andrzej Moroński
Barbara Morońska
Tymoteusz Moroński
Gronik Sailing Team 146.00 - - - 20
(71.00)
16
(75.00)
- -
27 Tomasz Czuba
Michał Sidorowicz
Paulina Bodziony
101.40 - - - - - 13
(101.40)
-
28 Igor Tarasiuk
Hanna Dzik
Rafał Kuszka
Porta Sailing Team 100.00 - 1
(100.00)
- - - - -
29 Jan Witkowski
Ryszard Chybiński
Jacek Szeligiewicz
MKS Szkuner Myślibórz 92.30 - - - - - 20
(92.30)
-
30 Jakub Midor
Katarzyna Midor
Stefan Szopa
90.20 - - - - - - 9
(90.20)
31 Filip Kurczewski
Jan Kurczewski
Agata Gabrysiak
YKP Inowrocław 88.00 - - - 4
(88.00)
- - -
32 Robert Dąbrowski
Marek Ciereszko
Dariusz Skrzypczak
KŻ IKAR Jedlnia-Letnisko 87.10 - - - - - 24
(87.10)
-
33 Wojciech Dziurdź
Katarzyna Czarniecka
Adam Dziurdź
KŻ ŻAGIEL Sokółka 82.00 9
(82.00)
- - - - - -
34 Jacek Smuszkiewicz
Andrzej Synowiec
Marcin Piątek
Z wiatrem i pod wiatr 81.00 - 10
(81.00)
- - - - -
35 Tomasz Szynkiewicz
Jakub Ciesielski
Oskar Szynkiewicz
KŻ Sztorm Barlinek 80.30 - - - - - - 18
(80.30)
36 Artur Pęksyk
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
Porta Sailing Team 80.00 - - - - 11
(80.00)
- -
37 Mariusz Maćkowiak
Martin Valentin
Jarosław Wieciech
80.00 11
(80.00)
- - - - - -
38 Mariusz Kaźmierczak
Marcin Pawłowski
Martyna Wilbrandt - Gotowicz
MKŻ Żnin 79.00 - 12
(79.00)
- - - - -
39 Andrzej Dembiński
Bartosz Dembiński
Zuzanna Raff
78.00 - - - 13
(78.00)
- - -
40 Mateusz Szczepaniak
Maciej Hetke
Tomasz Grzybowski
KŻ Energetyk Konin 78.00 - 13
(78.00)
- - - - -
41 Przemysław Brzeziński
Przemysław Lewosz
Paweł Bronowicz
KŻ ŻAGIEL Sokółka 78.00 13
(78.00)
- - - - - -
42 Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Norbert Garbacz
77.00 - 14
(77.00)
- - - - -
43 Mariusz Wypych
Wojtek Michowicz
Tomasz Sobota
75.00 - - - 16
(75.00)
- - -
44 Wiktor Leśkiewicz
Szymon Wróblewski
Piotr Koziorowski
UKS Morka Częstochowa 70.00 - - - 21
(70.00)
- - -
45 Karol Boguś
Jarosław Mitas
Artur Tyński
69.00 - - - 22
(69.00)
- - -
46 Arkadiusz Bezara
Marek Bornejko
Jakub Bornejko
JK OPTY Otmuchów 68.00 - - - 23
(68.00)
- - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.