PORTA Puchar Polski - Omega (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Punkty
Omega Cup Jeziorak 2021
Regaty z Pasją
Memoriał Juliusza Sieradzkiego
Puchar Polski Południowej
Mistrzostwa Polski w klasie Omega
Puchar Hotelu Robert’s Port
1
Radosław Stachurski
Joanna Pestyk
Mateusz Kaczmarowski
KSW Fregata - Pogoria 1
519.50
-
2 (95)
2 (95)
2 (95)
1 (130)
2 (104.5)
2
Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
Bitnair Nowa Sól
494.60
2 (95)
1 (100)
3 (91)
4 (88)
5 (111.8)
4 (96.8)
3
Krzysztof Łazarski
Edyta Grzelak
Lidia Kowal
Robert's Port
477.90
3 (91)
7 (84)
7 (84)
1 (100)
6 (110.5)
7 (92.4)
4
Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
Monster Sailing Wrocław
Monster Sailing Team
471.30
7 (84)
5 (86)
6 (85)
3 (91)
7 (109.2)
3 (100.1)
5
Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
LIRA KKŻ Kościan
450.70
4 (88)
4 (88)
10 (81)
9 (82)
13 (101.4)
8 (91.3)
6
Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Szymon Danielczyk
Nawrot sport
449.30
6 (85)
-
8 (83)
7 (84)
12 (102.7)
5 (94.6)
7
Krzysztof Grajewski
Ksawery Wierzbicki
Magda Piepiora
Dach System Sailing Team
433.00
9 (82)
8 (83)
12 (79)
12 (79)
15 (98.8)
9 (90.2)
8
Tomasz Staśkiewicz
Maciej Ganc
Arkadiusz Kozimiński
KŻ Petrochemia Płocka
432.90
14 (77)
6 (85)
9 (82)
16 (75)
10 (105.3)
15 (83.6)
9
Michał Smuszkiewicz
Marcin Piątek
Jacek Smuszkiewicz
Stowarzyszenie "Z Wiatrem i pod Wiatr"
416.10
15 (76)
-
14 (77)
11 (80)
17 (96.2)
12 (86.9)
10
Artur Pęksyk
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
Porta Sailing Team
311.40
13 (78)
13 (78)
17 (74)
-
-
17 (81.4)
11
Jędrzej Charłampowicz
Bartosz Mach
Maciej Skiba
Yacht Club Rewa
300.40
-
-
1 (100)
5 (86)
4 (114.4)
-
12
Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Norbert Garbacz
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
245.00
-
10 (81)
-
18 (73)
21 (91)
-
13
Michał Oberski
Sławomir Bialożyt
Ewa Man-Witańska
Fundacja żeglarska DAR ŚLĄSKA
242.60
-
-
19 (72)
14 (77)
19 (93.6)
-
14
Emil Bałdyga
Bartosz HAJDUKIEWICZ
Robert Śliwiński
Roberts Port
210.00
1 (100)
-
-
-
-
1 (110)
15
Marcin Kozubowicz
Klaudiusz Kozubowicz
Jakub Macoch
AWF KATOWICE
191.60
-
-
-
6 (85)
9 (106.6)
-
16
Andrzej Dembiński
Bartosz Dembiński
Piotr Kulpa
Jacht Andrzej Dembiński
178.10
-
-
-
13 (78)
14 (100.1)
-
17
Michal Gajda
Wojciech Lewiński
Bartosz Mach
YC Rewa
171.00
11 (80)
3 (91)
-
-
-
-
18
Stefan Kalinowski
Marek Artur Stefaniuk
Tomasz Knasiecki
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / MIĘDZYSZKOLNY K
169.90
-
-
16 (75)
-
18 (94.9)
-
19
Przemysław Brzeziński
Przemysław Lewosz
Paweł Bronowicz
Klub Żeglarski ŻAGIEL Sokółka
168.00
-
11 (80)
-
-
-
11 (88)
20
Zbigniew Długaszewski
Daniel Motłoch
Bartosz Skrzypczak
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU
164.00
10 (81)
-
-
8 (83)
-
-
21
Wojciech Dziurdź
Adam Dziurdź
Katarzyna Czarniecka
Klub Żeglarski ŻAGIEL Sokółka
162.80
-
14 (77)
-
-
-
13 (85.8)
22
Marcin Dużkowski
Filip Drużkowski
Grzegorz Kotra
KORSIL
Wicherek Brzesko
162.70
-
-
13 (78)
-
-
14 (84.7)
23
Krzysztof Orwaldi
Natalia Pruchnik
Mateusz Patrzałek
KS Spójnia Warszawa
161.00
-
-
11 (80)
10 (81)
-
-
24
Sylwester Lach
Wojciech Bezara
Bogusław Sawicki
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
158.40
-
-
-
21 (70)
23 (88.4)
-
25
Jarosław Cieślak
Piotr Koziorowski
Piotr Hupa
Klub Wodny ENIF Częstochowa
UKS Morka
155.00
12 (79)
-
15 (76)
-
-
-
26
Adrian Lewandowski
Monika Dębowska
Piotr Bachman
KŻ Petrochemia Płock
152.30
-
-
-
19 (72)
-
18 (80.3)
27
Arkadiusz Bezara
Marek Bornejko
Kuba Bornejko
J K Opty Otmuchow
147.00
-
-
18 (73)
17 (74)
-
-
28
Mirosław Misiaszek
123.50
-
-
-
-
2 (123.5)
-
29
Igor Tarasiuk
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
118.30
-
-
-
-
3 (118.3)
-
30
Michał Markiewicz
Wojciech Koczera
Michał Zydek
AZS Politechnika Rzeszowska
107.90
-
-
-
-
8 (107.9)
-
31
Dariusz Bałazy
Dawid Palka
Krzysztof Siuliński
KSW HUTNIK POGORIA
104.00
-
-
-
-
11 (104)
-
32
Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
Jacht Klub Portowiec
97.50
-
-
-
-
16 (97.5)
-
33
Ewa Piksa
Marta Sikorska
Karolina Zasada
93.50
-
-
-
-
-
6 (93.5)
34
Krzysztof Ziaja
Bartosz Kwaśny
Bartosz Jabłoński
Stowarzyszenie "Z Wiatrem i pod Wiatr"
92.30
-
-
-
-
20 (92.3)
-
35
Bartosz Cieślak
Piotr Hupa
Piotr Koziorowski
UKS Morka
89.70
-
-
-
-
22 (89.7)
-
36
Kuba Jurczak
Jakub Dolecki
Karol Podolski
MOS Ilawa
89.10
-
-
-
-
-
10 (89.1)
37
Tomasz Siwiński
Zbigniew Hayn
Arkadiusz Srokowski
Ch S S HALS
88.00
-
-
4 (88)
-
-
-
38
Stefan Szopa
Nicola Kopyciok
Daria Szopa
KW LOK GARLAND GLIWICE
87.10
-
-
-
-
24 (87.1)
-
39
Jan Springer
Bogusław Waszkiewicz
Krzysztof Nurowski
JKM "RODA" Gdynia
86.00
-
-
5 (86)
-
-
-
40
Maciej Skiba
Kamil Chara
Jakub Ankes
AZS Politechnika Rzeszowska
86.00
5 (86)
-
-
-
-
-
41
Marcin Markiewicz
Agata Tołłoczko
Michał Salamon
83.00
8 (83)
-
-
-
-
-
42
Robert Dąbrowski
Marek Ciereszko
Kamila Ciereszko
IKAR Jedlnia Letnisko
82.50
-
-
-
-
-
16 (82.5)
43
Maciej Garniewski
Bartek Ksok
Adam Konecki
DŻYGIT Białystok
82.00
-
9 (82)
-
-
-
-
44
Jerzy Górko
Maciej Żarkowski
Wojciech Kołosoch
Korab
79.00
-
12 (79)
-
-
-
-
45
Rafał Sajkowski
Jarosław Anczakowski
Wojciech Mandela
Jacht Klub Opolski
76.00
-
-
-
15 (76)
-
-
46
Jakub Jarocki
Maciej Drozdowski
Karol Suchodoła
UKŻ Michałowo
76.00
-
15 (76)
-
-
-
-
47
Wojciech Chomik
Michał Luto
Kamil Musielak
75.00
-
16 (75)
-
-
-
-
48
Jakub Jurczak
Jakub Dolecki
Karol Podolski
MOS SSW Iława
75.00
16 (75)
-
-
-
-
-
49
Tomasz Kański
Artur Woźniak
Sławomir Truszkowski
74.00
17 (74)
-
-
-
-
-
50
Krzysztof Juras
Grzegorz Strzemecki
Janusz Mirek
Jacht Klub Opty Otmuchów
71.00
-
-
-
20 (71)
-
-
51
ADAM ŁOBODZIŃSKI
WOJCIECH OGRODNIK
JERZY OGRODNIK
YK STAL GDYNIA
71.00
-
-
20 (71)
-
-
-
52
HENRYK SIERZCHUŁA
TOMASZ PANIĄCZYK
TADEUSZ MIĘŻALSKI
KŻ KOTWICA
70.00
-
-
21 (70)
-
-
-
53
Andrzej Kaliga
Adam Orzechowski
Michał Kaliga
HKŻ Turawa
69.00
-
-
-
22 (69)
-
-
54
Szymon Winiarski
Dominika Karkus
Wiktor Worobiec
Yacht Klub Polski Kraków
68.00
-
-
-
23 (68)
-
-
55
Piotr Hupa
Piotr Koziorowski
Wiktor Leśkiewicz
UKS Morka
67.00
-
-
-
24 (67)
-
-