PORTA Puchar Polski - Omega (2021)

Ostatnia aktualizacja:


Omega Standard
M Załoga Klub Punkty Omega Cup Jeziorak 2021 Regaty z Pasją Memoriał Juliusza Sieradzkiego Puchar Polski Południowej Mistrzostwa Polski w klasie Omega Puchar Hotelu Robert’s Port
1 Radosław Stachurski
Joanna Pestyk
Mateusz Kaczmarowski
KSW Fregata - Pogoria 1 519.50 - 2
(95.00)
2
(95.00)
2
(95.00)
1
(130.00)
2
(104.50)
2 Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
494.60 2
(95.00)
1
(100.00)
3
(91.00)
4*
(88.00)
5
(111.80)
4
(96.80)
3 Krzysztof Łazarski
Edyta Grzelak
Lidia Kowal
Robert's Port 477.90 3
(91.00)
7*
(84.00)
7
(84.00)
1
(100.00)
6
(110.50)
7
(92.40)
4 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
Monster Sailing Wrocław
Monster Sailing Team
471.30 7*
(84.00)
5
(86.00)
6
(85.00)
3
(91.00)
7
(109.20)
3
(100.10)
5 Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
LIRA KKŻ Kościan 450.70 4
(88.00)
4
(88.00)
10*
(81.00)
9
(82.00)
13
(101.40)
8
(91.30)
6 Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Szymon Danielczyk
Nawrot sport 449.30 6
(85.00)
- 8
(83.00)
7
(84.00)
12
(102.70)
5
(94.60)
7 Krzysztof Grajewski
Ksawery Wierzbicki
Magda Piepiora
433.00 9
(82.00)
8
(83.00)
12*
(79.00)
12
(79.00)
15
(98.80)
9
(90.20)
8 Tomasz Staśkiewicz
Maciej Ganc
Arkadiusz Kozimiński
KŻ Petrochemia Płocka 432.90 14
(77.00)
6
(85.00)
9
(82.00)
16*
(75.00)
10
(105.30)
15
(83.60)
9 Michał Smuszkiewicz
Marcin Piątek
Jacek Smuszkiewicz
Stowarzyszenie "Z Wiatrem i pod Wiatr" 416.10 15
(76.00)
- 14
(77.00)
11
(80.00)
17
(96.20)
12
(86.90)
10 Artur Pęksyk
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
Porta Sailing Team 311.40 13
(78.00)
13
(78.00)
17
(74.00)
- - 17
(81.40)
11 Jędrzej Charłampowicz
Bartosz Mach
Maciej Skiba
Yacht Club Rewa 300.40 - - 1
(100.00)
5
(86.00)
4
(114.40)
-
12 Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Norbert Garbacz
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
245.00 - 10
(81.00)
- 18
(73.00)
21
(91.00)
-
13 Michał Oberski
Sławomir Bialożyt
Ewa Man-Witańska
Fundacja Żeglarska DAR ŚLĄSKA 242.60 - - 19
(72.00)
14
(77.00)
19
(93.60)
-
14 Emil Bałdyga
Bartosz HAJDUKIEWICZ
Robert Śliwiński
Roberts Port 210.00 1
(100.00)
- - - - 1
(110.00)
15 Marcin Kozubowicz
Klaudiusz Kozubowicz
Jakub Macoch
AWF KATOWICE 191.60 - - - 6
(85.00)
9
(106.60)
-
16 Andrzej Dembiński
Bartosz Dembiński
Piotr Kulpa
Jacht Andrzej Dembiński 178.10 - - - 13
(78.00)
14
(100.10)
-
17 Michal Gajda
Wojciech Lewiński
Bartosz Mach
YC Rewa 171.00 11
(80.00)
3
(91.00)
- - - -
18 Stefan Kalinowski
Marek Artur Stefaniuk
Tomasz Knasiecki
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
Giżycka Grupa Regatowa
169.90 - - 16
(75.00)
- 18
(94.90)
-
19 Przemysław Brzeziński
Przemysław Lewosz
Paweł Bronowicz
Klub Żeglarski ŻAGIEL Sokółka 168.00 - 11
(80.00)
- - - 11
(88.00)
20 Zbigniew Długaszewski
Daniel Motłoch
Bartosz Skrzypczak
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU 164.00 10
(81.00)
- - 8
(83.00)
- -
21 Wojciech Dziurdź
Adam Dziurdź
Katarzyna Czarniecka
Klub Żeglarski ŻAGIEL Sokółka 162.80 - 14
(77.00)
- - - 13
(85.80)
22 Marcin Dużkowski
Filip Drużkowski
Grzegorz Kotra
KORSIL
Wicherek Brzesko
162.70 - - 13
(78.00)
- - 14
(84.70)
23 Krzysztof Orwaldi
Natalia Pruchnik
Mateusz Patrzałek
KS Spójnia Warszawa 161.00 - - 11
(80.00)
10
(81.00)
- -
24 Sylwester Lach
Wojciech Bezara
Bogusław Sawicki
KLUB ŻEGLARSKI NYSA 158.40 - - - 21
(70.00)
23
(88.40)
-
25 Jarosław Cieślak
Piotr Koziorowski
Piotr Hupa
Klub Wodny ENIF Częstochowa
UKS Morka
155.00 12
(79.00)
- 15
(76.00)
- - -
26 Adrian Lewandowski
Monika Dębowska
Piotr Bachman
KŻ Petrochemia Płock 152.30 - - - 19
(72.00)
- 18
(80.30)
27 Arkadiusz Bezara
Marek Bornejko
Kuba Bornejko
J K Opty Otmuchow 147.00 - - 18
(73.00)
17
(74.00)
- -
28 Mirosław Misiaszek 123.50 - - - - 2
(123.50)
-
29 Igor Tarasiuk
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
118.30 - - - - 3
(118.30)
-
30 Michał Markiewicz
Wojciech Koczera
Michał Zydek
AZS Politechnika Rzeszowska 107.90 - - - - 8
(107.90)
-
31 Dariusz Bałazy
Dawid Palka
Krzysztof Siuliński
KSW HUTNIK POGORIA 104.00 - - - - 11
(104.00)
-
32 Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
Jacht Klub Portowiec 97.50 - - - - 16
(97.50)
-
33 Ewa Piksa
Marta Sikorska
Karolina Zasada
93.50 - - - - - 6
(93.50)
34 Krzysztof Ziaja
Bartosz Kwaśny
Bartosz Jabłoński
Stowarzyszenie "Z Wiatrem i pod Wiatr" 92.30 - - - - 20
(92.30)
-
35 Bartosz Cieślak
Piotr Hupa
Piotr Koziorowski
UKS Morka 89.70 - - - - 22
(89.70)
-
36 Kuba Jurczak
Jakub Dolecki
Karol Podolski
MOS Ilawa 89.10 - - - - - 10
(89.10)
37 Tomasz Siwiński
Zbigniew Hayn
Arkadiusz Srokowski
88.00 - - 4
(88.00)
- - -
38 Stefan Szopa
Nicola Kopyciok
Daria Szopa
KW LOK GARLAND GLIWICE 87.10 - - - - 24
(87.10)
-
39 Jan Springer
Bogusław Waszkiewicz
Krzysztof Nurowski
JKM "RODA" Gdynia 86.00 - - 5
(86.00)
- - -
40 Maciej Skiba
Kamil Chara
Jakub Ankes
AZS Politechnika Rzeszowska 86.00 5
(86.00)
- - - - -
41 Marcin Markiewicz
Agata Tołłoczko
Michał Salamon
83.00 8
(83.00)
- - - - -
42 Robert Dąbrowski
Marek Ciereszko
Kamila Ciereszko
IKAR Jedlnia Letnisko 82.50 - - - - - 16
(82.50)
43 Maciej Garniewski
Bartek Ksok
Adam Konecki
DŻYGIT Białystok 82.00 - 9
(82.00)
- - - -
44 Jerzy Górko
Maciej Żarkowski
Wojciech Kołosoch
Korab 79.00 - 12
(79.00)
- - - -
45 Rafał Sajkowski
Jarosław Anczakowski
Wojciech Mandela
Jacht Klub Opolski 76.00 - - - 15
(76.00)
- -
46 Jakub Jarocki
Maciej Drozdowski
Karol Suchodoła
UKŻ Michałowo 76.00 - 15
(76.00)
- - - -
47 Wojciech Chomik
Michał Luto
Kamil Musielak
75.00 - 16
(75.00)
- - - -
48 Jakub Jurczak
Jakub Dolecki
Karol Podolski
MOS SSW Iława 75.00 16
(75.00)
- - - - -
49 Tomasz Kański
Artur Woźniak
Sławomir Truszkowski
74.00 17
(74.00)
- - - - -
50 Krzysztof Juras
Grzegorz Strzemecki
Janusz Mirek
Jacht Klub Opty Otmuchów 71.00 - - - 20
(71.00)
- -
51 ADAM ŁOBODZIŃSKI
WOJCIECH OGRODNIK
JERZY OGRODNIK
YK STAL GDYNIA
YK STAL GDYNIA
71.00 - - 20
(71.00)
- - -
52 HENRYK SIERZCHUŁA
TOMASZ PANIĄCZYK
TADEUSZ MIĘŻALSKI
KŻ KOTWICA 70.00 - - 21
(70.00)
- - -
53 Andrzej Kaliga
Adam Orzechowski
Michał Kaliga
HKŻ Turawa 69.00 - - - 22
(69.00)
- -
54 Szymon Winiarski
Dominika Karkus
Wiktor Worobiec
Yacht Klub Polski Kraków 68.00 - - - 23
(68.00)
- -
55 Piotr Hupa
Piotr Koziorowski
Wiktor Leśkiewicz
UKS Morka 67.00 - - - 24
(67.00)
- -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.