Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja:

M
Imię i nazwisko
Klub
Ur
Punkty
Dzierżno Cup
Puchar WOZŻ
Jesienny Puchar Warszawy
Ustka Charlotta Sailing Days
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ)
Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza)
Lotos Nord Cup Gdańsk
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Laser Europa Cup Poland
Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser
Mistrzostwa Polski kl. nieolimpijskich
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Filip Rajchert
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
544.51
-
2 (23.91)
1 (25)
-
-
28 (0)
-
5 (46)
-
5 (94.37)
23 (64.52)
3 (97.47)
12 (131.67)
1 (150)
2
Przemysław Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
540.63
-
-
-
-
-
1 (50)
-
1 (50)
-
-
1 (100)
1 (100)
1 (150)
4 (140.63)
3
Adam Sokołowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2003
511.11
-
-
-
-
-
-
-
9 (42)
-
6 (92.96)
13 (80.65)
4 (96.2)
5 (143.33)
7 (131.25)
4
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
2003
494.12
-
-
-
-
-
-
-
10 (41)
-
22 (70.42)
14 (79.03)
6 (93.67)
9 (136.67)
3 (143.75)
5
Stanisław Konarzewski
Giżycka Grupa Regatowa
2004
476.59
-
-
-
-
-
-
-
7 (44)
-
13 (83.1)
7 (90.32)
20 (75.95)
18 (121.67)
5 (137.5)
6
Leon Gniadek
Klub Żeglarski Horn Kraków
2004
467.05
-
-
-
-
-
-
-
12 (39)
-
15 (80.28)
2 (98.39)
25 (69.62)
7 (140)
14 (109.38)
7
Igor Barcikowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
464.76
-
-
-
-
-
-
-
6 (45)
-
30 (59.15)
15 (77.42)
11 (87.34)
13 (130)
9 (125)
8
Bartosz Andrzejak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
463.70
-
-
-
9 (13.89)
-
-
-
13 (38)
-
29 (60.56)
28 (56.45)
9 (89.87)
22 (115)
6 (134.38)
9
Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
454.27
-
-
-
8 (15.28)
-
-
4 (36.36)
16 (35)
-
17 (77.46)
6 (91.94)
10 (88.61)
29 (103.33)
11 (118.75)
10
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
440.58
-
-
-
12 (9.72)
-
-
1 (50)
18 (33)
-
26 (64.79)
17 (74.19)
14 (83.54)
34 (95)
8 (128.13)
11
Jan Krawczyk
CHKŻ Chojnice
2004
429.14
-
-
-
7 (16.67)
-
-
-
-
-
25 (66.2)
5 (93.55)
17 (79.75)
15 (126.67)
13 (112.5)
12
Szymon Oleksiuk
K.S. Spojnia - Warszawa
2004
403.75
-
7 (18.48)
-
-
-
16 (22.22)
-
11 (40)
-
-
12 (82.26)
21 (74.68)
38 (88.33)
17 (100)
13
Maciej Panaś
CHKŻ Chojnice
2004
393.58
-
-
-
2 (23.61)
-
-
-
14 (37)
-
31 (57.75)
10 (85.48)
15 (82.28)
65 (43.33)
10 (121.88)
14
Hubert Roszyk
ŻLKS Poznań
2005
380.09
-
-
-
-
2 (22.92)
-
-
20 (31)
13 (20)
42 (42.25)
16 (75.81)
18 (78.48)
46 (75)
18 (96.88)
15
Filip Miłoszewski
SEJK "Pogoń" Szczecin
2003
379.91
-
-
-
-
-
-
-
2 (49)
-
3 (97.18)
4 (95.16)
2 (98.73)
10 (135)
-
16
Maksymilian Cymerman
UKS Barnim Goleniów
2002
366.74
-
-
-
4 (20.83)
-
-
-
3 (48)
-
11 (85.92)
3 (96.77)
8 (91.14)
25 (110)
-
17
Jakub Wiedeheft
MKŻ Arka Gdynia
2003
364.41
-
-
-
-
-
-
2 (45.45)
4 (47)
-
1 (100)
19 (70.97)
7 (92.41)
16 (125)
-
18
Igor Haufa
ŻLKS Poznań
2003
359.74
-
-
-
-
5 (16.67)
-
-
26 (25)
2 (47.5)
58 (19.72)
27 (58.06)
27 (67.09)
30 (101.67)
27 (68.75)
19
Wiktor Robaczewski
SSW MOS Iława
2003
358.74
-
-
-
-
-
-
-
15 (36)
-
43 (40.85)
25 (61.29)
28 (65.82)
43 (80)
12 (115.63)
20
Maciej Iliński
YKP Gdynia
2004
345.38
-
-
-
3 (22.22)
-
-
6 (27.27)
27 (24)
-
21 (71.83)
30 (53.23)
38 (53.16)
26 (108.33)
29 (62.5)
21
Jakub Ławicki
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2002
344.46
-
-
-
-
-
-
-
17 (34)
-
10 (87.32)
-
13 (84.81)
8 (138.33)
-
22
Antoni Borkowski
AZS Poznań
2003
329.92
-
-
-
-
9 (8.33)
-
-
-
7 (35)
47 (35.21)
20 (69.35)
31 (62.03)
41 (83.33)
26 (71.88)
23
Maksymilian Burdziej
Centrum Żeglarskie Szczecin
2003
329.46
-
-
-
-
-
-
-
8 (43)
-
24 (67.61)
8 (88.71)
12 (86.08)
24 (111.67)
-
24
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
2003
326.31
-
8 (17.39)
5 (20.45)
-
-
8 (37.04)
-
-
-
-
24 (62.9)
35 (56.96)
56 (58.33)
20 (90.63)
25
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
2006
310.82
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (76.06)
-
-
21 (116.67)
23 (81.25)
26
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
2003
306.89
-
-
-
-
-
-
-
23 (28)
-
64 (11.27)
56 (11.29)
24 (70.89)
37 (90)
16 (103.13)
27
Marcin Pietrzak
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
303.95
-
12 (13.04)
3 (22.73)
-
-
14 (25.93)
-
32 (19)
-
50 (30.99)
37 (41.94)
26 (68.35)
49 (70)
25 (75)
28
Andrzej Nowakowski
YKP Gdynia
2004
299.42
-
-
-
6 (18.06)
-
-
-
28 (23)
-
40 (45.07)
26 (59.68)
32 (60.76)
27 (106.67)
39 (31.25)
29
Tomasz Bendlewski
YKP Gdynia
2004
252.76
-
-
-
10 (12.5)
-
-
7 (22.73)
33 (18)
-
51 (29.58)
-
39 (51.9)
45 (76.67)
30 (59.38)
30
Paweł Gerłachowski
YKP Gdynia
2004
251.52
-
-
-
15 (5.56)
-
-
5 (31.82)
31 (20)
-
62 (14.08)
52 (17.74)
44 (45.57)
53 (63.33)
21 (87.5)
31
Wojciech Antoniak
Centrum Żeglarskie Szczecin
2002
249.90
-
-
-
-
-
-
-
19 (32)
-
23 (69.01)
29 (54.84)
19 (77.22)
48 (71.67)
-
32
Alan Kocięda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
249.28
-
-
-
-
-
-
-
-
-
37 (49.3)
33 (48.39)
29 (64.56)
66 (41.67)
19 (93.75)
33
Kacper Dybiec
K.S. Spojnia - Warszawa
2005
234.12
-
14 (10.87)
-
-
-
12 (29.63)
-
30 (21)
-
34 (53.52)
34 (46.77)
-
35 (93.33)
-
34
Adam Slodownik
KS Spójnia Warszawa
2004
215.45
-
4 (21.74)
-
-
-
11 (31.48)
-
22 (29)
-
38 (47.89)
57 (9.68)
16 (81.01)
71 (33.33)
-
35
Kacper Żywiczka
CHKŻ Chojnice
2003
207.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
44 (39.44)
-
30 (63.29)
28 (105)
-
36
Michał Paciorek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2004
202.19
-
13 (11.96)
-
-
-
18 (18.52)
-
21 (30)
-
52 (28.17)
47 (25.81)
-
-
15 (106.25)
37
Marek Szczepankowski
UKS Barnim Goleniów
2005
200.30
-
-
-
13 (8.33)
-
-
-
-
-
63 (12.68)
11 (83.87)
42 (48.1)
55 (60)
-
38
Szymon Gąsiorowski
YKP Gdynia
2005
191.65
-
-
-
17 (2.78)
-
-
8 (18.18)
-
-
66 (8.45)
62 (1.61)
57 (29.11)
58 (55)
24 (78.13)
39
Konrad Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
2004
188.35
-
-
-
-
-
-
-
37 (14)
-
55 (23.94)
22 (66.13)
61 (24.05)
63 (46.67)
37 (37.5)
40
Jakub Rzeszotek
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
183.06
-
17 (7.61)
12 (12.5)
-
-
19 (16.67)
-
36 (15)
-
69 (4.23)
43 (32.26)
56 (30.38)
70 (35)
31 (56.25)
41
Maciej Jarosz
Stowarzyszenie Marina Poraj
2002
175.54
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (78.87)
-
-
33 (96.67)
-
42
Bartosz Dąbrowski
UKŻ 7 Białystok
2004
173.33
-
-
-
-
-
-
-
35 (16)
-
-
42 (33.87)
59 (26.58)
61 (50)
34 (46.88)
43
David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
170.21
-
-
-
-
3 (20.83)
-
-
-
15 (15)
54 (25.35)
-
36 (55.7)
59 (53.33)
-
44
Patryk Furmanek
SSW MOS Iława
2005
168.39
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (35.48)
54 (32.91)
31 (100)
-
45
Kostanty Sawicki
Giżycka Grupa Regatowa
2002
160.44
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (118.33)
-
46
Rafał Szubert
ŻMKS-Poznań
2002
153.86
-
-
-
-
6 (14.58)
-
-
24 (27)
6 (37.5)
-
36 (43.55)
34 (58.23)
-
-
47
Oskar Ponto
Yacht Klub Polski Gdynia
2004
152.88
-
-
-
-
-
-
11 (4.55)
-
-
-
-
-
17 (123.33)
41 (25)
48
Juliusz Hebel
Nautical Club of Larnaca
2003
146.88
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (146.88)
49
Krzysztof Olejnik
UKS Barnim Goleniów
2005
145.83
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (32.5)
-
-
-
23 (113.33)
-
50
Filip Olszewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2006
145.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (145)
-
51
Antoni Nazimek
JKW Poznań
2005
143.33
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (45)
-
-
-
32 (98.33)
-
52
Mikołaj Silny
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2002
141.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (141.67)
-
53
Franciszek Kotlarek
UKS FIR Warszawa
2005
137.16
-
-
7 (18.18)
-
-
22 (11.11)
-
-
-
-
45 (29.03)
48 (40.51)
68 (38.33)
-
54
Paweł Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
136.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
39 (86.67)
33 (50)
55
Mateusz Balicki
CHKŻ Chojnice
2004
131.40
-
-
-
14 (6.94)
-
-
-
-
-
53 (26.76)
-
41 (49.37)
62 (48.33)
-
56
Szymon Maruszczak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
131.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
36 (91.67)
-
57
Stefan Marciniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
125.98
-
-
-
-
8 (10.42)
-
-
-
5 (40)
57 (21.13)
-
37 (54.43)
-
-
58
Bogusz Tłok
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
2004
124.46
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (51.61)
58 (27.85)
64 (45)
-
59
Oskar Maguda
Giżycka Grupa Regatowa
2002
122.30
-
-
-
-
-
-
-
44 (7)
-
46 (36.62)
44 (30.65)
45 (44.3)
-
38 (34.38)
60
Julian Podwalski
SSW MOS Iława
2005
121.37
-
-
-
-
-
-
-
40 (11)
-
-
54 (14.52)
53 (34.18)
54 (61.67)
-
61
Jan Melzer
Giżycka Grupa Regatowa
2005
120.49
-
-
-
-
-
-
-
47 (4)
-
70 (2.82)
59 (6.45)
65 (18.99)
87 (6.67)
22 (84.38)
62
Tymoteusz Wysocki
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
118.07
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
47 (73.33)
-
63
Franciszek Niesiobędzki
Giżycka Grupa Regatowa
2005
117.34
-
-
-
-
-
-
-
46 (5)
-
-
58 (8.06)
60 (25.32)
83 (13.33)
28 (65.63)
64
Maciej Lickendorf
SEJK "Pogoń" Szczecin
2004
112.47
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
38 (40.32)
23 (72.15)
-
-
65
Cezary Popielski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2005
110.45
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (10)
67 (7.04)
-
62 (22.78)
73 (30)
36 (40.63)
66
Kamil Lenczowski
Klub Żeglarski Horn Kraków
2005
109.94
-
-
-
-
-
-
-
25 (26)
-
-
40 (37.1)
43 (46.84)
-
-
67
Antoni Pasich
Centrum Żeglarskie Szczecin
2004
95.05
-
-
-
-
-
-
-
34 (17)
-
-
46 (27.42)
40 (50.63)
-
-
68
Maciej Małachowski
UKŻ 7 Białystok
2003
94.44
-
-
-
-
-
-
-
42 (9)
-
-
32 (50)
52 (35.44)
-
-
69
Paweł Sikora
PKM LOK Poznań
2004
88.08
-
-
-
-
12 (2.08)
-
-
-
10 (27.5)
-
39 (38.71)
67 (16.46)
89 (3.33)
-
70
Michał Grzesiek
ŻMKS-Poznań
2005
87.50
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (22.5)
-
-
-
52 (65)
-
71
Oskar Sawicki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
2006
81.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
42 (81.67)
-
72
Mikołaj Kmin
UKS FIR Warszawa
2005
81.19
-
22 (2.17)
10 (14.77)
-
-
17 (20.37)
-
-
-
-
-
66 (17.72)
74 (28.33)
-
73
Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
80.31
-
-
-
-
-
-
9 (13.64)
-
-
-
-
-
51 (66.67)
-
74
Olek Ponto
Yacht Klub Polski Gdynia
2004
78.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
44 (78.33)
-
75
piotr vogel
JKW Poznań
2005
76.70
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (5)
71 (1.41)
55 (12.9)
64 (20.25)
81 (16.67)
42 (21.88)
76
Teodor Kasprzyk
ŻMKS-Poznań
2005
74.17
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (17.5)
-
-
-
57 (56.67)
-
77
Michał Gonciarz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
2004
68.75
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
76 (25)
35 (43.75)
78
Mateusz Narloch
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
68.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
50 (68.33)
-
79
Dominik Konieczny
ŻMKS-Poznań
2005
67.51
-
-
-
-
11 (4.17)
-
-
38 (13)
18 (7.5)
-
51 (19.35)
70 (12.66)
80 (18.33)
-
80
Dominik Masłoń
Stowarzyszenie Marina Poraj
2005
64.46
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48 (24.19)
63 (21.52)
-
43 (18.75)
81
Karol Głąbik
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
63.49
3 (20.45)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
46 (43.04)
-
-
82
Kacper Fabian
Centrum Żeglarskie Szczecin
2002
61.10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
62 (1.61)
33 (59.49)
-
-
83
Tomasz Procek
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
53.13
7 (11.36)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
47 (41.77)
-
-
84
Tymon Gajdziński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
51.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
60 (51.67)
-
85
Kamil Stemplewski
Giżycka Grupa Regatowa
2005
45.09
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
75 (26.67)
-
86
Gerard Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
2003
42.50
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (42.5)
-
-
-
-
-
87
Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
42.34
-
-
-
-
-
-
-
-
-
68 (5.63)
-
51 (36.71)
-
-
88
Tymoteusz Walicki
UKŻ 7 Białystok
2003
42.20
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
72 (31.67)
-
89
Aleksander Szczygielski
KW LOK "Garland" Gliwice
2002
39.24
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
49 (39.24)
-
-
90
IGOR MIROWSKI
AZS Uniwersytet Warszawski
2006
38.89
-
-
-
-
-
7 (38.89)
-
-
-
-
-
-
-
-
91
Szymon Janiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
36.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
69 (36.67)
-
92
Michał Tokarczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
2004
31.65
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
55 (31.65)
-
-
93
Damian Sobota
Stowarzyszenie Marina Poraj
2004
30.54
9 (6.82)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
53 (16.13)
74 (7.59)
-
-
94
Jakub Jurczak
SSW MOS Iława
2003
28.02
-
-
-
-
-
-
-
50 (1)
-
-
-
71 (11.39)
-
44 (15.63)
95
Wojciech Stefaniak
PKM LOK Poznań
2006
25.00
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (25)
-
-
-
-
-
96
Kacper Klucznik
KST "Elektryk" Grudziądz
2004
21.19
-
-
-
-
-
-
-
45 (6)
-
-
-
68 (15.19)
-
-
97
Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
20.13
-
-
-
-
-
-
-
41 (10)
-
-
-
72 (10.13)
-
-
98
Jakub Marciniak
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
2005
20.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
79 (20)
-
99
Jan Lipowski
KN Lider Kraków
2002
15.50
-
-
-
-
-
-
-
48 (3)
-
-
-
-
-
45 (12.5)
100
Mikołaj Majchrzycki
ŻLKS Poznań
2007
12.50
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (12.5)
-
-
-
-
-
101
Dobromir Sokołowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
12.00
-
-
-
-
-
-
-
39 (12)
-
-
-
-
-
-
102
Gabriel Małecki
Centrum Żeglarskie
2004
10.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
85 (10)
-
103
Mariusz Kowalewski
9.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
65 (9.86)
-
-
-
-
104
Antoni Kiliszek
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
9.09
-
-
15 (9.09)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
105
Jakub Miszczak
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
8.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
73 (8.86)
-
-
106
Franek Kotlarek
UKS FIR Warszawa
2005
8.70
-
16 (8.7)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
107
Dawid Werner
Centrum Żeglarskie Szczecin
2004
8.42
-
-
-
18 (1.39)
-
-
-
-
-
-
61 (3.23)
77 (3.8)
-
-
108
Andrzej Pochopień
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
8.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
86 (8.33)
-
109
Michał Kuczmarski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
7.95
-
-
16 (7.95)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
110
Patryk Smółka
AZS UW Warszawa
2004
7.32
-
23 (1.09)
-
-
-
26 (3.7)
-
-
-
-
-
78 (2.53)
-
-
111
Hubert Baranowski
UKŻ 7 Białystok
2004
6.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
75 (6.33)
-
-
112
Aleksander Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
5.68
-
-
18 (5.68)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
113
Szymon Łata
Yacht Klub Polski Kraków
2003
4.84
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
60 (4.84)
-
-
-
114
Maciej Gomulski
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
4.55
-
-
19 (4.55)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
115
Michał Bednarczyk
UKS Pogoria
2003
4.55
10 (4.55)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
116
Kajetan Gliniecki
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2002
4.35
-
20 (4.35)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
117
Tomasz Gajda
Centrum Żeglarskie Szczecin
2005
4.17
-
-
-
16 (4.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
118
Kajetan Linow
KŻ "Mewa" Poznań
2007
2.50
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (2.5)
-
-
-
-
-
119
Bernard Krajewski
MKŻ Arka Gdynia
2.27
11 (2.27)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
120
Franciszek Mikulski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2005
2.00
-
-
-
-
-
-
-
49 (2)
-
-
-
-
-
-
121
Michał Klimko
UKS Żeglarz Wrocław
2006
1.27
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
79 (1.27)
-
-
122
Ignacy Jabłkowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
2009
1.14
-
-
22 (1.14)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
123
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
2007
0.00
-
-
23 (0)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-