Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Dzierżno Cup
Puchar WOZŻ
Jesienny Puchar Warszawy
Ustka Charlotta Sailing Days
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
Nauticus Cup Oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego
Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza)
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ)
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Lotos Nord Cup Gdańsk
Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser
Laser Europa Cup Poland
Mistrzostwa Polski kl. nieolimpijskich
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Stanisław Konarzewski
Giżycka Grupa Regatowa
2004
476.59
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (44)
7 (90.32)
20 (75.95)
13 (83.1)
18 (121.67)
5 (137.5)
2
Leon Gniadek
Klub Żeglarski Horn Kraków
2004
467.05
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (39)
2 (98.39)
25 (69.62)
15 (80.28)
7 (140)
14 (109.38)
3
Igor Barcikowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
464.76
-
-
-
-
-
11 (23.68)
-
-
-
6 (45)
15 (77.42)
11 (87.34)
30 (59.15)
13 (130)
9 (125)
4
Bartosz Andrzejak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
463.70
-
-
-
9 (13.89)
-
1 (50)
-
-
-
13 (38)
28 (56.45)
9 (89.87)
29 (60.56)
22 (115)
6 (134.38)
5
Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
454.27
-
-
-
8 (15.28)
-
-
4 (36.36)
-
-
16 (35)
6 (91.94)
10 (88.61)
17 (77.46)
29 (103.33)
11 (118.75)
6
Jan Krawczyk
CHKŻ Chojnice
2004
429.14
-
-
-
7 (16.67)
-
-
-
-
-
-
5 (93.55)
17 (79.75)
25 (66.2)
15 (126.67)
13 (112.5)
7
Szymon Oleksiuk
K.S. Spojnia - Warszawa
2004
403.75
-
7 (18.48)
-
-
-
-
-
16 (22.22)
-
11 (40)
12 (82.26)
21 (74.68)
-
38 (88.33)
17 (100)
8
Maciej Panaś
CHKŻ Chojnice
2004
393.58
-
-
-
2 (23.61)
-
-
-
-
-
14 (37)
10 (85.48)
15 (82.28)
31 (57.75)
65 (43.33)
10 (121.88)
9
Hubert Roszyk
ŻLKS Poznań
2005
380.09
-
-
-
-
2 (22.92)
-
-
-
13 (20)
20 (31)
16 (75.81)
18 (78.48)
42 (42.25)
46 (75)
18 (96.88)
10
Maciej Iliński
YKP Gdynia
2004
345.38
-
-
-
3 (22.22)
-
-
6 (27.27)
-
-
27 (24)
30 (53.23)
38 (53.16)
21 (71.83)
26 (108.33)
29 (62.5)
11
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
2006
310.82
-
-
-
-
-
6 (36.84)
-
-
-
-
-
-
18 (76.06)
21 (116.67)
23 (81.25)
12
Marcin Pietrzak
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
303.95
-
12 (13.04)
3 (22.73)
-
-
-
-
14 (25.93)
-
32 (19)
37 (41.94)
26 (68.35)
50 (30.99)
49 (70)
25 (75)
13
Andrzej Nowakowski
YKP Gdynia
2004
299.42
-
-
-
6 (18.06)
-
-
-
-
-
28 (23)
26 (59.68)
32 (60.76)
40 (45.07)
27 (106.67)
39 (31.25)
14
Tomasz Bendlewski
YKP Gdynia
2004
252.76
-
-
-
10 (12.5)
-
-
7 (22.73)
-
-
33 (18)
-
39 (51.9)
51 (29.58)
45 (76.67)
30 (59.38)
15
Paweł Gerłachowski
YKP Gdynia
2004
251.52
-
-
-
15 (5.56)
-
-
5 (31.82)
-
-
31 (20)
52 (17.74)
44 (45.57)
62 (14.08)
53 (63.33)
21 (87.5)
16
Alan Kocięda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
249.28
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
33 (48.39)
29 (64.56)
37 (49.3)
66 (41.67)
19 (93.75)
17
Kacper Dybiec
K.S. Spojnia - Warszawa
2005
234.12
-
14 (10.87)
-
-
-
-
-
12 (29.63)
-
30 (21)
34 (46.77)
-
34 (53.52)
35 (93.33)
-
18
Adam Slodownik
KS Spójnia Warszawa
2004
215.45
-
4 (21.74)
-
-
-
-
-
11 (31.48)
-
22 (29)
57 (9.68)
16 (81.01)
38 (47.89)
71 (33.33)
-
19
Michał Paciorek
KS Spójnia Warszawa
2004
202.19
-
13 (11.96)
-
-
-
-
-
18 (18.52)
-
21 (30)
47 (25.81)
-
52 (28.17)
-
15 (106.25)
20
Marek Szczepankowski
UKS Barnim Goleniów
2005
200.30
-
-
-
13 (8.33)
-
-
-
-
-
-
11 (83.87)
42 (48.1)
63 (12.68)
55 (60)
-
21
Szymon Gąsiorowski
YKP Gdynia
2005
191.65
-
-
-
17 (2.78)
-
-
8 (18.18)
-
-
-
62 (1.61)
57 (29.11)
66 (8.45)
58 (55)
24 (78.13)
22
Konrad Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
2004
188.35
-
-
-
-
-
-
-
-
-
37 (14)
22 (66.13)
61 (24.05)
55 (23.94)
63 (46.67)
37 (37.5)
23
Jakub Rzeszotek
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
183.06
-
17 (7.61)
12 (12.5)
-
-
-
-
19 (16.67)
-
36 (15)
43 (32.26)
56 (30.38)
69 (4.23)
70 (35)
31 (56.25)
24
Bartosz Dąbrowski
UKŻ 7 Białystok
2004
173.33
-
-
-
-
-
14 (15.79)
-
-
-
35 (16)
42 (33.87)
59 (26.58)
-
61 (50)
34 (46.88)
25
Patryk Furmanek
SSW MOS Iława
2005
168.39
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (35.48)
54 (32.91)
-
31 (100)
-
26
Oskar Ponto
Yacht Klub Polski Gdynia
2004
152.88
-
-
-
-
-
-
11 (4.55)
-
-
-
-
-
-
17 (123.33)
41 (25)
27
Krzysztof Olejnik
UKS Barnim Goleniów
2005
145.83
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (32.5)
-
-
-
-
23 (113.33)
-
28
Filip Olszewski
KS Spójnia Warszawa
2006
145.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (145)
-
29
Antoni Nazimek
JKW Poznań
2005
143.33
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (45)
-
-
-
-
32 (98.33)
-
30
Franciszek Kotlarek
UKS FIR Warszawa
2005
137.16
-
-
7 (18.18)
-
-
-
-
22 (11.11)
-
-
45 (29.03)
48 (40.51)
-
68 (38.33)
-
31
Paweł Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
136.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
39 (86.67)
33 (50)
32
Mateusz Balicki
CHKŻ Chojnice
2004
131.40
-
-
-
14 (6.94)
-
-
-
-
-
-
-
41 (49.37)
53 (26.76)
62 (48.33)
-
33
Szymon Maruszczak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
131.14
-
-
-
-
-
5 (39.47)
-
-
-
-
-
-
-
36 (91.67)
-
34
Bogusz Tłok
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
2004
124.46
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (51.61)
58 (27.85)
-
64 (45)
-
35
Julian Podwalski
SSW MOS Iława
2005
121.37
-
-
-
-
-
-
-
-
-
40 (11)
54 (14.52)
53 (34.18)
-
54 (61.67)
-
36
Jan Melzer
Giżycka Grupa Regatowa
2005
120.49
-
-
-
-
-
-
-
-
-
47 (4)
59 (6.45)
65 (18.99)
70 (2.82)
87 (6.67)
22 (84.38)
37
Tymoteusz Wysocki
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
118.07
-
-
-
-
-
3 (44.74)
-
-
-
-
-
-
-
47 (73.33)
-
38
Franciszek Niesiobędzki
Giżycka Grupa Regatowa
2005
117.34
-
-
-
-
-
19 (2.63)
-
-
-
46 (5)
58 (8.06)
60 (25.32)
-
83 (13.33)
28 (65.63)
39
Maciej Lickendorf
SEJK "Pogoń" Szczecin
2004
112.47
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
38 (40.32)
23 (72.15)
-
-
-
40
Cezary Popielski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2005
110.45
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (10)
-
-
62 (22.78)
67 (7.04)
73 (30)
36 (40.63)
41
Kamil Lenczowski
Klub Żeglarski Horn Kraków
2005
109.94
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (26)
40 (37.1)
43 (46.84)
-
-
-
42
Antoni Pasich
Centrum Żeglarskie Szczecin
2004
95.05
-
-
-
-
-
-
-
-
-
34 (17)
46 (27.42)
40 (50.63)
-
-
-
43
Paweł Sikora
PKM LOK Poznań
2004
88.08
-
-
-
-
12 (2.08)
-
-
-
10 (27.5)
-
39 (38.71)
67 (16.46)
-
89 (3.33)
-
44
Michał Grzesiek
ŻMKS-Poznań
2005
87.50
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (22.5)
-
-
-
-
52 (65)
-
45
Oskar Sawicki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
2006
81.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
42 (81.67)
-
46
Mikołaj Kmin
UKS FIR Warszawa
2005
81.19
-
22 (2.17)
10 (14.77)
-
-
-
-
17 (20.37)
-
-
-
66 (17.72)
-
74 (28.33)
-
47
Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
80.31
-
-
-
-
-
-
9 (13.64)
-
-
-
-
-
-
51 (66.67)
-
48
Olek Ponto
Yacht Klub Polski Gdynia
2004
78.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
44 (78.33)
-
49
piotr vogel
JKW Poznań
2005
76.70
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (5)
-
55 (12.9)
64 (20.25)
71 (1.41)
81 (16.67)
42 (21.88)
50
Teodor Kasprzyk
ŻMKS-Poznań
2005
74.17
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (17.5)
-
-
-
-
57 (56.67)
-
51
Michał Gonciarz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
2004
68.75
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
76 (25)
35 (43.75)
52
Mateusz Narloch
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
68.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
50 (68.33)
-
53
Dominik Konieczny
ŻMKS-Poznań
2005
67.51
-
-
-
-
11 (4.17)
-
-
-
18 (7.5)
38 (13)
51 (19.35)
70 (12.66)
-
80 (18.33)
-
54
Dominik Masłoń
Stowarzyszenie Marina Poraj
2005
64.46
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48 (24.19)
63 (21.52)
-
-
43 (18.75)
55
Tymon Gajdziński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
51.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
60 (51.67)
-
56
Dominik Śliwiński
50.00
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
-
-
-
-
-
-
-
57
Jakub Wiedeheft
45.45
-
-
-
-
-
-
2 (45.45)
-
-
-
-
-
-
-
-
58
Kamil Stemplewski
Giżycka Grupa Regatowa
2005
45.09
-
-
-
-
-
13 (18.42)
-
-
-
-
-
-
-
75 (26.67)
-
59
IGOR MIROWSKI
AZS Uniwersytet Warszawski
2006
38.89
-
-
-
-
-
-
-
7 (38.89)
-
-
-
-
-
-
-
60
Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
36.71
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
51 (36.71)
-
-
-
61
Szymon Janiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
36.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
69 (36.67)
-
62
Michał Tokarczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
2004
31.65
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
55 (31.65)
-
-
-
63
Damian Sobota
Stowarzyszenie Marina Poraj
2004
30.54
9 (6.82)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
53 (16.13)
74 (7.59)
-
-
-
64
Wojciech Stefaniak
PKM LOK Poznań
2006
25.00
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (25)
-
-
-
-
-
-
65
Kacper Klucznik
KST "Elektryk" Grudziądz
2004
21.19
-
-
-
-
-
-
-
-
-
45 (6)
-
68 (15.19)
-
-
-
66
Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
20.13
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (10)
-
72 (10.13)
-
-
-
67
Jakub Marciniak
Klub Sportów Wodnych Baltic
2005
20.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
79 (20)
-
68
Mikołaj Majchrzycki
ŻLKS Poznań
2007
12.50
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (12.5)
-
-
-
-
-
-
69
Dobromir Sokołowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
12.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
39 (12)
-
-
-
-
-
70
Gabriel Małecki
Centrum Żeglarskie
2004
10.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
85 (10)
-
71
Mariusz Kowalewski
9.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
65 (9.86)
-
-
72
Antoni Kiliszek
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
9.09
-
-
15 (9.09)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
73
Jakub Miszczak
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
8.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
73 (8.86)
-
-
-
74
Franek Kotlarek
UKS FIR Warszawa
2005
8.70
-
16 (8.7)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
75
Dawid Werner
Centrum Żeglarskie Szczecin
2004
8.42
-
-
-
18 (1.39)
-
-
-
-
-
-
61 (3.23)
77 (3.8)
-
-
-
76
Andrzej Pochopień
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
8.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
86 (8.33)
-
77
Michał Kuczmarski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
7.95
-
-
16 (7.95)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
78
Patryk Smółka
AZS UW Warszawa
2004
7.32
-
23 (1.09)
-
-
-
-
-
26 (3.7)
-
-
-
78 (2.53)
-
-
-
79
Hubert Baranowski
UKŻ 7 Białystok
2004
6.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
75 (6.33)
-
-
-
80
Aleksander Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
5.68
-
-
18 (5.68)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
81
Maciej Gomulski
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
4.55
-
-
19 (4.55)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
82
Tomasz Gajda
Centrum Żeglarskie Szczecin
2005
4.17
-
-
-
16 (4.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
83
Kajetan Linow
KŻ "Mewa" Poznań
2007
2.50
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (2.5)
-
-
-
-
-
-
84
Bernard Krajewski
MKŻ Arka Gdynia
2.27
11 (2.27)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
85
Franciszek Mikulski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2005
2.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
49 (2)
-
-
-
-
-
86
Michał Klimko
UKS Żeglarz Wrocław
2006
1.27
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
79 (1.27)
-
-
-
87
Ignacy Jabłkowski
MKS Dwójka Warszawa
2009
1.14
-
-
22 (1.14)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
88
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
2007
0.00
-
-
23 (0)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-