Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja:

M
Imię i nazwisko
Klub
Ur
Punkty
Dzierżno Cup
Puchar WOZŻ
Puchar Lata
Ustka Charlotta Sailing Days
XX Puchar Żubra
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ)
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza)
Lotos Nord Cup Gdańsk
Laser Europa Cup Poland
Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser
1
Oskar Ponto
YKP Gdynia
2004
271.21
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (48.84)
7 (83.78)
1 (100)
3 (97.37)
2
Filip Olszewski
KS Spójnia Warszawa
2006
271.05
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
-
-
4 (46.51)
1 (100)
17 (75.38)
4 (96.05)
3
Oskar Sawicki
UKS Barnim Goleniów
2006
263.81
-
-
-
7 (16.67)
-
-
-
-
-
1 (50)
-
-
9 (40.7)
2 (97.3)
2 (98.46)
2 (98.68)
4
Tymoteusz Wysocki
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
259.19
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
7 (90.77)
6 (93.42)
5
Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2006
258.70
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
3 (46.43)
-
-
4 (91.89)
4 (95.38)
8 (90.79)
6
MIŁOSZ MICHALAK
YKP Gdynia
2005
242.89
-
-
-
11 (11.11)
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
5 (45.35)
13 (67.57)
6 (92.31)
9 (89.47)
7
Maciej Cymerman
UKS Barnim Goleniów
2006
235.70
-
-
-
5 (19.44)
-
-
-
-
-
2 (45.45)
-
-
3 (47.67)
11 (72.97)
18 (73.85)
5 (94.74)
8
Filip Oleszczyk
UKS Barnim Goleniów
2005
231.44
-
-
-
8 (15.28)
-
-
-
-
-
4 (36.36)
-
-
-
-
9 (87.69)
7 (92.11)
9
Antoni Nazimek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2005
224.94
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (35.71)
-
-
6 (86.49)
8 (89.23)
1 (100)
10
Szymon Maruszczak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
224.72
-
-
2 (22.92)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (44.19)
22 (43.24)
20 (70.77)
11 (86.84)
11
IGOR MIROWSKI
AZS Uniwersytet Warszawski
2006
222.55
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (47.62)
-
-
-
11 (38.37)
8 (81.08)
5 (93.85)
16 (80.26)
12
Krzysztof Olejnik
UKS Barnim Goleniów
2005
219.84
-
-
-
-
-
-
3 (22.06)
-
-
-
-
-
7 (43.02)
16 (59.46)
21 (69.23)
12 (85.53)
13
Aleksander Ponto
YKP Gdynia
2004
218.74
-
-
-
12 (9.72)
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (33.72)
9 (78.38)
3 (96.92)
18 (77.63)
14
Rafał Balicki
CHKŻ Chojnice
2007
211.70
-
-
-
2 (23.61)
-
-
-
-
-
-
2 (48.21)
-
-
20 (48.65)
11 (84.62)
35 (55.26)
15
Igor Rudek
YKP Gdynia
2006
194.23
-
-
-
10 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
5 (34.62)
-
-
14 (80)
26 (67.11)
16
Mateusz Narloch
MKŻ Arka Gdynia
2005
187.26
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (46.15)
10 (39.53)
15 (62.16)
30 (55.38)
17 (78.95)
17
Jan Pacheco-Śledź
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
186.12
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (34.88)
-
25 (63.08)
10 (88.16)
18
Maksymilian Kabat
CHKŻ Chojnice
2006
184.89
-
-
-
3 (22.22)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (27.03)
15 (78.46)
13 (84.21)
19
Maciej Dudek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2008
177.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (94.59)
12 (83.08)
21 (73.68)
20
Jakub Rusiniak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2007
174.41
-
-
5 (16.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (37.21)
21 (45.95)
27 (60)
31 (60.53)
21
Mikołaj Majchrzycki
ŻLKS Poznań
2007
173.54
-
-
-
-
-
-
8 (14.71)
-
-
-
10 (33.93)
-
27 (19.77)
32 (16.22)
31 (53.85)
23 (71.05)
22
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
2006
169.82
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (22.09)
-
23 (66.15)
15 (81.58)
23
Jakub Pietrzak
MKŻ Arka Gdynia
2005
166.70
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (23.08)
13 (36.05)
14 (64.86)
39 (41.54)
27 (65.79)
24
Piotr Grabski
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
2005
166.06
-
-
-
-
-
2 (23.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (86.15)
34 (56.58)
25
Michał Grzesiek
ŻMKS-Poznań
2005
166.03
-
-
-
-
-
-
7 (16.18)
-
-
-
8 (37.5)
-
8 (41.86)
23 (40.54)
36 (46.15)
30 (61.84)
26
Piotr Hofman
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
163.79
4 (21.74)
-
-
-
-
5 (18.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (72.31)
24 (69.74)
27
Wojciech Stefaniak
PKM LOK Poznań
2006
162.83
-
-
-
-
-
-
15 (4.41)
-
-
-
11 (32.14)
-
-
-
13 (81.54)
43 (44.74)
28
Kacper Młodzianowski
AZS Poznań
2005
154.77
-
-
-
-
-
-
11 (10.29)
-
-
-
28 (1.79)
-
-
-
22 (67.69)
20 (75)
29
Michał Skubisz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
153.17
-
-
-
18 (1.39)
-
-
-
-
-
3 (40.91)
-
-
41 (3.49)
-
29 (56.92)
36 (53.95)
30
Gustaw Zalewski
TKŻ Toruń
2007
149.66
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (30.23)
-
26 (61.54)
33 (57.89)
31
Kamil Stemplewski
Giżycka Grupa Regatowa
2005
137.11
-
-
-
-
11 (0)
-
-
-
-
-
-
-
19 (29.07)
-
24 (64.62)
44 (43.42)
32
Tymon Gajdziński
MKŻ Arka Gdynia
2005
132.89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (26.92)
23 (24.42)
-
51 (23.08)
14 (82.89)
33
Paweł Trella
2004
131.50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (42.31)
-
5 (89.19)
-
-
34
Franciszek Kolikow
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2006
129.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (4.55)
-
-
28 (18.6)
-
35 (47.69)
29 (63.16)
35
Wiktor Borkowski
AZS Poznań
2006
127.34
-
-
-
-
-
-
6 (17.65)
-
-
-
16 (23.21)
-
-
-
44 (33.85)
37 (52.63)
36
Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
126.42
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (54.05)
-
22 (72.37)
37
Krzysztof Szczodrowski
CHKŻ Chojnice
2005
121.72
-
-
-
16 (4.17)
-
-
-
-
-
-
18 (19.64)
-
-
36 (5.41)
34 (49.23)
40 (48.68)
38
Jakub Marciniak
KSW Baltic Dziwnów
2005
118.44
-
-
-
15 (5.56)
-
-
-
-
-
7 (22.73)
-
-
-
24 (37.84)
32 (52.31)
52 (32.89)
39
Aleksander Kosowski
CHKŻ Chojnice
2006
116.05
-
-
-
14 (6.94)
-
-
-
-
-
-
20 (16.07)
-
-
29 (24.32)
50 (24.62)
25 (68.42)
40
Marcel Skubański
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2005
113.23
16 (8.7)
-
-
-
-
3 (21.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
33 (50.77)
46 (40.79)
41
Adam Cwojdziński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2006
112.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (17.86)
-
-
-
43 (35.38)
32 (59.21)
42
Kacper Dybiec
K.S. Spojnia - Warszawa
2005
112.03
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (35.71)
-
-
-
-
-
-
19 (76.32)
43
Teodor Kasprzyk
ŻMKS-Poznań
2005
110.28
-
-
-
-
-
-
5 (19.12)
-
-
-
17 (21.43)
-
34 (11.63)
27 (29.73)
40 (40)
-
44
Wojciech Juszczak
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
105.26
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (18.18)
-
-
22 (25.58)
-
45 (32.31)
41 (47.37)
45
Szymon Franecki
Pogoń Szczecin
2003
100.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
33 (13.51)
28 (58.46)
45 (42.11)
46
Szymon Małachowski
UKŻ 7 Białystok
2006
92.29
-
-
7 (12.5)
-
7 (10)
-
-
-
-
-
-
-
29 (17.44)
-
46 (30.77)
53 (31.58)
47
Bartłomiej Wrzosek
Klub Żeglarski Horn Kraków
2007
91.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (26.74)
-
-
28 (64.47)
48
Mateusz Śledzik
KW LOK "Garland" Gliwice
2005
88.92
21 (3.26)
-
-
-
-
6 (16.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
37 (44.62)
56 (27.63)
49
Maciej Gomulski
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
86.48
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (30.95)
-
-
-
-
31 (18.92)
53 (20)
50 (35.53)
50
Kacper Rodziewicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
85.99
-
-
-
17 (2.78)
-
-
-
-
-
6 (27.27)
-
-
31 (15.12)
-
63 (4.62)
38 (51.32)
51
Tymoteusz Mika
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
83.04
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (16.28)
-
38 (43.08)
59 (23.68)
52
Kuba Matysik
YKP Kraków
2005
76.92
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (76.92)
-
53
Szymon Janiak
MKŻ Arka Gdynia
2005
76.19
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (15.38)
35 (10.47)
34 (10.81)
-
39 (50)
54
Mikołaj Dąbrowski
UKS Żeglarz Wrocław
2005
75.43
-
-
-
-
-
-
-
4 (17.5)
-
-
-
-
-
-
54 (18.46)
47 (39.47)
55
Szymon Szymanowicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
73.15
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (13.64)
-
-
-
-
41 (38.46)
61 (21.05)
56
Kajetan Linow
KŻ "Mewa" Poznań
2007
73.15
-
-
-
-
-
-
17 (1.47)
-
-
-
27 (3.57)
-
39 (5.81)
-
42 (36.92)
55 (28.95)
57
Konrad Wlazlowski
2005
70.58
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (19.23)
-
19 (51.35)
-
-
58
Jeremi Ślusarski
KŻ "Mewa" Poznań
2006
68.30
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (14.29)
-
32 (13.95)
-
48 (27.69)
57 (26.32)
59
Konrad Ciernia
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
67.20
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (20.93)
35 (8.11)
-
48 (38.16)
60
Josh Kurzawa
PKM LOK Poznań
2006
65.83
-
-
-
-
-
-
16 (2.94)
-
-
-
25 (7.14)
-
-
-
52 (21.54)
51 (34.21)
61
Oliwier Rubinkowski
KW LOK "Garland" Gliwice
2004
65.73
11 (14.13)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
47 (29.23)
60 (22.37)
62
Maciej Placzke
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2006
56.05
-
7 (10)
-
-
-
-
-
-
22 (0)
-
-
-
-
-
-
42 (46.05)
63
Michał Bortkiewicz
UKS Żeglarz Wrocław
2005
55.19
-
-
-
-
-
9 (11.67)
-
2 (22.5)
-
-
-
-
-
-
61 (7.69)
58 (25)
64
Antoni Kasprzyk
KN Lider Kraków
2003
53.21
5 (20.65)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (32.56)
-
-
-
65
Szymon Pytlowany
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
2006
53.04
15 (9.78)
-
-
-
-
12 (6.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
49 (26.15)
64 (17.11)
66
Jakub Trojnar
Klub Żeglarski Horn Kraków
2005
49.55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
38 (6.98)
-
58 (12.31)
54 (30.26)
67
Szymon Rossa
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2006
48.41
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (26.79)
-
-
30 (21.62)
-
-
68
Bartłomiej Heksel
KN Lider Kraków
2004
47.48
6 (19.57)
-
-
-
-
8 (13.33)
-
-
-
-
-
-
20 (27.91)
-
-
-
69
Jacek Kalinowski
CHKŻ Chojnice
2006
44.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (44.64)
-
-
-
-
-
70
Andrzej Nowakowski
YKP Gdynia
2004
42.86
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (42.86)
-
-
-
-
-
-
-
71
Paweł Sikora
PKM LOK Poznań
2004
42.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (42.86)
-
-
-
-
-
72
Maciej Kowalski
KW LOK "Garland" Gliwice
2007
37.97
-
-
-
-
-
11 (8.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
57 (13.85)
65 (15.79)
73
Konstantyn Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
2005
36.84
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
49 (36.84)
74
Patryk Furmanek
SSW MOS Iława
2005
31.40
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (31.4)
-
-
-
75
Antoni Lipiński
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
2006
30.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (30.36)
-
-
-
-
-
76
Andrzej Pochopień
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
30.10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
37 (8.14)
-
56 (15.38)
72 (6.58)
77
Maksymilian Wróbel
Centrum Żeglarskie Szczecin
2007
28.97
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
60 (9.23)
62 (19.74)
78
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
2007
28.57
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (28.57)
-
-
-
-
-
-
-
79
Maciej Chybiński
UKS Żeglarz Wrocław
2005
28.16
-
-
-
-
-
-
-
5 (15)
-
-
-
-
-
-
-
67 (13.16)
80
Franek Kotlarek
UKS FIR Warszawa
2005
26.19
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (26.19)
-
-
-
-
-
-
-
81
Michał Kuchtyn
UKS BRYG Wrocław
2007
25.00
-
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
82
Marek Sokołowski
AZS UW Warszawa
2006
23.82
-
10 (2.5)
-
-
-
-
-
-
16 (14.29)
-
-
-
-
-
64 (3.08)
74 (3.95)
83
Mikołaj Kmin
UKS FIR Warszawa
2005
23.81
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (23.81)
-
-
-
-
-
-
-
84
Nikodem Górski
Giżycka Grupa Regatowa
2006
23.51
-
-
9 (8.33)
-
9 (5)
-
-
-
-
-
-
-
40 (4.65)
-
66 (0)
69 (10.53)
85
MICHAŁ SITKO
YKP Kraków
2004
23.26
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (23.26)
-
-
-
86
Przemysław Żukowski
UKS Żeglarz Wrocław
2005
22.61
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
59 (10.77)
68 (11.84)
87
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
2003
21.43
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (21.43)
-
-
-
-
-
-
-
88
Ernest Radziwon
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
20.78
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
43 (1.16)
37 (2.7)
55 (16.92)
76 (1.32)
89
Michał Tokarczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
2004
18.48
7 (18.48)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
90
Maciej Malitowski
KW LOK "Garland" Gliwice
2008
18.42
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
63 (18.42)
91
Maciej Małachowski
UKŻ 7 Białystok
2003
17.50
-
-
-
-
4 (17.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
92
Maciej Maciejczyk
UKS Pogoria
2004
17.39
8 (17.39)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
93
Szymon Oleksiuk
K.S. Spojnia - Warszawa
2004
16.67
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (16.67)
-
-
-
-
-
-
-
94
Jakub Oblonk
TS "Kuźnia" Rybnik
2006
16.64
22 (2.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
66 (14.47)
95
Aleksander Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
15.92
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (7.14)
-
-
-
-
-
62 (6.15)
75 (2.63)
96
Patryk Staluszka
YKP Gdynia
2006
15.58
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (7.69)
-
-
-
71 (7.89)
97
Bartosz Dąbrowski
UKŻ 7 Białystok
2004
15.00
-
-
-
-
5 (15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
98
Maksymilian Papucki
UKS Zalew Kielce
2006
14.83
-
6 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
42 (2.33)
-
-
-
99
Dominik Masłoń
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2005
13.04
12 (13.04)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
100
Tymoteusz Walicki
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
2003
12.50
-
-
-
-
6 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
101
Filip Jarosiewicz
11.54
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (11.54)
-
-
-
-
102
Igor Fałowski
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2006
10.87
14 (10.87)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
103
Maximilian Sitek
UKŻ Pirat Bolesławiec
2006
10.00
-
-
-
-
-
-
-
7 (10)
-
-
-
-
-
-
-
-
104
Igor Wierzbowski
KN Lider Kraków
2007
9.30
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
36 (9.3)
-
-
-
105
Emil Rutkowski
TKŻ Toruń
2006
9.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
70 (9.21)
106
Mikołaj Mataczyński
AZS Poznań
2008
8.93
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (8.93)
-
-
-
-
-
107
Cezary Popielski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2005
8.82
-
-
-
-
-
-
12 (8.82)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
108
Dominik Szymaszek
UKS Pogoria
2005
7.61
17 (7.61)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
109
Hubert Baranowski
UKŻ 7 Białystok
2004
7.50
-
-
10 (6.25)
-
8 (7.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
110
Noah Hugeth
UKŻ Pirat Bolesławiec
2006
7.50
-
-
-
-
-
-
-
8 (7.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
111
Igor Tomczyk
TS "Kuźnia" Rybnik
2005
5.43
19 (5.43)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
112
Jakub Kuczyński
AZS UW Warszawa
2006
5.26
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
73 (5.26)
113
Ignacy Jabłkowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
2009
3.92
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (2.38)
-
-
-
-
-
65 (1.54)
-
114
Jakub Ulczycki
UKŻ Pirat Bolesławiec
2006
2.50
-
-
-
-
-
-
-
10 (2.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
115
Igor Bogusz
KN Lider Kraków
2005
1.67
-
-
-
-
-
15 (1.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
116
Jakub Modzelewski
AZS Poznań
2004
0.00
-
-
-
-
-
-
18 (0)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
117
Patryk Smółka
AZS Uniwersytet Warszawski
2004
0.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
66 (0)
-