Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja:


LAS U22
M Załoga Klub Ur Punkty Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Laser Europa Cup Poland Mistrzostwa Polski Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Kacper Błaszczyk TS Kuźnia Rybnik 2000 448.28 - 11
(28.26)
1
(100.00)
13
(63.64)
- 14
(116.38)
2
(140.00)
2 Tomasz Misiak JKW Poznań 2001 398.43 2
(45.00)
16*
(17.39)
2
(95.24)
20*
(42.42)
15
(62.16)
18
(106.03)
7
(90.00)
3 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 2002 393.20 - 13
(23.91)
5
(80.95)
16
(54.55)
21*
(45.95)
15
(113.79)
4
(120.00)
4 Hubert Polaczyk KŻ Mewa Poznań 2001 378.16 3
(40.00)
14*
(21.74)
4
(85.71)
19*
(45.45)
17
(56.76)
22
(95.69)
6
(100.00)
5 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 2000 325.19 - 5
(41.30)
- 8
(78.79)
9
(78.38)
10
(126.72)
-
6 Mikołaj Silny SEJK Pogoń Szczecin 2002 323.35 - 7
(36.96)
- 9
(75.76)
6
(86.49)
11
(124.14)
-
7 Piotr Malinowski SSW Iława 2001 308.20 - 9
(32.61)
- 14
(60.61)
13
(67.57)
2
(147.41)
-
8 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 284.16 - 3
(45.65)
- 7
(81.82)
25
(35.14)
12
(121.55)
-
9 Bartłomiej Mierzwa TS Kuźnia Rybnik 2003 239.22 - 10
(30.43)
3
(90.48)
18
(48.48)
30*
(21.62)
32
(69.83)
-
10 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 2003 220.52 - - - - - 24
(90.52)
3
(130.00)
11 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa 2002 212.94 - 17
(15.22)
15
(33.33)
28
(18.18)
34*
(10.81)
45
(36.21)
5
(110.00)
12 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 2003 195.53 - 19
(10.87)
10
(57.14)
26
(24.24)
- 50
(23.28)
8
(80.00)
13 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 2002 186.77 - 15
(19.57)
9
(61.90)
24
(30.30)
- 30
(75.00)
-
14 Filip Miłoszewski SEJK Pogoń Szczecin 2003 134.48 - - - - - 7
(134.48)
-
15 Łukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa 2001 129.31 - - - - - 9
(129.31)
-
16 Kacper Ludwiński UKŻ Wiking Toruń 2000 122.56 - 18
(13.04)
6
(76.19)
23
(33.33)
- - -
17 Przemysław Machowski 2003 118.97 - - - - - 13
(118.97)
-
18 Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa 2003 111.21 - - - - - 16
(111.21)
-
19 Jędrzej Bering KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2001 109.34 - - 14
(38.10)
25
(27.27)
35*
(8.11)
42
(43.97)
-
20 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 2003 108.05 - - 8
(66.67)
- - 43
(41.38)
-
21 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2003 103.45 - - - - - 19
(103.45)
-
22 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 101.03 - - - - - 47
(31.03)
9
(70.00)
23 Maciej Grabowski 100.00 - - - - 1
(100.00)
- -
24 Tadeusz Kubiak 94.59 - - - - 3
(94.59)
- -
25 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 85.34 - - - - - 26
(85.34)
-
26 Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 2001 83.43 - 8
(34.78)
- - 20
(48.65)
- -
27 Maksymilian Burdziej KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2003 82.76 - - - - - 27
(82.76)
-
28 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 2003 68.62 4
(35.00)
- - - - 46
(33.62)
-
29 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 64.66 - - - - - 34
(64.66)
-
30 Maksymilian Cymerman UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 2002 62.07 - - - - - 35
(62.07)
-
31 Wiktor Robaczewski SSW Iława 2003 59.48 - - - - - 36
(59.48)
-
32 Stanislaw Klimaszewski 59.46 - - - - 16
(59.46)
- -
33 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 58.38 - 22
(4.35)
17
(23.81)
30
(12.12)
- 52
(18.10)
-
34 Dominik Śliwiński KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 2003 56.90 - - - - - 37
(56.90)
-
35 Wojciech Antoniak KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2002 54.31 - - - - - 38
(54.31)
-
36 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 52.38 - - 11
(52.38)
- - - -
37 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 51.72 - - - - - 39
(51.72)
-
38 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 2002 50.82 - - 21
(4.76)
32
(6.06)
- - 12
(40.00)
39 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 50.00 1
(50.00)
- - - - - -
40 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 2000 49.14 - - - - - 40
(49.14)
-
41 Maciej Jarosz Stowarzyszenie Marina Poraj 2002 39.39 - - - 21
(39.39)
- - -
42 Aleksander Unruh OŚ AZS Poznań 2000 30.00 5
(30.00)
- - - - - -
43 Maciej Reck JKW Poznań 2004 28.57 - - 16
(28.57)
- - - -
44 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 2002 27.62 - 20
(8.70)
- - 31
(18.92)
- -
45 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 25.86 - - - - - 49
(25.86)
-
46 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 25.00 6
(25.00)
- - - - - -
47 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 2004 20.69 - - - - - 51
(20.69)
-
48 Piotr Vogel JKW Poznań 2005 20.34 9
(10.00)
- - - - 55
(10.34)
-
49 David Goetz OŚ AZS Poznań 2003 20.00 7
(20.00)
- - - - - -
50 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 15.52 - - - - - 53
(15.52)
-
51 Dominik Konieczny ŻMKS Poznań 2005 15.00 8
(15.00)
- - - - - -
52 Dobromir Sokołowski JKW Poznań 2004 14.29 - - 19
(14.29)
- - - -
53 Franek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 12.93 - - - - - 54
(12.93)
-
54 Mikołaj Warot JKW Poznań 2005 7.90 - 23
(2.17)
- 33
(3.03)
37
(2.70)
- -
55 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 7.76 - - - - - 56
(7.76)
-
56 Radosław Jankowski Nauticus YC Olsztyn 1999 6.52 - 21
(6.52)
22 - - - -
57 Bartosz Dąbrowski UKŻ Siódemka Białystok 2004 5.17 - - - - - 57
(5.17)
-
58 Maciej Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2003 2.59 - - - - - 58
(2.59)
-
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.