LAS U22
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2020

RANKING LAS U22

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Laser Europa Cup Poland Mistrzostwa Polski Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2000 448.28 - 11 (28.26) 1 (100) 13 (63.64) - 14 (116.38) 2 (140)
2 Tomasz Misiak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2001 398.43 2 (45) 16 (17.39) 2 (95.24) 20 (42.42) 15 (62.16) 18 (106.03) 7 (90)
3 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 2002 393.20 - 13 (23.91) 5 (80.95) 16 (54.55) 21 (45.95) 15 (113.79) 4 (120)
4 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2001 378.16 3 (40) 14 (21.74) 4 (85.71) 19 (45.45) 17 (56.76) 22 (95.69) 6 (100)
5 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 2000 325.19 - 5 (41.3) - 8 (78.79) 9 (78.38) 10 (126.72) -
6 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 2002 323.35 - 7 (36.96) - 9 (75.76) 6 (86.49) 11 (124.14) -
7 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 2001 308.20 - 9 (32.61) - 14 (60.61) 13 (67.57) 2 (147.41) -
8 Michał Krasodomski AZS AWFiS Gdansk 2003 284.16 - 3 (45.65) - 7 (81.82) 25 (35.14) 12 (121.55) -
9 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 2003 239.22 - 10 (30.43) 3 (90.48) 18 (48.48) 30 (21.62) 32 (69.83) -
10 Jakub Wiedeheft MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2003 220.52 - - - - - 24 (90.52) 3 (130)
11 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa 2002 212.94 - 17 (15.22) 15 (33.33) 28 (18.18) 34 (10.81) 45 (36.21) 5 (110)
12 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 2003 195.53 - 19 (10.87) 10 (57.14) 26 (24.24) - 50 (23.28) 8 (80)
13 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 2002 186.77 - 15 (19.57) 9 (61.9) 24 (30.3) - 30 (75) -
14 Filip Miłoszewski STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 2003 134.48 - - - - - 7 (134.48) -
15 Łukasz Machowski MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2001 129.31 - - - - - 9 (129.31) -
16 Kacper Ludwiński UKŻ "Wiking" Toruń 2000 122.56 - 18 (13.04) 6 (76.19) 23 (33.33) - - -
17 Przemysław Machowski 2003 118.97 - - - - - 13 (118.97) -
18 Filip Rajchert MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2003 111.21 - - - - - 16 (111.21) -
19 Jędrzej Bering Centrum Żeglarskie Szczecin 2001 109.34 - - 14 (38.1) 25 (27.27) 35 (8.11) 42 (43.97) -
20 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 2003 108.05 - - 8 (66.67) - - 43 (41.38) -
21 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2003 103.45 - - - - - 19 (103.45) -
22 Karol Eriksson MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 101.03 - - - - - 47 (31.03) 9 (70)
23 Maciej Grabowski 100.00 - - - - 1 (100) - -
24 Tadeusz Kubiak 94.59 - - - - 3 (94.59) - -
25 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 85.34 - - - - - 26 (85.34) -
26 Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 2001 83.43 - 8 (34.78) - - 20 (48.65) - -
27 Maksymilian Burdziej Centrum Żeglarskie 2003 82.76 - - - - - 27 (82.76) -
28 Antoni Borkowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2003 68.62 4 (35) - - - - 46 (33.62) -
29 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 64.66 - - - - - 34 (64.66) -
30 Maksymilian Cymerman UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 2002 62.07 - - - - - 35 (62.07) -
31 Wiktor Robaczewski STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 2003 59.48 - - - - - 36 (59.48) -
32 Stanislaw Klimaszewski 59.46 - - - - 16 (59.46) - -
33 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie 2004 58.38 - 22 (4.35) 17 (23.81) 30 (12.12) - 52 (18.1) -
34 Dominik Śliwiński KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 2003 56.90 - - - - - 37 (56.9) -
35 Wojciech Antoniak Centrum Żeglarskie 2002 54.31 - - - - - 38 (54.31) -
36 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 52.38 - - 11 (52.38) - - - -
37 Filip Kapała MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 51.72 - - - - - 39 (51.72) -
38 Kajetan Gliniecki Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2002 50.82 - - 21 (4.76) 32 (6.06) - - 12 (40)
39 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 50.00 1 (50) - - - - - -
40 Piotr Ostrowski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 2000 49.14 - - - - - 40 (49.14) -
41 Maciej Jarosz Stowarzyszenie Marina Poraj 2002 39.39 - - - 21 (39.39) - - -
42 Aleksander Unruh AZS Poznań 2000 30.00 5 (30) - - - - - -
43 Maciej Reck JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 28.57 - - 16 (28.57) - - - -
44 David Gdaniec Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2002 27.62 - 20 (8.7) - - 31 (18.92) - -
45 Przemysław Okoński UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 2003 25.86 - - - - - 49 (25.86) -
46 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 25.00 6 (25) - - - - - -
47 Alan Kocięda MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 20.69 - - - - - 51 (20.69) -
48 Piotr Vogel JKW Poznań 2005 20.34 9 (10) - - - - 55 (10.34) -
49 David Goetz ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2003 20.00 7 (20) - - - - - -
50 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 15.52 - - - - - 53 (15.52) -
51 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 2005 15.00 8 (15) - - - - - -
52 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 14.29 - - 19 (14.29) - - - -
53 Franek Kotlarek UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 2005 12.93 - - - - - 54 (12.93) -
54 Mikołaj Warot JKW Poznań 2005 7.90 - 23 (2.17) - 33 (3.03) 37 (2.7) - -
55 Mikołaj Kmin UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 2005 7.76 - - - - - 56 (7.76) -
56 Radosław Jankowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 1999 6.52 - 21 (6.52) 22 (0) - - - -
57 Bartosz Dąbrowski UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 2004 5.17 - - - - - 57 (5.17) -
58 Maciej Małachowski UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 2003 2.59 - - - - - 58 (2.59) -
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (04.10.2020)