LAS 4.7 M U18
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2020

RANKING LAS 4.7 M U18

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Dzierżno Cup Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Puchar WOZŻ Puchar Lata Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
1 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 259.19 - - - 1 (25) 1 (50) 6 (93.42) 7 (90.77)
2 Oskar Ponto YKP Gdynia 2004 246.21 - - - - 2 (48.84) 3 (97.37) 1 (100)
3 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 2006 242.94 - - 1 (25) - 4 (46.51) 4 (96.05) 17 (75.38)
4 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 2006 237.84 - - - - 9 (40.7) 2 (98.68) 2 (98.46)
5 MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia 2005 227.13 - - - - 5 (45.35) 9 (89.47) 6 (92.31)
6 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 224.72 - - - 2 (22.92) 6 (44.19) 11 (86.84) 20 (70.77)
7 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 2005 219.84 - 3 (22.06) - - 7 (43.02) 12 (85.53) 21 (69.23)
8 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 2006 216.26 - - - - 3 (47.67) 5 (94.74) 18 (73.85)
9 IGOR MIROWSKI AZS Uniwersytet Warszawski 2006 212.48 - - - - 11 (38.37) 16 (80.26) 5 (93.85)
10 Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2006 211.17 - 1 (25) - - - 8 (90.79) 4 (95.38)
11 Aleksander Ponto YKP Gdynia 2004 208.27 - - - - 15 (33.72) 18 (77.63) 3 (96.92)
12 Antoni Nazimek JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2005 189.23 - - - - - 1 (100) 8 (89.23)
13 Jan Pacheco-Śledź Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 186.12 - - - - 14 (34.88) 10 (88.16) 25 (63.08)
14 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 2005 179.80 - - - - - 7 (92.11) 9 (87.69)
15 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007 174.41 - - - 5 (16.67) 12 (37.21) 31 (60.53) 27 (60)
16 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 2005 173.86 - - - - 10 (39.53) 17 (78.95) 30 (55.38)
17 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 169.82 - - - - 25 (22.09) 15 (81.58) 23 (66.15)
18 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 2005 166.03 - 7 (16.18) - - 8 (41.86) 30 (61.84) 36 (46.15)
19 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 2003 163.79 4 (21.74) - - - - 24 (69.74) 19 (72.31)
20 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 2006 162.67 - - - - - 13 (84.21) 15 (78.46)
21 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 159.38 - 8 (14.71) - - 27 (19.77) 23 (71.05) 31 (53.85)
22 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008 156.76 - - - - - 21 (73.68) 12 (83.08)
23 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 2005 152.98 - 11 (10.29) - - - 20 (75) 22 (67.69)
24 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 2007 149.66 - - - - 18 (30.23) 33 (57.89) 26 (61.54)
25 Igor Rudek YKP Gdynia 2006 147.11 - - - - - 26 (67.11) 14 (80)
26 Jakub Pietrzak MKŻ Arka Gdynia 2005 143.38 - - - - 13 (36.05) 27 (65.79) 39 (41.54)
27 Piotr Grabski Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 2005 142.73 - - - - - 34 (56.58) 10 (86.15)
28 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007 139.88 - - - - - 35 (55.26) 11 (84.62)
29 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 137.11 - - - - 19 (29.07) 44 (43.42) 24 (64.62)
30 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 2006 130.69 - 15 (4.41) - - - 43 (44.74) 13 (81.54)
31 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 130.39 - - - - 23 (24.42) 14 (82.89) 51 (23.08)
32 Franciszek Kolikow Kołobrzeska Grupa Regatowa 2006 129.45 - - - - 28 (18.6) 29 (63.16) 35 (47.69)
33 Michał Skubisz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 114.36 - - - - 41 (3.49) 36 (53.95) 29 (56.92)
34 Wojciech Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 105.26 - - - - 22 (25.58) 41 (47.37) 45 (32.31)
35 Wiktor Borkowski AZS Poznań 2006 104.13 - 6 (17.65) - - - 37 (52.63) 44 (33.85)
36 Szymon Franecki Pogoń Szczecin 2003 100.57 - - - - - 45 (42.11) 28 (58.46)
37 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2005 100.26 16 (8.7) - - - - 46 (40.79) 33 (50.77)
38 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 2005 97.91 - - - - - 40 (48.68) 34 (49.23)
39 Adam Cwojdziński ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2006 94.59 - - - - - 32 (59.21) 43 (35.38)
40 Aleksander Kosowski CHKŻ Chojnice 2006 93.04 - - - - - 25 (68.42) 50 (24.62)
41 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 2006 92.29 - - - 7 (12.5) 29 (17.44) 53 (31.58) 46 (30.77)
42 Bartłomiej Wrzosek Klub Żeglarski Horn Kraków 2007 91.21 - - - - 21 (26.74) 28 (64.47) -
43 Jakub Marciniak KSW Baltic Dziwnów 2005 85.20 - - - - - 52 (32.89) 32 (52.31)
44 Tymoteusz Mika Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 83.04 - - - - 30 (16.28) 59 (23.68) 38 (43.08)
45 Kuba Matysik YKP Kraków 2005 76.92 - - - - - - 16 (76.92)
46 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 2005 76.32 - - - - - 19 (76.32) -
47 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 2005 75.51 21 (3.26) - - - - 56 (27.63) 37 (44.62)
48 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 2007 73.15 - 17 (1.47) - - 39 (5.81) 55 (28.95) 42 (36.92)
49 Piotr Flieger MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 72.37 - - - - - 22 (72.37) -
50 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 71.06 - - - - 31 (15.12) 38 (51.32) 63 (4.62)
51 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 2005 70.75 - 5 (19.12) - - 34 (11.63) - 40 (40)
52 Jeremi Ślusarski KŻ "Mewa" Poznań 2006 67.96 - - - - 32 (13.95) 57 (26.32) 48 (27.69)
53 Oliwier Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice 2004 65.73 11 (14.13) - - - - 60 (22.37) 47 (29.23)
54 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 2005 60.47 - - - - 35 (10.47) 39 (50) -
55 Szymon Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 59.51 - - - - - 61 (21.05) 41 (38.46)
56 Konrad Ciernia Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 59.09 - - - - 26 (20.93) 48 (38.16) -
57 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań 2006 58.69 - 16 (2.94) - - - 51 (34.21) 52 (21.54)
58 Mikołaj Dąbrowski UKS "Żeglarz" Wrocław 2005 57.93 - - - - - 47 (39.47) 54 (18.46)
59 Maciej Placzke Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2006 56.05 - - 7 (10) - - 42 (46.05) -
60 Maciej Gomulski MKS "Dwójka" Warszawa 2004 55.53 - - - - - 50 (35.53) 53 (20)
61 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 2003 53.21 5 (20.65) - - - 16 (32.56) - -
62 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2006 53.04 15 (9.78) - - - - 64 (17.11) 49 (26.15)
63 Jakub Trojnar Klub Żeglarski Horn Kraków 2005 49.55 - - - - 38 (6.98) 54 (30.26) 58 (12.31)
64 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 2004 47.48 6 (19.57) - - - 20 (27.91) - -
65 Konstantyn Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 2005 36.84 - - - - - 49 (36.84) -
66 Michał Bortkiewicz UKS "Żeglarz" Wrocław 2005 32.69 - - - - - 58 (25) 61 (7.69)
67 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 2005 31.40 - - - - 17 (31.4) - -
68 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 30.10 - - - - 37 (8.14) 72 (6.58) 56 (15.38)
69 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice 2007 29.64 - - - - - 65 (15.79) 57 (13.85)
70 Maksymilian Wróbel Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 28.97 - - - - - 62 (19.74) 60 (9.23)
71 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 2006 23.51 - - - 9 (8.33) 40 (4.65) 69 (10.53) 66 (0)
72 MICHAŁ SITKO YKP Kraków 2004 23.26 - - - - 24 (23.26) - -
73 Przemysław Żukowski UKS "Żeglarz" Wrocław 2005 22.61 - - - - - 68 (11.84) 59 (10.77)
74 Ernest Radziwon Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 19.40 - - - - 43 (1.16) 76 (1.32) 55 (16.92)
75 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 2004 18.48 7 (18.48) - - - - - -
76 Maciej Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 2008 18.42 - - - - - 63 (18.42) -
77 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria 2004 17.39 8 (17.39) - - - - - -
78 Jakub Oblonk TS "Kuźnia" Rybnik 2006 16.64 22 (2.17) - - - - 66 (14.47) -
79 Maksymilian Papucki UKS Zalew Kielce 2006 14.83 - - 6 (12.5) - 42 (2.33) - -
80 Maciej Chybiński UKS "Żeglarz" Wrocław 2005 13.16 - - - - - 67 (13.16) -
81 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2005 13.04 12 (13.04) - - - - - -
82 Igor Fałowski YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 2006 10.87 14 (10.87) - - - - - -
83 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 2006 9.53 - - 10 (2.5) - - 74 (3.95) 64 (3.08)
84 Igor Wierzbowski KN Lider Kraków 2007 9.30 - - - - 36 (9.3) - -
85 Emil Rutkowski TKŻ Toruń 2006 9.21 - - - - - 70 (9.21) -
86 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2005 8.82 - 12 (8.82) - - - - -
87 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 2006 8.78 - - - - - 75 (2.63) 62 (6.15)
88 Patryk Staluszka YKP Gdynia 2006 7.89 - - - - - 71 (7.89) -
89 Dominik Szymaszek UKS Pogoria 2005 7.61 17 (7.61) - - - - - -
90 Hubert Baranowski UKŻ 7 Białystok 2004 6.25 - - - 10 (6.25) - - -
91 Igor Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2005 5.43 19 (5.43) - - - - - -
92 Jakub Kuczyński AZS UW Warszawa 2006 5.26 - - - - - 73 (5.26) -
93 Ignacy Jabłkowski MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2009 1.54 - - - - - - 65 (1.54)
94 Jakub Modzelewski AZS Poznań 2004 0.00 - 18 (0) - - - - -
95 Patryk Smółka AZS Uniwersytet Warszawski 2004 0.00 - - - - - - 66 (0)
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (05.08.2020)