Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja:


LAS 4.7 M U18
M Załoga Klub Ur Punkty Dzierżno Cup XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz Puchar WOZŻ Puchar Lata Ustka Charlotta Sailing Days XX Puchar Żubra Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza) Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ) Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Laser Europa Cup Poland
1 Oskar Ponto YKP Gdynia 2004 271.21 - - - - 1
(25.00)
- - - - - - - 2
(48.84)
1
(100.00)
3
(97.37)
7*
(83.78)
2 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 2006 271.05 - - 1
(25.00)
- - - - - - - - 1
(50.00)
4*
(46.51)
17*
(75.38)
4
(96.05)
1
(100.00)
3 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 2006 263.81 - - - - 7
(16.67)
- - - 1
(50.00)
- - - 9*
(40.70)
2
(98.46)
2
(98.68)
2*
(97.30)
4 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 259.19 - - - 1
(25.00)
- - - - - - - - 1
(50.00)
7
(90.77)
6
(93.42)
-
5 Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2006 258.70 - - - - - - - 1
(25.00)
- 3
(46.43)
- - - 4
(95.38)
8*
(90.79)
4
(91.89)
6 MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia 2005 242.89 - - - - 11
(11.11)
- - - - - 1
(50.00)
- 5*
(45.35)
6
(92.31)
9
(89.47)
13*
(67.57)
7 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 2006 235.70 - - - - 5
(19.44)
- - - 2*
(45.45)
- - - 3
(47.67)
18
(73.85)
5
(94.74)
11*
(72.97)
8 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 2005 231.44 - - - - 8
(15.28)
- - - 4
(36.36)
- - - - 9
(87.69)
7
(92.11)
-
9 Antoni Nazimek JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2005 224.94 - - - - - - - - - 9
(35.71)
- - - 8
(89.23)
1
(100.00)
6*
(86.49)
10 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 224.72 - - - 2
(22.92)
- - - - - - - - 6
(44.19)
20
(70.77)
11
(86.84)
22*
(43.24)
11 IGOR MIROWSKI AZS UW Warszawa 2006 222.55 - - - - - - - - - - - 2
(47.62)
11*
(38.37)
5
(93.85)
16*
(80.26)
8
(81.08)
12 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 2005 219.84 - - - - - - - 3
(22.06)
- - - - 7
(43.02)
21
(69.23)
12
(85.53)
16*
(59.46)
13 Aleksander Ponto YKP Gdynia 2004 218.74 - - - - 12
(9.72)
- - - - - - - 15
(33.72)
3
(96.92)
18*
(77.63)
9
(78.38)
14 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007 211.70 - - - - 2
(23.61)
- - - - 2
(48.21)
- - - 11
(84.62)
35
(55.26)
20*
(48.65)
15 Igor Rudek YKP Gdynia 2006 194.23 - - - - 10
(12.50)
- - - - - 5
(34.62)
- - 14
(80.00)
26
(67.11)
-
16 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 2005 187.26 - - - - - - - - - - 2
(46.15)
- 10*
(39.53)
30*
(55.38)
17
(78.95)
15
(62.16)
17 Jan Pacheco-Śledź Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 186.12 - - - - - - - - - - - - 14
(34.88)
25
(63.08)
10
(88.16)
-
18 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 2006 184.89 - - - - 3
(22.22)
- - - - - - - - 15
(78.46)
13
(84.21)
28*
(27.03)
19 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008 177.67 - - - - - - - - - - - - - 12
(83.08)
21*
(73.68)
3
(94.59)
20 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007 174.41 - - - 5
(16.67)
- - - - - - - - 12
(37.21)
27
(60.00)
31
(60.53)
21*
(45.95)
21 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 173.54 - - - - - - - 8
(14.71)
- 10
(33.93)
- - 27*
(19.77)
31
(53.85)
23
(71.05)
32*
(16.22)
22 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 169.82 - - - - - - - - - - - - 25
(22.09)
23
(66.15)
15
(81.58)
-
23 Jakub Pietrzak MKŻ Arka Gdynia 2005 166.70 - - - - - - - - - - 8*
(23.08)
- 13
(36.05)
39*
(41.54)
27
(65.79)
14
(64.86)
24 Piotr Grabski Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 2005 166.06 - - - - - - 2
(23.33)
- - - - - - 10
(86.15)
34
(56.58)
-
25 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 2005 166.03 - - - - - - - 7
(16.18)
- 8*
(37.50)
- - 8
(41.86)
36
(46.15)
30
(61.84)
23*
(40.54)
26 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 2003 163.79 4
(21.74)
- - - - - 5*
(18.33)
- - - - - - 19
(72.31)
24
(69.74)
-
27 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 2006 162.83 - - - - - - - 15
(4.41)
- 11
(32.14)
- - - 13
(81.54)
43
(44.74)
-
28 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 2005 154.77 - - - - - - - 11
(10.29)
- 28
(1.79)
- - - 22
(67.69)
20
(75.00)
-
29 Michał Skubisz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 153.17 - - - - 18
(1.39)
- - - 3
(40.91)
- - - 41*
(3.49)
29
(56.92)
36
(53.95)
-
30 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 2007 149.66 - - - - - - - - - - - - 18
(30.23)
26
(61.54)
33
(57.89)
-
31 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 137.11 - - - - - 11 - - - - - - 19
(29.07)
24
(64.62)
44
(43.42)
-
32 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 132.89 - - - - - - - - - - 7
(26.92)
- 23*
(24.42)
51
(23.08)
14
(82.89)
-
33 Paweł Trella 2004 131.50 - - - - - - - - - - 3
(42.31)
- - - - 5
(89.19)
34 Franciszek Kolikow Kołobrzeska Grupa Regatowa 2006 129.45 - - - - - - - - 11*
(4.55)
- - - 28
(18.60)
35
(47.69)
29
(63.16)
-
35 Wiktor Borkowski AZS Poznań 2006 127.34 - - - - - - - 6
(17.65)
- 16
(23.21)
- - - 44
(33.85)
37
(52.63)
-
36 Piotr Flieger MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 126.42 - - - - - - - - - - - - - - 22
(72.37)
18
(54.05)
37 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 2005 121.72 - - - - 16
(4.17)
- - - - 18
(19.64)
- - - 34
(49.23)
40
(48.68)
36*
(5.41)
38 Jakub Marciniak KSW Baltic Dziwnów 2005 118.44 - - - - 15
(5.56)
- - - 7
(22.73)
- - - - 32
(52.31)
52*
(32.89)
24
(37.84)
39 Aleksander Kosowski CHKŻ Chojnice 2006 116.05 - - - - 14
(6.94)
- - - - 20
(16.07)
- - - 50
(24.62)
25
(68.42)
29*
(24.32)
40 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2005 113.23 16*
(8.70)
- - - - - 3
(21.67)
- - - - - - 33
(50.77)
46
(40.79)
-
41 Adam Cwojdziński ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2006 112.45 - - - - - - - - - 19
(17.86)
- - - 43
(35.38)
32
(59.21)
-
42 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 2005 112.03 - - - - - - - - - - - 7
(35.71)
- - 19
(76.32)
-
43 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 2005 110.28 - - - - - - - 5
(19.12)
- 17
(21.43)
- - 34*
(11.63)
40
(40.00)
- 27
(29.73)
44 Wojciech Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 105.26 - - - - - - - - 8*
(18.18)
- - - 22
(25.58)
45
(32.31)
41
(47.37)
-
45 Szymon Franecki Pogoń Szczecin 2003 100.57 - - - - - - - - - - - - - 28
(58.46)
45
(42.11)
33*
(13.51)
46 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 2006 92.29 - - - 7
(12.50)
- 7*
(10.00)
- - - - - - 29
(17.44)
46
(30.77)
53
(31.58)
-
47 Bartłomiej Wrzosek Klub Żeglarski Horn Kraków 2007 91.21 - - - - - - - - - - - - 21
(26.74)
- 28
(64.47)
-
48 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 2005 88.92 21*
(3.26)
- - - - - 6
(16.67)
- - - - - - 37
(44.62)
56
(27.63)
-
49 Maciej Gomulski MKS "Dwójka" Warszawa 2004 86.48 - - - - - - - - - - - 9
(30.95)
- 53
(20.00)
50
(35.53)
31*
(18.92)
50 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 85.99 - - - - 17
(2.78)
- - - 6
(27.27)
- - - 31*
(15.12)
63
(4.62)
38
(51.32)
-
51 Tymoteusz Mika Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 83.04 - - - - - - - - - - - - 30
(16.28)
38
(43.08)
59
(23.68)
-
52 Kuba Matysik YKP Kraków 2005 76.92 - - - - - - - - - - - - - 16
(76.92)
- -
53 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 2005 76.19 - - - - - - - - - - 10
(15.38)
- 35*
(10.47)
- 39
(50.00)
34
(10.81)
54 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 2005 75.43 - 4
(17.50)
- - - - - - - - - - - 54
(18.46)
47
(39.47)
-
55 Szymon Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 73.15 - - - - - - - - 9
(13.64)
- - - - 41
(38.46)
61
(21.05)
-
56 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 2007 73.15 - - - - - - - 17
(1.47)
- 27*
(3.57)
- - 39
(5.81)
42
(36.92)
55
(28.95)
-
57 Konrad Wlazlowski 2005 70.58 - - - - - - - - - - 9
(19.23)
- - - - 19
(51.35)
58 Jeremi Ślusarski KŻ "Mewa" Poznań 2006 68.30 - - - - - - - - - 21
(14.29)
- - 32*
(13.95)
48
(27.69)
57
(26.32)
-
59 Konrad Ciernia Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 67.20 - - - - - - - - - - - - 26
(20.93)
- 48
(38.16)
35
(8.11)
60 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań 2006 65.83 - - - - - - - 16
(2.94)
- 25
(7.14)
- - - 52
(21.54)
51
(34.21)
-
61 Oliwier Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice 2004 65.73 11
(14.13)
- - - - - - - - - - - - 47
(29.23)
60
(22.37)
-
62 Maciej Placzke Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2006 56.05 - - 7
(10.00)
- - - - - - - - 22 - - 42
(46.05)
-
63 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 2005 55.19 - 2
(22.50)
- - - - 9*
(11.67)
- - - - - - 61
(7.69)
58
(25.00)
-
64 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 2003 53.21 5
(20.65)
- - - - - - - - - - - 16
(32.56)
- - -
65 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2006 53.04 15
(9.78)
- - - - - 12*
(6.67)
- - - - - - 49
(26.15)
64
(17.11)
-
66 Jakub Trojnar Klub Żeglarski Horn Kraków 2005 49.55 - - - - - - - - - - - - 38
(6.98)
58
(12.31)
54
(30.26)
-
67 Szymon Rossa ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2006 48.41 - - - - - - - - - 14
(26.79)
- - - - - 30
(21.62)
68 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 2004 47.48 6
(19.57)
- - - - - 8*
(13.33)
- - - - - 20
(27.91)
- - -
69 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 2006 44.64 - - - - - - - - - 4
(44.64)
- - - - - -
70 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia 2004 42.86 - - - - - - - - - - - 4
(42.86)
- - - -
71 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 42.86 - - - - - - - - - 5
(42.86)
- - - - - -
72 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice 2007 37.97 - - - - - - 11
(8.33)
- - - - - - 57
(13.85)
65
(15.79)
-
73 Konstantyn Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 2005 36.84 - - - - - - - - - - - - - - 49
(36.84)
-
74 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 2005 31.40 - - - - - - - - - - - - 17
(31.40)
- - -
75 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 2006 30.36 - - - - - - - - - 12
(30.36)
- - - - - -
76 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 30.10 - - - - - - - - - - - - 37
(8.14)
56
(15.38)
72
(6.58)
-
77 Maksymilian Wróbel KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 28.97 - - - - - - - - - - - - - 60
(9.23)
62
(19.74)
-
78 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 2007 28.57 - - - - - - - - - - - 10
(28.57)
- - - -
79 Maciej Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 2005 28.16 - 5
(15.00)
- - - - - - - - - - - - 67
(13.16)
-
80 Franek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 26.19 - - - - - - - - - - - 11
(26.19)
- - - -
81 Michał Kuchtyn UKS BRYG Wrocław 2007 25.00 - 1
(25.00)
- - - - - - - - - - - - - -
82 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 2006 23.82 - - 10
(2.50)
- - - - - - - - 16
(14.29)
- 64
(3.08)
74
(3.95)
-
83 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 23.81 - - - - - - - - - - - 12
(23.81)
- - - -
84 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 2006 23.51 - - - 9
(8.33)
- 9*
(5.00)
- - - - - - 40
(4.65)
66 69
(10.53)
-
85 MICHAŁ SITKO YKP Kraków 2004 23.26 - - - - - - - - - - - - 24
(23.26)
- - -
86 Przemysław Żukowski UKS Żeglarz Wrocław 2005 22.61 - - - - - - - - - - - - - 59
(10.77)
68
(11.84)
-
87 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 21.43 - - - - - - - - - - - 13
(21.43)
- - - -
88 Ernest Radziwon Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 20.78 - - - - - - - - - - - - 43
(1.16)
55
(16.92)
76*
(1.32)
37
(2.70)
89 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 2004 18.48 7
(18.48)
- - - - - - - - - - - - - - -
90 Maciej Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 2008 18.42 - - - - - - - - - - - - - - 63
(18.42)
-
91 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 2003 17.50 - - - - - 4
(17.50)
- - - - - - - - - -
92 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria 2004 17.39 8
(17.39)
- - - - - - - - - - - - - - -
93 Szymon Oleksiuk K.S. Spojnia - Warszawa 2004 16.67 - - - - - - - - - - - 15
(16.67)
- - - -
94 Jakub Oblonk TS "Kuźnia" Rybnik 2006 16.64 22
(2.17)
- - - - - - - - - - - - - 66
(14.47)
-
95 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 2006 15.92 - - - - - - - - - - - 19
(7.14)
- 62
(6.15)
75
(2.63)
-
96 Patryk Staluszka YKP Gdynia 2006 15.58 - - - - - - - - - - 12
(7.69)
- - - 71
(7.89)
-
97 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 2004 15.00 - - - - - 5
(15.00)
- - - - - - - - - -
98 Maksymilian Papucki UKS Zalew Kielce 2006 14.83 - - 6
(12.50)
- - - - - - - - - 42
(2.33)
- - -
99 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2005 13.04 12
(13.04)
- - - - - - - - - - - - - - -
100 Tymoteusz Walicki Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 2003 12.50 - - - - - 6
(12.50)
- - - - - - - - - -
101 Filip Jarosiewicz 11.54 - - - - - - - - - - 11
(11.54)
- - - - -
102 Igor Fałowski YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 2006 10.87 14
(10.87)
- - - - - - - - - - - - - - -
103 Maximilian Sitek UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 10.00 - 7
(10.00)
- - - - - - - - - - - - - -
104 Igor Wierzbowski KN Lider Kraków 2007 9.30 - - - - - - - - - - - - 36
(9.30)
- - -
105 Emil Rutkowski TKŻ Toruń 2006 9.21 - - - - - - - - - - - - - - 70
(9.21)
-
106 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 2008 8.93 - - - - - - - - - 24
(8.93)
- - - - - -
107 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2005 8.82 - - - - - - - 12
(8.82)
- - - - - - - -
108 Dominik Szymaszek UKS Pogoria 2005 7.61 17
(7.61)
- - - - - - - - - - - - - - -
109 Hubert Baranowski UKŻ 7 Białystok 2004 7.50 - - - 10*
(6.25)
- 8
(7.50)
- - - - - - - - - -
110 Noah Hugeth UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 7.50 - 8
(7.50)
- - - - - - - - - - - - - -
111 Igor Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2005 5.43 19
(5.43)
- - - - - - - - - - - - - - -
112 Jakub Kuczyński AZS UW Warszawa 2006 5.26 - - - - - - - - - - - - - - 73
(5.26)
-
113 Ignacy Jabłkowski MKS Dwójka Warszawa 2009 3.92 - - - - - - - - - - - 21
(2.38)
- 65
(1.54)
- -
114 Jakub Ulczycki UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 2.50 - 10
(2.50)
- - - - - - - - - - - - - -
115 Igor Bogusz KN Lider Kraków 2005 1.67 - - - - - - 15
(1.67)
- - - - - - - - -
116 Jakub Modzelewski AZS Poznań 2004 0.00 - - - - - - - 18 - - - - - - - -
117 Patryk Smółka AZS UW Warszawa 2004 0.00 - - - - - - - - - - - - - 66 - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.