LAS 4.7 M U16
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2020

RANKING LAS 4.7 M U16

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Dzierżno Cup Ustka Charlotta Sailing Days XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy XX Puchar Żubra Puchar Lata Puchar WOZŻ Lotos Nord Cup Gdańsk Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ) Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Laser Europa Cup Poland
1 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 2006 271.05 - - - - - - - 1 (25) 4 (46.51) 1 (50) - - 17 (75.38) 4 (96.05) 1 (100)
2 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 2006 263.81 - 7 (16.67) - - - - - - 9 (40.7) - - 1 (50) 2 (98.46) 2 (98.68) 2 (97.3)
3 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 259.19 - - - - - - 1 (25) - 1 (50) - - - 7 (90.77) 6 (93.42) -
4 Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2006 258.70 - - - 1 (25) - - - - - - 3 (46.43) - 4 (95.38) 8 (90.79) 4 (91.89)
5 MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia 2005 238.24 - 11 (11.11) - - - - - - 5 (45.35) - - - 6 (92.31) 9 (89.47) 13 (67.57)
6 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 2006 235.70 - 5 (19.44) - - - - - - 3 (47.67) - - 2 (45.45) 18 (73.85) 5 (94.74) 11 (72.97)
7 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 2005 231.44 - 8 (15.28) - - - - - - - - - 4 (36.36) 9 (87.69) 7 (92.11) -
8 Antoni Nazimek JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2005 224.94 - - - - - - - - - - 9 (35.71) - 8 (89.23) 1 (100) 6 (86.49)
9 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 224.72 - - - - - - 2 (22.92) - 6 (44.19) - - - 20 (70.77) 11 (86.84) 22 (43.24)
10 IGOR MIROWSKI AZS Uniwersytet Warszawski 2006 222.55 - - - - - - - - 11 (38.37) 2 (47.62) - - 5 (93.85) 16 (80.26) 8 (81.08)
11 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 2005 219.84 - - - 3 (22.06) - - - - 7 (43.02) - - - 21 (69.23) 12 (85.53) 16 (59.46)
12 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007 211.70 - 2 (23.61) - - - - - - - - 2 (48.21) - 11 (84.62) 35 (55.26) 20 (48.65)
13 Jan Pacheco-Śledź Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 186.12 - - - - - - - - 14 (34.88) - - - 25 (63.08) 10 (88.16) -
14 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 2006 184.89 - 3 (22.22) - - - - - - - - - - 15 (78.46) 13 (84.21) 28 (27.03)
15 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 2005 180.64 - - - - - - - - 10 (39.53) - - - 30 (55.38) 17 (78.95) 15 (62.16)
16 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008 177.67 - - - - - - - - - - - - 12 (83.08) 21 (73.68) 3 (94.59)
17 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007 174.41 - - - - - - 5 (16.67) - 12 (37.21) - - - 27 (60) 31 (60.53) 21 (45.95)
18 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 173.54 - - - 8 (14.71) - - - - 27 (19.77) - 10 (33.93) - 31 (53.85) 23 (71.05) 32 (16.22)
19 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 169.82 - - - - - - - - 25 (22.09) - - - 23 (66.15) 15 (81.58) -
20 Jakub Pietrzak MKŻ Arka Gdynia 2005 166.70 - - - - - - - - 13 (36.05) - - - 39 (41.54) 27 (65.79) 14 (64.86)
21 Piotr Grabski Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 2005 166.06 - - - - 2 (23.33) - - - - - - - 10 (86.15) 34 (56.58) -
22 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 2005 166.03 - - - 7 (16.18) - - - - 8 (41.86) - 8 (37.5) - 36 (46.15) 30 (61.84) 23 (40.54)
23 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 2006 162.83 - - - 15 (4.41) - - - - - - 11 (32.14) - 13 (81.54) 43 (44.74) -
24 Igor Rudek YKP Gdynia 2006 159.61 - 10 (12.5) - - - - - - - - - - 14 (80) 26 (67.11) -
25 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 2005 154.77 - - - 11 (10.29) - - - - - - 28 (1.79) - 22 (67.69) 20 (75) -
26 Michał Skubisz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 153.17 - 18 (1.39) - - - - - - 41 (3.49) - - 3 (40.91) 29 (56.92) 36 (53.95) -
27 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 2007 149.66 - - - - - - - - 18 (30.23) - - - 26 (61.54) 33 (57.89) -
28 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 137.11 - - - - - 11 (0) - - 19 (29.07) - - - 24 (64.62) 44 (43.42) -
29 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 130.39 - - - - - - - - 23 (24.42) - - - 51 (23.08) 14 (82.89) -
30 Franciszek Kolikow Kołobrzeska Grupa Regatowa 2006 129.45 - - - - - - - - 28 (18.6) - - 11 (4.55) 35 (47.69) 29 (63.16) -
31 Wiktor Borkowski AZS Poznań 2006 127.34 - - - 6 (17.65) - - - - - - 16 (23.21) - 44 (33.85) 37 (52.63) -
32 Piotr Flieger MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 126.42 - - - - - - - - - - - - - 22 (72.37) 18 (54.05)
33 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 2005 121.72 - 16 (4.17) - - - - - - - - 18 (19.64) - 34 (49.23) 40 (48.68) 36 (5.41)
34 Jakub Marciniak KSW Baltic Dziwnów 2005 118.44 - 15 (5.56) - - - - - - - - - 7 (22.73) 32 (52.31) 52 (32.89) 24 (37.84)
35 Aleksander Kosowski CHKŻ Chojnice 2006 116.05 - 14 (6.94) - - - - - - - - 20 (16.07) - 50 (24.62) 25 (68.42) 29 (24.32)
36 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2005 113.23 16 (8.7) - - - 3 (21.67) - - - - - - - 33 (50.77) 46 (40.79) -
37 Adam Cwojdziński ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2006 112.45 - - - - - - - - - - 19 (17.86) - 43 (35.38) 32 (59.21) -
38 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 2005 112.03 - - - - - - - - - 7 (35.71) - - - 19 (76.32) -
39 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 2005 110.28 - - - 5 (19.12) - - - - 34 (11.63) - 17 (21.43) - 40 (40) - 27 (29.73)
40 Wojciech Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 105.26 - - - - - - - - 22 (25.58) - - 8 (18.18) 45 (32.31) 41 (47.37) -
41 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 2006 92.29 - - - - - 7 (10) 7 (12.5) - 29 (17.44) - - - 46 (30.77) 53 (31.58) -
42 Bartłomiej Wrzosek Klub Żeglarski Horn Kraków 2007 91.21 - - - - - - - - 21 (26.74) - - - - 28 (64.47) -
43 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 2005 88.92 21 (3.26) - - - 6 (16.67) - - - - - - - 37 (44.62) 56 (27.63) -
44 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 85.99 - 17 (2.78) - - - - - - 31 (15.12) - - 6 (27.27) 63 (4.62) 38 (51.32) -
45 Tymoteusz Mika Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 83.04 - - - - - - - - 30 (16.28) - - - 38 (43.08) 59 (23.68) -
46 Kuba Matysik YKP Kraków 2005 76.92 - - - - - - - - - - - - 16 (76.92) - -
47 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 2005 75.43 - - 4 (17.5) - - - - - - - - - 54 (18.46) 47 (39.47) -
48 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 2007 73.15 - - - 17 (1.47) - - - - 39 (5.81) - 27 (3.57) - 42 (36.92) 55 (28.95) -
49 Szymon Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 73.15 - - - - - - - - - - - 9 (13.64) 41 (38.46) 61 (21.05) -
50 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 2005 71.28 - - - - - - - - 35 (10.47) - - - - 39 (50) 34 (10.81)
51 Jeremi Ślusarski KŻ "Mewa" Poznań 2006 68.30 - - - - - - - - 32 (13.95) - 21 (14.29) - 48 (27.69) 57 (26.32) -
52 Konrad Ciernia Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 67.20 - - - - - - - - 26 (20.93) - - - - 48 (38.16) 35 (8.11)
53 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań 2006 65.83 - - - 16 (2.94) - - - - - - 25 (7.14) - 52 (21.54) 51 (34.21) -
54 Maciej Placzke Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2006 56.05 - - - - - - - 7 (10) - 22 (0) - - - 42 (46.05) -
55 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 2005 55.19 - - 2 (22.5) - 9 (11.67) - - - - - - - 61 (7.69) 58 (25) -
56 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2006 53.04 15 (9.78) - - - 12 (6.67) - - - - - - - 49 (26.15) 64 (17.11) -
57 Konrad Wlazlowski 2005 51.35 - - - - - - - - - - - - - - 19 (51.35)
58 Jakub Trojnar Klub Żeglarski Horn Kraków 2005 49.55 - - - - - - - - 38 (6.98) - - - 58 (12.31) 54 (30.26) -
59 Szymon Rossa ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2006 48.41 - - - - - - - - - - 14 (26.79) - - - 30 (21.62)
60 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 2006 44.64 - - - - - - - - - - 4 (44.64) - - - -
61 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice 2007 37.97 - - - - 11 (8.33) - - - - - - - 57 (13.85) 65 (15.79) -
62 Konstantyn Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 2005 36.84 - - - - - - - - - - - - - 49 (36.84) -
63 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 2005 31.40 - - - - - - - - 17 (31.4) - - - - - -
64 Antoni Lipiński CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2006 30.36 - - - - - - - - - - 12 (30.36) - - - -
65 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 30.10 - - - - - - - - 37 (8.14) - - - 56 (15.38) 72 (6.58) -
66 Maksymilian Wróbel Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 28.97 - - - - - - - - - - - - 60 (9.23) 62 (19.74) -
67 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 2007 28.57 - - - - - - - - - 10 (28.57) - - - - -
68 Maciej Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 2005 28.16 - - 5 (15) - - - - - - - - - - 67 (13.16) -
69 Franek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 26.19 - - - - - - - - - 11 (26.19) - - - - -
70 Michał Kuchtyn UKS BRYG Wrocław 2007 25.00 - - 1 (25) - - - - - - - - - - - -
71 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 2006 23.82 - - - - - - - 10 (2.5) - 16 (14.29) - - 64 (3.08) 74 (3.95) -
72 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 23.81 - - - - - - - - - 12 (23.81) - - - - -
73 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 2006 23.51 - - - - - 9 (5) 9 (8.33) - 40 (4.65) - - - 66 (0) 69 (10.53) -
74 Przemysław Żukowski UKS Żeglarz Wrocław 2005 22.61 - - - - - - - - - - - - 59 (10.77) 68 (11.84) -
75 Ernest Radziwon Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 20.78 - - - - - - - - 43 (1.16) - - - 55 (16.92) 76 (1.32) 37 (2.7)
76 Maciej Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 2008 18.42 - - - - - - - - - - - - - 63 (18.42) -
77 Jakub Oblonk TS "Kuźnia" Rybnik 2006 16.64 22 (2.17) - - - - - - - - - - - - 66 (14.47) -
78 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 2006 15.92 - - - - - - - - - 19 (7.14) - - 62 (6.15) 75 (2.63) -
79 Maksymilian Papucki UKS Zalew Kielce 2006 14.83 - - - - - - - 6 (12.5) 42 (2.33) - - - - - -
80 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2005 13.04 12 (13.04) - - - - - - - - - - - - - -
81 Igor Fałowski YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 2006 10.87 14 (10.87) - - - - - - - - - - - - - -
82 Maximilian Sitek UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 10.00 - - 7 (10) - - - - - - - - - - - -
83 Igor Wierzbowski KN Lider Kraków 2007 9.30 - - - - - - - - 36 (9.3) - - - - - -
84 Emil Rutkowski TKŻ Toruń 2006 9.21 - - - - - - - - - - - - - 70 (9.21) -
85 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 2008 8.93 - - - - - - - - - - 24 (8.93) - - - -
86 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2005 8.82 - - - 12 (8.82) - - - - - - - - - - -
87 Patryk Staluszka YKP Gdynia 2006 7.89 - - - - - - - - - - - - - 71 (7.89) -
88 Dominik Szymaszek UKS Pogoria 2005 7.61 17 (7.61) - - - - - - - - - - - - - -
89 Noah Hugeth UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 7.50 - - 8 (7.5) - - - - - - - - - - - -
90 Igor Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2005 5.43 19 (5.43) - - - - - - - - - - - - - -
91 Jakub Kuczyński AZS UW Warszawa 2006 5.26 - - - - - - - - - - - - - 73 (5.26) -
92 Ignacy Jabłkowski MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2009 3.92 - - - - - - - - - 21 (2.38) - - 65 (1.54) - -
93 Jakub Ulczycki UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 2.50 - - 10 (2.5) - - - - - - - - - - - -
94 Igor Bogusz KN Lider Kraków 2005 1.67 - - - - 15 (1.67) - - - - - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (28.09.2020)