LAS 4.7 K
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2020

RANKING LAS 4.7 K

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Dzierżno Cup Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Puchar WOZŻ Puchar Lata Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
1 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 2005 247.87 - - - - 1 (50) 2 (97.87) 1 (100)
2 Karolina Gała KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2005 246.42 - - 4 (17.5) - 10 (34.48) 1 (100) 3 (94.44)
3 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 2006 232.11 - - 3 (20) - 8 (37.93) 4 (93.62) 8 (80.56)
4 Adelina Wietki YKP Kraków 2006 228.58 2 (23.91) - 2 (22.5) - 7 (39.66) 7 (87.23) 9 (77.78)
5 Janina Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2006 227.99 - - - - 4 (44.83) 5 (91.49) 4 (91.67)
6 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2004 215.09 - - - - 11 (32.76) 8 (85.11) 2 (97.22)
7 NATALIA Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 2005 210.30 - - - 4 (18.75) 2 (48.28) 12 (76.6) 13 (66.67)
8 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2006 209.63 1 (25) - - - - 3 (95.74) 5 (88.89)
9 Julia Wróblewska YKP Gdynia 2006 205.56 - - - - 6 (41.38) 10 (80.85) 7 (83.33)
10 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 2006 196.79 - - - - 9 (36.21) 13 (74.47) 6 (86.11)
11 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2007 181.97 - - - - 12 (31.03) 11 (78.72) 11 (72.22)
12 Aleksandra Borucka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2006 181.51 - 2 (23.53) - - - 9 (82.98) 10 (75)
13 Wanda Szylińska KS Centrum Żeglarskie 2005 172.02 - - - - 3 (46.55) 6 (89.36) 24 (36.11)
14 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 2007 170.82 - - - 3 (20.83) 13 (29.31) 20 (59.57) 15 (61.11)
15 Gita Van Der Voort KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2007 163.79 - - - - 16 (24.14) 15 (70.21) 12 (69.44)
16 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2006 154.01 - - - - 14 (27.59) 16 (68.09) 16 (58.33)
17 Aleksandra Mańkowska TKŻ Toruń 2005 135.31 - - - - 22 (13.79) 17 (65.96) 17 (55.56)
18 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 2006 133.46 - 13 (7.35) - - 26 (6.9) 22 (55.32) 14 (63.89)
19 Matylda Ferenc TS "Kuźnia" Rybnik 2007 117.24 - - - - 21 (15.52) 25 (48.94) 18 (52.78)
20 Wiktoria Grima TS "Kuźnia" Rybnik 2005 107.45 - - - - - 21 (57.45) 19 (50)
21 Karolina Skwarek Nauticus YC Olsztyn 2005 103.45 - - - 8 (10.42) 18 (20.69) 14 (72.34) -
22 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 2006 98.03 - - - 6 (14.58) 19 (18.97) 19 (61.7) 36 (2.78)
23 Zofia Wójcik AZS UW Warszawa 2005 96.07 - - 5 (15) - 20 (17.24) 18 (63.83) -
24 Zuzanna Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 91.90 - - - - - 27 (44.68) 20 (47.22)
25 Agnieszka Jankowiak ŻMKS-Poznań 2005 86.71 - 9 (13.24) - - 17 (22.41) 24 (51.06) -
26 Zuzanna Rodzeń MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 84.87 - - - - - 29 (40.43) 21 (44.44)
27 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 2008 83.88 - - - 12 (2.08) 24 (10.34) 34 (29.79) 22 (41.67)
28 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 2007 72.67 - - - - 15 (25.86) 26 (46.81) -
29 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2006 68.87 13 (11.96) - - - - 33 (31.91) 28 (25)
30 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 2003 68.41 10 (15.22) - - - - 23 (53.19) -
31 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 63.69 - 4 (20.59) - - 5 (43.1) - -
32 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 2007 59.35 - - - - 23 (12.07) 31 (36.17) 33 (11.11)
33 Agnieszka Klingiert MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2000 54.61 - - - - - 38 (21.28) 25 (33.33)
34 Sarah Goetz ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2005 54.31 - 10 (11.76) - - - 28 (42.55) -
35 Emilia Bałdych UKS "Żeglarz" Wrocław 2006 49.71 - - - - - 39 (19.15) 26 (30.56)
36 Hanna Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2005 46.92 - - - - 25 (8.62) 30 (38.3) -
37 Alicja Maciąg Klub Żeglarski Horn Kraków 2007 39.01 - - - - 29 (1.72) 37 (23.4) 32 (13.89)
38 Julia Bochenek YKP Kraków 2004 38.89 - - - - - - 23 (38.89)
39 Oliwia SIEDLECKA Giżycka Grupa Regatowa 2007 34.10 - - - 11 (4.17) 28 (3.45) 46 (4.26) 29 (22.22)
40 Emilia Maziarz KS Energetyk 2008 34.04 - - - - - 32 (34.04) -
41 Zosia Jachymska TS "Kuźnia" Rybnik 2006 31.00 23 (1.09) - - - - 47 (2.13) 27 (27.78)
42 Ida Kozło UKS "Żeglarz" Wrocław 2006 27.66 - - - - - 35 (27.66) -
43 Julia Maziarz KS Energetyk 2006 25.53 - - - - - 36 (25.53) -
44 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań 2007 22.58 - 18 (0) - - - 40 (17.02) 35 (5.56)
45 Weronika Kocieniewska KST "Elektryk" Grudziądz 2006 19.44 - - - - - - 30 (19.44)
46 Maria Kmin UKS FIR Warszawa 2008 18.14 - - 8 (7.5) - - 43 (10.64) -
47 Klara Matysik YKP Kraków 2005 16.67 - - - - - - 31 (16.67)
48 Alicja Bujas KN Lider Kraków 2003 16.30 9 (16.3) - - - - - -
49 Malwina Kowalczyk JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 2003 14.89 - - - - - 41 (14.89) -
50 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 2006 12.77 - - - - - 42 (12.77) -
51 Kornelia Klimas UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2007 11.94 - - - - - 45 (6.38) 35 (5.56)
52 Liwia Tomikowska ŻLKS Poznań 2003 11.05 - 14 (5.88) - - 27 (5.17) - -
53 Zofia Prędki KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2006 8.51 - - - - - 44 (8.51) -
54 Martyna Twarogowska KST "Elektryk" Grudziądz 2006 8.33 - - - - - - 34 (8.33)
55 Aleksandra Szczepańska KN Lider Kraków 2003 6.52 18 (6.52) - - - - - -
56 Róża Stolarska UKS FIR Warszawa 2005 5.00 - - 9 (5) - - - -
57 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 2004 4.35 20 (4.35) - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (05.08.2020)