LAS
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2020

RANKING LAS

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
1 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2000 191.90 11 (28.26) 13 (63.64) 1 (100)
2 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 2003 169.39 10 (30.43) 18 (48.48) 3 (90.48)
3 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 2002 159.41 13 (23.91) 16 (54.55) 5 (80.95)
4 Tomasz Misiak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2001 155.05 16 (17.39) 20 (42.42) 2 (95.24)
5 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2001 152.90 14 (21.74) 19 (45.45) 4 (85.71)
6 Tadeusz Kubiak Pogoń Szczecin 1994 147.83 2 (47.83) 1 (100) -
7 Kuba Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 1998 146.97 1 (50) 2 (96.97) -
8 Stanisław Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 1992 133.07 6 (39.13) 3 (93.94) -
9 Michał Krasodomski AZS AWFiS Gdansk 2003 127.47 3 (45.65) 7 (81.82) -
10 Kacper Ludwiński UKŻ "Wiking" Toruń 2000 122.56 18 (13.04) 23 (33.33) 6 (76.19)
11 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 2000 120.09 5 (41.3) 8 (78.79) -
12 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 2002 112.72 7 (36.96) 9 (75.76) -
13 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 2002 111.77 15 (19.57) 24 (30.3) 9 (61.9)
14 Michał Maciaszczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 1997 107.79 - 22 (36.36) 7 (71.43)
15 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 2001 93.22 9 (32.61) 14 (60.61) -
16 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 2003 92.25 19 (10.87) 26 (24.24) 10 (57.14)
17 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1970 68.83 - 27 (21.21) 12 (47.62)
18 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa 2002 66.73 17 (15.22) 28 (18.18) 15 (33.33)
19 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 2003 66.67 - - 8 (66.67)
20 Jędrzej Bering Centrum Żeglarskie Szczecin 2001 65.37 - 25 (27.27) 14 (38.1)
21 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 52.38 - - 11 (52.38)
22 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 1977 42.86 - - 13 (42.86)
23 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie 2004 40.28 22 (4.35) 30 (12.12) 17 (23.81)
24 Maciej Jarosz Stowarzyszenie Marina Poraj 2002 39.39 - 21 (39.39) -
25 Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 2001 34.78 8 (34.78) - -
26 Krzysztof Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 1979 34.20 - 29 (15.15) 18 (19.05)
27 Maciej Reck JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 28.57 - - 16 (28.57)
28 Jakub Dumara AZS AWFiS Gdansk 1986 26.09 12 (26.09) - -
29 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 14.29 - - 19 (14.29)
30 Kajetan Gliniecki Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2002 10.82 - 32 (6.06) 21 (4.76)
31 Piotr Sakowski Jacht Klub Koszalin 1980 9.52 - - 20 (9.52)
32 Grzegorz Wionczek Fala Brzeg 1971 9.09 - 31 (9.09) -
33 David Gdaniec Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2002 8.70 20 (8.7) - -
34 Radosław Jankowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 1999 6.52 21 (6.52) - 22 (0)
35 Mikołaj Warot JKW Poznań 2005 5.20 23 (2.17) 33 (3.03) -
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (05.08.2020)