Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja:


LAR M U19
M Załoga Klub Ur Punkty Dzierżno Cup Puchar WOZŻ Jesienny Puchar Warszawy Ustka Charlotta Sailing Days Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Nauticus Cup Oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza) Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ) Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Laser Europa Cup Poland Mistrzostwa Polski kl. nieolimpijskich Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa 2003 544.51 - 2*
(23.91)
1
(25.00)
- - - - 28* - 5
(46.00)
23*
(64.52)
3
(97.47)
5
(94.37)
12
(131.67)
1
(150.00)
2 Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa 2003 540.63 - - - - - - - 1*
(50.00)
- 1
(50.00)
1
(100.00)
1
(100.00)
- 1
(150.00)
4
(140.63)
3 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 2003 511.11 - - - - - 2
(47.37)
- - - 9*
(42.00)
13*
(80.65)
4
(96.20)
6
(92.96)
5
(143.33)
7
(131.25)
4 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2003 494.12 - - - - - - - - - 10
(41.00)
14
(79.03)
6
(93.67)
22*
(70.42)
9
(136.67)
3
(143.75)
5 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 476.59 - - - - - - - - - 7
(44.00)
7
(90.32)
20*
(75.95)
13
(83.10)
18
(121.67)
5
(137.50)
6 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 2004 467.05 - - - - - - - - - 12
(39.00)
2
(98.39)
25*
(69.62)
15
(80.28)
7
(140.00)
14
(109.38)
7 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 2004 464.76 - - - - - 11*
(23.68)
- - - 6
(45.00)
15
(77.42)
11
(87.34)
30*
(59.15)
13
(130.00)
9
(125.00)
8 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 2004 463.70 - - - 9
(13.89)
- 1
(50.00)
- - - 13*
(38.00)
28*
(56.45)
9
(89.87)
29
(60.56)
22
(115.00)
6
(134.38)
9 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 454.27 - - - 8
(15.28)
- - 4
(36.36)
- - 16*
(35.00)
6
(91.94)
10
(88.61)
17*
(77.46)
29
(103.33)
11
(118.75)
10 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 440.58 - - - 12
(9.72)
- - 1
(50.00)
- - 18*
(33.00)
17
(74.19)
14
(83.54)
26*
(64.79)
34
(95.00)
8
(128.13)
11 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 429.14 - - - 7
(16.67)
- - - - - - 5
(93.55)
17
(79.75)
25*
(66.20)
15
(126.67)
13
(112.50)
12 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 403.75 - 7
(18.48)
- - - - - 16*
(22.22)
- 11
(40.00)
12
(82.26)
21
(74.68)
- 38
(88.33)
17
(100.00)
13 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 393.58 - - - 2
(23.61)
- - - - - 14
(37.00)
10
(85.48)
15
(82.28)
31*
(57.75)
65
(43.33)
10
(121.88)
14 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 380.09 - - - - 2
(22.92)
- - - 13*
(20.00)
20
(31.00)
16
(75.81)
18
(78.48)
42*
(42.25)
46
(75.00)
18
(96.88)
15 Filip Miłoszewski SEJK Pogoń Szczecin 2003 379.91 - - - - - - - - - 2
(49.00)
4*
(95.16)
2
(98.73)
3
(97.18)
10
(135.00)
-
16 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 2002 366.74 - - - 4
(20.83)
- - - - - 3
(48.00)
3
(96.77)
8
(91.14)
11*
(85.92)
25
(110.00)
-
17 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 2003 364.41 - - - - - - 2*
(45.45)
- - 4
(47.00)
19*
(70.97)
7
(92.41)
1
(100.00)
16
(125.00)
-
18 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 359.74 - - - - 5
(16.67)
- - - 2
(47.50)
26*
(25.00)
27
(58.06)
27
(67.09)
58*
(19.72)
30
(101.67)
27
(68.75)
19 Wiktor Robaczewski SSW Iława 2003 358.74 - - - - - - - - - 15
(36.00)
25
(61.29)
28
(65.82)
43*
(40.85)
43
(80.00)
12
(115.63)
20 Maciej Iliński YKP Gdynia 2004 345.38 - - - 3
(22.22)
- - 6
(27.27)
- - 27*
(24.00)
30
(53.23)
38*
(53.16)
21
(71.83)
26
(108.33)
29
(62.50)
21 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 2002 344.46 - - - - - - - - - 17
(34.00)
- 13
(84.81)
10
(87.32)
8
(138.33)
-
22 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 2003 329.92 - - - - 9
(8.33)
- - - 7
(35.00)
- 20
(69.35)
31
(62.03)
47*
(35.21)
41
(83.33)
26
(71.88)
23 Maksymilian Burdziej KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2003 329.46 - - - - - - - - - 8
(43.00)
8
(88.71)
12
(86.08)
24*
(67.61)
24
(111.67)
-
24 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 326.31 - 8*
(17.39)
5
(20.45)
- - - - 8
(37.04)
- - 24
(62.90)
35
(56.96)
- 56
(58.33)
20
(90.63)
25 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 310.82 - - - - - 6
(36.84)
- - - - - - 18
(76.06)
21
(116.67)
23
(81.25)
26 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 306.89 - - - - - 8
(31.58)
- - - 23*
(28.00)
56
(11.29)
24
(70.89)
64*
(11.27)
37
(90.00)
16
(103.13)
27 Marcin Pietrzak MKS Dwójka Warszawa 2004 303.95 - 12*
(13.04)
3
(22.73)
- - - - 14
(25.93)
- 32*
(19.00)
37
(41.94)
26
(68.35)
50*
(30.99)
49
(70.00)
25
(75.00)
28 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia 2004 299.42 - - - 6
(18.06)
- - - - - 28
(23.00)
26
(59.68)
32
(60.76)
40*
(45.07)
27
(106.67)
39
(31.25)
29 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia 2004 252.76 - - - 10
(12.50)
- - 7
(22.73)
- - 33*
(18.00)
- 39
(51.90)
51
(29.58)
45
(76.67)
30
(59.38)
30 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 251.52 - - - 15
(5.56)
- - 5
(31.82)
- - 31*
(20.00)
52
(17.74)
44
(45.57)
62*
(14.08)
53
(63.33)
21
(87.50)
31 Wojciech Antoniak KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2002 249.90 - - - - - - - - - 19
(32.00)
29*
(54.84)
19
(77.22)
23
(69.01)
48
(71.67)
-
32 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 2004 249.28 - - - - - - - - - - 33*
(48.39)
29
(64.56)
37
(49.30)
66
(41.67)
19
(93.75)
33 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 234.12 - 14
(10.87)
- - - - - 12
(29.63)
- 30*
(21.00)
34
(46.77)
- 34
(53.52)
35
(93.33)
-
34 Adam Slodownik KS Spójnia Warszawa 2004 215.45 - 4
(21.74)
- - - - - 11
(31.48)
- 22*
(29.00)
57*
(9.68)
16
(81.01)
38
(47.89)
71
(33.33)
-
35 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 2003 207.73 - - - - - - - - - - - 30
(63.29)
44
(39.44)
28
(105.00)
-
36 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 2004 202.19 - 13
(11.96)
- - - - - 18*
(18.52)
- 21
(30.00)
47
(25.81)
- 52
(28.17)
- 15
(106.25)
37 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 2005 200.30 - - - 13
(8.33)
- - - - - - 11
(83.87)
42
(48.10)
63*
(12.68)
55
(60.00)
-
38 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 191.65 - - - 17
(2.78)
- - 8
(18.18)
- - - 62*
(1.61)
57
(29.11)
66
(8.45)
58
(55.00)
24
(78.13)
39 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2004 188.35 - - - - - - - - - 37
(14.00)
22
(66.13)
61
(24.05)
55*
(23.94)
63
(46.67)
37
(37.50)
40 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 2006 183.06 - 17*
(7.61)
12
(12.50)
- - - - 19
(16.67)
- 36*
(15.00)
43
(32.26)
56
(30.38)
69*
(4.23)
70
(35.00)
31
(56.25)
41 Maciej Jarosz Stowarzyszenie Marina Poraj 2002 175.54 - - - - - - - - - - - - 16
(78.87)
33
(96.67)
-
42 Bartosz Dąbrowski UKŻ Siódemka Białystok 2004 173.33 - - - - - 14*
(15.79)
- - - 35
(16.00)
42
(33.87)
59
(26.58)
- 61
(50.00)
34
(46.88)
43 David Goetz OŚ AZS Poznań 2003 170.21 - - - - 3
(20.83)
- - - 15
(15.00)
- - 36
(55.70)
54
(25.35)
59
(53.33)
-
44 Patryk Furmanek SSW Iława 2005 168.39 - - - - - - - - - - 41
(35.48)
54
(32.91)
- 31
(100.00)
-
45 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 2002 160.44 - - - - - 4
(42.11)
- - - - - - - 20
(118.33)
-
46 Rafał Szubert ŻMKS Poznań 2002 153.86 - - - - 6
(14.58)
- - - 6
(37.50)
24*
(27.00)
36
(43.55)
34
(58.23)
- - -
47 Oskar Ponto YKP Gdynia 2004 152.88 - - - - - - 11
(4.55)
- - - - - - 17
(123.33)
41
(25.00)
48 Juliusz Hebel Nautical Club of Larnaca 2003 146.88 - - - - - - - - - - - - - - 2
(146.88)
49 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 2005 145.83 - - - - - - - - 8
(32.50)
- - - - 23
(113.33)
-
50 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 2006 145.00 - - - - - - - - - - - - - 4
(145.00)
-
51 Antoni Nazimek JKW Poznań 2005 143.33 - - - - - - - - 3
(45.00)
- - - - 32
(98.33)
-
52 Mikołaj Silny SEJK Pogoń Szczecin 2002 141.67 - - - - - - - - - - - - - 6
(141.67)
-
53 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 137.16 - - 7
(18.18)
- - - - 22
(11.11)
- - 45
(29.03)
48
(40.51)
- 68
(38.33)
-
54 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 2004 136.67 - - - - - - - - - - - - - 39
(86.67)
33
(50.00)
55 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 131.40 - - - 14
(6.94)
- - - - - - - 41
(49.37)
53
(26.76)
62
(48.33)
-
56 Szymon Maruszczak Nauticus YC Olsztyn 2005 131.14 - - - - - 5
(39.47)
- - - - - - - 36
(91.67)
-
57 Stefan Marciniak OŚ AZS Poznań 2003 125.98 - - - - 8
(10.42)
- - - 5
(40.00)
- - 37
(54.43)
57
(21.13)
- -
58 Bogusz Tłok MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 2004 124.46 - - - - - - - - - - 31
(51.61)
58
(27.85)
- 64
(45.00)
-
59 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa 2002 122.30 - - - - - 18*
(5.26)
- - - 44
(7.00)
44*
(30.65)
45
(44.30)
46
(36.62)
- 38
(34.38)
60 Julian Podwalski SSW Iława 2005 121.37 - - - - - - - - - 40
(11.00)
54
(14.52)
53
(34.18)
- 54
(61.67)
-
61 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 120.49 - - - - - - - - - 47
(4.00)
59
(6.45)
65
(18.99)
70*
(2.82)
87
(6.67)
22
(84.38)
62 Tymoteusz Wysocki Nauticus YC Olsztyn 2005 118.07 - - - - - 3
(44.74)
- - - - - - - 47
(73.33)
-
63 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 2005 117.34 - - - - - 19*
(2.63)
- - - 46
(5.00)
58
(8.06)
60
(25.32)
- 83
(13.33)
28
(65.63)
64 Maciej Lickendorf SEJK Pogoń Szczecin 2004 112.47 - - - - - - - - - - 38
(40.32)
23
(72.15)
- - -
65 Cezary Popielski OŚ AZS Poznań 2005 110.45 - - - - - - - - 17
(10.00)
- - 62
(22.78)
67
(7.04)
73
(30.00)
36
(40.63)
66 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 2005 109.94 - - - - - - - - - 25
(26.00)
40
(37.10)
43
(46.84)
- - -
67 Antoni Pasich KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 95.05 - - - - - - - - - 34
(17.00)
46
(27.42)
40
(50.63)
- - -
68 Maciej Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2003 94.44 - - - - - - - - - 42
(9.00)
32
(50.00)
52
(35.44)
- - -
69 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 88.08 - - - - 12
(2.08)
- - - 10
(27.50)
- 39
(38.71)
67
(16.46)
- 89
(3.33)
-
70 Michał Grzesiek ŻMKS Poznań 2005 87.50 - - - - - - - - 12
(22.50)
- - - - 52
(65.00)
-
71 Oskar Sawicki UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 2006 81.67 - - - - - - - - - - - - - 42
(81.67)
-
72 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 81.19 - 22*
(2.17)
10
(14.77)
- - - - 17
(20.37)
- - - 66
(17.72)
- 74
(28.33)
-
73 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 2005 80.31 - - - - - - 9
(13.64)
- - - - - - 51
(66.67)
-
74 Olek Ponto YKP Gdynia 2004 78.33 - - - - - - - - - - - - - 44
(78.33)
-
75 piotr vogel JKW Poznań 2005 76.70 - - - - - - - - 19
(5.00)
- 55
(12.90)
64
(20.25)
71*
(1.41)
81
(16.67)
42
(21.88)
76 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 2005 74.17 - - - - - - - - 14
(17.50)
- - - - 57
(56.67)
-
77 Michał Gonciarz UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 2004 68.75 - - - - - - - - - - - - - 76
(25.00)
35
(43.75)
78 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 2005 68.33 - - - - - - - - - - - - - 50
(68.33)
-
79 Dominik Konieczny ŻMKS Poznań 2005 67.51 - - - - 11
(4.17)
- - - 18*
(7.50)
38
(13.00)
51
(19.35)
70
(12.66)
- 80
(18.33)
-
80 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 64.46 - - - - - - - - - - 48
(24.19)
63
(21.52)
- - 43
(18.75)
81 Karol Głąbik LOK Garland Gliwice 2003 63.49 3
(20.45)
- - - - - - - - - - 46
(43.04)
- - -
82 Kacper Fabian KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2002 61.10 - - - - - - - - - - 62
(1.61)
33
(59.49)
- - -
83 Tomasz Procek LOK Garland Gliwice 2003 53.13 7
(11.36)
- - - - - - - - - - 47
(41.77)
- - -
84 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 51.67 - - - - - - - - - - - - - 60
(51.67)
-
85 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 45.09 - - - - - 13
(18.42)
- - - - - - - 75
(26.67)
-
86 Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań 2003 42.50 - - - - - - - - 4
(42.50)
- - - - - -
87 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 42.34 - - - - - - - - - - - 51
(36.71)
68
(5.63)
- -
88 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 2003 42.20 - - - - - 16
(10.53)
- - - - - - - 72
(31.67)
-
89 Aleksander Szczygielski LOK Garland Gliwice 2002 39.24 - - - - - - - - - - - 49
(39.24)
- - -
90 IGOR MIROWSKI AZS UW Warszawa 2006 38.89 - - - - - - - 7
(38.89)
- - - - - - -
91 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 2005 36.67 - - - - - - - - - - - - - 69
(36.67)
-
92 Michał Tokarczyk LOK Garland Gliwice 2004 31.65 - - - - - - - - - - - 55
(31.65)
- - -
93 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2004 30.54 9
(6.82)
- - - - - - - - - 53
(16.13)
74
(7.59)
- - -
94 Jakub Jurczak SSW Iława 2003 28.02 - - - - - - - - - 50
(1.00)
- 71
(11.39)
- - 44
(15.63)
95 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 2006 25.00 - - - - - - - - 11
(25.00)
- - - - - -
96 Kacper Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz 2004 21.19 - - - - - - - - - 45
(6.00)
- 68
(15.19)
- - -
97 Maciej Reck JKW Poznań 2004 20.13 - - - - - - - - - 41
(10.00)
- 72
(10.13)
- - -
98 Jakub Marciniak KSW Baltic Dziwnów 2005 20.00 - - - - - - - - - - - - - 79
(20.00)
-
99 Jan Lipowski KN Lider Kraków 2002 15.50 - - - - - - - - - 48
(3.00)
- - - - 45
(12.50)
100 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 12.50 - - - - - - - - 16
(12.50)
- - - - - -
101 Dobromir Sokołowski JKW Poznań 2004 12.00 - - - - - - - - - 39
(12.00)
- - - - -
102 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 10.00 - - - - - - - - - - - - - 85
(10.00)
-
103 Mariusz Kowalewski 9.86 - - - - - - - - - - - - 65
(9.86)
- -
104 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa 2006 9.09 - - 15
(9.09)
- - - - - - - - - - - -
105 Jakub Miszczak MKS Dwójka Warszawa 2004 8.86 - - - - - - - - - - - 73
(8.86)
- - -
106 Franek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 8.70 - 16
(8.70)
- - - - - - - - - - - - -
107 Dawid Werner KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 8.42 - - - 18
(1.39)
- - - - - - 61
(3.23)
77
(3.80)
- - -
108 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 2006 8.33 - - - - - - - - - - - - - 86
(8.33)
-
109 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 2006 7.95 - - 16
(7.95)
- - - - - - - - - - - -
110 Patryk Smółka AZS UW Warszawa 2004 7.32 - 23
(1.09)
- - - - - 26
(3.70)
- - - 78
(2.53)
- - -
111 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 2004 6.33 - - - - - - - - - - - 75
(6.33)
- - -
112 Aleksander Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 2005 5.68 - - 18
(5.68)
- - - - - - - - - - - -
113 Szymon Łata YKP Kraków 2003 4.84 - - - - - - - - - - 60
(4.84)
- - - -
114 Maciej Gomulski MKS Dwójka Warszawa 2004 4.55 - - 19
(4.55)
- - - - - - - - - - - -
115 Michał Bednarczyk UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2003 4.55 10
(4.55)
- - - - - - - - - - - - - -
116 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 2002 4.35 - 20
(4.35)
- - - - - - - - - - - - -
117 Tomasz Gajda KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2005 4.17 - - - 16
(4.17)
- - - - - - - - - - -
118 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 2007 2.50 - - - - - - - - 20
(2.50)
- - - - - -
119 Bernard Krajewski MKŻ Arka Gdynia 2.27 11
(2.27)
- - - - - - - - - - - - - -
120 Franciszek Mikulski KS AZS AWFiS Gdańsk 2005 2.00 - - - - - - - - - 49
(2.00)
- - - - -
121 Michał Klimko UKS Żeglarz Wrocław 2006 1.27 - - - - - - - - - - - 79
(1.27)
- - -
122 Ignacy Jabłkowski MKS Dwójka Warszawa 2009 1.14 - - 22
(1.14)
- - - - - - - - - - - -
123 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 2007 0.00 - - 23 - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.