LAR M U17
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2020

RANKING LAR M U17

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Dzierżno Cup Puchar WOZŻ Jesienny Puchar Warszawy Ustka Charlotta Sailing Days Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ) Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza) Lotos Nord Cup Gdańsk Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Laser Europa Cup Poland Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Mistrzostwa Polski kl. nieolimpijskich Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 476.59 - - - - - - - 7 (44) - 13 (83.1) 7 (90.32) 20 (75.95) 18 (121.67) 5 (137.5)
2 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków 2004 467.05 - - - - - - - 12 (39) - 15 (80.28) 2 (98.39) 25 (69.62) 7 (140) 14 (109.38)
3 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 464.76 - - - - - - - 6 (45) - 30 (59.15) 15 (77.42) 11 (87.34) 13 (130) 9 (125)
4 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 463.70 - - - 9 (13.89) - - - 13 (38) - 29 (60.56) 28 (56.45) 9 (89.87) 22 (115) 6 (134.38)
5 Filip Kapała MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 454.27 - - - 8 (15.28) - - 4 (36.36) 16 (35) - 17 (77.46) 6 (91.94) 10 (88.61) 29 (103.33) 11 (118.75)
6 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 429.14 - - - 7 (16.67) - - - - - 25 (66.2) 5 (93.55) 17 (79.75) 15 (126.67) 13 (112.5)
7 Szymon Oleksiuk K.S. Spojnia - Warszawa 2004 403.75 - 7 (18.48) - - - 16 (22.22) - 11 (40) - - 12 (82.26) 21 (74.68) 38 (88.33) 17 (100)
8 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 393.58 - - - 2 (23.61) - - - 14 (37) - 31 (57.75) 10 (85.48) 15 (82.28) 65 (43.33) 10 (121.88)
9 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 380.09 - - - - 2 (22.92) - - 20 (31) 13 (20) 42 (42.25) 16 (75.81) 18 (78.48) 46 (75) 18 (96.88)
10 Maciej Iliński YKP Gdynia 2004 345.38 - - - 3 (22.22) - - 6 (27.27) 27 (24) - 21 (71.83) 30 (53.23) 38 (53.16) 26 (108.33) 29 (62.5)
11 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 310.82 - - - - - - - - - 18 (76.06) - - 21 (116.67) 23 (81.25)
12 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 2004 303.95 - 12 (13.04) 3 (22.73) - - 14 (25.93) - 32 (19) - 50 (30.99) 37 (41.94) 26 (68.35) 49 (70) 25 (75)
13 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia 2004 299.42 - - - 6 (18.06) - - - 28 (23) - 40 (45.07) 26 (59.68) 32 (60.76) 27 (106.67) 39 (31.25)
14 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia 2004 252.76 - - - 10 (12.5) - - 7 (22.73) 33 (18) - 51 (29.58) - 39 (51.9) 45 (76.67) 30 (59.38)
15 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 251.52 - - - 15 (5.56) - - 5 (31.82) 31 (20) - 62 (14.08) 52 (17.74) 44 (45.57) 53 (63.33) 21 (87.5)
16 Alan Kocięda MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 249.28 - - - - - - - - - 37 (49.3) 33 (48.39) 29 (64.56) 66 (41.67) 19 (93.75)
17 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 2005 234.12 - 14 (10.87) - - - 12 (29.63) - 30 (21) - 34 (53.52) 34 (46.77) - 35 (93.33) -
18 Adam Slodownik KS Spójnia Warszawa 2004 215.45 - 4 (21.74) - - - 11 (31.48) - 22 (29) - 38 (47.89) 57 (9.68) 16 (81.01) 71 (33.33) -
19 Michał Paciorek KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2004 202.19 - 13 (11.96) - - - 18 (18.52) - 21 (30) - 52 (28.17) 47 (25.81) - - 15 (106.25)
20 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 2005 200.30 - - - 13 (8.33) - - - - - 63 (12.68) 11 (83.87) 42 (48.1) 55 (60) -
21 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 191.65 - - - 17 (2.78) - - 8 (18.18) - - 66 (8.45) 62 (1.61) 57 (29.11) 58 (55) 24 (78.13)
22 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2004 188.35 - - - - - - - 37 (14) - 55 (23.94) 22 (66.13) 61 (24.05) 63 (46.67) 37 (37.5)
23 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 2006 183.06 - 17 (7.61) 12 (12.5) - - 19 (16.67) - 36 (15) - 69 (4.23) 43 (32.26) 56 (30.38) 70 (35) 31 (56.25)
24 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 2004 173.33 - - - - - - - 35 (16) - - 42 (33.87) 59 (26.58) 61 (50) 34 (46.88)
25 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 2005 168.39 - - - - - - - - - - 41 (35.48) 54 (32.91) 31 (100) -
26 Oskar Ponto Yacht Klub Polski Gdynia 2004 152.88 - - - - - - 11 (4.55) - - - - - 17 (123.33) 41 (25)
27 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 2005 145.83 - - - - - - - - 8 (32.5) - - - 23 (113.33) -
28 Filip Olszewski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2006 145.00 - - - - - - - - - - - - 4 (145) -
29 Antoni Nazimek JKW Poznań 2005 143.33 - - - - - - - - 3 (45) - - - 32 (98.33) -
30 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 137.16 - - 7 (18.18) - - 22 (11.11) - - - - 45 (29.03) 48 (40.51) 68 (38.33) -
31 Paweł Trella MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 136.67 - - - - - - - - - - - - 39 (86.67) 33 (50)
32 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 131.40 - - - 14 (6.94) - - - - - 53 (26.76) - 41 (49.37) 62 (48.33) -
33 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 131.14 - - - - - - - - - - - - 36 (91.67) -
34 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 2004 124.46 - - - - - - - - - - 31 (51.61) 58 (27.85) 64 (45) -
35 Julian Podwalski SSW MOS Iława 2005 121.37 - - - - - - - 40 (11) - - 54 (14.52) 53 (34.18) 54 (61.67) -
36 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 120.49 - - - - - - - 47 (4) - 70 (2.82) 59 (6.45) 65 (18.99) 87 (6.67) 22 (84.38)
37 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 118.07 - - - - - - - - - - - - 47 (73.33) -
38 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 2005 117.34 - - - - - - - 46 (5) - - 58 (8.06) 60 (25.32) 83 (13.33) 28 (65.63)
39 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin 2004 112.47 - - - - - - - - - - 38 (40.32) 23 (72.15) - -
40 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2005 110.45 - - - - - - - - 17 (10) 67 (7.04) - 62 (22.78) 73 (30) 36 (40.63)
41 Kamil Lenczowski Klub Żeglarski Horn Kraków 2005 109.94 - - - - - - - 25 (26) - - 40 (37.1) 43 (46.84) - -
42 Antoni Pasich Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 95.05 - - - - - - - 34 (17) - - 46 (27.42) 40 (50.63) - -
43 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 88.08 - - - - 12 (2.08) - - - 10 (27.5) - 39 (38.71) 67 (16.46) 89 (3.33) -
44 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 2005 87.50 - - - - - - - - 12 (22.5) - - - 52 (65) -
45 Oskar Sawicki UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 2006 81.67 - - - - - - - - - - - - 42 (81.67) -
46 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 81.19 - 22 (2.17) 10 (14.77) - - 17 (20.37) - - - - - 66 (17.72) 74 (28.33) -
47 Piotr Flieger MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 80.31 - - - - - - 9 (13.64) - - - - - 51 (66.67) -
48 Olek Ponto Yacht Klub Polski Gdynia 2004 78.33 - - - - - - - - - - - - 44 (78.33) -
49 piotr vogel JKW Poznań 2005 76.70 - - - - - - - - 19 (5) 71 (1.41) 55 (12.9) 64 (20.25) 81 (16.67) 42 (21.88)
50 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 2005 74.17 - - - - - - - - 14 (17.5) - - - 57 (56.67) -
51 Michał Gonciarz UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 2004 68.75 - - - - - - - - - - - - 76 (25) 35 (43.75)
52 Mateusz Narloch MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 68.33 - - - - - - - - - - - - 50 (68.33) -
53 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 2005 67.51 - - - - 11 (4.17) - - 38 (13) 18 (7.5) - 51 (19.35) 70 (12.66) 80 (18.33) -
54 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 64.46 - - - - - - - - - - 48 (24.19) 63 (21.52) - 43 (18.75)
55 Tymon Gajdziński MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 51.67 - - - - - - - - - - - - 60 (51.67) -
56 Dominik Śliwiński 50.00 - - - - - - 1 (50) - - - - - - -
57 Jakub Wiedeheft 45.45 - - - - - - 2 (45.45) - - - - - - -
58 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 45.09 - - - - - - - - - - - - 75 (26.67) -
59 IGOR MIROWSKI AZS Uniwersytet Warszawski 2006 38.89 - - - - - 7 (38.89) - - - - - - - -
60 Karol Eriksson MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 36.71 - - - - - - - - - - - 51 (36.71) - -
61 Szymon Janiak MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 36.67 - - - - - - - - - - - - 69 (36.67) -
62 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 2004 31.65 - - - - - - - - - - - 55 (31.65) - -
63 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2004 30.54 9 (6.82) - - - - - - - - - 53 (16.13) 74 (7.59) - -
64 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 2006 25.00 - - - - - - - - 11 (25) - - - - -
65 Kacper Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz 2004 21.19 - - - - - - - 45 (6) - - - 68 (15.19) - -
66 Maciej Reck JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 20.13 - - - - - - - 41 (10) - - - 72 (10.13) - -
67 Jakub Marciniak KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 2005 20.00 - - - - - - - - - - - - 79 (20) -
68 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 12.50 - - - - - - - - 16 (12.5) - - - - -
69 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 12.00 - - - - - - - 39 (12) - - - - - -
70 Gabriel Małecki Centrum Żeglarskie 2004 10.00 - - - - - - - - - - - - 85 (10) -
71 Mariusz Kowalewski 9.86 - - - - - - - - - 65 (9.86) - - - -
72 Antoni Kiliszek MKS "Dwójka" Warszawa 2006 9.09 - - 15 (9.09) - - - - - - - - - - -
73 Jakub Miszczak MKS "Dwójka" Warszawa 2004 8.86 - - - - - - - - - - - 73 (8.86) - -
74 Franek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 8.70 - 16 (8.7) - - - - - - - - - - - -
75 Dawid Werner Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 8.42 - - - 18 (1.39) - - - - - - 61 (3.23) 77 (3.8) - -
76 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 8.33 - - - - - - - - - - - - 86 (8.33) -
77 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 2006 7.95 - - 16 (7.95) - - - - - - - - - - -
78 Patryk Smółka AZS UW Warszawa 2004 7.32 - 23 (1.09) - - - 26 (3.7) - - - - - 78 (2.53) - -
79 Hubert Baranowski UKŻ 7 Białystok 2004 6.33 - - - - - - - - - - - 75 (6.33) - -
80 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 2005 5.68 - - 18 (5.68) - - - - - - - - - - -
81 Maciej Gomulski MKS "Dwójka" Warszawa 2004 4.55 - - 19 (4.55) - - - - - - - - - - -
82 Tomasz Gajda Centrum Żeglarskie Szczecin 2005 4.17 - - - 16 (4.17) - - - - - - - - - -
83 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 2007 2.50 - - - - - - - - 20 (2.5) - - - - -
84 Bernard Krajewski MKŻ Arka Gdynia 2.27 11 (2.27) - - - - - - - - - - - - -
85 Franciszek Mikulski Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2005 2.00 - - - - - - - 49 (2) - - - - - -
86 Michał Klimko UKS Żeglarz Wrocław 2006 1.27 - - - - - - - - - - - 79 (1.27) - -
87 Ignacy Jabłkowski MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2009 1.14 - - 22 (1.14) - - - - - - - - - - -
88 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 2007 0.00 - - 23 (0) - - - - - - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (04.10.2020)