LAR M U17
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2020

RANKING LAR M U17

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Dzierżno Cup Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Puchar WOZŻ Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
1 Filip Kapała MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 215.55 - - - 16 (35) 10 (88.61) 6 (91.94)
2 Szymon Oleksiuk K.S. Spojnia - Warszawa 2004 215.42 - - 7 (18.48) 11 (40) 21 (74.68) 12 (82.26)
3 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 210.27 - - - 7 (44) 20 (75.95) 7 (90.32)
4 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 209.76 - - - 6 (45) 11 (87.34) 15 (77.42)
5 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 208.21 - 2 (22.92) - 20 (31) 18 (78.48) 16 (75.81)
6 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków 2004 207.01 - - - 12 (39) 25 (69.62) 2 (98.39)
7 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 204.76 - - - 14 (37) 15 (82.28) 10 (85.48)
8 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 184.32 - - - 13 (38) 9 (89.87) 28 (56.45)
9 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 173.30 - - - - 17 (79.75) 5 (93.55)
10 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia 2004 143.44 - - - 28 (23) 32 (60.76) 26 (59.68)
11 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 2004 142.33 - - 12 (13.04) 32 (19) 26 (68.35) 37 (41.94)
12 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 2005 131.97 - - - - 42 (48.1) 11 (83.87)
13 Adam Slodownik KS Spójnia Warszawa 2004 131.75 - - 4 (21.74) 22 (29) 16 (81.01) -
14 Maciej Iliński YKP Gdynia 2004 130.39 - - - 27 (24) 38 (53.16) 30 (53.23)
15 Alan Kocięda MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 112.95 - - - - 29 (64.56) 33 (48.39)
16 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin 2004 112.47 - - - - 23 (72.15) 38 (40.32)
17 Kamil Lenczowski Klub Żeglarski Horn Kraków 2005 109.94 - - - 25 (26) 43 (46.84) 40 (37.1)
18 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2004 104.18 - - - 37 (14) 61 (24.05) 22 (66.13)
19 Antoni Pasich Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 95.05 - - - 34 (17) 40 (50.63) 46 (27.42)
20 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 2006 85.25 - - 17 (7.61) 36 (15) 56 (30.38) 43 (32.26)
21 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 83.31 - - - 31 (20) 44 (45.57) 52 (17.74)
22 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 2004 79.46 - - - - 58 (27.85) 31 (51.61)
23 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 2005 78.64 - - 14 (10.87) 30 (21) - 34 (46.77)
24 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 2004 76.45 - - - 35 (16) 59 (26.58) 42 (33.87)
25 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia 2004 69.90 - - - 33 (18) 39 (51.9) -
26 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 69.54 - - - - 48 (40.51) 45 (29.03)
27 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 2005 68.39 - - - - 54 (32.91) 41 (35.48)
28 Michał Paciorek KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2004 67.77 - - 13 (11.96) 21 (30) - 47 (25.81)
29 Julian Podwalski SSW MOS Iława 2005 59.70 - - - 40 (11) 53 (34.18) 54 (14.52)
30 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 57.25 - 12 (2.08) - - 67 (16.46) 39 (38.71)
31 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 49.37 - - - - 41 (49.37) -
32 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 2005 49.18 - 11 (4.17) - 38 (13) 70 (12.66) 51 (19.35)
33 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 45.71 - - - - 63 (21.52) 48 (24.19)
34 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 2005 38.38 - - - 46 (5) 60 (25.32) 58 (8.06)
35 Karol Eriksson MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 36.71 - - - - 51 (36.71) -
36 piotr vogel JKW Poznań 2005 33.15 - - - - 64 (20.25) 55 (12.9)
37 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 2004 31.65 - - - - 55 (31.65) -
38 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 30.72 - - - - 57 (29.11) 62 (1.61)
39 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2004 30.54 9 (6.82) - - - 74 (7.59) 53 (16.13)
40 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 29.44 - - - 47 (4) 65 (18.99) 59 (6.45)
41 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2005 22.78 - - - - 62 (22.78) -
42 Kacper Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz 2004 21.19 - - - 45 (6) 68 (15.19) -
43 Maciej Reck JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 20.13 - - - 41 (10) 72 (10.13) -
44 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 19.89 - - 22 (2.17) - 66 (17.72) -
45 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 12.00 - - - 39 (12) - -
46 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 9.68 - - - - - 57 (9.68)
47 Jakub Miszczak MKS "Dwójka" Warszawa 2004 8.86 - - - - 73 (8.86) -
48 Franek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 8.70 - - 16 (8.7) - - -
49 Dawid Werner Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 7.03 - - - - 77 (3.8) 61 (3.23)
50 Hubert Baranowski UKŻ 7 Białystok 2004 6.33 - - - - 75 (6.33) -
51 Patryk Smółka AZS UW Warszawa 2004 3.62 - - 23 (1.09) - 78 (2.53) -
52 Bernard Krajewski MKŻ Arka Gdynia 2.27 11 (2.27) - - - - -
53 Franciszek Mikulski Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2005 2.00 - - - 49 (2) - -
54 Michał Klimko UKS "Żeglarz" Wrocław 2006 1.27 - - - - 79 (1.27) -
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (05.08.2020)