Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja:


LAR M U17
M Załoga Klub Ur Punkty Dzierżno Cup Puchar WOZŻ Jesienny Puchar Warszawy Ustka Charlotta Sailing Days Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Nauticus Cup Oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza) Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ) Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Laser Europa Cup Poland Mistrzostwa Polski kl. nieolimpijskich Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 476.59 - - - - - - - - - 7
(44.00)
7
(90.32)
20*
(75.95)
13
(83.10)
18
(121.67)
5
(137.50)
2 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 2004 467.05 - - - - - - - - - 12
(39.00)
2
(98.39)
25*
(69.62)
15
(80.28)
7
(140.00)
14
(109.38)
3 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 2004 464.76 - - - - - 11*
(23.68)
- - - 6
(45.00)
15
(77.42)
11
(87.34)
30*
(59.15)
13
(130.00)
9
(125.00)
4 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 2004 463.70 - - - 9
(13.89)
- 1
(50.00)
- - - 13*
(38.00)
28*
(56.45)
9
(89.87)
29
(60.56)
22
(115.00)
6
(134.38)
5 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 454.27 - - - 8
(15.28)
- - 4
(36.36)
- - 16*
(35.00)
6
(91.94)
10
(88.61)
17*
(77.46)
29
(103.33)
11
(118.75)
6 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 429.14 - - - 7
(16.67)
- - - - - - 5
(93.55)
17
(79.75)
25*
(66.20)
15
(126.67)
13
(112.50)
7 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 403.75 - 7
(18.48)
- - - - - 16*
(22.22)
- 11
(40.00)
12
(82.26)
21
(74.68)
- 38
(88.33)
17
(100.00)
8 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 393.58 - - - 2
(23.61)
- - - - - 14
(37.00)
10
(85.48)
15
(82.28)
31*
(57.75)
65
(43.33)
10
(121.88)
9 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 380.09 - - - - 2
(22.92)
- - - 13*
(20.00)
20
(31.00)
16
(75.81)
18
(78.48)
42*
(42.25)
46
(75.00)
18
(96.88)
10 Maciej Iliński YKP Gdynia 2004 345.38 - - - 3
(22.22)
- - 6
(27.27)
- - 27*
(24.00)
30
(53.23)
38*
(53.16)
21
(71.83)
26
(108.33)
29
(62.50)
11 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 310.82 - - - - - 6
(36.84)
- - - - - - 18
(76.06)
21
(116.67)
23
(81.25)
12 Marcin Pietrzak MKS Dwójka Warszawa 2004 303.95 - 12*
(13.04)
3
(22.73)
- - - - 14
(25.93)
- 32*
(19.00)
37
(41.94)
26
(68.35)
50*
(30.99)
49
(70.00)
25
(75.00)
13 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia 2004 299.42 - - - 6
(18.06)
- - - - - 28
(23.00)
26
(59.68)
32
(60.76)
40*
(45.07)
27
(106.67)
39
(31.25)
14 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia 2004 252.76 - - - 10
(12.50)
- - 7
(22.73)
- - 33*
(18.00)
- 39
(51.90)
51
(29.58)
45
(76.67)
30
(59.38)
15 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 251.52 - - - 15
(5.56)
- - 5
(31.82)
- - 31*
(20.00)
52
(17.74)
44
(45.57)
62*
(14.08)
53
(63.33)
21
(87.50)
16 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 2004 249.28 - - - - - - - - - - 33*
(48.39)
29
(64.56)
37
(49.30)
66
(41.67)
19
(93.75)
17 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 234.12 - 14
(10.87)
- - - - - 12
(29.63)
- 30*
(21.00)
34
(46.77)
- 34
(53.52)
35
(93.33)
-
18 Adam Slodownik KS Spójnia Warszawa 2004 215.45 - 4
(21.74)
- - - - - 11
(31.48)
- 22*
(29.00)
57*
(9.68)
16
(81.01)
38
(47.89)
71
(33.33)
-
19 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 2004 202.19 - 13
(11.96)
- - - - - 18*
(18.52)
- 21
(30.00)
47
(25.81)
- 52
(28.17)
- 15
(106.25)
20 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 2005 200.30 - - - 13
(8.33)
- - - - - - 11
(83.87)
42
(48.10)
63*
(12.68)
55
(60.00)
-
21 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 191.65 - - - 17
(2.78)
- - 8
(18.18)
- - - 62*
(1.61)
57
(29.11)
66
(8.45)
58
(55.00)
24
(78.13)
22 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2004 188.35 - - - - - - - - - 37
(14.00)
22
(66.13)
61
(24.05)
55*
(23.94)
63
(46.67)
37
(37.50)
23 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 2006 183.06 - 17*
(7.61)
12
(12.50)
- - - - 19
(16.67)
- 36*
(15.00)
43
(32.26)
56
(30.38)
69*
(4.23)
70
(35.00)
31
(56.25)
24 Bartosz Dąbrowski UKŻ Siódemka Białystok 2004 173.33 - - - - - 14*
(15.79)
- - - 35
(16.00)
42
(33.87)
59
(26.58)
- 61
(50.00)
34
(46.88)
25 Patryk Furmanek SSW Iława 2005 168.39 - - - - - - - - - - 41
(35.48)
54
(32.91)
- 31
(100.00)
-
26 Oskar Ponto YKP Gdynia 2004 152.88 - - - - - - 11
(4.55)
- - - - - - 17
(123.33)
41
(25.00)
27 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 2005 145.83 - - - - - - - - 8
(32.50)
- - - - 23
(113.33)
-
28 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 2006 145.00 - - - - - - - - - - - - - 4
(145.00)
-
29 Antoni Nazimek JKW Poznań 2005 143.33 - - - - - - - - 3
(45.00)
- - - - 32
(98.33)
-
30 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 137.16 - - 7
(18.18)
- - - - 22
(11.11)
- - 45
(29.03)
48
(40.51)
- 68
(38.33)
-
31 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 2004 136.67 - - - - - - - - - - - - - 39
(86.67)
33
(50.00)
32 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 131.40 - - - 14
(6.94)
- - - - - - - 41
(49.37)
53
(26.76)
62
(48.33)
-
33 Szymon Maruszczak Nauticus YC Olsztyn 2005 131.14 - - - - - 5
(39.47)
- - - - - - - 36
(91.67)
-
34 Bogusz Tłok MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 2004 124.46 - - - - - - - - - - 31
(51.61)
58
(27.85)
- 64
(45.00)
-
35 Julian Podwalski SSW Iława 2005 121.37 - - - - - - - - - 40
(11.00)
54
(14.52)
53
(34.18)
- 54
(61.67)
-
36 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 120.49 - - - - - - - - - 47
(4.00)
59
(6.45)
65
(18.99)
70*
(2.82)
87
(6.67)
22
(84.38)
37 Tymoteusz Wysocki Nauticus YC Olsztyn 2005 118.07 - - - - - 3
(44.74)
- - - - - - - 47
(73.33)
-
38 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 2005 117.34 - - - - - 19*
(2.63)
- - - 46
(5.00)
58
(8.06)
60
(25.32)
- 83
(13.33)
28
(65.63)
39 Maciej Lickendorf SEJK Pogoń Szczecin 2004 112.47 - - - - - - - - - - 38
(40.32)
23
(72.15)
- - -
40 Cezary Popielski OŚ AZS Poznań 2005 110.45 - - - - - - - - 17
(10.00)
- - 62
(22.78)
67
(7.04)
73
(30.00)
36
(40.63)
41 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 2005 109.94 - - - - - - - - - 25
(26.00)
40
(37.10)
43
(46.84)
- - -
42 Antoni Pasich KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 95.05 - - - - - - - - - 34
(17.00)
46
(27.42)
40
(50.63)
- - -
43 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 88.08 - - - - 12
(2.08)
- - - 10
(27.50)
- 39
(38.71)
67
(16.46)
- 89
(3.33)
-
44 Michał Grzesiek ŻMKS Poznań 2005 87.50 - - - - - - - - 12
(22.50)
- - - - 52
(65.00)
-
45 Oskar Sawicki UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 2006 81.67 - - - - - - - - - - - - - 42
(81.67)
-
46 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 81.19 - 22*
(2.17)
10
(14.77)
- - - - 17
(20.37)
- - - 66
(17.72)
- 74
(28.33)
-
47 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 2005 80.31 - - - - - - 9
(13.64)
- - - - - - 51
(66.67)
-
48 Olek Ponto YKP Gdynia 2004 78.33 - - - - - - - - - - - - - 44
(78.33)
-
49 piotr vogel JKW Poznań 2005 76.70 - - - - - - - - 19
(5.00)
- 55
(12.90)
64
(20.25)
71*
(1.41)
81
(16.67)
42
(21.88)
50 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 2005 74.17 - - - - - - - - 14
(17.50)
- - - - 57
(56.67)
-
51 Michał Gonciarz UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 2004 68.75 - - - - - - - - - - - - - 76
(25.00)
35
(43.75)
52 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 2005 68.33 - - - - - - - - - - - - - 50
(68.33)
-
53 Dominik Konieczny ŻMKS Poznań 2005 67.51 - - - - 11
(4.17)
- - - 18*
(7.50)
38
(13.00)
51
(19.35)
70
(12.66)
- 80
(18.33)
-
54 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 64.46 - - - - - - - - - - 48
(24.19)
63
(21.52)
- - 43
(18.75)
55 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 51.67 - - - - - - - - - - - - - 60
(51.67)
-
56 Dominik Śliwiński 50.00 - - - - - - 1
(50.00)
- - - - - - - -
57 Jakub Wiedeheft 45.45 - - - - - - 2
(45.45)
- - - - - - - -
58 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 45.09 - - - - - 13
(18.42)
- - - - - - - 75
(26.67)
-
59 IGOR MIROWSKI AZS UW Warszawa 2006 38.89 - - - - - - - 7
(38.89)
- - - - - - -
60 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 36.71 - - - - - - - - - - - 51
(36.71)
- - -
61 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 2005 36.67 - - - - - - - - - - - - - 69
(36.67)
-
62 Michał Tokarczyk LOK Garland Gliwice 2004 31.65 - - - - - - - - - - - 55
(31.65)
- - -
63 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2004 30.54 9
(6.82)
- - - - - - - - - 53
(16.13)
74
(7.59)
- - -
64 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 2006 25.00 - - - - - - - - 11
(25.00)
- - - - - -
65 Kacper Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz 2004 21.19 - - - - - - - - - 45
(6.00)
- 68
(15.19)
- - -
66 Maciej Reck JKW Poznań 2004 20.13 - - - - - - - - - 41
(10.00)
- 72
(10.13)
- - -
67 Jakub Marciniak KSW Baltic Dziwnów 2005 20.00 - - - - - - - - - - - - - 79
(20.00)
-
68 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 12.50 - - - - - - - - 16
(12.50)
- - - - - -
69 Dobromir Sokołowski JKW Poznań 2004 12.00 - - - - - - - - - 39
(12.00)
- - - - -
70 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 10.00 - - - - - - - - - - - - - 85
(10.00)
-
71 Mariusz Kowalewski 9.86 - - - - - - - - - - - - 65
(9.86)
- -
72 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa 2006 9.09 - - 15
(9.09)
- - - - - - - - - - - -
73 Jakub Miszczak MKS Dwójka Warszawa 2004 8.86 - - - - - - - - - - - 73
(8.86)
- - -
74 Franek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 8.70 - 16
(8.70)
- - - - - - - - - - - - -
75 Dawid Werner KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 8.42 - - - 18
(1.39)
- - - - - - 61
(3.23)
77
(3.80)
- - -
76 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 2006 8.33 - - - - - - - - - - - - - 86
(8.33)
-
77 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 2006 7.95 - - 16
(7.95)
- - - - - - - - - - - -
78 Patryk Smółka AZS UW Warszawa 2004 7.32 - 23
(1.09)
- - - - - 26
(3.70)
- - - 78
(2.53)
- - -
79 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 2004 6.33 - - - - - - - - - - - 75
(6.33)
- - -
80 Aleksander Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 2005 5.68 - - 18
(5.68)
- - - - - - - - - - - -
81 Maciej Gomulski MKS Dwójka Warszawa 2004 4.55 - - 19
(4.55)
- - - - - - - - - - - -
82 Tomasz Gajda KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2005 4.17 - - - 16
(4.17)
- - - - - - - - - - -
83 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 2007 2.50 - - - - - - - - 20
(2.50)
- - - - - -
84 Bernard Krajewski MKŻ Arka Gdynia 2.27 11
(2.27)
- - - - - - - - - - - - - -
85 Franciszek Mikulski KS AZS AWFiS Gdańsk 2005 2.00 - - - - - - - - - 49
(2.00)
- - - - -
86 Michał Klimko UKS Żeglarz Wrocław 2006 1.27 - - - - - - - - - - - 79
(1.27)
- - -
87 Ignacy Jabłkowski MKS Dwójka Warszawa 2009 1.14 - - 22
(1.14)
- - - - - - - - - - - -
88 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 2007 0.00 - - 23 - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.