LAR M
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2020

RANKING LAR M

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Dzierżno Cup Puchar WOZŻ Jesienny Puchar Warszawy Ustka Charlotta Sailing Days Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Nauticus Cup Oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza) Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ) Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Laser Europa Cup Poland Mistrzostwa Polski kl. nieolimpijskich Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 2003 544.51 - 2 (23.91) 1 (25) - - - - 28 (0) - 5 (46) 23 (64.52) 3 (97.47) 5 (94.37) 12 (131.67) 1 (150)
2 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 2003 540.63 - - - - - - - 1 (50) - 1 (50) 1 (100) 1 (100) - 1 (150) 4 (140.63)
3 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2003 511.11 - - - - - 2 (47.37) - - - 9 (42) 13 (80.65) 4 (96.2) 6 (92.96) 5 (143.33) 7 (131.25)
4 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2003 494.12 - - - - - - - - - 10 (41) 14 (79.03) 6 (93.67) 22 (70.42) 9 (136.67) 3 (143.75)
5 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 476.59 - - - - - - - - - 7 (44) 7 (90.32) 20 (75.95) 13 (83.1) 18 (121.67) 5 (137.5)
6 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków 2004 467.05 - - - - - - - - - 12 (39) 2 (98.39) 25 (69.62) 15 (80.28) 7 (140) 14 (109.38)
7 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 464.76 - - - - - 11 (23.68) - - - 6 (45) 15 (77.42) 11 (87.34) 30 (59.15) 13 (130) 9 (125)
8 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 463.70 - - - 9 (13.89) - 1 (50) - - - 13 (38) 28 (56.45) 9 (89.87) 29 (60.56) 22 (115) 6 (134.38)
9 Filip Kapała MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 454.27 - - - 8 (15.28) - - 4 (36.36) - - 16 (35) 6 (91.94) 10 (88.61) 17 (77.46) 29 (103.33) 11 (118.75)
10 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 440.58 - - - 12 (9.72) - - 1 (50) - - 18 (33) 17 (74.19) 14 (83.54) 26 (64.79) 34 (95) 8 (128.13)
11 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 429.14 - - - 7 (16.67) - - - - - - 5 (93.55) 17 (79.75) 25 (66.2) 15 (126.67) 13 (112.5)
12 Szymon Oleksiuk K.S. Spojnia - Warszawa 2004 403.75 - 7 (18.48) - - - - - 16 (22.22) - 11 (40) 12 (82.26) 21 (74.68) - 38 (88.33) 17 (100)
13 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 393.58 - - - 2 (23.61) - - - - - 14 (37) 10 (85.48) 15 (82.28) 31 (57.75) 65 (43.33) 10 (121.88)
14 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 380.09 - - - - 2 (22.92) - - - 13 (20) 20 (31) 16 (75.81) 18 (78.48) 42 (42.25) 46 (75) 18 (96.88)
15 Filip Miłoszewski SEJK "Pogoń" Szczecin 2003 379.91 - - - - - - - - - 2 (49) 4 (95.16) 2 (98.73) 3 (97.18) 10 (135) -
16 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 2002 366.74 - - - 4 (20.83) - - - - - 3 (48) 3 (96.77) 8 (91.14) 11 (85.92) 25 (110) -
17 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 2003 364.41 - - - - - - 2 (45.45) - - 4 (47) 19 (70.97) 7 (92.41) 1 (100) 16 (125) -
18 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 359.74 - - - - 5 (16.67) - - - 2 (47.5) 26 (25) 27 (58.06) 27 (67.09) 58 (19.72) 30 (101.67) 27 (68.75)
19 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 2003 358.74 - - - - - - - - - 15 (36) 25 (61.29) 28 (65.82) 43 (40.85) 43 (80) 12 (115.63)
20 Maciej Iliński YKP Gdynia 2004 345.38 - - - 3 (22.22) - - 6 (27.27) - - 27 (24) 30 (53.23) 38 (53.16) 21 (71.83) 26 (108.33) 29 (62.5)
21 Jakub Ławicki MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2002 344.46 - - - - - - - - - 17 (34) - 13 (84.81) 10 (87.32) 8 (138.33) -
22 Antoni Borkowski AZS Poznań 2003 329.92 - - - - 9 (8.33) - - - 7 (35) - 20 (69.35) 31 (62.03) 47 (35.21) 41 (83.33) 26 (71.88)
23 Maksymilian Burdziej Centrum Żeglarskie Szczecin 2003 329.46 - - - - - - - - - 8 (43) 8 (88.71) 12 (86.08) 24 (67.61) 24 (111.67) -
24 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 326.31 - 8 (17.39) 5 (20.45) - - - - 8 (37.04) - - 24 (62.9) 35 (56.96) - 56 (58.33) 20 (90.63)
25 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 310.82 - - - - - 6 (36.84) - - - - - - 18 (76.06) 21 (116.67) 23 (81.25)
26 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 306.89 - - - - - 8 (31.58) - - - 23 (28) 56 (11.29) 24 (70.89) 64 (11.27) 37 (90) 16 (103.13)
27 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 2004 303.95 - 12 (13.04) 3 (22.73) - - - - 14 (25.93) - 32 (19) 37 (41.94) 26 (68.35) 50 (30.99) 49 (70) 25 (75)
28 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia 2004 299.42 - - - 6 (18.06) - - - - - 28 (23) 26 (59.68) 32 (60.76) 40 (45.07) 27 (106.67) 39 (31.25)
29 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia 2004 252.76 - - - 10 (12.5) - - 7 (22.73) - - 33 (18) - 39 (51.9) 51 (29.58) 45 (76.67) 30 (59.38)
30 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 251.52 - - - 15 (5.56) - - 5 (31.82) - - 31 (20) 52 (17.74) 44 (45.57) 62 (14.08) 53 (63.33) 21 (87.5)
31 Wojciech Antoniak Centrum Żeglarskie Szczecin 2002 249.90 - - - - - - - - - 19 (32) 29 (54.84) 19 (77.22) 23 (69.01) 48 (71.67) -
32 Alan Kocięda MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 249.28 - - - - - - - - - - 33 (48.39) 29 (64.56) 37 (49.3) 66 (41.67) 19 (93.75)
33 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 2005 234.12 - 14 (10.87) - - - - - 12 (29.63) - 30 (21) 34 (46.77) - 34 (53.52) 35 (93.33) -
34 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 2001 217.97 - 1 (25) - - - - - 3 (46.3) - - - - - 3 (146.67) -
35 Adam Slodownik KS Spójnia Warszawa 2004 215.45 - 4 (21.74) - - - - - 11 (31.48) - 22 (29) 57 (9.68) 16 (81.01) 38 (47.89) 71 (33.33) -
36 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 2001 215.43 - - - - - - - - - - 9 (87.1) - - 14 (128.33) -
37 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 2003 207.73 - - - - - - - - - - - 30 (63.29) 44 (39.44) 28 (105) -
38 Michał Paciorek KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2004 202.19 - 13 (11.96) - - - - - 18 (18.52) - 21 (30) 47 (25.81) - 52 (28.17) - 15 (106.25)
39 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 2005 200.30 - - - 13 (8.33) - - - - - - 11 (83.87) 42 (48.1) 63 (12.68) 55 (60) -
40 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 191.65 - - - 17 (2.78) - - 8 (18.18) - - - 62 (1.61) 57 (29.11) 66 (8.45) 58 (55) 24 (78.13)
41 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2004 188.35 - - - - - - - - - 37 (14) 22 (66.13) 61 (24.05) 55 (23.94) 63 (46.67) 37 (37.5)
42 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 2006 183.06 - 17 (7.61) 12 (12.5) - - - - 19 (16.67) - 36 (15) 43 (32.26) 56 (30.38) 69 (4.23) 70 (35) 31 (56.25)
43 Maciej Jarosz Stowarzyszenie Marina Poraj 2002 175.54 - - - - - - - - - - - - 16 (78.87) 33 (96.67) -
44 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 2004 173.33 - - - - - 14 (15.79) - - - 35 (16) 42 (33.87) 59 (26.58) - 61 (50) 34 (46.88)
45 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań 2001 171.16 - - - - - - - - 9 (30) 29 (22) 21 (67.74) 22 (73.42) - - -
46 David Goetz ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2003 170.21 - - - - 3 (20.83) - - - 15 (15) - - 36 (55.7) 54 (25.35) 59 (53.33) -
47 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 2005 168.39 - - - - - - - - - - 41 (35.48) 54 (32.91) - 31 (100) -
48 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 2002 160.44 - - - - - 4 (42.11) - - - - - - - 20 (118.33) -
49 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2001 160.00 - - - - 1 (25) - - - 1 (50) - - - - 40 (85) -
50 Rafał Szubert ŻMKS-Poznań 2002 153.86 - - - - 6 (14.58) - - - 6 (37.5) 24 (27) 36 (43.55) 34 (58.23) - - -
51 Oskar Ponto Yacht Klub Polski Gdynia 2004 152.88 - - - - - - 11 (4.55) - - - - - - 17 (123.33) 41 (25)
52 Mariusz Kowalewski RKS Lasery Zegrze 1967 148.47 - 15 (9.78) 4 (21.59) - - - - 20 (14.81) - - 50 (20.97) 50 (37.97) 65 (9.86) - 32 (53.13)
53 Tytus Butowski KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 2001 148.33 - - - - - - - - - - - - - 2 (148.33) -
54 Juliusz Hebel Nautical Club of Larnaca 2003 146.88 - - - - - - - - - - - - - - 2 (146.88)
55 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 2005 145.83 - - - - - - - - 8 (32.5) - - - - 23 (113.33) -
56 Filip Olszewski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2006 145.00 - - - - - - - - - - - - - 4 (145) -
57 Antoni Nazimek JKW Poznań 2005 143.33 - - - - - - - - 3 (45) - - - - 32 (98.33) -
58 Mikołaj Silny STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 2002 141.67 - - - - - - - - - - - - - 6 (141.67) -
59 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 137.16 - - 7 (18.18) - - - - 22 (11.11) - - 45 (29.03) 48 (40.51) - 68 (38.33) -
60 Paweł Trella MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 136.67 - - - - - - - - - - - - - 39 (86.67) 33 (50)
61 Mateusz Hanke KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 1989 133.33 - - - - - - - - - - - - - 11 (133.33) -
62 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 131.40 - - - 14 (6.94) - - - - - - - 41 (49.37) 53 (26.76) 62 (48.33) -
63 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 131.14 - - - - - 5 (39.47) - - - - - - - 36 (91.67) -
64 Stefan Marciniak ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2003 125.98 - - - - 8 (10.42) - - - 5 (40) - - 37 (54.43) 57 (21.13) - -
65 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 2004 124.46 - - - - - - - - - - 31 (51.61) 58 (27.85) - 64 (45) -
66 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa 2002 122.30 - - - - - 18 (5.26) - - - 44 (7) 44 (30.65) 45 (44.3) 46 (36.62) - 38 (34.38)
67 Julian Podwalski SSW MOS Iława 2005 121.37 - - - - - - - - - 40 (11) 54 (14.52) 53 (34.18) - 54 (61.67) -
68 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 120.49 - - - - - - - - - 47 (4) 59 (6.45) 65 (18.99) 70 (2.82) 87 (6.67) 22 (84.38)
69 Stanisław Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 1992 120.00 - - - - - - - - - - - - - 19 (120) -
70 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 118.07 - - - - - 3 (44.74) - - - - - - - 47 (73.33) -
71 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 2005 117.34 - - - - - 19 (2.63) - - - 46 (5) 58 (8.06) 60 (25.32) - 83 (13.33) 28 (65.63)
72 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin 2004 112.47 - - - - - - - - - - 38 (40.32) 23 (72.15) - - -
73 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2005 110.45 - - - - - - - - 17 (10) - - 62 (22.78) 67 (7.04) 73 (30) 36 (40.63)
74 Kamil Lenczowski Klub Żeglarski Horn Kraków 2005 109.94 - - - - - - - - - 25 (26) 40 (37.1) 43 (46.84) - - -
75 Antoni Pasich Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 95.05 - - - - - - - - - 34 (17) 46 (27.42) 40 (50.63) - - -
76 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 2003 94.44 - - - - - - - - - 42 (9) 32 (50) 52 (35.44) - - -
77 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 88.08 - - - - 12 (2.08) - - - 10 (27.5) - 39 (38.71) 67 (16.46) - 89 (3.33) -
78 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 2005 87.50 - - - - - - - - 12 (22.5) - - - - 52 (65) -
79 Oskar Sawicki UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 2006 81.67 - - - - - - - - - - - - - 42 (81.67) -
80 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 81.19 - 22 (2.17) 10 (14.77) - - - - 17 (20.37) - - - 66 (17.72) - 74 (28.33) -
81 Piotr Flieger MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 80.31 - - - - - - 9 (13.64) - - - - - - 51 (66.67) -
82 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 1986 78.61 - - - - - - - 15 (24.07) - - 35 (45.16) - - - 46 (9.38)
83 Olek Ponto Yacht Klub Polski Gdynia 2004 78.33 - - - - - - - - - - - - - 44 (78.33) -
84 piotr vogel JKW Poznań 2005 76.70 - - - - - - - - 19 (5) - 55 (12.9) 64 (20.25) 71 (1.41) 81 (16.67) 42 (21.88)
85 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 2005 74.17 - - - - - - - - 14 (17.5) - - - - 57 (56.67) -
86 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 2000 72.58 - - - - - - - - - - 18 (72.58) - - - -
87 Michał Gonciarz UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 2004 68.75 - - - - - - - - - - - - - 76 (25) 35 (43.75)
88 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1970 68.58 - 9 (16.3) 6 (19.32) - - - - 23 (9.26) - - - - - 67 (40) -
89 Mateusz Narloch MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 68.33 - - - - - - - - - - - - - 50 (68.33) -
90 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 2005 67.51 - - - - 11 (4.17) - - - 18 (7.5) 38 (13) 51 (19.35) 70 (12.66) - 80 (18.33) -
91 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 64.46 - - - - - - - - - - 48 (24.19) 63 (21.52) - - 43 (18.75)
92 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 2003 63.49 3 (20.45) - - - - - - - - - - 46 (43.04) - - -
93 Kacper Fabian Centrum Żeglarskie Szczecin 2002 61.10 - - - - - - - - - - 62 (1.61) 33 (59.49) - - -
94 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 1977 55.84 - 5 (20.65) - - - - - 9 (35.19) - - - - - - -
95 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 2003 53.13 7 (11.36) - - - - - - - - - - 47 (41.77) - - -
96 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 2001 52.41 - 21 (3.26) 11 (13.64) - - - - 24 (7.41) - - 61 (3.23) - - - 40 (28.13)
97 Tymon Gajdziński MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 51.67 - - - - - - - - - - - - - 60 (51.67) -
98 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 1967 48.31 - 18 (6.52) - - - - - 21 (12.96) - - 49 (22.58) - - - 47 (6.25)
99 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 45.09 - - - - - 13 (18.42) - - - - - - - 75 (26.67) -
100 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2003 42.50 - - - - - - - - 4 (42.5) - - - - - -
101 Karol Eriksson MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 42.34 - - - - - - - - - - - 51 (36.71) 68 (5.63) - -
102 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 2003 42.20 - - - - - 16 (10.53) - - - - - - - 72 (31.67) -
103 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 2002 39.24 - - - - - - - - - - - 49 (39.24) - - -
104 IGOR MIROWSKI AZS Uniwersytet Warszawski 2006 38.89 - - - - - - - 7 (38.89) - - - - - - -
105 Szymon Janiak MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 36.67 - - - - - - - - - - - - - 69 (36.67) -
106 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 2004 31.65 - - - - - - - - - - - 55 (31.65) - - -
107 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2004 30.54 9 (6.82) - - - - - - - - - 53 (16.13) 74 (7.59) - - -
108 Jakub Jurczak SSW MOS Iława 2003 28.02 - - - - - - - - - 50 (1) - 71 (11.39) - - 44 (15.63)
109 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice 1961 26.92 - - - - - - - - - 43 (8) - 69 (13.92) - 88 (5) -
110 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 2006 25.00 - - - - - - - - 11 (25) - - - - - -
111 Paweł Kundzier KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 1981 23.33 - - - - - - - - - - - - - 77 (23.33) -
112 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 1997 22.73 2 (22.73) - - - - - - - - - - - - - -
113 Kacper Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz 2004 21.19 - - - - - - - - - 45 (6) - 68 (15.19) - - -
114 Maciej Reck JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 20.13 - - - - - - - - - 41 (10) - 72 (10.13) - - -
115 Jakub Marciniak KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 2005 20.00 - - - - - - - - - - - - - 79 (20) -
116 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 1998 18.18 4 (18.18) - - - - - - - - - - - - - -
117 Jan Lipowski KN Lider Kraków 2002 15.50 - - - - - - - - - 48 (3) - - - - 45 (12.5)
118 Michał Szymaszek UKS Pogoria 1995 15.31 6 (13.64) - - - - - - - - - - - - 90 (1.67) -
119 Filip Ciszkiewicz MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 1995 15.00 - - - - - - - - - - - - - 82 (15) -
120 Grzegorz Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 1976 14.15 8 (9.09) - - - - - - - - - - 76 (5.06) - - -
121 Radosław Jankowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 1999 13.16 - - - - - 15 (13.16) - - - - - - - - -
122 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 12.50 - - - - - - - - 16 (12.5) - - - - - -
123 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 12.00 - - - - - - - - - 39 (12) - - - - -
124 Gabriel Małecki Centrum Żeglarskie 2004 10.00 - - - - - - - - - - - - - 85 (10) -
125 Antoni Kiliszek MKS "Dwójka" Warszawa 2006 9.09 - - 15 (9.09) - - - - - - - - - - - -
126 Jakub Miszczak MKS "Dwójka" Warszawa 2004 8.86 - - - - - - - - - - - 73 (8.86) - - -
127 Franek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 8.70 - 16 (8.7) - - - - - - - - - - - - -
128 Dawid Werner Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 8.42 - - - 18 (1.39) - - - - - - 61 (3.23) 77 (3.8) - - -
129 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 8.33 - - - - - - - - - - - - - 86 (8.33) -
130 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 2006 7.95 - - 16 (7.95) - - - - - - - - - - - -
131 Patryk Smółka AZS UW Warszawa 2004 7.32 - 23 (1.09) - - - - - 26 (3.7) - - - 78 (2.53) - - -
132 Hubert Baranowski UKŻ 7 Białystok 2004 6.33 - - - - - - - - - - - 75 (6.33) - - -
133 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 2005 5.68 - - 18 (5.68) - - - - - - - - - - - -
134 Krzysztof Orwaldi K.S Spójnia - Warszawa 1997 5.43 - 19 (5.43) - - - - - - - - - - - - -
135 Szymon Łata Yacht Klub Polski Kraków 2003 4.84 - - - - - - - - - - 60 (4.84) - - - -
136 Maciej Gomulski MKS "Dwójka" Warszawa 2004 4.55 - - 19 (4.55) - - - - - - - - - - - -
137 Michał Bednarczyk UKS Pogoria 2003 4.55 10 (4.55) - - - - - - - - - - - - - -
138 Kajetan Gliniecki Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2002 4.35 - 20 (4.35) - - - - - - - - - - - - -
139 Tomasz Gajda Centrum Żeglarskie Szczecin 2005 4.17 - - - 16 (4.17) - - - - - - - - - - -
140 Sławomir Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 1975 3.13 - - - - - - - - - - - - - - 48 (3.13)
141 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 2007 2.50 - - - - - - - - 20 (2.5) - - - - - -
142 Bernard Krajewski MKŻ Arka Gdynia 2.27 11 (2.27) - - - - - - - - - - - - - -
143 Franciszek Mikulski Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2005 2.00 - - - - - - - - - 49 (2) - - - - -
144 Michał Klimko UKS Żeglarz Wrocław 2006 1.27 - - - - - - - - - - - 79 (1.27) - - -
145 Ignacy Jabłkowski MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2009 1.14 - - 22 (1.14) - - - - - - - - - - - -
146 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 2007 0.00 - - 23 (0) - - - - - - - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (04.10.2020)