LAR M
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2020

RANKING LAR M

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Dzierżno Cup Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Puchar WOZŻ Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
1 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 2003 250.00 - - - 1 (50) 1 (100) 1 (100)
2 Filip Miłoszewski SEJK "Pogoń" Szczecin 2003 242.89 - - - 2 (49) 2 (98.73) 4 (95.16)
3 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 2002 235.91 - - - 3 (48) 8 (91.14) 3 (96.77)
4 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 2003 231.90 - - 2 (23.91) 5 (46) 3 (97.47) 23 (64.52)
5 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2003 218.85 - - - 9 (42) 4 (96.2) 13 (80.65)
6 Maksymilian Burdziej Centrum Żeglarskie Szczecin 2003 217.79 - - - 8 (43) 12 (86.08) 8 (88.71)
7 Filip Kapała MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 215.55 - - - 16 (35) 10 (88.61) 6 (91.94)
8 Szymon Oleksiuk K.S. Spojnia - Warszawa 2004 215.42 - - 7 (18.48) 11 (40) 21 (74.68) 12 (82.26)
9 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2003 213.70 - - - 10 (41) 6 (93.67) 14 (79.03)
10 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 2003 210.38 - - - 4 (47) 7 (92.41) 19 (70.97)
11 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 210.27 - - - 7 (44) 20 (75.95) 7 (90.32)
12 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 209.76 - - - 6 (45) 11 (87.34) 15 (77.42)
13 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 208.21 - 2 (22.92) - 20 (31) 18 (78.48) 16 (75.81)
14 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków 2004 207.01 - - - 12 (39) 25 (69.62) 2 (98.39)
15 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 204.76 - - - 14 (37) 15 (82.28) 10 (85.48)
16 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 190.73 - - - 18 (33) 14 (83.54) 17 (74.19)
17 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2004 184.32 - - - 13 (38) 9 (89.87) 28 (56.45)
18 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 173.30 - - - - 17 (79.75) 5 (93.55)
19 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 166.82 - 5 (16.67) - 26 (25) 27 (67.09) 27 (58.06)
20 Wojciech Antoniak Centrum Żeglarskie Szczecin 2002 164.06 - - - 19 (32) 19 (77.22) 29 (54.84)
21 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań 2001 163.16 - - - 29 (22) 22 (73.42) 21 (67.74)
22 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 2003 163.11 - - - 15 (36) 28 (65.82) 25 (61.29)
23 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia 2004 143.44 - - - 28 (23) 32 (60.76) 26 (59.68)
24 Rafał Szubert ŻMKS-Poznań 2002 143.36 - 6 (14.58) - 24 (27) 34 (58.23) 36 (43.55)
25 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 2004 142.33 - - 12 (13.04) 32 (19) 26 (68.35) 37 (41.94)
26 Antoni Borkowski AZS Poznań 2003 139.71 - 9 (8.33) - - 31 (62.03) 20 (69.35)
27 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 2003 137.25 - - 8 (17.39) - 35 (56.96) 24 (62.9)
28 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 2005 131.97 - - - - 42 (48.1) 11 (83.87)
29 Adam Slodownik KS Spójnia Warszawa 2004 131.75 - - 4 (21.74) 22 (29) 16 (81.01) -
30 Maciej Iliński YKP Gdynia 2004 130.39 - - - 27 (24) 38 (53.16) 30 (53.23)
31 Jakub Ławicki MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2002 118.81 - - - 17 (34) 13 (84.81) -
32 Alan Kocięda MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 112.95 - - - - 29 (64.56) 33 (48.39)
33 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin 2004 112.47 - - - - 23 (72.15) 38 (40.32)
34 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 110.18 - - - 23 (28) 24 (70.89) 56 (11.29)
35 Kamil Lenczowski Klub Żeglarski Horn Kraków 2005 109.94 - - - 25 (26) 43 (46.84) 40 (37.1)
36 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2004 104.18 - - - 37 (14) 61 (24.05) 22 (66.13)
37 Antoni Pasich Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 95.05 - - - 34 (17) 40 (50.63) 46 (27.42)
38 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 2003 94.44 - - - 42 (9) 52 (35.44) 32 (50)
39 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 2001 87.10 - - - - - 9 (87.1)
40 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 2006 85.25 - - 17 (7.61) 36 (15) 56 (30.38) 43 (32.26)
41 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 83.31 - - - 31 (20) 44 (45.57) 52 (17.74)
42 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa 2002 81.95 - - - 44 (7) 45 (44.3) 44 (30.65)
43 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 2004 79.46 - - - - 58 (27.85) 31 (51.61)
44 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 2005 78.64 - - 14 (10.87) 30 (21) - 34 (46.77)
45 David Goetz ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2003 76.53 - 3 (20.83) - - 36 (55.7) -
46 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 2004 76.45 - - - 35 (16) 59 (26.58) 42 (33.87)
47 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 2000 72.58 - - - - - 18 (72.58)
48 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia 2004 69.90 - - - 33 (18) 39 (51.9) -
49 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 69.54 - - - - 48 (40.51) 45 (29.03)
50 Mariusz Kowalewski RKS Lasery Zegrze 1967 68.72 - - 15 (9.78) - 50 (37.97) 50 (20.97)
51 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 2005 68.39 - - - - 54 (32.91) 41 (35.48)
52 Michał Paciorek KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2004 67.77 - - 13 (11.96) 21 (30) - 47 (25.81)
53 Stefan Marciniak ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2003 64.85 - 8 (10.42) - - 37 (54.43) -
54 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 2003 63.49 3 (20.45) - - - 46 (43.04) -
55 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 2003 63.29 - - - - 30 (63.29) -
56 Kacper Fabian Centrum Żeglarskie Szczecin 2002 61.10 - - - - 33 (59.49) 62 (1.61)
57 Julian Podwalski SSW MOS Iława 2005 59.70 - - - 40 (11) 53 (34.18) 54 (14.52)
58 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 57.25 - 12 (2.08) - - 67 (16.46) 39 (38.71)
59 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 2003 53.13 7 (11.36) - - - 47 (41.77) -
60 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 49.37 - - - - 41 (49.37) -
61 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 2005 49.18 - 11 (4.17) - 38 (13) 70 (12.66) 51 (19.35)
62 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 45.71 - - - - 63 (21.52) 48 (24.19)
63 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 1986 45.16 - - - - - 35 (45.16)
64 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 2002 39.24 - - - - 49 (39.24) -
65 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 2005 38.38 - - - 46 (5) 60 (25.32) 58 (8.06)
66 Karol Eriksson MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 36.71 - - - - 51 (36.71) -
67 piotr vogel JKW Poznań 2005 33.15 - - - - 64 (20.25) 55 (12.9)
68 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 2004 31.65 - - - - 55 (31.65) -
69 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 30.72 - - - - 57 (29.11) 62 (1.61)
70 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2004 30.54 9 (6.82) - - - 74 (7.59) 53 (16.13)
71 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 29.44 - - - 47 (4) 65 (18.99) 59 (6.45)
72 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 1967 29.10 - - 18 (6.52) - - 49 (22.58)
73 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2001 25.00 - 1 (25) - - - -
74 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 2001 25.00 - - 1 (25) - - -
75 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2005 22.78 - - - - 62 (22.78) -
76 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 1997 22.73 2 (22.73) - - - - -
77 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice 1961 21.92 - - - 43 (8) 69 (13.92) -
78 Kacper Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz 2004 21.19 - - - 45 (6) 68 (15.19) -
79 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 1977 20.65 - - 5 (20.65) - - -
80 Maciej Reck JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 20.13 - - - 41 (10) 72 (10.13) -
81 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 19.89 - - 22 (2.17) - 66 (17.72) -
82 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 1998 18.18 4 (18.18) - - - - -
83 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1970 16.30 - - 9 (16.3) - - -
84 Grzegorz Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 1976 14.15 8 (9.09) - - - 76 (5.06) -
85 Michał Szymaszek UKS Pogoria 1995 13.64 6 (13.64) - - - - -
86 Jakub Jurczak SSW MOS Iława 2003 12.39 - - - 50 (1) 71 (11.39) -
87 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 12.00 - - - 39 (12) - -
88 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 9.68 - - - - - 57 (9.68)
89 Jakub Miszczak MKS "Dwójka" Warszawa 2004 8.86 - - - - 73 (8.86) -
90 Franek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 8.70 - - 16 (8.7) - - -
91 Dawid Werner Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 7.03 - - - - 77 (3.8) 61 (3.23)
92 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 2001 6.49 - - 21 (3.26) - - 61 (3.23)
93 Hubert Baranowski UKŻ 7 Białystok 2004 6.33 - - - - 75 (6.33) -
94 Krzysztof Orwaldi K.S Spójnia - Warszawa 1997 5.43 - - 19 (5.43) - - -
95 Szymon Łata Yacht Klub Polski Kraków 2003 4.84 - - - - - 60 (4.84)
96 Michał Bednarczyk UKS Pogoria 2003 4.55 10 (4.55) - - - - -
97 Kajetan Gliniecki Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2002 4.35 - - 20 (4.35) - - -
98 Patryk Smółka AZS UW Warszawa 2004 3.62 - - 23 (1.09) - 78 (2.53) -
99 Jan Lipowski KN Lider Kraków 2002 3.00 - - - 48 (3) - -
100 Bernard Krajewski MKŻ Arka Gdynia 2.27 11 (2.27) - - - - -
101 Franciszek Mikulski Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2005 2.00 - - - 49 (2) - -
102 Michał Klimko UKS "Żeglarz" Wrocław 2006 1.27 - - - - 79 (1.27) -
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (05.08.2020)