LAR K U22
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2020

RANKING LAR K U22

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Dzierżno Cup Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Puchar WOZŻ Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
1 Laura Szulc CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2004 217.06 - - - 8 (34.09) 5 (86.67) 2 (96.3)
2 Marcelina Korszon MKS "Dwójka" Warszawa 2002 203.94 - - - 11 (27.27) 8 (76.67) 1 (100)
3 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 2000 203.30 - - - 9 (31.82) 4 (90) 6 (81.48)
4 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 2002 200.58 - - - 4 (43.18) 6 (83.33) 8 (74.07)
5 Kinga Brzóska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2002 170.06 - - - 7 (36.36) 12 (63.33) 9 (70.37)
6 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2004 165.30 - - - 6 (38.64) 3 (93.33) 19 (33.33)
7 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2004 162.59 - - - - 10 (70) 3 (92.59)
8 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 1999 152.67 - - - 14 (20.45) 18 (43.33) 4 (88.89)
9 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 2003 137.26 - - 10 (15.22) 12 (25) 13 (60) 18 (37.04)
10 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 2001 134.45 - - - - 14 (56.67) 7 (77.78)
11 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 2002 133.94 - - 3 (22.83) - 11 (66.67) 16 (44.44)
12 Wiktoria Gołębiowska Brokat to życie 2000 125.45 - - - 3 (45.45) 7 (80) -
13 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 2003 123.92 1 (25) - - 15 (18.18) 19 (40) 17 (40.74)
14 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 2003 121.56 - - 6 (19.57) 13 (22.73) 15 (53.33) 21 (25.93)
15 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2004 118.44 - - - 10 (29.55) 21 (33.33) 13 (55.56)
16 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2004 114.24 - - - 5 (40.91) 9 (73.33) -
17 Anna Michalska UKŻ 7 Białystok 1999 109.26 - - - - 16 (50) 12 (59.26)
18 Maria Prus-Głowacka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2004 103.57 - 4 (18.75) - - 20 (36.67) 15 (48.15)
19 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2003 92.21 - - - 16 (15.91) 17 (46.67) 20 (29.63)
20 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 86.29 - - - - 24 (23.33) 11 (62.96)
21 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 2004 85.64 5 (15.91) - - 21 (4.55) 27 (13.33) 14 (51.85)
22 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 2002 76.29 - - 11 (14.13) 17 (13.64) 22 (30) 23 (18.52)
23 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków 2002 75.76 - - - 19 (9.09) - 10 (66.67)
24 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 2005 52.42 - 10 (6.25) - 18 (11.36) 25 (20) 24 (14.81)
25 Hanna Dmochowska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 45.71 - - - 20 (6.82) 26 (16.67) 22 (22.22)
26 Julia Tomaszewska ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2000 39.17 - 7 (12.5) - - 23 (26.67) -
27 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 2004 20.05 - - - 22 (2.27) 29 (6.67) 25 (11.11)
28 Wiktoria Harnasz Ts Kuźnia Rybnik 2005 17.41 - - - - 28 (10) 26 (7.41)
29 Karolina Skwarek Nauticus YC Olsztyn 2005 3.70 - - - - - 27 (3.7)
30 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 2004 3.33 - - - - 30 (3.33) -
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (05.08.2020)