LAR K U19
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2020

RANKING LAR K U19

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Dzierżno Cup Puchar WOZŻ Jesienny Puchar Warszawy Ustka Charlotta Sailing Days Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ) Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza) Lotos Nord Cup Gdańsk Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Laser Europa Cup Poland Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Finał Pucharu Polski Klasy Laser Mistrzostwa Polski
1 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 2002 505.08 - - - - - - - 4 (43.18) - 3 (92.86) 8 (74.07) 6 (83.33) 1 (150) 5 (135.71)
2 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2004 485.78 - - 8 (17.05) - - 2 (48.15) - 5 (40.91) - 9 (71.43) 5 (85.19) 9 (73.33) 2 (140.63) 9 (121.43)
3 Marcelina Korszon MKS "Dwójka" Warszawa 2002 460.70 - - - - - 13 (27.78) - 11 (27.27) - 8 (75) 1 (100) 8 (76.67) 3 (131.25) 8 (125)
4 Laura Szulc CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2004 445.82 - - - 5 (19.44) - - - 8 (34.09) - 4 (89.29) 2 (96.3) 5 (86.67) 6 (103.13) 14 (103.57)
5 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2004 426.47 - - - - - - - 6 (38.64) - - 19 (33.33) 3 (93.33) 4 (121.88) 4 (139.29)
6 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2004 388.48 - - - 1 (25) - - - - - 18 (39.29) 3 (92.59) 10 (70) 7 (93.75) 13 (107.14)
7 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 2002 376.20 - 3 (22.83) - - - 10 (33.33) - - - - 16 (44.44) 11 (66.67) 5 (112.5) 16 (96.43)
8 Maria Prus-Głowacka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2004 328.57 - - - - 4 (18.75) - - - 1 (50) 19 (35.71) 15 (48.15) 20 (36.67) 9 (75) 15 (100)
9 Kinga Brzóska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2002 314.85 - - - - - - 3 (40.91) 7 (36.36) - 5 (85.71) 9 (70.37) 12 (63.33) - 10 (117.86)
10 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 2003 305.41 - 10 (15.22) 2 (23.86) - - 6 (40.74) - 12 (25) - 17 (42.86) 18 (37.04) 13 (60) 8 (84.38) 28 (53.57)
11 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 2003 261.96 - 6 (19.57) 9 (15.91) - - 5 (42.59) - 13 (22.73) - 25 (14.29) 21 (25.93) 15 (53.33) 11 (56.25) 25 (64.29)
12 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 2003 252.94 1 (25) - - - - - - 15 (18.18) - - 17 (40.74) 19 (40) 12 (46.88) 20 (82.14)
13 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2003 224.63 - - - - - - - 16 (15.91) - 15 (50) 20 (29.63) 17 (46.67) 15 (18.75) 22 (75)
14 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2004 213.08 - - - - - - - 10 (29.55) - - 13 (55.56) 21 (33.33) 13 (37.5) 27 (57.14)
15 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 2002 154.20 - 11 (14.13) - - - - - 17 (13.64) - 21 (28.57) 23 (18.52) 22 (30) - 24 (67.86)
16 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 2005 146.30 - - - - 10 (6.25) - - 18 (11.36) 8 (18.18) 27 (7.14) 24 (14.81) 25 (20) 10 (65.63) 37 (21.43)
17 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków 2002 143.17 - - - - - - - 19 (9.09) - 28 (3.57) 10 (66.67) - 14 (28.13) 33 (35.71)
18 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 131.74 - - - - - - - - 2 (45.45) 24 (17.86) 11 (62.96) 24 (23.33) - -
19 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 2004 124.93 5 (15.91) - - - - - - 21 (4.55) - - 14 (51.85) 27 (13.33) - 32 (39.29)
20 Aleksandra Borucka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2006 107.79 - - - - - - - - 4 (36.36) - - - - 23 (71.43)
21 Natalia Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 2005 104.89 - - - - - - - - - - - - - 21 (78.57)
22 Katarzyna Harc Ts 'Kuźnia" Rybnik 2020 90.00 - - - - - - - - - - - 4 (90) - -
23 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2006 74.68 - - - - - - - - 5 (31.82) - - - - 31 (42.86)
24 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2007 69.48 - - - - - - - - 3 (40.91) - - - - 35 (28.57)
25 Anna Brzozowska 60.71 - - - - - - - - - 12 (60.71) - - - -
26 Janka Dmochowska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2006 60.71 - - - - - - - - - - - - - 26 (60.71)
27 Hanna Dmochowska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 56.82 - - - 11 (11.11) - - - 20 (6.82) - - 22 (22.22) 26 (16.67) - -
28 Maria Suchocka MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2006 46.43 - - - - - - - - - - - - - 30 (46.43)
29 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 2004 34.34 - - - - - - - 22 (2.27) - - 25 (11.11) 29 (6.67) - 39 (14.29)
30 Aleksandra Mac STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG 2004 32.14 - - - - - - - - - - - - - 34 (32.14)
31 Wiktoria Harnasz Ts Kuźnia Rybnik 2005 26.79 - - - - - - - - - - 26 (7.41) 28 (10) 16 (9.38) -
32 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 2006 22.73 - - - - - - - - 7 (22.73) - - - - -
33 Karolina Skwarek Nauticus YC Olsztyn 2005 22.30 - - - - - - - - - 26 (10.71) 27 (3.7) - - -
34 Agnieszka Jankowiak ŻMKS-Poznań 2005 13.64 - - - - - - - - 9 (13.64) - - - - -
35 Adelina Wietki MKS "Dwójka" Warszawa 2006 11.36 - - 13 (11.36) - - - - - - - - - - -
36 Aleksandra Mańkowska TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2005 10.71 - - - - - - - - - - - - - 40 (10.71)
37 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 2006 10.23 - - 14 (10.23) - - - - - - - - - - -
38 Aleksandra Jakubowska PKM LOK Poznań 2004 9.09 - - - - - - - - 10 (9.09) - - - - -
39 Agnieszka Klingiert 9.09 - - - - - - 10 (9.09) - - - - - - -
40 Róża Stolarska UKS FIR Warszawa 2005 7.83 - - 21 (2.27) - - 25 (5.56) - - - - - - - -
41 Natalia Nadrzewia UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 2005 7.14 - - - - - - - - - - - - - 41 (7.14)
42 Liwia Tomikowska ŻLKS Poznań 2003 4.55 - - - - - - - - 11 (4.55) - - - - -
43 Natalia Krysta UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING 2004 3.57 - - - - - - - - - - - - - 42 (3.57)
44 Maria Kmin Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2008 3.41 - - 20 (3.41) - - - - - - - - - - -
45 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 2004 3.33 - - - - - - - - - - - 30 (3.33) - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (04.10.2020)