LAR K U17
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2020

RANKING LAR K U17

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Dzierżno Cup Jesienny Puchar Warszawy Ustka Charlotta Sailing Days Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Nauticus Cup Oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza) Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ) Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Laser Europa Cup Poland Mistrzostwa Polski Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2004 485.78 - 8 (17.05) - - - - 2 (48.15) - 5 (40.91) 5 (85.19) 9 (73.33) 9 (71.43) 9 (121.43) 2 (140.63)
2 Laura Szulc CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2004 445.82 - - 5 (19.44) - - - - - 8 (34.09) 2 (96.3) 5 (86.67) 4 (89.29) 14 (103.57) 6 (103.13)
3 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2004 426.47 - - - - - - - - 6 (38.64) 19 (33.33) 3 (93.33) - 4 (139.29) 4 (121.88)
4 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2004 388.48 - - 1 (25) - - - - - - 3 (92.59) 10 (70) 18 (39.29) 13 (107.14) 7 (93.75)
5 Maria Prus-Głowacka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2004 328.57 - - - 4 (18.75) - - - 1 (50) - 15 (48.15) 20 (36.67) 19 (35.71) 15 (100) 9 (75)
6 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2004 213.08 - - - - - - - - 10 (29.55) 13 (55.56) 21 (33.33) - 27 (57.14) 13 (37.5)
7 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 2005 146.30 - - - 10 (6.25) - - - 8 (18.18) 18 (11.36) 24 (14.81) 25 (20) 27 (7.14) 37 (21.43) 10 (65.63)
8 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 131.74 - - - - - - - 2 (45.45) - 11 (62.96) 24 (23.33) 24 (17.86) - -
9 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 2004 124.93 5 (15.91) - - - - - - - 21 (4.55) 14 (51.85) 27 (13.33) - 32 (39.29) -
10 Aleksandra Borucka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2006 107.79 - - - - - - - 4 (36.36) - - - - 23 (71.43) -
11 Natalia Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 2005 104.89 - - - - 10 (26.32) - - - - - - - 21 (78.57) -
12 Katarzyna Harc Ts 'Kuźnia" Rybnik 2020 90.00 - - - - - - - - - - 4 (90) - - -
13 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2006 74.68 - - - - - - - 5 (31.82) - - - - 31 (42.86) -
14 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2007 69.48 - - - - - - - 3 (40.91) - - - - 35 (28.57) -
15 Anna Brzozowska 60.71 - - - - - - - - - - - 12 (60.71) - -
16 Janka Dmochowska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2006 60.71 - - - - - - - - - - - - 26 (60.71) -
17 Hanna Dmochowska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 56.82 - - 11 (11.11) - - - - - 20 (6.82) 22 (22.22) 26 (16.67) - - -
18 Maria Suchocka MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2006 46.43 - - - - - - - - - - - - 30 (46.43) -
19 Kinga Brzóska 40.91 - - - - - 3 (40.91) - - - - - - - -
20 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 2004 34.34 - - - - - - - - 22 (2.27) 25 (11.11) 29 (6.67) - 39 (14.29) -
21 Aleksandra Mac STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG 2004 32.14 - - - - - - - - - - - - 34 (32.14) -
22 Wiktoria Harnasz Ts Kuźnia Rybnik 2005 26.79 - - - - - - - - - 26 (7.41) 28 (10) - - 16 (9.38)
23 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 2006 22.73 - - - - - - - 7 (22.73) - - - - - -
24 Karolina Skwarek Nauticus YC Olsztyn 2005 22.30 - - - - 17 (7.89) - - - - 27 (3.7) - 26 (10.71) - -
25 Agnieszka Jankowiak ŻMKS-Poznań 2005 13.64 - - - - - - - 9 (13.64) - - - - - -
26 Adelina Wietki MKS "Dwójka" Warszawa 2006 11.36 - 13 (11.36) - - - - - - - - - - - -
27 Aleksandra Mańkowska TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2005 10.71 - - - - - - - - - - - - 40 (10.71) -
28 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 2006 10.23 - 14 (10.23) - - - - - - - - - - - -
29 Aleksandra Jakubowska PKM LOK Poznań 2004 9.09 - - - - - - - 10 (9.09) - - - - - -
30 Agnieszka Klingiert 9.09 - - - - - 10 (9.09) - - - - - - - -
31 Róża Stolarska UKS FIR Warszawa 2005 7.83 - 21 (2.27) - - - - 25 (5.56) - - - - - - -
32 Natalia Nadrzewia UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 2005 7.14 - - - - - - - - - - - - 41 (7.14) -
33 Natalia Krysta UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING 2004 3.57 - - - - - - - - - - - - 42 (3.57) -
34 Maria Kmin Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2008 3.41 - 20 (3.41) - - - - - - - - - - - -
35 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 2004 3.33 - - - - - - - - - - 30 (3.33) - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (04.10.2020)