LAR K
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2020

RANKING LAR K

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Dzierżno Cup Puchar WOZŻ Jesienny Puchar Warszawy Ustka Charlotta Sailing Days Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Nauticus Cup Oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza) Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ) Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Laser Europa Cup Poland Mistrzostwa Polski Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 2002 505.08 - - - - - - - - - 4 (43.18) 8 (74.07) 6 (83.33) 3 (92.86) 5 (135.71) 1 (150)
2 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2004 485.78 - - 8 (17.05) - - - - 2 (48.15) - 5 (40.91) 5 (85.19) 9 (73.33) 9 (71.43) 9 (121.43) 2 (140.63)
3 Marcelina Korszon MKS "Dwójka" Warszawa 2002 460.70 - - - - - - - 13 (27.78) - 11 (27.27) 1 (100) 8 (76.67) 8 (75) 8 (125) 3 (131.25)
4 Laura Szulc CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2004 445.82 - - - 5 (19.44) - - - - - 8 (34.09) 2 (96.3) 5 (86.67) 4 (89.29) 14 (103.57) 6 (103.13)
5 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2004 426.47 - - - - - - - - - 6 (38.64) 19 (33.33) 3 (93.33) - 4 (139.29) 4 (121.88)
6 Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice 1998 393.10 - - - - - - - - - 1 (50) - 2 (96.67) 2 (96.43) 1 (150) -
7 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2004 388.48 - - - 1 (25) - - - - - - 3 (92.59) 10 (70) 18 (39.29) 13 (107.14) 7 (93.75)
8 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 2002 376.20 - 3 (22.83) - - - - - 10 (33.33) - - 16 (44.44) 11 (66.67) - 16 (96.43) 5 (112.5)
9 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 2000 336.16 - - - - - - - - - 3 (45.45) - 7 (80) 7 (78.57) 6 (132.14) -
10 Maria Prus-Głowacka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2004 328.57 - - - - 4 (18.75) - - - 1 (50) - 15 (48.15) 20 (36.67) 19 (35.71) 15 (100) 9 (75)
11 Kinga Brzóska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2002 314.85 - - - - - - 3 (40.91) - - 7 (36.36) 9 (70.37) 12 (63.33) 5 (85.71) 10 (117.86) -
12 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 2000 314.01 - - - - - - - - - 9 (31.82) 6 (81.48) 4 (90) - 12 (110.71) -
13 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 2003 305.41 - 10 (15.22) 2 (23.86) - - - - 6 (40.74) - 12 (25) 18 (37.04) 13 (60) 17 (42.86) 28 (53.57) 8 (84.38)
14 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 2001 278.57 - - 17 (6.82) - - - - 4 (44.44) - - 7 (77.78) 14 (56.67) - 17 (92.86) -
15 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 2003 261.96 - 6 (19.57) 9 (15.91) - - - - 5 (42.59) - 13 (22.73) 21 (25.93) 15 (53.33) 25 (14.29) 25 (64.29) 11 (56.25)
16 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 2003 252.94 1 (25) - - - - - - - - 15 (18.18) 17 (40.74) 19 (40) - 20 (82.14) 12 (46.88)
17 Agata Barwinska MOS SSW IŁAWA 1995 247.73 - - - - - - - - - 2 (47.73) - 1 (100) 1 (100) - -
18 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 1999 238.38 - - - - - - - - - 14 (20.45) 4 (88.89) 18 (43.33) - 19 (85.71) -
19 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2003 224.63 - - - - - 7 (34.21) - - - 16 (15.91) 20 (29.63) 17 (46.67) 15 (50) 22 (75) 15 (18.75)
20 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2004 213.08 - - - - - - - - - 10 (29.55) 13 (55.56) 21 (33.33) - 27 (57.14) 13 (37.5)
21 Anna Brzozowska Centrum Żeglarskie Szczecin 1993 189.28 - - - - - - - - - - - 31 (0) 12 (60.71) 7 (128.57) -
22 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 2002 154.20 - 11 (14.13) - - - - - - - 17 (13.64) 23 (18.52) 22 (30) 21 (28.57) 24 (67.86) -
23 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 2005 146.30 - - - - 10 (6.25) - - - 8 (18.18) 18 (11.36) 24 (14.81) 25 (20) 27 (7.14) 37 (21.43) 10 (65.63)
24 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków 2002 143.17 - - - - - - - - - 19 (9.09) 10 (66.67) - 28 (3.57) 33 (35.71) 14 (28.13)
25 Julia Tomaszewska ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2000 141.44 - - - - 7 (12.5) - - - 6 (27.27) - - 23 (26.67) 22 (25) 29 (50) -
26 Anna Michalska UKŻ 7 Białystok 1999 138.21 - - - - - 9 (28.95) - - - - 12 (59.26) 16 (50) - - -
27 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 131.74 - - - - - - - - 2 (45.45) - 11 (62.96) 24 (23.33) 24 (17.86) - -
28 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 2004 124.93 5 (15.91) - - - - - - - - 21 (4.55) 14 (51.85) 27 (13.33) - 32 (39.29) -
29 Aleksandra Borucka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2006 107.79 - - - - - - - - 4 (36.36) - - - - 23 (71.43) -
30 Natalia Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 2005 104.89 - - - - - 10 (26.32) - - - - - - - 21 (78.57) -
31 Magdalena Placzke UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 2001 89.29 - - - - - - - - - - - - - 18 (89.29) -
32 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2006 74.68 - - - - - - - - 5 (31.82) - - - - 31 (42.86) -
33 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2007 69.48 - - - - - - - - 3 (40.91) - - - - 35 (28.57) -
34 Janka Dmochowska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2006 60.71 - - - - - - - - - - - - - 26 (60.71) -
35 Hanna Dmochowska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2004 56.82 - - - 11 (11.11) - - - - - 20 (6.82) 22 (22.22) 26 (16.67) - - -
36 Maria Suchocka MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2006 46.43 - - - - - - - - - - - - - 30 (46.43) -
37 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 2004 34.34 - - - - - - - - - 22 (2.27) 25 (11.11) 29 (6.67) - 39 (14.29) -
38 Agnieszka Klingiert MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2000 34.09 - - - - - - 10 (9.09) - - - - - - 36 (25) -
39 Aleksandra Mac STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG 2004 32.14 - - - - - - - - - - - - - 34 (32.14) -
40 Wiktoria Harnasz Ts Kuźnia Rybnik 2005 26.79 - - - - - - - - - - 26 (7.41) 28 (10) - - 16 (9.38)
41 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 2006 22.73 - - - - - - - - 7 (22.73) - - - - - -
42 Karolina Skwarek Nauticus YC Olsztyn 2005 22.30 - - - - - 17 (7.89) - - - - 27 (3.7) - 26 (10.71) - -
43 Agnieszka Jankowiak ŻMKS-Poznań 2005 13.64 - - - - - - - - 9 (13.64) - - - - - -
44 Adelina Wietki MKS "Dwójka" Warszawa 2006 11.36 - - 13 (11.36) - - - - - - - - - - - -
45 Aleksandra Mańkowska TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2005 10.71 - - - - - - - - - - - - - 40 (10.71) -
46 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 2006 10.23 - - 14 (10.23) - - - - - - - - - - - -
47 Aleksandra Jakubowska PKM LOK Poznań 2004 9.09 - - - - - - - - 10 (9.09) - - - - - -
48 Róża Stolarska UKS FIR Warszawa 2005 7.83 - - 21 (2.27) - - - - 25 (5.56) - - - - - - -
49 Natalia Nadrzewia UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 2005 7.14 - - - - - - - - - - - - - 41 (7.14) -
50 Liwia Tomikowska ŻLKS Poznań 2003 4.55 - - - - - - - - 11 (4.55) - - - - - -
51 Natalia Krysta UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING 2004 3.57 - - - - - - - - - - - - - 42 (3.57) -
52 Maria Kmin Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2008 3.41 - - 20 (3.41) - - - - - - - - - - - -
53 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 2004 3.33 - - - - - - - - - - - 30 (3.33) - - -
54 Olga Mijakowska RKS Lasery Zegrze 1997 1.85 - - - - - - - 27 (1.85) - - - - - - -
55 Katarzyna Kula- Chacińska RKS Lasery Zegrze 1981 0.00 - - - - - - - - - - 28 (0) - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (04.10.2020)