Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja:

M
Imię i nazwisko
Klub
Ur
Punkty
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ)
Lotos Nord Cup Gdańsk
Puchar Pucka
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Miasta Gdyni
Puchar PZŻ
Mistrzostwa Polski cz. II
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Stanisław Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
1992
517.46
-
3 (44.12)
10 (62.5)
1 (100)
3 (91.3)
2 (94.12)
4 (136.36)
2 (142.86)
2
Kacper Stanisławski
YKP Gdynia
2000
425.85
-
5 (38.24)
6 (79.17)
4 (85.71)
7 (73.91)
8 (58.82)
7 (122.73)
8 (100)
3
Kacper Błaszczyk
TS "Kuźnia" Rybnik
2000
406.71
-
6 (35.29)
5 (83.33)
-
-
7 (64.71)
10 (109.09)
6 (114.29)
4
Tomek Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2001
350.71
-
9 (26.47)
9 (66.67)
5 (80.95)
10 (60.87)
11 (41.18)
14 (90.91)
10 (85.71)
5
Hubert Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
2001
343.90
-
14 (11.76)
11 (58.33)
8 (66.67)
-
10 (47.06)
12 (100)
7 (107.14)
6
Michał Krasodomski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
336.09
-
-
2 (95.83)
-
-
-
11 (104.55)
3 (135.71)
7
Piotr Ostrowski
AZS UW Warszawa
2000
318.98
-
12 (17.65)
4 (87.5)
6 (76.19)
2 (95.65)
-
8 (118.18)
-
8
Jakub Rodziewicz
SEJK "Pogoń" Szczecin
1998
298.39
-
-
-
-
1 (100)
9 (52.94)
2 (145.45)
-
9
Dawid Kania
ŻLKS Poznań
1997
290.91
-
1 (50)
1 (100)
-
-
-
3 (140.91)
-
10
Wojciech Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
2001
283.81
-
2 (47.06)
7 (75)
2 (95.24)
4 (86.96)
4 (82.35)
22 (54.55)
-
11
Mikołaj Silny
SEJK "Pogoń" Szczecin
2002
277.27
-
-
-
-
-
-
6 (127.27)
1 (150)
12
Mateusz Siedlecki
Giżycka Grupa Regatowa
2002
254.44
-
10 (23.53)
15 (41.67)
-
9 (65.22)
-
24 (45.45)
11 (78.57)
13
Tadeusz Kubiak
SEJK "Pogoń" Szczecin
1994
238.24
-
-
-
-
-
3 (88.24)
1 (150)
-
14
Piotr Malinowski
MOS SSW Iława
2001
235.07
-
-
-
-
-
-
9 (113.64)
5 (121.43)
15
Aleksander Arian
SAILING Team Rzeszów
1992
231.82
-
-
-
-
-
1 (100)
5 (131.82)
-
16
Kostanty Sawicki
Giżycka Grupa Regatowa
2002
185.79
-
7 (32.35)
8 (70.83)
-
5 (82.61)
-
-
-
17
Tymoteusz Walicki
UKŻ 7 Białystok
2003
166.98
-
-
18 (29.17)
20 (9.52)
17 (30.43)
13 (29.41)
23 (50)
14 (57.14)
18
Jakub Marciniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2001
161.07
-
-
24 (4.17)
3 (90.48)
-
6 (70.59)
-
-
19
Michał Maciaszczyk
KS Centrum Żeglarskie
1997
153.25
-
-
-
7 (71.43)
-
-
16 (81.82)
-
20
Kacper Ludwiński
KS CŻ Szczecin
2000
149.76
-
-
16 (37.5)
14 (38.1)
14 (43.48)
-
19 (68.18)
-
21
Kacper Mazurek
UKŻ "Wiking" Toruń
1999
146.04
-
-
14 (45.83)
-
8 (69.57)
5 (76.47)
-
-
22
Sebastian Mazurek
UKŻ Wiking Toruń
1999
135.75
-
8 (29.41)
12 (54.17)
-
12 (52.17)
-
-
-
23
Szymon Pawlik
KS Centrum Żeglarskie
1998
129.87
-
-
-
10 (57.14)
-
-
18 (72.73)
-
24
Wojciech Wionczek
Fala Brzeg
1973
129.44
9 (31.82)
-
-
15 (33.33)
-
-
-
13 (64.29)
25
Wojciech Kotowski
ŻMKS-Poznań
1999
129.01
-
-
-
9 (61.9)
16 (34.78)
12 (35.29)
27 (31.82)
-
26
Jędrzej Bering
KS Centrum Żeglarskie
2001
108.44
-
-
17 (33.33)
11 (52.38)
18 (26.09)
-
29 (22.73)
-
27
Kuba Kaniszewski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
1989
95.45
-
-
-
-
-
-
13 (95.45)
-
28
Filip Ciszkiewicz
MKŻ Arka Gdynia
1995
91.67
-
-
3 (91.67)
-
-
-
-
-
29
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
2003
86.36
-
-
-
-
-
-
15 (86.36)
-
30
Konrad Berezowski
RKS Lasery Zegrze
1977
86.26
6 (38.64)
-
-
12 (47.62)
-
-
-
-
31
Krzysztof Dobrowolski
UKS FIR Warszawa
1970
83.77
5 (40.91)
-
-
13 (42.86)
-
-
-
-
32
Grzegorz Wionczek
Fala Brzeg
1971
79.97
14 (20.45)
-
-
17 (23.81)
-
-
-
17 (35.71)
33
Piotr Masztalerz
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2001
77.27
-
-
-
-
-
-
17 (77.27)
-
34
Andrzej Czokajło
RKS Lasery Zegrze
1969
72.41
10 (29.55)
-
-
-
-
-
-
16 (42.86)
35
Kacper Jaskuła
ŻMKS-Poznań
2003
63.64
-
-
-
-
-
-
20 (63.64)
-
36
Radosław Jankowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1999
61.33
-
-
21 (16.67)
-
20 (17.39)
-
28 (27.27)
-
37
Dawid Płotka
YKP Gdynia
1997
60.92
-
15 (8.82)
-
16 (28.57)
-
14 (23.53)
-
-
38
Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2003
59.09
-
-
-
-
-
-
21 (59.09)
-
39
Piotr Jóźwiak
ŻMKS-Poznań
2001
58.10
-
-
-
-
19 (21.74)
-
26 (36.36)
-
40
Marcel Gluchowski
UKS FIR Warszawa
1999
56.52
-
-
-
-
11 (56.52)
-
-
-
41
Aleksander Unruh
AZS Poznań
2000
52.77
-
-
-
-
15 (39.13)
-
31 (13.64)
-
42
Cezary Borkowski
Giżycka Grupa Regatowa
1982
50.00
-
-
-
-
-
-
-
15 (50)
43
Bartłomiej Mierzwa
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
47.83
-
-
-
-
13 (47.83)
-
-
-
44
Lukasz Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
2001
47.73
2 (47.73)
-
-
-
-
-
-
-
45
Marcelina Korszon
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2002
45.45
3 (45.45)
-
-
-
-
-
-
-
46
Przemyslaw Machowski
MKS "DWÓJKA"
2003
43.18
4 (43.18)
-
-
-
-
-
-
-
47
Krzysztof Harnasz
TS "Kuźnia" Rybnik
1979
42.86
-
-
-
19 (14.29)
-
-
-
18 (28.57)
48
Hubert Lipiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2002
40.91
-
-
-
-
-
-
25 (40.91)
-
49
Maciej Berkau
JKW Poznań
2002
37.03
-
17 (2.94)
19 (25)
-
-
-
32 (9.09)
-
50
Magda Placzke
UKS FIR Warszawa
2001
36.36
7 (36.36)
-
-
-
-
-
-
-
51
Paulina Placzke
UKS FIR Warszawa
2002
34.09
8 (34.09)
-
-
-
-
-
-
-
52
Mariusz Kowalewski
RKS Lasery Zegrze
1967
30.52
19 (9.09)
-
-
-
-
-
-
19 (21.43)
53
Mateusz Leszko
RKS Lasery Zegrze
1986
27.27
11 (27.27)
-
-
-
-
-
-
-
54
Przemysław Okoński
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2003
25.00
12 (25)
-
-
-
-
-
-
-
55
Maciej Bardan
UKS FIR Warszawa
1963
24.80
-
-
-
-
21 (13.04)
16 (11.76)
-
-
56
Paweł Ortmann
KS AZS AWFiS Gdańsk
2002
23.61
-
13 (14.71)
-
-
23 (4.35)
-
33 (4.55)
-
57
Paweł Brzozowski
PSKL
1979
23.60
21 (4.55)
-
-
21 (4.76)
-
-
-
20 (14.29)
58
Wojciech Wilski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2002
23.53
-
16 (5.88)
-
-
-
15 (17.65)
-
-
59
Borys Surowiec
UKS FIR Warszawa
2000
22.73
13 (22.73)
-
-
-
-
-
-
-
60
CEZARY MIŁKOWSKI
TKŻ Toruń
2000
20.83
-
-
20 (20.83)
-
-
-
-
-
61
Maciej Wilk
RKS Lasery Zegrze
1972
19.05
-
-
-
18 (19.05)
-
-
-
-
62
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
2003
18.18
-
-
-
-
-
-
30 (18.18)
-
63
Kajetan Gliniecki
UKS FIR Warszawa
2002
18.18
15 (18.18)
-
-
-
-
-
-
-
64
Tomasz Dąbrowski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2001
14.58
-
-
-
-
22 (8.7)
17 (5.88)
-
-
65
Franciszek Kotlarek
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2005
13.64
17 (13.64)
-
-
-
-
-
-
-
66
Piotr Dorywała
UKS Żeglarz Wrocław
2001
12.50
-
-
22 (12.5)
-
-
-
-
-
67
Grzegorz Magier
RKS Lasery Zegrze
1974
9.41
22 (2.27)
-
-
-
-
-
-
21 (7.14)
68
Jakub Szymanowicz
UKŻ "Błękitni" Grzybowo
2001
8.33
-
-
23 (8.33)
-
-
-
-
-
69
Mikołaj Kmin
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2005
6.82
20 (6.82)
-
-
-
-
-
-
-