Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja:

M
Imię i nazwisko
Klub
Ur
Punkty
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ)
Lotos Nord Cup Gdańsk
Puchar Pucka
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Miasta Gdyni
Puchar PZŻ
Mistrzostwa Polski cz. II
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Kacper Stanisławski
YKP Gdynia
2000
425.85
-
5 (38.24)
6 (79.17)
4 (85.71)
7 (73.91)
8 (58.82)
7 (122.73)
8 (100)
2
Kacper Błaszczyk
TS "Kuźnia" Rybnik
2000
406.71
-
6 (35.29)
5 (83.33)
-
-
7 (64.71)
10 (109.09)
6 (114.29)
3
Tomek Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2001
350.71
-
9 (26.47)
9 (66.67)
5 (80.95)
10 (60.87)
11 (41.18)
14 (90.91)
10 (85.71)
4
Hubert Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
2001
343.90
-
14 (11.76)
11 (58.33)
8 (66.67)
-
10 (47.06)
12 (100)
7 (107.14)
5
Michał Krasodomski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
336.09
-
-
2 (95.83)
-
-
-
11 (104.55)
3 (135.71)
6
Piotr Ostrowski
AZS UW Warszawa
2000
318.98
-
12 (17.65)
4 (87.5)
6 (76.19)
2 (95.65)
-
8 (118.18)
-
7
Jakub Rodziewicz
SEJK "Pogoń" Szczecin
1998
298.39
-
-
-
-
1 (100)
9 (52.94)
2 (145.45)
-
8
Wojciech Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
2001
283.81
-
2 (47.06)
7 (75)
2 (95.24)
4 (86.96)
4 (82.35)
22 (54.55)
-
9
Mikołaj Silny
SEJK "Pogoń" Szczecin
2002
277.27
-
-
-
-
-
-
6 (127.27)
1 (150)
10
Mateusz Siedlecki
Giżycka Grupa Regatowa
2002
254.44
-
10 (23.53)
15 (41.67)
-
9 (65.22)
-
24 (45.45)
11 (78.57)
11
Piotr Malinowski
MOS SSW Iława
2001
235.07
-
-
-
-
-
-
9 (113.64)
5 (121.43)
12
Kostanty Sawicki
Giżycka Grupa Regatowa
2002
185.79
-
7 (32.35)
8 (70.83)
-
5 (82.61)
-
-
-
13
Tymoteusz Walicki
UKŻ 7 Białystok
2003
166.98
-
-
18 (29.17)
20 (9.52)
17 (30.43)
13 (29.41)
23 (50)
14 (57.14)
14
Jakub Marciniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2001
161.07
-
-
24 (4.17)
3 (90.48)
-
6 (70.59)
-
-
15
Kacper Ludwiński
KS CŻ Szczecin
2000
149.76
-
-
16 (37.5)
14 (38.1)
14 (43.48)
-
19 (68.18)
-
16
Kacper Mazurek
UKŻ "Wiking" Toruń
1999
146.04
-
-
14 (45.83)
-
8 (69.57)
5 (76.47)
-
-
17
Sebastian Mazurek
UKŻ Wiking Toruń
1999
135.75
-
8 (29.41)
12 (54.17)
-
12 (52.17)
-
-
-
18
Szymon Pawlik
KS Centrum Żeglarskie
1998
129.87
-
-
-
10 (57.14)
-
-
18 (72.73)
-
19
Wojciech Kotowski
ŻMKS-Poznań
1999
129.01
-
-
-
9 (61.9)
16 (34.78)
12 (35.29)
27 (31.82)
-
20
Jędrzej Bering
KS Centrum Żeglarskie
2001
108.44
-
-
17 (33.33)
11 (52.38)
18 (26.09)
-
29 (22.73)
-
21
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
2003
86.36
-
-
-
-
-
-
15 (86.36)
-
22
Piotr Masztalerz
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2001
77.27
-
-
-
-
-
-
17 (77.27)
-
23
Kacper Jaskuła
ŻMKS-Poznań
2003
63.64
-
-
-
-
-
-
20 (63.64)
-
24
Radosław Jankowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1999
61.33
-
-
21 (16.67)
-
20 (17.39)
-
28 (27.27)
-
25
Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2003
59.09
-
-
-
-
-
-
21 (59.09)
-
26
Piotr Jóźwiak
ŻMKS-Poznań
2001
58.10
-
-
-
-
19 (21.74)
-
26 (36.36)
-
27
Marcel Gluchowski
UKS FIR Warszawa
1999
56.52
-
-
-
-
11 (56.52)
-
-
-
28
Aleksander Unruh
AZS Poznań
2000
52.77
-
-
-
-
15 (39.13)
-
31 (13.64)
-
29
Bartłomiej Mierzwa
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
47.83
-
-
-
-
13 (47.83)
-
-
-
30
Lukasz Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
2001
47.73
2 (47.73)
-
-
-
-
-
-
-
31
Marcelina Korszon
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2002
45.45
3 (45.45)
-
-
-
-
-
-
-
32
Przemyslaw Machowski
MKS "DWÓJKA"
2003
43.18
4 (43.18)
-
-
-
-
-
-
-
33
Hubert Lipiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2002
40.91
-
-
-
-
-
-
25 (40.91)
-
34
Maciej Berkau
JKW Poznań
2002
37.03
-
17 (2.94)
19 (25)
-
-
-
32 (9.09)
-
35
Magda Placzke
UKS FIR Warszawa
2001
36.36
7 (36.36)
-
-
-
-
-
-
-
36
Paulina Placzke
UKS FIR Warszawa
2002
34.09
8 (34.09)
-
-
-
-
-
-
-
37
Przemysław Okoński
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2003
25.00
12 (25)
-
-
-
-
-
-
-
38
Paweł Ortmann
KS AZS AWFiS Gdańsk
2002
23.61
-
13 (14.71)
-
-
23 (4.35)
-
33 (4.55)
-
39
Wojciech Wilski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2002
23.53
-
16 (5.88)
-
-
-
15 (17.65)
-
-
40
Borys Surowiec
UKS FIR Warszawa
2000
22.73
13 (22.73)
-
-
-
-
-
-
-
41
CEZARY MIŁKOWSKI
TKŻ Toruń
2000
20.83
-
-
20 (20.83)
-
-
-
-
-
42
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
2003
18.18
-
-
-
-
-
-
30 (18.18)
-
43
Kajetan Gliniecki
UKS FIR Warszawa
2002
18.18
15 (18.18)
-
-
-
-
-
-
-
44
Tomasz Dąbrowski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2001
14.58
-
-
-
-
22 (8.7)
17 (5.88)
-
-
45
Franciszek Kotlarek
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2005
13.64
17 (13.64)
-
-
-
-
-
-
-
46
Piotr Dorywała
UKS Żeglarz Wrocław
2001
12.50
-
-
22 (12.5)
-
-
-
-
-
47
Jakub Szymanowicz
UKŻ "Błękitni" Grzybowo
2001
8.33
-
-
23 (8.33)
-
-
-
-
-
48
Mikołaj Kmin
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2005
6.82
20 (6.82)
-
-
-
-
-
-
-