Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
Jesienny Puchar Gdyni - Harken Cup
Puchar Ziemi Sądeckiej
VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar
Otwarte Mistrzostwa LOK
XIX Puchar Żubra
Puchar Prezesa AZS
Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY"
Wiosenny Puchar JKW
Puchar Warszawy
Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego)
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ)
Rybnickie Regaty Żeglarskie
Lotos Nord Cup Gdańsk
Puchar Pucka
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Miasta Gdyni
Puchar PZŻ
Mistrzostwa Polski cz. II
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Marcelina Korszon
UKS FIR Warszawa
2002
472.30
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (21.15)
-
-
-
8 (37.5)
-
-
4 (87.5)
2 (95.65)
4 (88)
3 (87.5)
5 (130)
8 (100)
2
Julia Rogalska
Giżycka Grupa Regatowa
2002
465.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (95.83)
1 (100)
1 (100)
2 (93.75)
8 (115)
1 (150)
3
Magda Placzke
UKS FIR Warszawa
2001
446.60
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (44.64)
-
-
3 (91.67)
4 (86.96)
2 (96)
5 (75)
11 (100)
6 (114.29)
4
Katarzyna Harc
TS "Kuźnia" Rybnik
2000
438.90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (83.33)
-
3 (92)
-
4 (135)
4 (128.57)
5
Laura Szulc
CHKŻ Chojnice
2004
428.04
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (30)
-
-
-
11 (58.33)
-
5 (84)
-
7 (120)
3 (135.71)
6
Dominika Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
383.88
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (41.07)
-
-
9 (66.67)
-
10 (64)
-
10 (105)
7 (107.14)
7
Anna Michalska
UKŻ 7 Białystok
1999
358.78
-
-
-
2 (22.5)
-
-
12 (3.85)
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
-
8 (69.57)
12 (56)
-
16 (75)
10 (85.71)
8
Nawojka Ślusarska
KŻ "Mewa" Poznań
2003
353.18
-
9 (5)
-
-
-
-
-
3 (20.83)
-
12 (11.9)
-
-
6 (41.07)
-
-
-
13 (10)
16 (37.5)
12 (52.17)
15 (44)
8 (56.25)
13 (90)
9 (92.86)
9
Paulina Placzke
UKS FIR Warszawa
2002
312.72
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (39.29)
-
-
-
-
8 (72)
-
15 (80)
5 (121.43)
10
Julia Szymczak
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
306.11
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (11.54)
-
-
-
13 (28.57)
-
4 (40)
13 (50)
15 (39.13)
7 (76)
10 (43.75)
21 (50)
11 (78.57)
11
Magdalena Kwaśna
CHKŻ Chojnice
1998
290.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
-
-
-
-
-
1 (100)
3 (140)
-
12
Natalia Jabłońska
MKŻ Arka Gdynia
2001
267.61
-
-
2 (22.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (33.33)
12 (54.17)
5 (82.61)
14 (48)
9 (50)
26 (25)
15 (50)
13
Wiktoria Gołębiowska
MOS SSW Iława
2000
250.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (100)
-
-
-
1 (150)
-
14
Amelia Buska
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
211.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (17.31)
-
-
-
12 (30.36)
-
11 (16.67)
14 (45.83)
11 (56.52)
17 (36)
-
23 (40)
19 (21.43)
15
Natalia Borusińska
UKS Zalew Kielce
2002
197.92
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (30)
-
23 (8.33)
16 (34.78)
22 (16)
-
19 (60)
14 (57.14)
16
Kinga Brzóska
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
2002
197.55
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (79.17)
3 (91.3)
6 (80)
4 (81.25)
-
-
17
Amelia Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
2003
193.95
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (28.57)
-
-
-
-
15 (3.33)
-
18 (26.09)
21 (20)
14 (18.75)
20 (55)
13 (64.29)
18
Hanna Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia
2004
192.03
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (26.67)
10 (62.5)
13 (47.83)
11 (60)
12 (31.25)
-
16 (42.86)
19
Weronika Folmer
KST "Elektryk" Grudziądz
1999
178.87
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (25)
-
19 (25)
10 (60.87)
19 (28)
-
18 (65)
-
20
Agata Kalinowska
CHKŻ Chojnice
2001
176.41
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (5)
-
-
-
-
7 (73.91)
-
7 (62.5)
24 (35)
-
21
Oliwia Laskowska
CHKŻ Chojnice
2001
168.26
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (15)
-
-
-
7 (75)
6 (78.26)
13 (52)
6 (68.75)
-
-
22
Alicja Spruch
MKS "Dwójka" Warszawa
2001
166.50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (13.46)
-
-
-
15 (25)
3 (45)
-
-
21 (13.04)
-
-
12 (95)
-
23
Maria Prus-Głowacka
AZS Poznań
2004
152.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (42.86)
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (110)
-
24
Julia Tomaszewska
AZS Poznań
2000
147.08
-
-
-
-
-
-
-
6 (14.58)
-
-
-
-
15 (25)
-
-
-
3 (43.33)
18 (29.17)
-
16 (40)
-
27 (20)
-
25
Natalia Kuczys
MKŻ Arka Gdynia
2002
138.83
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (70.83)
9 (65.22)
9 (68)
-
-
-
26
Zuzanna Tarnawska
MKŻ Arka Gdynia
2002
134.29
-
-
3 (20)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (13.33)
22 (12.5)
20 (17.39)
23 (12)
13 (25)
25 (30)
18 (28.57)
27
Lilly May Niezabitowska
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
2004
125.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (125)
-
28
Izabela Satrjan
YKP Gdynia
1999
100.98
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (20)
-
14 (43.48)
-
11 (37.5)
-
-
29
Anna Trędowska
Klub Żeglarski Horn Kraków
2002
95.91
-
-
-
6 (12.5)
3 (21.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (20)
-
21 (16.67)
17 (30.43)
-
15 (12.5)
-
21 (7.14)
30
Klara Sobczak
Chojnicki Klub Żeglarski
2005
85.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (85)
-
31
Hanna Koczar
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
75.91
2 (23.08)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (20.83)
-
18 (32)
-
-
-
32
Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
2005
70.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (70)
-
33
Zuzanna Widomska
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
65.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (41.67)
-
20 (24)
-
-
-
34
Aleksandra Bobula
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
2004
45.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (45)
-
35
Aleksandra Długołęcka
ŻMKS-Poznań
2005
34.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (19.64)
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (15)
-
36
Aleksandra Jasińska
UKS Barnim Goleniów
2001
33.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (33.33)
-
-
-
-
-
37
Aleksandra Kuczyńska
UKS BRYG Wrocław
2003
29.15
7 (13.46)
-
-
-
-
9 (8.33)
-
-
3 (20.45)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (8.7)
-
-
-
-
38
Maria Majchrzycka
ŻLKS Poznań
2004
26.79
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (26.79)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
39
Julia Kowalewska
UKS FIR Warszawa
2001
25.59
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (3.85)
-
-
-
-
-
-
-
19 (21.74)
-
-
-
-
40
Maria Grabska
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2001
15.00
-
-
-
5 (15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41
Gabriela Jakończuk
Giżycka Grupa Regatowa
2004
14.29
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (14.29)
42
Iga Marcisz
TS "Kuźnia" Rybnik
2004
11.54
8 (11.54)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
43
Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2007
10.71
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (10.71)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
44
Natalia Garbaczewska
UKŻ Michałowo
2002
10.60
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (4.35)
-
16 (6.25)
-
-
45
Wanda Szylińska
KS Centrum Żeglarskie
2005
10.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29 (10)
-
46
Maja Korwin-Mikke
MKS "Dwójka" Warszawa
2002
7.50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (7.5)
-
-
-
-
-
-
-
47
Natalia Malinowska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2006
7.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (7.14)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48
Karolina Gała
K.S Spójnia - Warszawa
2005
5.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (5.36)
-
-
-
-
-
-
-
-
49
Oliwia Dróżyńska
TKŻ Toruń
2004
5.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (5)
-
50
AGATA DRÓŻYŃSKA
TKŻ Toruń
2001
4.17
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (4.17)
-
-
-
-
-
51
Nikola Krzosek
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2003
4.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (4)
-
-
-
52
Róża Stolarska
UKS FIR Warszawa
2005
1.79
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (1.79)
-
-
-
-
-
-
-
-