Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
Puchar Ziemi Sądeckiej
Otwarte Mistrzostwa LOK
Puchar Prezesa AZS
Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY"
Wiosenny Puchar JKW
Puchar Warszawy
Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego)
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ)
Lotos Nord Cup Gdańsk
Puchar Pucka
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Miasta Gdyni
Puchar PZŻ
Mistrzostwa Polski cz. II
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Laura Szulc
CHKŻ Chojnice
2004
428.04
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (30)
-
-
11 (58.33)
-
5 (84)
-
7 (120)
3 (135.71)
2
Dominika Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
383.88
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (41.07)
-
9 (66.67)
-
10 (64)
-
10 (105)
7 (107.14)
3
Nawojka Ślusarska
KŻ "Mewa" Poznań
2003
353.18
-
9 (5)
-
-
3 (20.83)
-
12 (11.9)
-
-
6 (41.07)
-
-
13 (10)
16 (37.5)
12 (52.17)
15 (44)
8 (56.25)
13 (90)
9 (92.86)
4
Julia Szymczak
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
306.11
-
-
-
-
-
-
-
8 (11.54)
-
-
-
13 (28.57)
4 (40)
13 (50)
15 (39.13)
7 (76)
10 (43.75)
21 (50)
11 (78.57)
5
Amelia Buska
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
211.45
-
-
-
-
-
-
-
5 (17.31)
-
-
-
12 (30.36)
11 (16.67)
14 (45.83)
11 (56.52)
17 (36)
-
23 (40)
19 (21.43)
6
Amelia Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
2003
193.95
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (28.57)
-
-
-
15 (3.33)
-
18 (26.09)
21 (20)
14 (18.75)
20 (55)
13 (64.29)
7
Hanna Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia
2004
192.03
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (26.67)
10 (62.5)
13 (47.83)
11 (60)
12 (31.25)
-
16 (42.86)
8
Maria Prus-Głowacka
AZS Poznań
2004
152.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (42.86)
-
-
-
-
-
-
-
9 (110)
-
9
Lilly May Niezabitowska
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
2004
125.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (125)
-
10
Magda Placzke
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2019
91.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (91.67)
-
-
-
-
-
11
Klara Sobczak
Chojnicki Klub Żeglarski
2005
85.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (85)
-
12
Hanna Koczar
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
75.91
2 (23.08)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (20.83)
-
18 (32)
-
-
-
13
Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
2005
70.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (70)
-
14
Zuzanna Widomska
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
65.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (41.67)
-
20 (24)
-
-
-
15
Aleksandra Bobula
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
2004
45.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (45)
-
16
Aleksandra Długołęcka
ŻMKS-Poznań
2005
34.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (19.64)
-
-
-
-
-
-
-
28 (15)
-
17
Aleksandra Kuczyńska
UKS BRYG Wrocław
2003
29.15
7 (13.46)
-
-
9 (8.33)
-
3 (20.45)
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (8.7)
-
-
-
-
18
Maria Majchrzycka
ŻLKS Poznań
2004
26.79
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (26.79)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19
Gabriela Jakończuk
Giżycka Grupa Regatowa
2004
14.29
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (14.29)
20
Anna Trędowska
KŻ "Horn" Kraków
12.50
-
-
6 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21
Iga Marcisz
TS "Kuźnia" Rybnik
2004
11.54
8 (11.54)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22
Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2007
10.71
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (10.71)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23
Wanda Szylińska
KS Centrum Żeglarskie
2005
10.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29 (10)
-
24
Natalia Malinowska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2006
7.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (7.14)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25
Karolina Gała
K.S Spójnia - Warszawa
2005
5.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (5.36)
-
-
-
-
-
-
-
26
Oliwia Dróżyńska
TKŻ Toruń
2004
5.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (5)
-
27
Nikola Krzosek
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2003
4.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (4)
-
-
-
28
Róża Stolarska
UKS FIR Warszawa
2005
1.79
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (1.79)
-
-
-
-
-
-
-