Klasa Laser - Puchar Polski 2019

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
Jesienny Puchar Gdyni - Harken Cup
Puchar Ziemi Sądeckiej
VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar
Otwarte Mistrzostwa LOK
XIX Puchar Żubra
Puchar Prezesa AZS
Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY"
Wiosenny Puchar JKW
Puchar Warszawy
Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego)
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ)
Rybnickie Regaty Żeglarskie
Lotos Nord Cup Gdańsk
Puchar Pucka
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Miasta Gdyni
Puchar PZŻ
Mistrzostwa Polski cz. I
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Przemysław Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
563.19
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
2 (48.21)
-
-
2 (98.04)
7 (91.3)
3 (96.83)
4 (94.64)
4 (145.11)
1 (150)
2
Łukasz Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2001
536.09
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (45)
-
-
-
1 (100)
3 (97.1)
2 (98.41)
2 (98.21)
1 (150)
3 (142.68)
3
Maciej Jarosz
Yacht Club ZEFIR DRAKKAR
2002
511.62
-
-
-
-
1 (25)
2 (22.92)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (47.5)
-
4 (94.12)
10 (86.96)
-
14 (76.79)
20 (119.02)
4 (139.02)
4
Filip Miłoszewski
UKS Barnim Goleniów
2003
509.47
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
2 (48.21)
-
-
-
-
10 (82.35)
8 (89.86)
4 (95.24)
17 (71.43)
13 (130.43)
9 (120.73)
5
Gerard Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
2003
503.14
-
8 (7.5)
-
-
-
-
-
2 (22.92)
-
7 (17.86)
-
-
4 (44.64)
-
-
6 (37.5)
-
15 (72.55)
22 (69.57)
-
16 (73.21)
5 (143.48)
2 (146.34)
6
Igor Barcikowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
502.20
-
-
-
-
-
-
4 (19.23)
-
-
-
-
1 (50)
-
-
-
5 (40)
17 (28.95)
7 (88.24)
19 (73.91)
13 (80.95)
-
12 (132.07)
6 (131.71)
7
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
2003
482.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (39.29)
-
-
-
-
5 (44.74)
5 (92.16)
23 (68.12)
8 (88.89)
11 (82.14)
14 (128.8)
7 (128.05)
8
Filip Rajchert
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
478.44
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (23.08)
-
-
-
1 (50)
-
-
6 (90.2)
12 (84.06)
7 (90.48)
9 (85.71)
27 (107.61)
10 (117.07)
9
Adam Sokołowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2003
449.80
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
2 (46.43)
-
-
3 (46.43)
-
23 (21.05)
12 (78.43)
24 (66.67)
44 (31.75)
-
15 (127.17)
13 (106.1)
10
JAKUB WIEDEHEFT
MKŻ Arka Gdynia
2003
441.94
-
-
7 (10)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (42.11)
20 (62.75)
20 (72.46)
12 (82.54)
32 (44.64)
32 (99.46)
5 (135.37)
11
Kacper Jaskuła
ŻMKS-Poznań
2003
416.56
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
5 (20.24)
-
-
1 (50)
-
-
-
6 (43.42)
25 (52.94)
28 (60.87)
10 (85.71)
22 (62.5)
35 (94.57)
15 (98.78)
12
Mateusz Grzempa
CHKŻ Chojnice
2002
387.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (40)
-
-
-
9 (84.31)
11 (85.51)
6 (92.06)
18 (69.64)
11 (133.7)
32 (36.59)
13
Jakub Ławicki
MKŻ Arka Gdynia
2002
370.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (80.39)
17 (76.81)
-
13 (78.57)
26 (109.24)
14 (102.44)
14
Kacper Żywiczka
CHKŻ Chojnice
2003
354.05
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (35)
-
-
8 (40.79)
17 (68.63)
21 (71.01)
15 (77.78)
29 (50)
37 (91.3)
22 (73.17)
15
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
349.43
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (36.84)
24 (54.9)
36 (49.28)
21 (68.25)
20 (66.07)
42 (83.15)
16 (95.12)
16
David Goetz
AZS Poznań
2003
347.19
-
2 (22.5)
-
-
-
-
-
-
-
4 (21.43)
-
-
9 (35.71)
-
-
-
22 (22.37)
26 (50.98)
31 (56.52)
25 (61.9)
-
40 (86.41)
19 (84.15)
17
Tytus Butowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2001
336.96
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (96.08)
1 (100)
-
1 (100)
9 (136.96)
-
18
Mikołaj Silny
SEJK "Pogoń" Szczecin
2002
336.05
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (94.2)
1 (100)
6 (91.07)
6 (141.85)
-
19
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
2003
331.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (9.62)
-
-
-
10 (33.93)
-
16 (30.26)
14 (74.51)
35 (50.72)
28 (57.14)
31 (46.43)
33 (97.83)
26 (58.54)
20
Piotr Malinowski
MOS SSW Iława
2001
328.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (95.65)
-
5 (92.86)
7 (140.22)
-
21
Michał Krasodomski
KS AZS AWFiS Gdańsk
2003
320.52
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (98.55)
-
3 (96.43)
16 (125.54)
-
22
ANTONI BORKOWSKI
AZS Poznań
2003
304.93
-
3 (20)
-
-
-
-
-
-
-
11 (13.1)
-
-
17 (21.43)
-
-
-
18 (27.63)
30 (43.14)
43 (39.13)
36 (44.44)
36 (37.5)
45 (78.26)
17 (91.46)
23
BARTŁOMIEJ MIERZWA
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
302.98
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (22.73)
-
-
-
-
-
-
-
2 (48.68)
-
15 (79.71)
-
24 (58.93)
36 (92.93)
-
24
Igor Kuczys
MKŻ Arka Gdynia
2003
302.16
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (92.75)
5 (93.65)
8 (87.5)
22 (115.76)
-
25
Stanisław Konarzewski
Giżycka Grupa Regatowa
2004
300.48
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (35.71)
-
-
-
-
-
-
-
20 (69.84)
-
43 (81.52)
11 (113.41)
26
Mateusz Leszko
RKS "Lasery" Zegrze
1986
294.41
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (32.14)
17 (10)
-
19 (64.71)
-
-
25 (57.14)
54 (63.59)
21 (76.83)
27
Szymon Oleksiuk
KS Spójnia Warszawa
2004
293.10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (35.71)
-
-
-
-
47 (26.98)
-
19 (120.65)
12 (109.76)
28
Maksymilian Cymerman
UKS Barnim Goleniów
2002
283.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (76.47)
26 (63.77)
9 (87.3)
10 (83.93)
24 (112.5)
-
29
Piotr Masztalerz
TKŻ Toruń
2001
281.56
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (86.27)
14 (81.16)
-
15 (75)
23 (114.13)
-
30
Maksymilian Burdziej
UKS Barnim Goleniów
2003
280.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (23.81)
-
-
-
-
-
-
13 (34.21)
16 (70.59)
27 (62.32)
24 (63.49)
23 (60.71)
39 (88.04)
-
31
Hubert Roszyk
ŻLKS Poznań
2005
276.15
-
-
-
-
-
-
-
4 (18.75)
-
-
-
-
10 (33.93)
-
-
-
-
28 (47.06)
-
19 (71.43)
-
69 (39.13)
24 (65.85)
32
Stefan Marciniak
AZS Poznań
2003
254.61
-
7 (10)
-
-
-
-
-
-
-
16 (7.14)
-
-
19 (17.86)
-
-
-
35 (5.26)
-
59 (15.94)
40 (38.1)
48 (16.07)
41 (84.78)
18 (87.8)
33
Wojciech Antoniak
UKS Barnim Goleniów
2002
252.26
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (19.05)
-
-
-
-
-
-
15 (31.58)
-
13 (82.61)
26 (60.32)
34 (41.07)
57 (58.7)
-
34
Adam Słodownik
KS Spójnia Warszawa
2004
250.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (26.79)
-
27 (15.79)
27 (49.02)
42 (40.58)
-
-
49 (71.74)
25 (62.2)
35
HUBERT LIPIŃSKI
TKŻ Toruń
2002
232.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (42.5)
-
22 (58.82)
33 (53.62)
14 (79.37)
-
61 (52.17)
-
36
Alan Kocięda
MKŻ Arka Gdynia
2004
232.74
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (23.68)
21 (60.78)
32 (55.07)
33 (49.21)
37 (35.71)
65 (45.65)
29 (47.56)
37
Maurycy Robakowski
ŻLKS Poznań
2001
220.28
-
11 (0)
-
-
-
-
-
10 (6.25)
-
10 (14.29)
-
-
11 (32.14)
-
-
-
-
-
-
23 (65.08)
39 (32.14)
46 (76.63)
-
38
Wiktor Robaczewski
MOS SSW Iława
2003
214.78
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (76.19)
-
8 (138.59)
-
39
Filip Kapala
MKŻ Arka Gdynia
2004
211.52
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (18.42)
-
37 (47.83)
-
35 (39.29)
28 (105.98)
-
40
Tomasz Procek
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
194.25
4 (19.23)
-
-
-
-
1 (25)
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
32 (39.22)
-
17 (74.6)
-
59 (55.43)
-
41
Michał Paciorek
KS Spójnia Warszawa
2004
188.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (16.07)
-
29 (13.16)
34 (35.29)
39 (44.93)
27 (58.73)
42 (26.79)
51 (68.48)
-
42
Miłosz Gabryszewski
UKS Żeglarz Wrocław
2003
186.75
3 (21.15)
-
-
-
7 (15)
3 (20.83)
-
11 (4.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
35 (33.33)
47 (33.33)
31 (52.38)
-
44 (79.89)
-
43
Paweł Gerłachowski
YKP Gdynia
2004
184.69
-
-
5 (15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (20)
-
-
-
-
-
41 (36.51)
-
55 (61.96)
28 (51.22)
44
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
2003
182.18
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (19.74)
-
48 (31.88)
29 (55.56)
43 (25)
47 (75)
-
45
Piotr Jóźwiak
ŻMKS-Poznań
2001
180.52
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (16.67)
-
-
-
-
-
-
14 (32.89)
18 (66.67)
29 (59.42)
-
21 (64.29)
-
-
46
Kostanty Sawicki
Giżycka Grupa Regatowa
2002
168.77
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (88.41)
-
12 (80.36)
-
-
47
Oskar Maguda
Giżycka Grupa Regatowa
2002
165.41
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (10.71)
-
-
-
-
31 (10.53)
45 (13.73)
50 (28.99)
43 (33.33)
46 (19.64)
70 (37.5)
27 (54.88)
48
Karol Głąbik
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
164.30
1 (25)
-
-
-
4 (20)
6 (14.58)
-
-
4 (18.18)
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (21.57)
-
34 (47.62)
-
50 (70.11)
-
49
Kuba Kaniszewski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
1989
163.38
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (39.47)
-
-
-
-
17 (123.91)
-
50
Rafał Szubert
ŻMKS-Poznań
2002
162.26
-
4 (17.5)
-
-
-
-
-
-
-
3 (22.62)
-
-
7 (39.29)
-
-
-
-
31 (41.18)
38 (46.38)
30 (53.97)
38 (33.93)
-
-
51
Bartosz Andrzejak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
160.25
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (42.86)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (117.39)
-
52
Tadeusz Kubiak
SEJK "Pogoń" Szczecin
1994
148.37
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (148.37)
-
53
Mateusz Hanke
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
1989
146.74
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (146.74)
-
54
Kacper Fabian
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2002
142.89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (19.23)
-
-
-
-
-
-
-
62 (11.59)
22 (66.67)
26 (55.36)
92 (1.63)
-
55
Oliwier Urbański
UKS Barnim Goleniów
2003
142.75
-
5 (15)
-
-
-
-
-
5 (16.67)
-
9 (15.48)
-
-
12 (30.36)
-
-
-
28 (14.47)
37 (29.41)
40 (43.48)
-
-
79 (22.83)
-
56
Tomasz Misiak
JKW Poznań
2001
138.59
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (37.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (101.09)
-
57
Aleksander Arian
SAILING Team Rzeszów
1992
135.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (135.33)
-
58
Bogusz Tłok
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
2004
133.17
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
56 (20.29)
-
44 (23.21)
38 (89.67)
-
59
Dominik Popielarz
TKŻ Toruń
2003
132.66
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
42 (19.61)
60 (14.49)
39 (39.68)
-
48 (73.37)
-
60
MATEUSZ SIEDLECKI
Giżycka Grupa Regatowa
2002
131.83
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (78.26)
-
27 (53.57)
-
-
61
Hubert Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
2001
131.76
-
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
3 (46.43)
-
-
-
-
-
-
-
-
56 (60.33)
-
62
Konrad Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
2004
131.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (25)
-
-
-
-
32 (9.21)
-
-
42 (34.92)
-
74 (30.98)
31 (40.24)
63
Kacper Błaszczyk
TS "Kuźnia" Rybnik
2000
122.28
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (122.28)
-
64
Maciej GIERMALA
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
119.62
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (5.77)
-
-
-
17 (21.43)
-
-
-
41 (42.03)
53 (17.46)
-
-
33 (32.93)
65
Dominik Konieczny
ŻMKS-Poznań
2005
119.16
-
6 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
15 (8.33)
-
-
22 (12.5)
-
-
-
-
47 (9.8)
53 (24.64)
52 (19.05)
50 (12.5)
80 (21.2)
34 (29.27)
66
Wiktor Kreft
Klub Żeglarski Horn Kraków
2001
117.06
-
-
-
3 (20)
5 (18.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (27.5)
-
40 (23.53)
-
35 (46.03)
-
-
-
67
Krzysztof Racz
RKS "Lasery" Zegrze
1980
117.01
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (65.22)
-
28 (51.79)
-
-
68
Mark Lisovitckii
Giżycka Grupa Regatowa
2002
111.18
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (38.16)
-
-
18 (73.02)
-
-
-
69
Maciej Panaś
CHKŻ Chojnice
2004
110.87
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (110.87)
-
70
Wojciech Kikmunter
CHKŻ Chojnice
2003
109.96
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (25)
-
-
-
-
44 (37.68)
-
-
64 (47.28)
-
71
Maciej Jachymski
TS "Kuźnia" Rybnik
2001
106.61
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (13.64)
-
-
-
-
-
-
7 (35)
-
-
30 (57.97)
-
-
-
-
72
Szymon Pawlik
KS CŻ Szczecin
1998
102.72
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (102.72)
-
73
David Gdaniec
KS AZS AWFiS Gdańsk
2002
99.72
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (56.86)
-
-
33 (42.86)
-
-
74
Michał Maciaszczyk
KS CŻ Szczecin
1997
96.20
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
34 (96.2)
-
75
Artur Keller
UKŻ Michałowo
1994
90.94
-
-
-
-
-
-
2 (23.08)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (67.86)
-
-
76
Marcin Kozubowicz
TS "Kuźnia" Rybnik
1997
90.22
-
-
-
1 (25)
2 (23.33)
4 (18.75)
-
-
7 (11.36)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
53 (65.22)
-
77
Marcin Rudawski
MKS "Dwójka" Warszawa
1981
89.29
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (89.29)
-
-
78
Maciej Małachowski
UKŻ 7 Białystok
2003
81.37
-
-
-
-
-
-
9 (9.62)
-
-
-
-
11 (14.29)
-
-
-
16 (12.5)
-
36 (31.37)
52 (26.09)
49 (23.81)
-
-
-
79
Kajetan Gliniecki
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2002
79.61
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (7.69)
-
-
-
18 (19.64)
-
-
-
55 (21.74)
54 (15.87)
-
84 (14.67)
-
80
Fabian Chodak
UKŻ 7 Białystok
2002
77.90
-
-
-
-
-
-
5 (17.31)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
38 (27.45)
49 (30.43)
45 (30.16)
41 (28.57)
93 (0)
-
81
Karol Eriksson
MKŻ Arka Gdynia
2004
72.10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
45 (36.23)
-
-
71 (35.87)
-
82
Kacper Ludwiński
KS CŻ Szczecin
2000
66.85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
52 (66.85)
-
83
SZYMON PASIUT
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
1998
66.45
-
-
-
8 (7.5)
-
5 (16.67)
-
-
8 (9.09)
-
-
-
-
-
-
15 (15)
-
-
46 (34.78)
-
-
-
-
84
Krystian Nawrat
KW LOK "Garland" Gliwice
1961
65.43
-
-
-
-
8 (13.33)
7 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
47 (17.86)
72 (34.24)
-
85
Franciszek Kotlarek
UKS FIR Warszawa
2005
63.76
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (23.21)
-
-
-
-
60 (6.35)
-
81 (19.57)
38 (14.63)
86
Stanisław Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
2002
63.21
-
-
-
-
-
11 (4.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
39 (25.49)
-
48 (25.4)
-
88 (8.15)
-
87
Krzysztof Dobrowolski
UKS FIR Warszawa
1970
60.03
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (15.38)
-
-
-
21 (14.29)
-
-
-
-
-
40 (30.36)
-
-
88
Tymoteusz Walicki
UKŻ 7 Białystok
2003
57.68
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (7.14)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
62 (50.54)
-
89
Kacper Radzikowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2001
56.93
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (1.92)
-
-
-
22 (12.5)
-
-
-
58 (17.39)
62 (3.17)
-
-
36 (21.95)
90
piotr vogel
JKW Poznań
2005
55.40
-
-
-
-
-
-
-
12 (2.08)
-
21 (1.19)
-
-
-
-
-
-
34 (6.58)
50 (3.92)
57 (18.84)
-
53 (7.14)
87 (9.78)
39 (10.98)
91
Piotr Flieger
MKŻ Arka Gdynia
2005
54.89
-
-
6 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
67 (42.39)
-
92
Dobromir Sokołowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
54.54
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (4.76)
-
-
-
-
-
-
37 (2.63)
49 (5.88)
66 (5.8)
38 (41.27)
56 (1.79)
-
-
93
Maciej Cymerman
UKS Barnim Goleniów
2006
53.80
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
60 (53.8)
-
94
Piotr Borczyński
KS Spójnia Warszawa
2002
52.17
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
34 (52.17)
-
-
-
-
95
Piotr Kubica
Klub Żeglarski Horn Kraków
2002
48.87
-
-
-
10 (2.5)
10 (10)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (5)
39 (0)
51 (1.96)
68 (2.9)
-
54 (5.36)
-
35 (25.61)
96
Jędrzej Marciniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
48.60
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (9.52)
-
-
-
-
-
-
-
43 (17.65)
-
-
45 (21.43)
-
-
97
Kacper Dybiec
KS Spójnia Warszawa
2005
47.90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (7.14)
-
-
-
-
-
-
68 (40.76)
-
98
Jakub Chodak
UKŻ 7 Białystok
2003
46.17
-
-
-
-
-
-
7 (13.46)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48 (7.84)
54 (23.19)
58 (9.52)
52 (8.93)
-
-
99
Łukasz Czerwiec
UKS Żeglarz Wrocław
2000
45.70
5 (17.31)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
44 (15.69)
-
56 (12.7)
-
-
-
100
Mateusz Szymczak
UKŻ "Błękitni" Grzybowo
2001
45.10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29 (45.1)
-
-
-
-
-
101
Konrad Berezowski
RKS Lasery Zegrze
1977
42.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (42.86)
-
-
-
-
-
-
-
-
102
Franciszek Niesiobędzki
Giżycka Grupa Regatowa
2005
41.64
-
-
-
-
-
-
13 (1.92)
-
-
-
-
9 (21.43)
-
-
-
-
33 (7.89)
-
-
-
-
-
37 (18.29)
103
Sławomir Chybiński
UKS Żeglarz Wrocław
1975
40.42
-
-
-
-
6 (16.67)
10 (6.25)
-
8 (10.42)
5 (15.91)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
51 (10.71)
85 (13.04)
-
104
Grzegorz Malitowski
KW Garland LOK Gliwice
1976
40.00
9 (9.62)
-
-
7 (10)
13 (5)
12 (2.08)
-
-
11 (2.27)
-
-
-
-
-
-
14 (17.5)
-
-
65 (7.25)
63 (1.59)
-
-
41 (3.66)
105
GABRIEL MAŁECKI
KS CŻ Szczecin
2004
39.62
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (5.95)
-
-
-
-
-
-
-
-
61 (13.04)
51 (20.63)
-
-
-
106
Bartosz Dąbrowski
UKŻ 7 Białystok
2004
37.59
-
-
-
-
-
-
8 (11.54)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
46 (11.76)
-
-
49 (14.29)
93 (0)
-
107
Borys Surowiec
UKS FIR Warszawa
2000
37.25
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
33 (37.25)
-
-
-
-
-
108
Mikołaj Warot
JKW Poznań
2005
32.84
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (2.38)
-
-
24 (8.93)
-
-
20 (2.5)
36 (3.95)
-
64 (8.7)
59 (7.94)
55 (3.57)
90 (4.89)
-
109
Stanisław Elmer
Regatowy Klub Sportowy Lasery
1967
32.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
27 (3.57)
12 (22.5)
-
-
63 (10.14)
-
-
-
-
110
Jędrzej Bering
KS CŻ Szczecin
2001
32.61
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
73 (32.61)
-
111
Tymon Gajdziński
MKŻ Arka Gdynia
2005
29.35
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
75 (29.35)
-
112
Marek Szczepankowski
UKS Barnim Goleniów
2005
27.72
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
76 (27.72)
-
113
Paweł Trella
MKŻ Arka Gdynia
2004
27.54
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
51 (27.54)
-
-
-
-
114
Kacper Stanisławski
YKP Gdynia
2000
27.50
-
-
4 (17.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (10)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
115
Maciej Berkau
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2002
27.01
-
-
-
-
-
-
11 (5.77)
-
-
13 (10.71)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
83 (16.3)
-
116
Radosław Jankowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1999
25.55
-
-
-
-
-
-
10 (7.69)
-
-
-
-
10 (17.86)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
117
Paweł Kołodźiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
1988
25.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (25)
-
-
-
-
-
-
118
Paweł Ortmann
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2002
24.46
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
78 (24.46)
-
119
Igor Haufa
ŻLKS Poznań
2003
23.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (23.21)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
120
Stanisław Janowicz
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2003
22.22
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
50 (22.22)
-
-
-
121
Mikołaj Kmin
UKS FIR Warszawa
2005
20.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (8.93)
-
-
-
-
61 (4.76)
-
89 (6.52)
-
122
Marcin Pietrzak
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
17.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (17.86)
-
-
-
-
-
-
-
-
123
Michał Szymaszek
UKS Pogoria
1995
17.50
6 (15.38)
-
-
4 (17.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
124
Krzysztof Olejnik
UKS Barnim Goleniów
2005
16.07
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (16.07)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
125
Cezary Popielski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2005
14.29
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (14.29)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
126
Vincent Peter
UKS Żeglarz Wrocław
1981
12.50
-
-
-
-
-
-
-
7 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
127
Grzegorz Rusecki
KS Energetyk
2002
11.67
13 (1.92)
-
-
9 (5)
9 (11.67)
-
-
-
10 (4.55)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
128
Stanisław Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
1992
11.41
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
86 (11.41)
-
129
Mariusz Kowalewski
Regatowy Klub Sportowy Lasery
1967
10.71
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (10.71)
-
-
-
-
-
-
-
-
130
Piotr Dorywała
UKS Żeglarz Wrocław
2001
10.42
-
-
-
-
-
8 (10.42)
-
-
9 (6.82)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
131
Stanisław Grocholewski
AZS Poznań
2005
10.11
-
10 (2.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
39 (0)
-
67 (4.35)
-
-
91 (3.26)
-
132
Filip Henderek
UKS Pogoria
2001
8.33
-
-
-
-
11 (8.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
133
Damian Sobota
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2004
7.69
10 (7.69)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
134
Nikodem Pytlik
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
2003
6.67
-
-
-
-
12 (6.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
135
Przemysław Chybiński
UKS Żeglarz Wrocław
1973
5.77
11 (5.77)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
136
Teodor Kasprzyk
ŻMKS-Poznań
2005
5.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (5.36)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
137
KAUP MATEUSZ
KS CŻ Szczecin
2004
5.02
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (3.57)
-
-
-
-
-
-
-
-
69 (1.45)
-
-
-
-
138
Jakub Pronobis
UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN.
2004
3.85
12 (3.85)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
139
Michał Grzesiek
ŻMKS-Poznań
2005
3.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
27 (3.57)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
140
Michał Bednarczyk
UKS Pogoria
2003
3.33
-
-
-
-
14 (3.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
141
Paweł Sikora
PKM LOK Poznań
2004
1.79
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (1.79)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
142
Jakub Karalus
UKS Pogoria
2001
1.67
-
-
-
-
15 (1.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-